خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز پنجشنبه 14 اردیبهشت 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین


امروز سعی کنید از صبح که از خواب بیدار می شوید با انرژی مثبت و ذهنی باز جلو بروید. اگر بخواهید بی حال و حوصله باشید و نگاهی منفی به آنچه در طی روز در انتظارتان خواهد بود داشته باشید فقط اوضاع را برای خود بدتر خواهید کرد و پیش روی به سوی اهدافتان را با موانع و انرژی منفی همراه خواهید نمود. یادتان که نرفته در این دنیا همان چیزهایی برای ما اتفاق می افتند که خود ما فکر می کنیم برایمان اتفاق خواهند افتاد؟ همیشه شنیده اید که نگرش ما از اهمیت بسیاری برخوردار است، اما امروز حقیقت داشتن آن را به چشم خواهید دید. در پایان روز در روزنامه و یا از طریق اینترنت ببینید چه فیلم هایی روی پرده سینما هستند، شاید بتوانید با عشقتان یک فیلم رمانتیک تماشا کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز شما خیلی احساساتی تر از همیشه شده اید و میل بی سابقه ای به فرو رفتن در لاک تنهایی خود احساس می کنید. این رفتار شما دیگران و حتی خودتان را هم متعجب خواهد کرد، چون شما در حالت عادی آدمی نیستید که به جای ماندن در کنار دوستان و عزیزانش بخواهد خودش را در اتاقش زندانی کند. با این حال فکر نکنید که مجبور هستید رفتاری بر خلاف این میل خود داشته باشید. اگر واقعا به تنهایی نیاز دارید همان کاری را بکنید که دلتان می خواهد. گاهی انسان با خودش بیشتر از هر شخص دیگری خوش می گذراند. اگر تا غروب حال و هوایتان تغییر کرد و خواستید با دوستانتان باشید که چه بهتر، در غیر این صورت خواندن یک کتاب متناسب با احساس فعلیتان می تواند ایده خوبی باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بهار و گل طرب انگیز گشت و توبه شکن***به شادی رخ گل بیخ غم ز دل برکن

رسید باد صبا غنچه در هواداری***ز خود برون شد و بر خود درید پیراهن

تعبیر: همت داشته باش. دست از غم بردار و بهشادی بپرداز الان وقت پایکوبی است نه گوشه نشینی. طریق راستی و درستی را پیشه کن. آزاده باش و حرف دلت را بزن آنطور که می خواهی باش. طالع شما بسیار مبارک است خبر خوشی به شما می دهند که تمام حزن ها و غم ها یادتان می رود.

فال روز متولدین خرداد

قدرت شما در منابع درونیتان نهفته است و امروز این منابع به روی شما باز شده اند و می توانید از آنها استفاده کنید. شما آرامش بی سابقه ای را در وجود خود احساس می کنید و حتی در آشفته ترین موقعیت ها هم می توانید خونسردی خود را حفظ کنید. اکنون برای شروع های تازه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و با مراجعه با دنیای درونتان خواهید توانست زخم هایی که می توانند در آینده به پیشرفت شما صدمه بزنند را درمان کنید. امروز شاید به طور ناخواسته کمی در کارهای اطرافیانتان دخالت کنید و این کار شما اصلا به مذاق آنها خوش نخواهد آمد، بهتر است امروز توصیه هایتان را برای خودتان نگه داشته و کاری به کار کسی نداشته باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

می فکن بر صف رندان نظری بهتر از این***بر در میکده می کن گذری بهتر از این

در حق من لبت این لطف که می فرماید***سخت خوب است ولیکن قدری بهتر از این

تعبیر: همیشه کارهایتان را یمه کاره رها می کنید و به آخر نمی رسانید. هر چند که فکر و اندیشه تان بسیار عالیست و نتیجه ای بس موفقیت آمیز دارد ولی ناامیدی بر شا چیره شده و بی صبرید. به هنر و عقل خودتان رجوع کنید که روزگار موفق تر از تو به خود ندیده است. کارتان را به آخر برسانید که نتیجه ای بس عالی در پی دارد.

فال روز متولدین تیر

توانایی های خود را در اختیار دیگران هم قرار دهید و به آنهایی که برایشان ارزش و اهمیت قائل هستید خدمت کنید و خیالتان راحت باشد که پاداش سخاوت در انتقال دانسته هایتان به دیگران را خواهید گرفت. شاید در ابتدا ندانید از کجا شروع کنید و اوضاع کمی گیج کننده به نظر برسد، اما همین که شروع به حرف زدن کنید خودتان هم از مقدار دانسته هایتان و تأثیری که ذکاوت، خوش رفتاری و رفتار اجتماعیتان می تواند روی دیگران داشته باشد شگفت زده خواهید شد. اگر هنوز مجرد هستید این کار شما می تواند فردی که امروز همین دور و بر است و توجهتان را به خود جلب کرده است را تحت تأثیر قرار داده و حتی او را به شما علاقه مند کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

که برد به نزد شاهان ز من گدا پیامی***که به کوی می فروشان دو هزار جم به جامی

شده ام خراب و بدنام و هنوز امیدوارم***که به همت عزیزان برسم به نیک نامی

تعبیر:  مطمئن باشید که صدای دلتان به خداوند رسیده است. هر چند که فکر می کنید بد نام شده اید ولی باز هم امیدوار باشید همت کنید تا باز هم با نام نیک از شما یاد کنند. غلاوه بر اینکه پول ندارید دیگران هم از شما دوری می کنند بهخدا توکل کنید بندگی حق تعالی باعث مبارکی بخت تان می شود. به فکر انتقام نباشید. شکوه و شکایت هم نکنید.

 فال روز متولدین مرداد

امروز هر چقدر هم برای سر و سامان دادن به کارهایتان تلاش کنید بالاخره یک جای کار ایراد دارد و هدفتان مثل ماهی از میان انگشتانتان سر می خورد. شاید باید برای عملی کردن برنامه هایتان وسواس کمتری به خرج داده و خودتان را با جریان اتفاقاتی که پیش می آیند هماهنگ کنید. امروز شما احساس می کنید که نادیده گرفته شده اید و برای کسی اهمیتی ندارید. انگار همه دست به دست هم داده و بر علیه شما با هم متحد شده اند! راستش را بخواهید هیچ اتفاق خاصی نیفتاده که بخواهد دیگران را به دشمنان قسم خورده شما تبدیل کند. در واقع مشکل خود شما هستید که امروز کمی بیش از اندازه حساس شده اید!فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

لبش می بوسم و در می کشم می***به آب زندگانی برده ام پی

نه رازش می توانم گفت با کس***نه کس را می توانم دید با وی

تعبیر: بسیار انسان نکته سنج و حساس در عین حال تودار و راز دارید. وقت هر کاری را می دانید الان هم زمان خوبی برای انجام کاری که نیت کرده اید نیست. کمی صبر کنید و طاقت داشته باشید. اگر عجله کنید و جلوی زبانتان را نگیرید کارها خراب می شود. به موقع همه چیز رو به راه می شود.

فال روز متولدین شهریور

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید انگار به دلیلی که خودتان هم نمی دانید در غباری از سردرگمی و بلاتکلیفی قرار گرفته اید. خبر خوب این است که چند ساعتی که بگذرد آسمان زندگیتان صاف شد و تا پیش از غروب آفتاب خواهید توانست دید دقیقی از آنچه در اطرافتان می گذرد و آنچه باید انجام دهید داشته باشید. شخصیت و ذهنیت شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت و دنیا و زندگی را همچون یک ماجراجویی خوشایند و پر هیجان خواهید دید. بعد از پشت سر گذاشتن این حالت آزار دهنده خواهید توانست با ذهنی باز و خیال راحت تعطیلات آخر هفته تان را شروع کنید. امشب تا دیر وقت با دوستانتان دور هم بنشینید و بخندید و هر چقدر که دلتان می خواهد غذا بخورید!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

هر نکته ای که گفتم در وصف آن شمایل***هر کو شنید گفتا لله در قائل

تحصیل عشق و رندی آسان نمود اول***آخر بسوخت جانم در کسب این فضایل

تعبیر: پشیمانی سودی ندارد. راهی را ک رفته ای تا آخر باید بروی هر چند که راهی سخت می باشد به تجربه اش می ارزد. کناره نگی کسی به تو کمک نمی کند. الان وقت فکر کردن و عمل کردن است. انسان با اراده ای هستی و اگر بخواهی کاری را انجام دهی طوفان به پا می کنی.

 

فال روز متولدین مهر

برای شما پیشنهادی داریم: اگر امروز نسبت به موقعیتی احساسی عجیب و ناخوشایند داشت این حس خود را نادیده نگرفته و به سریع ترین شکل ممکن از این موقعیت ها فاصله بگیرید. اگر خطری شما را تهدید کند غریزه شما خیلی خوب آن را احساس خواهد کرد، پس اگر در شرایطی قرار گرفتید که احساس امنیت نمی کردید خودتان را از آن نجات دهید. حتی اگر واقعا خطری در کار نباشد هم وقتی در محیطی قرار بگیرید که در آن احساس امنیت نمی کنید سطح عملکرد شما به مقدار قابل توجهی کاهش خواهد یافت. توجه به احساساتتان می تواند به شما نسبت به شروع یک رابطه عاطفی که از آغاز محکوم به فنا است نیز هشدار دهد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

ای پیک راستان خبر یار ما بگو***احوال گل به بلبل دستان سرا بگو

ما محرمان خلوت انسیم غم مخور***با یار آشنا سخن آشنا بگو

تعبیر: خوش به حال شما که دوستان و اطرافیانتان واقعا همراه و محرم رازتان می باشند. پس چرا ناراحتید و همه را نگران کرده اید. کسی از شما عنایت و یاری دارد در حق او کوتاهی نکنید که چند برابر بخشش تان در جایی دیگر جبران می شود.

 

فال روز متولدین آبان

اکنون زمان آن فرا رسیده است که مسئولیت زندگی خودتان را به عهده بگیرید. از دیگران انتظار نداشته باشید که مشکلات شما را حل کنند و راه های مقابله با موانع را در اختیارتان قرار بدهند. نهایت کاری که از دست آنها بر می آید این است که دور هم نشسته و در حضور شما و حتی پشت سرتان، شما و کارهایتان را ندانسته مورد قضاوت قرار بدهند. شما امروز دچار یک نوع احساس نگرانی شده اید که باعث می شود نسبت به موقعیت هایی که در حالت عادی برایتان اهمیتی نداشته اند واکنش های تندی از خودتان نشان بدهید. هیچ کس نمی تواند به خوبی خود شما برای رهایی از این بحران روحی و عاطفی به شما کمک کند، پس به دیگران تکیه نکنید و خودتان دست به کار شوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ساقی ار باده از این دست به جام اندازد**عارفان را همه در شرب مدام اندازد

ور چنین زیر خم زلف نهد دانه خال***ای بسا مرغ خرد را که به دام اندازد

تعبیر: نوبتی هم باشد نوبت توست که موفقیت شامل حالت شود و از این پیروزی اطرافیانت نیز بی بهره نمانند. مواظب دور و بر خودت باش عده ای می خواهند که چوب لای چرخ تو بگذارند. تو کوشش خودت را بکن، خداوند حیله ی آنها را خنثی می کند

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز باید به دیگران نشان دهید که چقدر دل و جرأت دارید. شما انسانی انعطاف پذیر هستید که خودتان را با شرایط مختلف تطبیق می دهید و همین باعث شده است که دیگران متوجه قدرت درونی شما نشوند و فکر کنند که به راحتی می توانند شما را به جهتی که خودشان می خواهند هدایت کرده و تحت کنترل خود در بیاورند. حالا دیگر وقت آن رسیده است که با هدف گذاری برای خودتان و پیش رفتن بر اساس برنامه هایی که خودتان برای زندگیتان در نظر گرفته اید، به آنها ثابت کنید که اشتباه می کنند. البته در مورد رابطه عاطفیتان بهتر است کمی دست به عصا جلو بروید و ناگهان تصمیم نگیرید محکم در برابر عشقتان ایستاده و مدیریت این رابطه را در دست بگیرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

اگر به باده مشکین دلم کشد شاید***که بوی خیر ز زهد ریا نمی آید

جهانیان همه گر منع من کنند از عشق***من آن کنم که خداوندگار فرماید

تعبیر: اگر از دستور خدا عتاب کنی و به بندگان خدا ریا کنی همه کس و همه چیز از تو دور می شوند. طمع به مال مردم نکن که اگر مردم تو را ببخشند خدا تو را نمی بخشد پس با خدا باش. حلقه ی در خانه ی خدا را بگیر تا خدا تو را به حلقه ی یار برساند و از بلاها رهایی یابی و دل خسته ات آرام گیرد.

 

فال روز متولدین دی

امروز شما با بی قراری می خواهید پروژه های جدیدی را هر چه سریع تر شروع کنید، اما آمادگی های لازم برای این پروژه ها هنوز فراهم نشده اند و حتی به اندازه کافی به آنها فکر نکرده اید. اولین چیزی که باید یاد بگیرید این است که صبور باشید. عجله در شروع کردن مسابقه تنها باعث خواهد شد که به دلیل تخلف از دور مسابقه خارج شوید، پس فعلا فقط خودتان را آماده کنید تا زمان مناسب فرا برسد. به جای این که در محل کارتان از رفتارهای همه ایراد بگیرید بهتر است اول یک بار خودتان و عملکردتان را مورد بازرسی قرار دهید، شاید به این نتیجه برسید که در واقع آنها دارند شما را تحمل می کنند و باید در رویکردتان تغییر ایجاد کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

آن غالیه خط گر سوی ما نامه نوشتی***گردون ورق هستی ما درننوشتی

هر چند که هجران ثمر وصل برآرد***دهقان جهان کاش که این تخم نکشتی

تعبیر: از کاری که کرده اید سخت پشیمانید هر چند که تلاش زیادی می کنید تا به مقصود برسید ولی نتیجه ی خوبی برایتان ندارد. با گوشه گیری هم کاری از پیش نمی برید. آنقدر عاقل هستید که راهی برای رهایی از غم پیدا کنید. دست تقدیر برایتان اینچنین رقم زده اما چون دل پاکی دارید باز همه چیز درست می شود.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز صبح ممکن است با یکی دو نفر از همکارانتان به خاطر مسائل کاری مانند بی توجهی آنها به مسئولیت هایشان و یا انداختن کارها به گردن شما بحث کنید، اما مواظب باشید زیاد تند نروید. حال و هوای رمانتیکی در امروز نهفته است که باید از آن بهره ببرید. اگر کسی را دوست دارید امروز فرصتی فوق العاده برای بیان احساساتتان نسبت به او خواهد بود. اگر قصد دارید از او تقاضای ازدواج کنید بهتر است یک میز دو نفره در یک رستوران شیک رزرو کنید که با شمع و گل تزیین شده باشد، این کار میزان اثرگذاری درخواستتان را خیلی بیشتر خواهد کرد و خاطره آن در تمام سالیانی که قرار است در کنار هم زندگی کنید در ذهن هر دویتان باقی خواهد ماند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به جان او که گرم دسترس به جان بودی***کمینه پیشکش بندگانش آن بودی

بگفتمی که بها چیست خاک پایش را***اگر حیات گران مایه جاودان بودی

تعبیر: جانتان را برای رسیدن به مقصود در طبق اخلاص گذاشته اید و ارزش زیادی برای رسیدن به هدف قائلید. معتقدید در عین سکوت باید حرف زد. کمی خسته شده اید و می خواهید همه چیزرا رها کنید ولی ندائی در دلتان می گوید که باید صبر و تحمل کنید و با خواندن نماز صبح مرادتان را از خدا بطلبید.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز شما اصلا حال و حوصله این که بخواهید با دیگران همکاری کرده و یا در فعالیت های گروهی شرکت کنید را ندارید و ترجیح می دهید کارهایتان را به تنهایی و به همان ترتیبی که خودتان می خواهید انجام دهید. با این حال به احتمال زیاد مجبور خواهید شد از لاک خودتان بیرون آمده و با دیگران ارتباط برقرار کنید زیرا برای پیش بردن کارهایتان به توصیه ها و اطلاعات آنها نیاز خواهید داشت و خودتان به تنهایی نمی توانید همه کارها را انجام دهید. سعی کنید این حال روحیتان را در برخورد با همسر و فرزندانتان منعکس نکنید. آنها دلیل اصلی این بی حوصلگی شما را نمی دانند و ممکن است از دست شما ناراحت شوند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

سلیمی منذ حلت بالعراق***الاقی من نواها ما الاقی

الا ای ساروان منزل دوست***الی رکبانکم طال اشتیاقی

تعبیر: به آنچه در گذشته خداوند بر تو عطا نموده خشنود و شکرگزار باش و بر آنچه فکر میکنی به آن نرسیده ای غمگین مباش که خداوند حکیم گاه خیری بر آنچه به ظاهر مطلوب~ما نیست قرار داده است قدر لحضات زندگی خود را بدان

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A