خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۲۳ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۳ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۳ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز پنجشنبه 23 دی 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۲۳ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردینامروز در خانه خود پذیرای افرادی خواهید بود که ممکن است همکار باشند یا در حوزه تجارت با شما همکاری داشته باشند. این افراد همگی خلاق هستند و ایده های بسیار عالی در سر دارند. با هم بحث های بسیاری خواهید داشت و اطلاعات بسیار مفیدی به دست خواهید آورد. در زمینه زندگی عاطفی نیز همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت و زندگی از نظرتان بسیار زیبا و دوست داشتنی خواهد بود. از این که در مورد رویاها، ایده ها و افکار خود با مهمانانتان حرف بزنید، شک به دل راه ندهید. امروز بهترین زمان برای آرزو کردن است. در رابطه عاطفی خود نیز به جای نگاه به گذشته، به آینده چشم داشته باشید. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

قصد انجام یک کار گروهی را دارید. بدان که با اتحاد و یگانگی می توان کارهای بزرگی انجام داد، اما به شرط آنکه اسرار درونی جمع خود را برای هر کسی فاش نکنید و از بازگو کردن تصمیمات خود در جمع بپرهیزید. با یاری یکدیگر و به خواست خدا می توانید بر مشکلات پیروز شوید و جای هیچگونه نگرانی نیست. به حرفهای حسودان و تنگ نظران اعتنایی نکنید و با امید به خدا کار را شروع کنید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 ارتباط و حضور در جمع دوستان یا همکاران از بهتری کارهایی است که امروز می توانید انجام دهید. این گردهمایی ها شما را با مسایل جدیدی آشنا می کنند و اطلاعات بسیاری کسب خواهید کرد. از این اطلاعات می توانید برای پیشرفت در کار خود بهره بگیرید. در ضمن، در این جمع ها بسیار مورد توجه دیگران قرار می گیرید و در روحیه تان نیز تاثیر مثبتی دارد. از روز خود لذت ببرید. در مورد رابطه عاشقانه خود نیز باید برخی مسایل را تغییر دهید. البته پیش از هر کاری، همه جوانب را در نظر بگیرید و  احساسات واقعی نامزد خود را مورد بررسی قرار دهید... فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

نیتی در سر داری و می خواهی کار تازه ای را آغاز کنی. فکر می کنی با آغاز این کار به آرامش خواهی رسید، اما بدان که کار و زندگی و خانواده همه بهانه هایی است برای بودن. اگر می خواهی به کمال برسی، روح خود را بزرگ کن و خود را اسیر دامهای دنیا نکن. وجود انسان معمای پیچیده ی طبیعت است که کسی از راز آن آگاه نیست و تنها کسانی از این امتحان سربلند خارج می شوند که به خدا توکل داشته باشند.

فال روز متولدین خرداد

امروز برای انجام یوگا یا مدیتیشن بسیار مناسب است. باید روح خود را با مدارج بالا برسانید و فشارها و استرس های حاصل از زندگی ماشینی را از خود دور کنید. باید امروز افکار، نیازها، احساسات و تمایلات خود را غربال کنید. البته برخی از افکار و نظرات بسیار ارزشمند هستند، حتما آنها را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب از آنها استفاده کنید. در رابطه با نزدیک تر شدن به شریک عاطفی خود کمی دچار مشکل خواهید شد. البته منظور این نیست که رابطه شما تمام شده یا در سیر نزولی در پیش گرفته است، بلکه باید بنشینید و واضح و بی پرده در مورد نیازهای خود با یکدیگر صحبت کنید.

..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مرگ یک واقعیت است و ما در هر مرحله از زندگی که می گذرانیم، یک گام به مرگ نزدیک تر می شویم و چه بهتر که قبل از آنکه اجل به سراغمان بیاید، در راه خیر قدم بگذاریم. دویدن به دنبال مال دنیا تا کی؟ کمی هم به فکر عاقبت خود باش. نام نیک و کردار نیک تنها یادگارهایی است که از انسان جاودانه می ماند.

فال روز متولدین تیر


امروز با هر انسانی، دوست، خانواده، فامیل، همکار و همسایه که رابطه برقرار کنید بسیار مهربان، گرم و صمیمی خواهید بود. می توانید خیلی راحت و بدون محدودیت احساسات درونی خود را بروز دهید و همین عشق و مهربانی را نیز از آنها دریافت کنید. فرصت های کاری جدید نیز شما را با افراد جدیدی آشنا می کنند که بسیار پربار هستند و می توانید از وجود آنها استفاده های زیادی ببرید. اگر فردی در اطراف شما هست که همه فکر و ذهنتان را به خود مشغول کرده است، بهتر است خیلی هیجان زده نباشید و کمی خود را آرام کنید. بدین ترتیب، اگر او مشتاق به برقراری رابطه با شما نباشد، می توانید توجه و علاقه خود را برای فرد دیگری هزینه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

بی آنکه خود بدانی فرصتی در اختیار تو قرار گرفته که به سرعت در حال گذر است و این در حالی است که با وجود تمام مشکلات، تو می توانی از این فرصت نهایت استفاده را ببری. قبل از هر چیز به خدا توکل کن و با خلوص نیت از او حاجات خود را بخواه که به امید خدا مستجاب خواهد شد.

 فال روز متولدین مرداد

تکیه بر موفقیت های اخیر و امید به آینده و پیشرفت های کاری، باعث می شوند تا با خوش‌بینی و اعتماد به نفس زیاد به سمت آینده حرکت کنید و احساسات مثبت و قوی را تجربه کنید. این دید زیبا به آینده باعث می شود تا کارهای خلاقانه را بسیار عالی انجام دهید و با اطرافیان نیز ارتباطات بسیار صمیمی و مهربانانه داشته باشید. امروز به طور کلی و همه جانبه، گرما، عشق، محبت و زیبایی را تجربه خواهید کرد و همین چیزها را از دیگران نیز دریافت می کنید. از چنین روزی نهایت استفاده را ببرید. در مورد رابطه عاشقانه خود نیز این شهامت را می یابید تا عمیق تر به آن فکر کنید و ریشه مشکلات کنونی آن را پیدا کنید. متاسفانه برخی مشکلات کهنه مانع از بروز احساسات واقعی شما می شوند. شاید لازم باشد امروز را از هم دور باشید تا نتیجه بهتری حاصل شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

فرصتهای تازه ای به شما روی می آورد و درهای رحمت الهی به سویت گشاده خواهد شد، به شرط آنکه عاقلانه تصمیم بگیری و این فرصتها را از دست ندهی، کامیابیهای بسیاری انتظارت را می کشد. دوست و دشمن خود را بشناس و از دشمنان توقع یاری نداشته باش و بدان که همیشه این فرصتها در اختیار انسان قرار نمی گیرد و زندگی فناپذیر است.

فال روز متولدین شهریور

اخبار خوب از کشورهای دیگر یا شهرهای دور باعث می شود تا در همه روز شادی بسیاری را تجربه کنید. همین باعث می شود تا همه روز را در آرامش استراحت کنید و از خبرهای خوبی که شنیده اید نهایت لذت را ببرید. همه این آرامش باعث می شود. البته این امر در پروژه های کاری شما تاثیری ندارد. بهتر است امروز را به خود اختصاص دهید و بیرون بروید و قدم بزنید. از انرژی بسیار مثبت امروز استفاده کنید. امروز می توانید وقت بگذارید و با فرد مورد علاقه خود صحبت کنید و اگر مشکلی در رابطه شما وجود دارد، آنها را با حرف زدن با هم برطرف کنید. فقط باید شجاع باشید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

عاشق و دلباخته مه رویی بی مهر و وفا هستی که حتی خودت هم می دانی بهتر است دل به او نسپاری. اما عنان و اختیار دل از دست تو خارج گردیده و به دنبال اوست. کسان دیگری هم در بند او گرفتارند و اگر تو نیز طالب او هستی باید از جان و دل در این راه مایه بگذاری.

 

فال روز متولدین مهر


افزایش حقوق و درآمد شما امروز شور و هیجان بسیاری به خانه شما می دهد. همین باعث می شود تا بیشتر تمرکز خود را برای سازماندهی انرژی های موجود صرف کنید. اما خیلی سخت نگیرید. همه مسایل نشان از موفقیت چشمگیر شما در آینده حکایت دارند. همه ایده های خوب خود را یادداشت کنید. با اجرایی کردن این ایده ها می توانید امنیت مالی بیشتری را برای خود رقم بزنید. امروز باید سعی کنید اگر مشکلی میان شما و شریک عاطفیتان وجود دارد، با حرف زدن یا یکدیگر برطرف کنید. همیشه صادق و واقع‌گرا باشید و از حاشیه پردازی بپرهیزید.
..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

نیت و آرزویی در سر داری که با جدیت تمام آن را دنبال می کنی، ولی گاهی در این مسیر دچار شتابزدگی می شوی. صبر و شکیبایی کلید حل مشکلات است. شما در یک قدمی پیروزی ایستاده اید. کافی است از فرصتهای بدست آمده نهایت استفاده را ببرید تا با خیال راحت شاهد پیروزی را در آغوش بکشید.

فال روز متولدین آبان

چشم انداز و نقشه کشیدن برای موفقیت های کاری و مالی در آینده، همه امروز شما را به خود اختصاص می دهد. به همین واسطه همه وقت خود را پای تلفن یا ارسال و دریافت ایمیل سپری خواهید کرد. ملاقات یا صحبت با برخی از افراد که در حوزه فعالیت خود بسیار موفق هستند، برای شما بسیار جالب و دوست داشتنی خواهد بود. شاید برای آرام کردن رابطه عاشقانه خود نیاز باشد تلاش های بسیاری امروز انجام دهید. امروز شاید مجبور باشید به مسایلی فکر و توجه کنید که واقعا دوست ندارید. اما خیلی بدبینانه به آنها نگاه نکنید. آنها آن طور که ما تصور می کنید، بد نیستند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

تصمیم اشتباهی گرفته ای و راهی را به خطا رفته ای که خود نیز به اشتباهت اعتقاد داری. دست از این تردید و دودلی بردار و همین امروز یک تصمیم صحیح بگیر که این تصمیم روند زندگی تو را آنچنان تغییر خواهد داد که همگان نسبت به تو دچار رشک و حسد شوند. از این راه بازگرد و هرگز اشتباهت را تکرار نکن.

 

فال روز متولدین آذر

.

پیشرفت کاری شما باعث می شود تا یک افزایش مالی را تجربه کنید و به واسطه آن خود را تحسین کنید. این شرایط برای مدتی ادامه خواهد داشت و دستاوردهای مثبت و دید بسیار خوب شما به کار و زندگی باعث بهبود روحیه‌تان خواهد شد. ارتباط شما با اطرافیان به ویژه با جنس مخالف بسیار صمیمی و گرم خواهد بود. دیگران نیز با محبت و صمیمیت بیشتر به شما توجه خواهند کرد. امروز احتمالا یک رابطه صمیمی میان شما و شریک عاطفیتان به وجود خواهد آمد. اگر امروز بخواهید عشق و رابطه خود را نادیده بگیرید، متاسفانه نتایج بسیار بدی خواهد داشت. از فرصت های امروز برای شناخت و درک بیشتر یکدیگر نهایت استفاده را ببرید.
..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

تصمیم اشتباهی گرفته ای و راهی را به خطا رفته ای که خود نیز به اشتباهت اعتقاد داری. دست از این تردید و دودلی بردار و همین امروز یک تصمیم صحیح بگیر که این تصمیم روند زندگی تو را آنچنان تغییر خواهد داد که همگان نسبت به تو دچار رشک و حسد شوند. از این راه بازگرد و هرگز اشتباهت را تکرار نکن.

فال روز متولدین دی

موفقیت های اخیر شما در مسایل کاری باعث می شود تا با دوستان نزدیک خود جشن کوچکی ترتیب دهید و از موقعت های پیش آمده نهایت استفاده را ببرید. شما امروز بسیار دوست داشتنی به نظر می رسید و دید مثبتی به زندگی دارید و اعتماد به نفس بالایی که دارید باعث می شود تا دیگران را نیز خوب ببینید و صمیمیت بسیاری را با آنها تجربه کنید. گاهی با خود تصور می کنید که نمی توانید دوباره عاشق شوید و اما این حس فقط مختص امروز است و فردا دوباره به تفکرات و احساسات عادی خود باز خواهید گشت.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

برخیز و اراده کن که وقت عمل است. تردیدها را از خود دور کن و به عهدهایی که بسته ای وفا کن چرا که اگر دیر بجنبی و به موقع کاری انجام ندهی پشیمانی به بار خواهد آورد. در مشکلات این راه به خدا پناه ببر و چون محتاج یاری شدی به جای آنکه آبروی خود را نزد هر انسان بی مقداری بریزی از خدای حاجت دهنده یاری بگیر.

 

فال روز متولدین بهمن

رابطه با نزدیکان و اعضای خانواده بسیار گرم و صمیمی خواهد بود. امروز به همه چیز حس خوب و مثبتی خواهید داشت. این خوش بینی و احساسات خوب باعث می شوند تا آینده را برای خود بسیار عالی متصور شوید و برای تحقق آنها نیز برنامه ریزی های درستی داشته باشید. نیروهای امروز باعث می شوند تا نتوانید بیش از این احساسات خود را مخفی کنید. اگر به فردی که دوستش دارید حرف دل خود را نگویید، خودتان باید بار نتایج منفی آن را به دوش بکشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

راز دل خود را چنان با او در میان بگذار که به گوش نامحرمان و بیگانگان نرسد و به خاطر داشته باش ناامیدی جرم بزرگی است. همیشه امیدی برای ادامه دادن هست، از آن غافل مشو و با او همزبان و همدل باش تا به مقصود خود برسی.

فال روز متولدین اسفند

مدت های طولانی است که بسیار سخت تلاش می کنید. امروز شاید زمان آن رسیده باشد که از این همه تلاش نتیجه بگیرید. برخی از آرزوهای شما قابل دستیابی هستند. اگر قرار است امروز در زمینه کاری یا آینده خود برنامه ریزی کنید، لطفا برای طولانی مدت آن را تنظیم کنید تا با نتایج خوبی مواجه شوید. رابطه عاطفی خود را نیز باید کمی تغییر بدهید. اگر در برخی مسایل به خط قرمز رسیده اید یا برخی رفتارهای یکدیگر را دوست ندارید، آنها را با حرف زدن برطرف کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به زودی از منبعی که هیچ توقعش را نداری خبری بسیار نیکو به تو خواهد رسید و موفقیتهای بزرگ (مالی یا عشقی) به تو روی می آورد. بدان که در قاموس طبیعت هیچ کاری بی علت نیست و این مژده پاسخ کارهای نیکی است که پیش از این انجام داده ای. پس از این نیز در راه خدمت به بندگان خدا کوشا باش تا موفقیتهایت روزافزون گردد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A