خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۲۷ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۷ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۷ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲۷ آبان به همراه فال حافظ

فال امروز پنجشنبه 27 آبان 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۲۷ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز احساس می کنید بسیار با احساس و دوست داشتنی شده اید. اگر بتوانید امروز را در کنار دوستان عزیز خود سپری کنید، می تواند به یک شب عالی تبدیل شود. ممکن است حتی امشب رویاهای بسیار زیبایی نیز ببینید که دوست نداشته باشید هرگز از خواب بیدار شوید. آنها را یادداشت کنید تا پیش از فراموش شدن، تعبیرشان کنید. امروز بهتر است بیرون بروید و بادوستان جدید ملاقات داشته باشید. ملاقات و دوستی با افراد جدید در روحیه و زندگی شما تاثیر بسیاری دارد.  شاید در میان این افراد با فرد رویاهای خود نیز ملاقات داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت

یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

رویدادهای اجتماعی همه زمان امروز شما را به خود اختصاص خواهند داد و شما نیز از بودن در جمع دوستان لذت خواهید برد. مکالمه های امروز بسیار عالی و لذت‌بخش هستند و می توانید علاقه‌مندی و سرگرمی های جدید برای خود پیدا کنید. امروز به طور کلی سرشار از رویدادها و لحظه های شاد و خوشایند است. اگر بیرون بروید ممکن است با فرد جدیدی آشنا بشوید که در موارد بسیاری با یکدیگر تفاهم دارید. البته توصیه می کنیم پس از امروز او را فراموش کنید و دیگر تماسی با او نداشته باشید. این فرد فقط برای امروز و انرژی های امروز جالب بوده است.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

ای غایب از نظر به خدا می سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

مشکلات کاری و شغل شما امروز سرانجام تمام می شوند و روزنه امیدی به آینده برایتان باز می شود. این را به سخت کوشی و فعالیت های زیاد خود مدیون هستید. امروز باید منتظر افزایش حقوق یا بالا رفتن رتبه کاری خود باشید. البته خیلی هم خوشحالی نکنید زیرا ممکن است پس از آن حالتان گرفته شود. از نظر عاطفی امروز بسیار بالا هستید و فرد موردعلاقه تان نیز با کارهای عجیب یا ابراز علاقه شدید باعث شگفتی و خوشحالی زیاد شما می شود. اگر تازه یا یکدیگر آشنا شده اید خیلی حرف های قلبی خود را به او نگویید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر روم ز پی اش فتنه ها برانگیزد***ور از طلب بنشینم به کینه برخیزد

و گر به رهگذری یک دم از وفاداری***چو گرد در پی اش افتم چو باد بگریزد

تعبیر: همیشه همه ی کارها بر وفق مراد نیست. خیلی هم تلاش نکن و آنچه برایت مقدر ضده به تو می رسد بی خود خود را به زمین و زمان نزن. کمی تامل کن. صبر داشته باش. دلت را قوی کن تا بتوانی فراز و نشیب زندگی را طی کنی. هر چند که زندگی تو را به بازی گرفته است. تسلیم خداوند باش نه دل خود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

عشق و علاقه به فردی که در فاصله بسیار دوری از شما زندگی می کند، همه ذهن و فکر شما را مشغول کرده است. شاید از زندگی روزمره و عادی خود خسته شده و به دنبال هیجان باشید. امروز بهترین فرصت برای برنامه ریز برای سفر و ملاقات با دوستان است. شاید با سفر، استعدادهای هنری شما برانگیخته شوند. امروز احتمال دارد با همسر/نامزد خود دچار کشمکش بشوید. بهترین راه برای از بین بردن این استرس های منفی، انجام یک فعالیت دونفره است که انرژی زیادی نیاز دارد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

چو دست بر سر زلفش زنم به تاب رود***ور آشتی طلبم با سر عتاب رود

چو ماه نو ره بیچارگان نظاره***زند به گوشه ابرو و در نقاب رود

تعبیر:  هر تیری که می اندازی به سنگ می خورد و نمی توانی به مراد دلت دست پیدا کنی. گاهی برای تفریح کارهایی می کنی که خیلی زود هم پشیمان می شوی. اصلا” فکر نمی کردی که راه عشق اینقدر سخت باشد. از خدا بخواه تا راه راست را به تو نشان دهد تا بتوانی راحت تر به معشوق برسی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز افراد متعددی به ملاقات شما خواهند آمد. شاید حتی میزبان یک مهمانی باشید. البته مهمان های شما را افرادی تشکیل م یکدهند که در حوزه دانش یا مسایل مالی فعالیت دارند. به طور مثال، می توان به بانکدار، مشاور مالی یا سرمایه گذار ساختمانی اشاره کرد. به حرف های آنها گوش کنید زیرا می توانند باعث بهتر شدن فکر اقتصادی شما بشوند. امروز رابطه عاطفی شما دچار تضاد و دوگانگی است. از یک طرف هر دو می خواهید در کنار هم شاد باشید و از طرفی هم دوست دارید درباره مشکلاتتان صحبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

طفیل هستی عشقند آدمی و پری***ارادتی بنما تا سعادتی ببری

بکوش خواجه و از عشق بی نصیب مباش***که بنده را نخرد کس به عیب بی هنری

تعبیر:به مقصود خود می رسی اگر سختی ها و مرارتهای راه را تحمل کرده و بر خداوند توکل داشته باشی هرگز امید خود را ازدست مده از تو حرکت و از خدا برکت

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز مجلات و روزنامه ها اطلاعات ارزشمندی در حوزه فعالیت شما منتشر می کنند. شاید دوست داشته باشید در این رابطه با یکی از دوستان خود صحبت کنید. این گفت‌وگو بسیار پربار و ارزشمند است و اطلاعات خوبی به شما ارایه می کند. امروز همه قلب شما در گرو مهربانی و عشق ورزیدن به شخص خاص یا یکی از اعضای خانواده است. امروز بعدازظهر پرباری با یکدیگر خواهید داشت و سعی می کنید تا لحظه های شاد و خوبی را با هم رقم بزنید. اگر دوست دارید تفکر جدیدی را تجربه کنید، راحت باشید و این اجازه را به یکدیگر بدهید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

راهی بزن که آهی بر ساز آن توان زد***شعری بخوان که با او رطل گران توان زد

بر آستان جانان گر سر توان نهادن***گلبانگ سربلندی بر آسمان توان زد

تعبیر: تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود. درهای بسته به رویتان باز می شود و شما خیلی زود به مراد دلتان می رسی اما مواظب سلامتی ودتان باشید که هر چه دارید از دولت قرآن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز ایده های ارزشمندی به ذهن شما خطور می کند که منجر به افزایش حقوق و درآمد شما می شود. این ایده ها را نیز از دوستان صمیمی یا همکاران خود الهام می گیرید. ممکن است امروز احساس خاص بودن داشته باشید. امروز برخورد بسیار عالی با اطرافیان خود خواهید داشت که با همیشه فرق دارد. می توانید از همه چیز لذت ببرید و استعدادهای هنری خود را کشف کنید. عصبانی شدن از فرد مورد علاقه یا والدین خود چیزی نیست که امروز باید انجام دهید. مشکلی که در ذهن شما است برای امروز و دیروز نیست، پس بهتر است تظاهر به بی تفاوتی کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

سحرگاهان که مخمور شبانه***گرفتم باده با چنگ و چغانه

نهادم عقل را ره توشه از می***ز شهر هستیش کردم روانه

تعبیر: نیرنگ و حیله هایی که در مورد شما به کار برده اند یکی پس از دیگری خنثی شده و این کار خداست. ملامت و ناراحتی تان دیگر تمام شده است. خودتان اراده کرده اید و غم را از دلتان بیرون نهاده اید. به دنبال حل معمایی هستید که به این زودی حل نمی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

اصلی ترین موضوع های امروز شما را عشق و هنر تشکیل داده اند. امروز شاید با یک موسیقی پربار، شعر، نقاشی یا حتی یک رمان دچار تحول درونی بشوید و دوست داشته باشید احساسات درونی خود را با دیگران با اشتراک بگذارید. کودکان نیز منابع دیگری از الهام برای شما به شمار می روند. هنگام غروب، می توانید تاثیرات روحیه امروز خود را  یادداشت کنید. فعالیت در حوزه عاطفی و عشق، سرمشق احساسی امروز شما است. سعی کنید امروز همه چیز را از نگاه شریک عاطفی خود ببینید و نیازهای خود را فراموش کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه های تاتاریست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز به همه حرف ها و رویدادها بی تفاوت هستید. اخبار خوب شما را به یک خلسه مثبت و دوست داشتنی می برند. اخبار بد نیز می توانند دچار ناامیدی شدید شما بشوند. به طور کلی، باید بدانید نمی توان پیش بینی کرد چه روزی پیش رو خواهید داشت. همه چیز در یک نامفهومی بزرگ گرفتار شده اند و نمی توان گفت روز خوب یا بدی در پیش دارید. امروز این فرصت را دارید تا به فرد مورد علاقه خود، مراتب نگرانی خود نسبت به او را نشان دهید. اگر واقعا دوست دارید رابطه کنونی خود را اصلاح کنید بدانید امروز بهترین فرصت برای حرف زدن و بیان مشکلات است. 

فال حافظ امروز متولدین آذر :

صبا تو نکهت آن زلف مشک بو داری***به یادگار بمانی که بوی او داری

دلم که گوهر اسرار حسن و عشق در اوست***توان به دست تو دادن گرش نکو داری

تعبیر: با خاطرات خودتان زندگی می کنید. دلتان گوهر اسرار زیبا و خوش است. رقیبان شما پیش رویتان قد علم کرده اند کاری نکنید که بعد های باعث پشیمانی شود. کسانی را دارید که حاضرند برای رسیدن به مقصود به شما کمک کنند. راه و روش تان آیین خوبان است اگر می واهید گمشده ی خودتان را پیدا کنید بیشتر جستجو کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

تمایل به یادگیری شما را در جمعی از افراد همچون جلسه سخنرانی، فعالیت گروهی، کلاس آموزشی یا … قرار می دهد. این مساله باعث خوشحالی شما می شود. اگر می خواهید برای شرکت دوباره در این جلسه ها برنامه ریزی کنید، تنها نروید. اگر با یک دوست یا فرد مورد علاقه خود آنجا بروید، بیشتر لذت خواهید برد و میزان یادگیری شما نیز بیشتر خواهد بود. اگر امروز فرصت صحبت با فرد مورد علاقه خود را پیدا کردید، به قول هایی که به او می دهید خیلی حواستان جمع باشد. شاید اکنون هیجان زده باشید و بخواهید دنیا را به او بدهید اما در آینده این قول ها می توانند موجب مشکلات شما بشوند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

ای که دایم به خویش مغروری***گر تو را عشق نیست معذوری

گرد دیوانگان عشق مگرد***که به عقل عقیله مشهوری

تعبیر: خود را از بقیه جدا می دانی و به خودت مغرور شده ای. فکر می کنی از تو عاقل تر کسی دیگر نیست، اگر به خدا نزدیک شوی عشق به حق تعالی تو را از بندهای غرور و ریا جدا می کند و از غم ها و دردهای دنیوی خلاص می شوی و نامت به نیکی همه جا یاد می شود و به حاجات خودت می رسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما به تازگی در شغل خود پیشرفت کرده اید. سخت‌کوشی و تلاش زیاد برای یادگیری مسایلی هستند که همچنان به آنها اعتقاد دارید و هرگز دست از آنها برنخواهید داشت. امروز برای خود و مهارت های خود ارزش بسیاری قایل هستید. شاید بخواهید از این مهارت های درونی برای پیشرفت بیشتر شغل خود استفاده کنید. این ایده خوبی است از آن نهایت استفاده را ببرید. امروز بیشتر از هر زمان دیگری در مورد رابطه کنونی خود دچار استرس خواهید شد. شاید دچار روزمرگی و تکرار شده باشید اما می توانید با انجام کارهای جدید این حس منفی را از بین ببرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

مرا می بینی و هر دم زیادت می کنی دردم***تو را می بینم و میلم زیادت می شود هر دم

به سامانم نمی پرسی نمی دانم چه سر داری***به درمانم نمی کوشی نمی دانی مگر دردم

تعبیر: جلوی هواهای نفسانی خویش را بگیرید. هر چند که به وصال یار فکر می کنید ولی مطمئن نیستید که او هم مثل شما فکر می کند یا نه. حاضرید سر و جان خودتان را فدای یار کنید و گاهی هم از سربی قراری می خواهید دل به دیا زده و همه چیز را به او بگوئید. کمی صبر کنید دست تقدیر همه چیز را بر وفق مرادتان درست می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز به ویژه در زمینه عشق و عاطفه بسیار موفق و شاد خواهید بود. ارتباط با فردی که دوستش دارید امروز بیش از هر زمان دیگری برایتان مهم می شود. امروز به طور کلی با همه بسیار مهربان و صمیمی هستید و بیشتر معنویات برایتان مهم است و به همین دلیل روحیه لطیف تری دارید. خوش‌بینی تقریبا همه زندگی امروز شما را در بر می گیرد. همیشه کنترل زمان و کارهای خود را به دست دارید و می دانید چگونه آنها را افزایش دهید. امروز احساس نزدیکی بیشتری به عشق خود خواهید داشت.  

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر: رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A