خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۴ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز پنجشنبه ۴ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۴ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۴ آذر به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 4 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۴ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

شما انسانی هستید که برای نیازهای جسمی خود ارزش بسیاری قایل است. نیروهای احساسی شما زیاد هستند و امروز این حس افزایش می یابد و در ارتباط شما با دیگران نیز تاثیر مستقیم دارد. با این سطحی نگری و نیروهای جسمانی زیادی که امروز دارید ممکن است از افراد زیادی سواستفاده و همه چیز را به نفع خود تمام کنید. اما باید این رفتارها را کنترل کنید تا بعدها دچار پشیمانی نشوید. رابطه ما با فرد موردعلاقه تان امروز تغییراتی خواهد کرد و فرصت های جدیدی برای هیجان و تفریح بیشتر به دست خواهید آورد. این تغییرات باعث می شوند تا شما یکدیگر را بهتر بشناسید و مسایل جدیدی از هم یاد بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دلم رمیده شد و غافلم من درویش***که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش

چو بید بر سر ایمان خویش می لرزم***که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش

تعبیر: بر سر دو راهی قرار گرفته ای. همه ی کارها را سخت می گیری و ناامیدی. فکر می کنی تا حالا زنده بودنت بیخود بوده و تلاش هایت هدر رفته و خود را گول زده ای ولی این را بدان که از هر جا شروع کنی با منفعت است. با تجربه ای که به دست آورده ای بهتر تصمیم می گیری و راهت را انتخاب می کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز شاید مجبور باشید با انسان های زیاد و متعددی برخورد و ارتباط داشته باشید اما این مسایل کاملا کاری است. امروز با همه وجود با افرادی که با آنها صحبت می کنید فاصله خود را حفظ خواهید کرد. به این معنا که اجازه نمی دهید کسی از حریم خود تجاوز کند. به طور کلی، امروز بسیار درگیر کنترل احساسات خود خواهید بود. اما در مورد رابطه عاطفی و عاشقانه، روزی سرشار از هیجان و خنده و آرامش خواهید داشت. اگر این گونه نشد خودتان لحظه های شادی در کنار یکدیگر درست و از انرژی های امروز استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

عمریست تا به راه غمت رو نهاده ایم***روی و ریای خلق به یک سو نهاده ایم

طاق و رواق مدرسه و قال و قیل علم***در راه جام و ساقی مه رو نهاده ایم

تعبیر: آفرین بر شما که در زندگیتان ریا و دورویی وجود ندارد و پایه و بنیاد زندگی را بر مبنای مهر و محبت گذاشته اید. اما چندی است که چشم به راه و منتظر خبری هستید. به عافیت و سلامت می رسید و مقامتان روز به روز بالاتر می رود. همیشه امیدوار باشید . چشم طلب فقط از خدا داشته باشید که او بشارت رسیدن حاجت و مراد را به شما می دهد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز احساس می کنید در دنیایی ناشناخته گم شده اید. در آینده ای نه چندان دور باید تصمیم مهمی اتخاذ کنید که تاثیر بزرگی در زندگی شما دارد. این مساله باعث نگرانی شما است. با خود فکر می کنید آیا به حرف دلتان گوش کنید؟ یا این کار به قیمت خراب شدن زندگی برایتان تمام می شود؟ آیا باید در مسیر خاصی وارد شوید تا به موفقیت های دلخواه برسید؟ اینها افکاری هستند که همه ذهن شما را درگیر خواهند کرد. عشق و رابطه عاشقانه امروز در اوج خود خواهند بود. لحظه های عالی در کنار همسر/نامزد خود خواهید داشت. امروز به قدری احساساتتان لطیف است که تصور می کنید همه آدم ها را دوست دارید. اما ترجیحا خیلی احساسات خود را بروز ندهید زیرا ممکن است به ضرر شما تمام شود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در خرابات مغان نور خدا می بینم***این عجب بین که چه نوری ز کجا می بینم

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو***خانه می بینی و من خانه خدا می بینم

تعبیر: انسان آینده نگر و عاقلی هستید. همیشه می گوئید باید دید در آیندهچه پیش می آید و نتیجه ی کار چه می شود. کاری را از روی هوس انجام نمی دهید اگر آن کار همراه با درد و رنج باشد ولی می دانید که در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب و عالی در پی دارد. دوستانتان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز رفتار خود را تغییر خواهید داد و بیشتر به نوع رابطه ها تکیه می کنید تا احساسات. این تغییرات کاملا منطقی هستند. اما این نکته را فراموش نکنید انسانی که احساسات را کنار می گذارد و قراردادی با دیگران ارتباط دارد، خیلی کم خوشحال و شاد خواهد بود. اما واقعیت این است که روابطش قوی تر و پایدارتر هستند. امروز ممکن است عاشق فردی بشوید که در کشوری دیگر زندگی می کند. این اتفاق شاید در طول سفری خارجی یا اینکه آن فرد به عنوان گردشگر به شهر و کشور شما آمده باشد، روی دهد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:  راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز خود را رها می کنید و خیلی به خود سخت نخواهید گرفت. شما انسانی هستید که همیشه برای خود چهارچوب تعیین می کند و بر اساس آنها پیش می رود. اما امروز این روش را دوست ندارید و می خواهید طور دیگری فکر و رفتار کنید. با شریک عاطفی خود در مورد تمایلات و تصمیمات خود صحبت کنید. رابطه عاطفی شما تحت تاثیر این تغییرات، بهبود زیادی خواهد یافت. شما و نامزدتان راه های جدید برای با هم بودن پیدا خواهید کرد و سعی می کنید تعطیلات هیجان انگیزی در آخر هفته برای خود ترتیب دهید. امروز همه چیز به سوی بهبود پیش خواهد رفت.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

جهان بر ابروی عید از هلال وسمه کشید***هلال عید در ابروی یار باید دید

شکسته گشت چو پشت هلال قامت من***کمان ابروی یارم چو وسمه بازکشید

تعبیر: یارتان حاضر به هر گونه فداکاری برای شما می باشد. هر ملامتی را به خاطر شما تحمل می کند و برای رسیدن به تو بهای سنگینی پرداخت کرده است. بدون شما زندگی برایش چون شب است. تو هم طلب او را برآورده ساز تا خوبی های او را جبران کرده باشی.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

نیروهای ماورایی امروز باعث می شوند تا نگاه شما به دنیا تغییر کند. امروز ناخودآگاه رفتار خود با اطرافیان را بهبود خواهید بخشید و موجب خوشحالی آنها خواهید شد. شاید حتی جذب یکی از افرادی بشوید که به تازگی با او ملاقات داشته اید. بهتر است همیشه نیمه پر لیوان را ببینید. چرا همیشه سعی می کنید همه انرژی خود را صرف آدمی کنید که ارزشی برای شما قایل نیست؟ اگر دوستان و آشنایان زیادی دارید، بهتر است از انرژی های زیاد امروز برای بهبود آنها استفاده کنید. شاید مثلا لازم باشد ارتباط خود با فردی که مشکلات زیادی برای شما می سازد را قطع کنید. تغییر روحیه و دیدگاه شما باعث می شود تا برای هر مشکلی راهکارهای مناسبی بیابید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند***واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند***باده از جام تجلی صفاتم دادند

تعبیر: اگر به تمام نیات خودتان می رسید منظور این است که لیاقت داشته و مورد لطف خداوند قرار گرفته اید زیا با تمام وجود خدا را می پرستید و وجود خودتان را از خدا می دانید. صبرتان باعث شد مژدگانی دولت به شما بدهند و جور و جفا را از شما دور کنند.

مطلب مشابه :   فال امروز چهارشنبه 25 مرداد 96 | فال روزانه + فال حافظ

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز شاید یکی از وجوه شخصیتی خود را نادیده بگیرید. یا شاید فردی هستید که در رابطه خود با دیگران دوست دارد مدیر باشد و خواسته های خود را به دیگران تحمیل کند. اگر این طور است باید این روش را تغییر دهید. اگر این کار را انجام دهید در زندگی شخصی و عاطفی خود شاهد تحولات مثبتی خواهید بود. تلاش ها و رویدادهای امروز بر رابطه شما با فرد موردعلاقه خود تاثیر مستقیمی دارد. باید بدانید اگر رفتار خود را تغییر ندهید ممکن است دوستان از اطراف شما پراکنده شوند یا شاید حتی با آنها وارد بحث بشوید. اگر به کارهایی که می خواهد انجام دهید شک داشته باشید نباید آن را انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم***راحت جان طلبم و از پی جانان بروم

گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب***من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

تعبیر: آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید و مدام به خودتان می گوئید که این کار انجام نمی شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می خورید. نذری کرده اید و متوسل به ائمه شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز به احساسات خود اجازه ندهید بیشتر از خود شما خودنمایی کند. باید با همه وجود تلاش کنید و  افسار آنها را به دست بگیرید. در نتیجه این کار انسانی شکست ناپذیر و بسیار قوی خواهید شد و می توانید همه کارهای موردنظر خود را به خوبی انجام دهید و هیچ چیز جلودار شما نخواهد بود. امروز فاصله کوچکی با عشق خود ایجاد خواهید کرد و تا حد زیادی منطقی خواهید بود. امروز هر چه رابطه گرم تر و صمیمی تری با دیگران داشته باشید، بازخورد بهتر نیز از آنها دریافت خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

خوشا دلی که مدام از پی نظر نرود***به هر درش که بخوانند بی خبر نرود

طمع در آن لب شیرین نکردنم اولی***ولی چگونه مگس از پی شکر نرود

تعبیر: همگان به تو غبطه می خورند و این به خاطر این است که در هیچ کاری طمع نمی کنی و برای مال دنیا حریص نیستی. دل بزرگی داری و برای همین خدا تو را از مال دنیا بی نیاز می سازد. عهدی را که بسته ای فراموش نکن. تاج دانایی بر سرت می نهند فقط مواظب شیطان باش تا صید او نشوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

سرانجام امروز متوجه خواهید شد مسوول مسایل مختلف بودن چه حسی دارد. شاید امروز احساس کنید به طور کلی برای این کار ساخته شده اید.  امروز به خوبی می توانید رویدادهای مختلف را مدیریت کنید و همچون رهبر ارکستر، باعث شوید تا همه چیز در جا و زمان درست خود روی دهند. امروز از این همه قدرت شخصی و درونی لذت خواهید برد. امروز عشقی آرام و قدرتمند را تجربه خواهید کرد. شریک عاطفی شما رفتار مهربان و آرامی خواهد داشت و این موجب خوشحالی و آرامش شما می شود.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود***پیش پایی به چراغ تو ببینم چه شود

یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند***گر من سوخته یک دم بنشینم چه شود

تعبیر: با خیالبافی و حسرت کشیدن کاری از پیش نمی بری و به هیچ مقام و منزلتی هم نمی رسی. این طوری به جای عقل، جهالت به سراغت می آید و ایمانت هم کم می شود. عمر عزیز خود را به بطالت صرف کرده ای بدون اینکه به نتیجه ای برسی. به واقعیات بپرداز و رویاها را فراموش کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

برخلاف همیشه، امروز احساسات واقعی خود را بروز خواهید داد. هر چه قدر هم که برای مخفی کردن آن تلاش کنید، اما چشم های شما حقیقت را می گویند. همیشه تصور می کنید نمایش احساسات واقعی نشانه ضعف شما است اما امروز متوجه اشتباه خود خواهید شد. امروز می فهمید که قلب شما از سنگ نیست و باید به آن اجازه درخشش و بیان نیازهایش را بدهید. امروز بهترین زمان برای تصمیم گیری در مورد رابطه کنونی خود است. اگر تاکنون رابطه شما همیشه مملو از ناراحتی بوده است شاید امروز بتوانید آنرا به سمت شاد و بهتر شدن پیش برود. عشق همیشه باید موجب آرامش روح آدمی بشود. 

فال حافظ امروز متولدین دی :

دوش از جناب آصف پیک بشارت آمد***کز حضرت سلیمان عشرت اشارت آمد

خاک وجود ما را از آب دیده گل کن***ویرانسرای دل را گاه عمارت آمد

تعبیر: خود را کوچک نشمار. تو فرد بسیار بزرگ و کاردانی در جامعه خواهی شد. در همه حال رو به سوی خدا بیاور که در عین ناامیدی فقط اوست که به تو امید می بخشد. بشارتی به تو می دهند که دل ویران تو را تبدیل به عمارت می کند وقت مناسبی پیش آمده تا از یک معامله سود کلانی ببری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز با تمام وجود دوست دارید تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. سعی می کنید به مسایل ناراحت کننده فکر نکنید همه تمرکز شما روی لذت و خوشگذرانی خواهد بود و سعی می کنید افکاری که آزاردهنده هستند را کنار بگذارید. امروز به روشی کاملا متفاوت شادی و لذت را تجربه خواهید کرد. این احساسات باعث می شوند تا برای تفریح یا گردش هیجان انگیزی با فرد موردعلاقه تان برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید نیز انرژی های امروز باعث می شود تا بافرد موردعلاقه خود ملاقات داشته باشید و در همان نگاه اول شیفته او شوید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

صبح است و ژاله می چکد از ابر بهمنی***برگ صبوح ساز و بده جام یک منی

در بحر مایی و منی افتاده ام بیار***می تا خلاص بخشدم از مایی و منی

تعبیر: دچار کبر و غرور شده اید سعی کنید خودتان را خلاص کنید و از کارهای حرام دور کرده و به خدا نزدیک شوید. اگر بخواهید همین راه را طی کنید غم به سراغتاتن می آید. به راز و نیاز بپردازید تا کامروا باشید. درست است که به چیزی نیاز ندارید اما نیازمند رحمت الهی هستید.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز و در روزهای آینده تا آخر این هفته انرژی بسیاری خواهید داشت و می توانید به خوبی از عهده همه تصمیماتی که اتخاذ می کنید، بر بیایید. امروز تمایلات عاطفی و خلاقیت زیادی را تجربه خواهید کرد. شاید امروز مجبور شوید رفتار و احساسات خود را کنترل کنید. اجازه ندهید احساسات دیگران در روحیه شما تاثیری داشته باشد. امروز این اعتماد به نفس را خواهید داشت تا در مورد فرد مورد علاقه خود و علاقه زیادی که به او دارید با اطرافیان صحبت کنید. اگر بتوانید این حرف ها را به خود او بگویید و با هم قرار ملاقاتی بگذارید، شاید به یک رابطه عمیق و طولانی مدت تبدیل شود.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست

هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

تعبیر: زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی توان تحمل کنی ولی فعلا” چاره ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE