خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز پنجشنبه 4 خرداد 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردینامروز شاید مجبور به انجام کاری باشید که به چشمتان به سختی و وقت گیری خالی کردن آب دریا با قاشق می آید. اما با کمکی که از جانب اطرافیانتان دریافت خواهید کرد، نه تنها انجام آن ممکن خواهد بود، بلکه نتایج فوق العاده ای نیز به دست خواهید آورد. خوشبختانه از لحاظ جسمانی شما آمادگی لازم برای انجام هر کاری را دارید و کمی انگیزه همه مشکلات را حل خواهد کرد. با توانایی های ویژه ای که دارید خواهید توانست حقیقت برخی چیزها که برای مدتی در ابهام بوده اند را مشخص کنید. شک نداشته باشید که این رفتار شما ممکن است خیلی مورد پسند بعضی ها نباشد، اما نگذارید این مسئله جلوی شما را بگیرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

اکنون که به قصد خیر نیتی کرده ای در انجام آن مصر باش و به وسوسه های نفس و سخن دشمنان اعتنایی نکن. زندگی زیبا و آرام خود را بیهوده تلخ مکن. از راهنمایی های افراد با تجربه استفاده کن و از دوستان واقعی خود هیچ چیز را دریغ مدار تا به یاری آنها و توکل به خدا به موفقیت برسی.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 

امروز نیاز شدیدی به دیدن یکی از دوستان نزدیکتان که در شهر دیگری زنگی می کند احساس خواهید کرد و زمان زیادی را به فکر کردن در مورد این که چطور می توانید وقت و هزینه لازم برای رفتن به دیدن او را پس انداز کنید خواهید گذراند. شاید هم فکر سفر به کشوری دیگر و آشنایی با فرهنگ و هنر آن به سرتان زده باشد. فکر کردن به این چیزها اشکالی ندارد و می تواند سرگرم کننده هم باشد، به شرط آن که انجام دیگر کارهایتان را فراموش نکنید. احساسات قدیمی که فکر می کردید برای همیشه فراموش شده اند ممکن است امروز حتی اشک به چشمتان بیاورند. به جای سرکوب کردن مجدد این احساسات با آنها روبرو شوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دوست و یار عزیزی را از دست داده ای و در غم دوریش بی تابی. به دنبال راه چاره می گردی تا او را بازگردانی. تو که از صمیم قلب از کرده خود پشیمان هستی و قصد آزار او را نداشته ای و در ضمن به او حق می دهی که از تو رنجیده خاطر شود، بهتر است جسارت به خرج دهی و حرف دل را با او بگویی. بدان که دنیا چند روزی بیش نیست و چه بهتر که هرچند زودتر کدورتها برطرف شود.

فال روز متولدین خرداد

امروز خودتان را برای یک جنب و جوش اساسی و فعالیت های بسیار در خانه تان آماده کنید. گروه بزرگی از دوستان و یا اعضای خانواده تان به دیدن شما خواهند آمد و چنان مشغول خوردن و خندیدن و صحبت کردن خواهید شد که نمی فهمید ساعت ها چطور گذشته اند. آنقدر در مورد موضوعات مختلف و جالب حرف خواهید زد که تمام شب خواب های عجیب و غریبی در مورد صحبت هایتان خواهید دید. زمانی که در رابطه عاطفی خود با یک موقعیت سخت روبرو می شوید دلتان می خواهد فرار کنید. ترجیح می دهید موضوع بحث را عوض کنید و راجع به چیزهای پیش پا افتاده حرف بزنید و با شوخی کردن جو را عوض کنید. فرار کردن اصلا روش خوبی برای حل کردن مشکلاتتان نیست.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

ساده بینی و سهل انگاری در امور زندگجی مسائل را پیچیده تر و دشوارتر می کند. دیدگاهت را نسبت به اطرافت عمیق تر کن و بر آسایش امروزی تکیه مکن که گذراست. به فکر آینده باش و اگر می خواهی به مقصود خود برسی دست از خودخواهی و یکدندگی بردار و هرگز از یاد خدا غافل مشو و در تصمیم گیری های مهم با افراد با تجربه مشورت کن و به نصایح آنها عمل نما.

فال روز متولدین تیر

امروز شما قصد دارید به دیدن عشقتان بروید و به همین خاطر هم می خواهید به بهترین شکل ممکن سر قرارتان حاضر شوید. با بیقراری تمام از این سو به آن سو می روید، به آرایشگاه می روید، لباس می خرید و یا از دوستانتان قرض می کنید. چرا اینقدر به خودتان سخت می گیرید؟ همانی باشید که همیشه هستید و خیالتان راحت باشد که خود واقعیتان می تواند دل عشقتان را به دست بیاورد. خودتان را برای یک دیدار پر از احساسات و صحبت های تأثیرگذار آماده کنید. شاید هیجان دیدن کسی که دوست دارید نگذارد روی کارهای دیگرتان زیاد تمرکز کنید، پس سعی کنید کارهایی که به دقت و توجه زیادی نیاز دارند را برای روز دیگری بگذارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تنها ثروت تو در زندگی عشق و ایمان است و دستت از پول و مال دنیا تهی است با این همه موفقیت با توست و خدا تو را در هر حال یاری خواهد کرد و اجر کارهای نیک تو را به بهترین نحو خواهد داد به شرط آن که تو نیز او را فراموش مکنی. هر نیتی که در دل داری با توکل به خدا عملی کن که موفق خواهی شد.

 فال روز متولدین مرداد

وقت آن رسیده است که از رفتار کردن بر اساس آن چیزی که فکر می کنید دیگران از شما انتظار دارند دست بردارید. اکنون شرایط کیهانی در بهترین وضعیت ممکن برای بیان احساساتتان قرار دارد؛ شما می توانید احساسات، نیازها و نظرات خود را به خوبی بیان کنید و از موضع خود با اطمینان خاطر بیشتری دفاع کرده و به دیگران نشان بدهید که با چه کسی طرف هستند. پیش رفتن بر اساس خواسته ها و نظرات دیگران در نهایت نه شما را خوشحال خواهد کرد و نه رضایت آنها را برایتان به همراه خواهد داشت. شاید در حال حاضر تمال زیادی به حضور در جمع نداشته باشید و خلوت و آرامش خانه را ترجیح بدهید، اما بر خلاف تصورتان بودن در جمع دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتی است احساس بیماری می کنی و این تو را نگران ساخته. نگرانی تو بیهوده است. علاج بیماری تو در دستهای توانای خودت نهفته است و نیازی به طبیب و مصرف دارو ندارد. به تفریحات سالم و شاد روی بیاور و از طعنه و حرفهای بیهوده دیگران ناراحت نشو زیرا همان طور که می دانی زندگی کسان دیگری که تو را دوست دارند وابسته به سلامت توست. پس به فکر خودت باش.

فال روز متولدین شهریور

امروز انرژی شما در سطح بالایی قرار دارد و قدرت اراده تان بیشتر از هر روز دیگری طی هفته گذشته خواهد بود. ورزش کردن و رفتن به گردش و تفریح گزینه های خیلی خوبی برای شما خواهند بود و می توانند به تخلیه این همه انرژی کمک کنند. کمی ورزش کردن حتی می تواند به باز شدن ذهنتان کمک کند و ایده های جدیدی را به فکرتان بیاورد. البته به کار گرفتن این همه انرژی برای تکمیل کارهای نیمه تمامتان نیز می تواند ایده بسیار خوبی باشد. شما امروز خیلی احساساتی شده اید و وجودتان پر از شور و اشتیاق است. این موضوع می تواند زمینه ساز یک بعدازظهر رمانتیک در کنار عشقتان باشد و او را به شدت تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

اگر می خواهی به سعادت و افتخار برسی باید گوهر پاک سرشت انسانی خود را پیدا کنی و از شر بدکاران و بدخواهان به خدا پناه ببری. عشقی که در دل داری موجب خرسندی تو خواهد شد و از آن پشیمان نمی شوی. همتت را بلند کن و تلاشت را مضاعف تا به بالاترین درجات برسی.

 

فال روز متولدین مهر

امروز دیداری دوباره با یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتان که برای مدت ها از شما دور بوده است و خیلی دلتنگ او بوده اید احساسات شدیدی را برای شما زنده خواهند کرد. درایی از خاطرات دوباره در ذهنتان جان خواهند گرفتند و احساساتی نوستالژیک و شاید کمی همراه با خشم و ناراحتی به وجود خواهند آورد. از خوشی خاطرات خود لذت برده و بدی ها را فراموش کنید، بعد از این همه مدت نگذارید چیزی دیدارتان را خراب کند. بعدا در خلوت خود برای فکر کردن به خاطرات بد و پیدا کردن راه حلی برای به فراموشی سپردن آنها هم وقت خواهید داشت. پیام ها و ایمیل های خود را مرتب چک کنید، خبری که مدت ها در انتظارش بوده اید بالاخره از راه خواهد رسید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

خیالپردازی بیهوده و بلندپروازی دو عاملی هستند که انسان را از واقعیات دور می کنند. واقعیت این است که تو به شدت خواهان کسی هستی که فاصله طبقاتی بسیاری با تو دارد و برای به دست آوردن او به مال و منال بسیاری نیاز داری. به جای ابراز ناامیدی و شکایت اگر می توانی تلاش خود را چندین برابر کن و با مشکلات بجنگ. در غیر اینصورت از این کار صرفنظر کن و فرصت ها را بیهوده از دست نده.

فال روز متولدین آبان

امروز ذهنتان همچون روح سرگردانی مدام از این طرف به آن طرف می رود و نمی توانید فکرتان را حتی یک لحظه آرام کنید. شما مجبور خواهید بود ساعات زیادی را برای انجام کارهایی که در لیست کارهای روزانه تان قرار دارند در ماشین باشید و شاید زمان زیادی هم پشت ترافیک بمانید. سعی کنید به اعصاب خودتان مسلط باشید و اجازه ندهید این وضعیت کنترل رفتارتان را از دست شما خارج کند، مطمئن باشید بقیه هم به اندازه شما از این وضعیت ناراحت هستند. سعی کنید بعدازظهر کمی زودتر به خانه بروید و با یک دوش آب گرم و کارهایی که باعث آرامشتان می شوند به خودتان استراحت بدهید، فردا روز بهتری برای تفریح و بیرون رفتن خواهد بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

نیتی در دل داری، اگر می خواهی به این آرزو برسی در اولین مرحله باید صبور باشی. و دیگر اینکه اگر کاری از دستت بر می آید برای نیازمندان انجام ده و با اطرافیان خود خوش خلق باش. اگر دست تو چراغی بر تیرگی شب کسی روشن کند خدا نیز نور لطف خود را بر تو ارزانی خواهد داشت و تو را به نیتت خواهد رساند.

 

فال روز متولدین آذر

.

شاید تصمیم گرفته باشید که به جای شروع تعطیلات آخر هفته امروز را هم به کار کردن اختصاص داده و یا پروژه جدیدی را شروع کنید تا بتوانید پول بیشتری درآورده و پس انداز کنید. شما انرژی فوق العاده زیادی در خود احساس می کنید و به خیال خودتان قدرت این را دارید که حتی کوه ها را هم جابجا کنید، اما باید مواظب باشید زیاد هم به خودتان فشار وارد نکنید. سخت کوشی و کسب درآمد بیشتر برای تأمین آسایش خودتان و عزیزانتان قابل تحسین است، اما هر چیزی باید به جا و به اندازه باشد. سعی کنید بعدازظهر کار را تعطیل کرده و زمانتان را به خودتان، خانواده و دوستانتان اختصاص دهید. نداشتن استراحت کافی عملکردتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

فکری در سر داری و نیتی در دل که تمام زندگی تو را تحت الشعاع قرار داده است. تمام فکر و ذکر روز و شب تو رسیدن به این نیت است. بهتر است کمی حوصله به خرج دهی. درست است که تو با او به شهرت و موقعیت عالی می رسی، اما باید تحمل داشته باشی. بدان که مرادت حاصل خواهد شد.

فال روز متولدین دی

شور و هیجان فوق العاده ای که احساس می کنید و اراده بی نظیری که دارید می توانند امروز را برای شما به روزی کاملا متفاوت تبدیل کنند. سطح انرژی شما بسیار بالاست و قدرت و توانایی بسیاری را در وجود خود احساس می کنید. امروز می تواند فرصتی تکرار نشدنی برای رسیدن به اهدافی باشد که در یک قدیمی رسیدن به آنها متوقف شده بودید. شما توان و انگیزه لازم برای وارد کردن فشار آخر و به نتیجه رساندن زحمات خود را در اختیار دارید. حتی خود شما هم از نتیجه تلاش هایتان شگفت زده خواهید شد و تحسین و توجه اطرافیانتان را بار دیگر به دست خواهید آورد. سعی کنید بیشترین بهره ممکن را از این موقعیت کمیاب ببرید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

آرزوی زیارت حرم یار را داری، اما بدان خدا به انسان نزدیکتر از آن است که تصور می شود. اکنون که رسیدن به این نیت برایت ممکن نیست، می توانی با دلجویی و مهربانی به بندگان خدا جلوه های روشن نور الهی را در دل خود احساس کنی.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز قدرت درونی و آگاهی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد. برخی از رویاهایی که امروز می بینید و افکار و تخیلاتی که به ذهنتان می رسند با کمی دقت از جانب شما می توانند به حل مشکلات قدیمی و ترس ها و نگرانی هایتان کمک قابل توجهی بکنند و زمینه را برای پیشروی شما به سوی اهدافتان با اعتماد به نفس بیشتر فراهم کنند. خوشبختانه، با وجود این که نسبت به همیشه کمی احساس خواب آلودگی می کنید، انرژی جسمانی شما نیز از سطح نسبتا بالایی برخوردار است. از این ترکیب فوق العاده استفاده کرده و تا جای ممکن آن را برای رسیدن به مقاصد خود به کار بگیرید. سعی کنید با صمیمی ترین دوستان خود تماس گرفته و در صورت امکان به دیدن آنها بروید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

انسانی پاکدل و صادق هستی و در کلیه امور امر خدا برایت مهمترین مساله است. بدان که این خصلت پسندیده تو را در نزد خدا و خلق خدا عزیز و گرامی می گرداند. از فرصتهایی که خدا در اختیارت قرار می دهد نهایت استفاده را ببر و فریب دنیا و ظواهر آن را نخور.

فال روز متولدین اسفند

تلاش برای به دست آوردن اهداف مشترکی که با دیگران دارید علاوه بر این که باعث احساس نزدیکی بیشتر بین شما خواهد شد، رسیدن به خواسته هایتان را نیز برای شما آسان تر خواهد کرد. از قدیم گفته اند که یک دست صدا ندارد . کار گروهی خیلی سریع تر از انفرادی به نتیجه می رسد. مجردها امروز ممکن است به صورت کاملا غیر منتظره با یک نفر روبرو شوند که تا چند دقیقه نمی توانند چشمشان را از او بردارند. این دیدار پر هیجان می تواند آغاز یک عشق طولانی مدت باشد، به شرط آن که این رابطه احتمالی تنها بر اساس علاقه شما به ظاهر طرف مقابلتان شکل نگیرد و چشم هایتان را خوب باز کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

انسانی موفق هستی خصوصا در زمینه تحصیل مدارج علمی، اما از زندگی خود خسته شده ای. زندگیت نیاز به یک تنوع شیرین دارد. از آغاز زندگی مشترک نترس و با توکل به خدا قبل از آنکه فرصتها از بین برود اقدامی موثر کن که ازدواجی فرخنده خواهی داشت.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A