خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۸ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۸ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۸ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز پنجشنبه 8 تیر 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۸ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

یک درگیری خانوادگی که برای مدتی ساکت شده بود و کسی به آن توجهی نمی کرد امروز ناگهان دوباره پررنگ خواهد شد. با وجود تلاشی که دارید تا خودتان را بی طرف و آرام نشان بدهید، انگار نیرویی نامرئی سعی دارد وادارتان کند که نظرهایتان را به تندترین شکل ممکن بیان کنید.اما دخالت شما می تواند عواقبی داشته باشد که تنها همه چیز را از این که هست بدتر خواهند کرد. تمایل شما به آسودگی وجدانتان دلیل خوبی برای وارد شدن به این مخمصه نیست. قبل از آن که دهانتان را باز کنید شرایط موجود را سنجیده و ببینید که آیا اصلا دخالت شما به بهتر شدن اوضاع هیچ کمکی خواهد کرد. گاهی سکوت بهتر از هر کلامی حرف های ما را بیان می کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خودت خوب می دانی که او هرچه می کند در شان و مقامش است و زیبنده شخصیتش. پس اعتراض تو بی مورد است. تو گر طاووس می خواهی باید جور هندوستان کشی. هوشیار باش که این روزها او قصد امتحان و محک زدن تو را دارد و تو باید از این امتحان سربلند و پیروز بیرون آیی.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

فکر کردن به دیداری که با یکی از دوستان و آشنایان قدیمی و یا شاید هم عشق از دست رفته خود داشته اید امروز ذهن شما را به خود کاملا درگیر خواهد کرد و احساسات آشفته ای را در شما به وجود خواهد آورد. در واقع حساسیت شما به دیداری که داشته اید به خاطر اهمیت زیادی که شما به این شخص می دهید نیست و امروز شما به طور کلی و نسبت به همه چیز زیادی حساس شده اید. امروز تا جای ممکن در زندگی خصوصی دیگران دخالت نکنید، مگر این که آن شخص خودش به طور مستقیم تقاضای این کار را کرده باشد. یادتان باشد که همیشه توصیه و مشورتی که کسی از شما نخواسته باشد دخالت محسوب می شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

انسانی صادق هستی و در راه عشق و محبت هر رنجی را پذیرایی. سر به لاک خود داری ولی همیشه از بخت کوتاه خود گله مندی. شکوه ی بیهوده مکن و اگر زندگی با تو نمی سازد تو با زندگی بساز و بدان هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد و تو که رنج می بری حتما گنج نیز خواهی برد.

فال روز متولدین خرداد

امروز داشتن یک تفکر منطقی به شما کمک خواهد کرد که در بحثی که برایتان پیش خواهد آمد پیروز میدان باشید، به شرط آن که حرف هایتان و روش انتقال آنها درست باشند. خوشبختانه در حال حاضر شما از لحاظ ذهنی و سیاستی که در سخن گفتن دارید می توانید حتی قدرتمند ترین حریف ها را هم شکست دهید. البته نباید این موضوع باعث سهل انگاری شما شود، حرف هایتان را با دقت و توجه انتخاب کنید. امروز با شخصی که دوست دارید تا می توانید حرف بزنید، اصلا سکوت امروز برای شما هیچ مفهومی ندارد و به شدت برایتان آزار دهنده است. پس تا می توانید با هم در مورد آینده زیبایی که در انتظارتان است صحبت کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انسان در رنج و سختی آفریده شده و زندگی سرشار از رنجها و سختی هاست. تو از این همه شر و شور و غوغا به تنگ آمده ای. به دنبال خلوتی می گردی و مسکنی تا لحظه ای به آرامش برسی. به خدا پناه ببر که یاد او بهترین آرامش بخش است. به میان مردم درویش مسلک برو و گمشده ی خود را در میان آنان جستجو کن.

فال روز متولدین تیر

این که دیگران از ذات مهربان شما سوء استفاده کنند اصلا برای شما خوشایند نیست. متاسفانه امروز هم یک نفر قصد دارد که شما را وادار کند کاری که او می خواهد را انجام دهید و او را مورد حمایت خود قرار دهید. اما هر چه بیشتر تحت فشار قرار بگیرید تمایلتان به تغییر برنامه خودتان و کمک کردن به این شخص کمتر خواهد شد. شاید تصمیم بگیرید که از این موقعیت فرار کنید و خودتان را یک جایی قایم کنید که این شخص نتواند شما را پیدا کند، اما رفتار صحیح تر و منطقی تر این است که خیلی صریح و منطقی حرفتان را بزنید و دلیل عدم همکاری خود را برای او توضیح دهید. انتظار نداشته باشید کسی غیر از خودتان در این شرایط به شما کمک کند.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به زودی کسی که به او به شدت علاقمندی و انتظارش را می کشی خواهد آمد اما تو هنوز هم خود را گول می زنی و در حالیکه می دانی تمام فکر و اندیشه ات اوست، باز هم عشق او را انکار می کنی. بدان که با بازگشت او زندگی دوباره به تو روی خواهد کرد. هرچند فرصتهای بسیاری را از دست داده ای، ولی بار دیگر فرصت خواهی یافت تا به کامیابی برسی.

 فال روز متولدین مرداد


امروز از هر کسی که مانع لذت بردن شما از وقتتان بشود متنفر خواهید بود! با این حال حتی اگر صبر و حوصله تان تمام شده باشد هم سعی دارید عادلانه رفتار کنید و بین خواسته های خودتان و دیگران تعادل برقرار کنید. متاسفانه سعی در مخفی کردن احساسات واقعیتان تنها آنها را شدیدتر و بدتر خواهد کرد. بهتر است شکایت هایتان را خیلی واضح و صادقانه به زبان بیاورید تا بشود دلیل عصبانیتتان را فهمید و راه حلی برای آن پیدا کرد. البته باید مواظب کلمه هایی که از دهانتان خارج می شوند باشید، زیرا به احتمال زیاد حرف هایتان خیلی تندتر از آن چیزی که خودتان فکر می کنید خواهند بود و ممکن است ناخواسته دیگران را از دست خودتان ناراحت کنید.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

پس از مدتها اکنون فکر و ایده جدیدی به سر شما افتاده است که نیرویی تازه به شما بخشیده. بدان که عملی کردن این کار سختی و مشقات بسیاری دارد. ولی آنچه عایدت می شود خستگی تمام این سختی ها را از تنت بدر خواهد کرد. تو چون ذاتی پاک و خوب داری به موفقیت خواهی رسید و خدا یاریت خواهد کرد.

فال روز متولدین شهریور

امروز ذهن شما قدرت فوق العاده ای پیدا کرده است و در انجام هر کاری که شامل فعالیت های ذهنی بشود موفقیت بسیاری به دست خواهید آورد. حتی این فرصت را خواهید داشته که علاوه بر انجام کار خودتان دیگران را نیز از این توانایی خود بهره مند کنید. نیاز فعلی شما به بیان احساساتتان ممکن است تحت الشعاع تلاش های گروهی که در آن قرار دارید برای پیش بردن اهداف گروهی قرار بگیرد. اما شما نیاز دارید که تحت هر شرایطی آنچه در قلب و ذهنتان می گذرد را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارید. هیچکس نمی تواند شما را به خاطر این کار سرزنش کند مگر آن که قصد داشته باشید با این کار دیگران را به خاطر وضعیت فعلی خودتان سرزنش کنید.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

 

نیتی در دل داری و برای رسیدن به آن خود را منزوی و تنها کرده ای. هرچه که داشته ای در راه حصول این نیت خالصانه بکار گرفته ای اما تاکنون نتیجه ای نگرفته ای و این باعث شده دیگران تلاش تو را بیهوده تصور کنند. مهم این است که تو تمام تلاش خود را می کنی و همان طور که می دانی جوینده یابنده است.

 

فال روز متولدین مهر

شما استاد کنترل احساساتتان به منظور حفظ صلح و آرامش گروهی که در آن قرار دارید هستید، اما امروز یک نفر طوری سر به سرتان خواهد گذاشت که انگار هیچ هدفی جز عصبانی کردن شما ندارد. بدون شک عاقلانه ترین رفتار ممکن این است که خونسردی خودتان را حفظ کرده و واکنشی که او انتظار دارد را نشان ندهید، اما شما هیچ فکری جز جبران این رفتار غیر عادلانه در سرتان ندارید. در هر صورت فراموش نکنید که با داشتن کمی سیاست می توانید بی آن که هر چیزی که به ذهنتان می رساند را با یک انفجار وحشتناک به بیرون پرتاب کنید حرف هایتان را خیلی صادقانه و در عین حال با آرامش به زبان بیاورید و طرف مقابلتان را شرمنده کنید.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در میان تمام دلبران، دل تو پای بند یک نفر است که حتی فکر دل کندن از او را هم نمی توانی بکنی. این علاقه تا حدی است که تو حتی دوستان او را نیز به خاطر او دوست می داری. نیت تو نسبت به او پاک است. خدا نیز تو را یاری خواهد کرد تا به وصال او برسی و با سعادت و شادکامی زندگی کنی.

فال روز متولدین آبان

امروز لحن صحبت کردن شما از نظر طرف مقابلتان خیلی عصبانی تر از آن چیزی که شما خودتان فکر می کنید خواهد بود. این حالت تهاجمی و لحن تند شما تحت تاثیر شرایط کیهانی موجود قرار دارد و خودتان کنترل چندانی روی آن ندارید و گاهی حرف هایی از دهانتان در می روند که حتی خودتان هم از شنیدن آنها تعجب خواهید کرد. این صداقت بیش از حدتان می تواند احساسات ناخوشایندی را ایجاد کرده و جو را به هم بریزد. سعی کنید قبل از هر حرفی خودتان را جای طرف مقابل گذاشته و به تاثیری که گفته هایتان روی او خواهند گذاشت فکر کنید. شما که نمی خواهید آخر هفته خود را با اعصابی بهم ریخته شروع کنید؟

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

 

تو هنوز در سنین پایین و در دوران جوانی هستی ولی به یاری خدا به موفقیتهای بسیاری رسیده ای و هزاران رقیب سر راهت قرار گرفته اند که تو بر آنها پیروز شده ای. بدان که خداوند در همه جا حاضر و ناظر بر کارهای ماست. اکنون که شهرتی یافته ای و مورد تحسین قرار گرفته ای مغرور مشو که زندگی قصه های عجیب و بسیاری دارد که تو از آن بی خبری.

 

فال روز متولدین آذر

احساس می کنید که امروز در نبرد با دقیقه ها و ساعت ها هستید و باید بیشترین بهره را از تک تک لحظات روزتان ببرید تا بتوانید تمام کارهایی که به عهده دارید را انجام دهید. شما حرف های زیادی برای گفتن دارید و فکر می کنید اگر همین حالا حرف هایتان را به زبان نیاورید فرصت انتقال پیام خود به شخص مورد نظرتان را برای همیشه از دست خواهید داد. هرچند خیلی نگران هستید اما نباید اجازه بدهید طرف مقابلتان این استرس و نگرانی شما را ببیند. منتظر این نباشید که کسی شما را به گفتن نظرهایتان دعوت کند چون کسی این کار را نخواهد کرد. به اندازه کافی منتظر نشسته اید، حالا دیگر نوبت شماست.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

اگر با چشم واقع بین به خود نگاه کنی می بینی که خداوند تمام امکانات موفقیت را برای تو مهیا نموده است. ظاهری نیکو، اخلاقی خوش و نیتی پاک داری. تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی.

فال روز متولدین دی

 

امروز استرس و نگرانی در مورد یکی از عزیزان و نزدیکان مانع طی کردن روال عادی کارهای روزانه تان خواهد شد و شاید حتی برنامه هایی که داشته بودید را به هم بریزد. این که بخواهید به خاطر آینده رابطه تان با یک دوست و یا حتی شریک عاطفیتان تظاهر به این کنید که همه چیز خوب و روبراه است و هیچ مشکلی بین شما وجود ندارد اصلا راه حل خوبی به نظر نمی رسد. شاید بهتر باشد امروز خودتان را کمی کنار بکشید و در خلوت خودتان به این رابطه و گزینه هایی که سر راهتان قرار دارند خوب فکر کنید. تغییرات اجتناب ناپذیر هستند، اما رشد کردن یک انتخاب آگاهانه است و خوشبختانه شما الان آمادگی لازم برای این انتخاب را دارید.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

 

انسانی وارسته و ساده دل و پاک نیت هستی. خدا نیز به واسطه اخلاقیات نیکوی تو، تو را از حرص و آز دور نگه داشته و به تو مناعت طبع بخشیده است. نیتی که در دل داری خیر است اما آنقدر از دیگران بدی دیده ای که خسته شده ای. هرگز از فطرت پاک خود گذر نکن و در راه تهذیب و تزکیه و تعلیم کوشا باش که به امید خدا بلندترین جایگاههای اجتماعی و انسانی در انتظار توست.

 

فال روز متولدین بهمن

اگر احساس می کنید که صبر و حوصله تان دارد به سر می رسد و دیگر تحمل وضعیت موجود را ندارید دیگر وقت آن رسیده است که موقعیت خود را مورد بررسی مجدد قرار دهید و در مورد نیازهایتان صحبت کنید و همچنین با ذهنی باز با شنیده های خود و واکنش های طرف مقابل روبرو شوید. متاسفانه انگار توانایی شما در حفظ خونسردیتان در زمان بحث و گفتگو شما را ترک کرده است و شما اسیر احساسات خود شده اید و هیچ کنترلی روی آنها ندارید. البته که شما هم انسان هستید و مثل بقیه احساس دارید و گاهی هم نمی توانید احساستان را کنترل کنید، اما به زبان آوردن تمام چیزهایی که در فکرتان می گذرند همیشه هم شما را راحت و خوشحال نخواهد کرد!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خداوند به قدر کفایت از نعمات خود تو را برخوردار کرده است. قصد سفر تو برای به دست آوردن سود بیشتر به صلاحت نیست. حرص و طمع بیهوده نورز و برای سود بیشتر زیر منت دیگران نرو و به دنبال رضای خدا باش که برای خیر دنیا و آخرت برای تو کافی است.

فال روز متولدین اسفند

با وجود این که در ابتدای روز آرام هستید و سعی دارید کارهایتان را در آرامش پیش ببرید هر ه پیش می رود حالت عصبی شما بیشتر و بیشتر خواهد شد، تا جایی که ممکن است حتی منفجر شوید! در ابتدا ناراحتی شما از این ریشه می گیرد که فکر می کنید که دیگران در رفتارهایشان با شما صادقانه برخورد نمی کنند. شما اصلا حوصله ان را ندارید که به جای این که حقیقت را صاف و پوست کنده به شما بگویند خودتان بخواهید به دنبال قطعات گمشده پازلی که در برابرتان قرا داده اند بگردید. متاسفانه هر چه بیشتر سوال بپرسید طرف مقابلتان بیشتر خودش را عقب خواهد کشید. بهتر است سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید تا راه را برای پیدا کردن راه حلی برای این وضعیت پیدا کنید. رفتار تند و عصبی فقط شما را از آنچه به دنبالش هستید دورتر خواهد کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

برای رسیدن به نیتی که در سر داری با تمام نیرو در تلاشی و از هیچ گونه تلاشی فروگذار نمی کنی. هیچ کس نخواهد توانست در راه رسیدن تو به مقصودت خللی ایجاد کند. تو در چند قدمی پیروزی ایستاده ای و به امید خدا به زودی آنچه را که خواهان آن هستی، بدست خواهی آورد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A