خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنج شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ | فال روزانه

فال امروز پنج شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ | فال روزانه

فال امروز پنج شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز پنج شنبه 10 اسفند 96 | فال روزانه
فال امروز پنج شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز روزی است که شما احساس خوبی دارید. و امیدواریم که همینطور بمانید. این را می گوییم چون اشتیاق شما به چیزی باعث می شود که پول خرج کنید یا با چیزی موافقت کنید، چون در واقع امروز روز خوبی برای خریدن هیچ چیز جز غذا و تصمیمات مهم نیست. خوش بگذرانید و در عین حال مراقب باشید.

پیش بینی روابط شما: نگذارید فکر مصرانه ای نظر خوبی که در مورد فردی نزدیک داشتید را خراب کند. امروز به بدترین نحو مشکوک می شوید، با آنکه ته قلبتان دوست دارید به بهترین چیزها باور داشته باشید. در این مورد، بهتر است که به حرف دلتان گوش دهید و افکار منفی را کنار بگذارید.

پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار اشکالی ندارد که از طرف رئیس تصمیمات اجرایی بگیرید. قضاوت شما درست است و افرد دور و برتان شما را دوست دارند و به شما احترام می گذارند. از این موضوع به نفع خود استفاده کنید و پاداش بگیرید.

 

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

همه جمع ها، گروه ها، کلاس ها و مهمانی ها امروز برایتان جالب و سرگرم کننده خواهند بود. شما از همنشینی با دیگران لذت می برید و دیگران هم خوشحال می شوند شما را ببینند. مواظب باشید در چیزی زیاده روی نکنید، به خصوص در پول خرج کردن. زیاد خرید نکنید.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز شرایطی پیش بیاید که کمی برایتان گیج کننده باشد. به نظر می رسد که کسی که در گذشته به شما نزدیک بوده است، در گوش کسی که اکنون به شما نزدیک است، چیزهایی زمزمه می کند. متوجه می شوید که چیزهایی که او می گوید یک سری دروغ است.

پیش بینی شغل شما: حتی با آنکه بیشتر کاری که شما انجام می دهد در پشت صحنه است، ولی روزهایی هم هست که شما دوست دارید در چشم باشید و به خاطر کارهایی که انجام می دهید شناخته شوید. امروز به آرامی به افراد گوشزد کنید که چه کارهایی کرده اید. این کار را بدون آنکه نق نقو یا کوته نظر به نظر برسید انجام دهید.

 

فال روز متولدین خرداد

 

امروز روزی عالی و پر از شوخی و سرگرمی است. زیرا شما با رئیس ها، والدین، معلمین و افراد بسیار مهم در تماس هستید، شاید با بعضی چیزهای مهم موافق باشید یا برای انجام کار خوبی داوطلب شوید. این کار را نکنید. چون روز خوبی برای موافقت با چیزی نیست.

پیش بینی روابط شما: روزها که می گذرند شما بیشتر مشکوک می شوید، زیرا صحبتی در مورد عشقتان می شنوید که برایتان آزاردهنده است. امروز این شک و پارانویا ممکن است افزایش یا کاهش یابد. ولی اگر او را واقعاً دوست داشته باشید، زمان می گذارید تا حقیقت را دریابید و این به راحتی ذهنتان کمک می کند.

پیش بینی شغل شما: ایده هایی که هفته پیش درجه یک به نظر می رسیدند، ناگهان اصلاً عالی به نظر نمی رسند. فردی با دیدگاهی جدید سر می رسد و باعث می شود که در مورد دیدگاه فعلی خود بیندیشید. نترسید و در دقایق آخر استراتژی خود را تغییر دهید.


فال روز متولدین تیر

امروز دیدن تلاش های خلاقانه دیگران برایتان خوشایند است، زیرا از هنر، کارهای دستی، موزه، نگارخانه و بحث های فلسفی و انگیزه بخش لذت می برید. اصولاً شما دوست دارید دنیای خود را گسترش دهید. نکته اینکه امروز خرید نکنید و تصمیمات بزرگ نگیرید.

پیش بینی روابط شما: امروز نشانه هایی که تحت شرایط نرمال کاملاً واضح بودند، گیج کننده می شوند. می دانید که فرد خاصی بسیار به شما علاقه دارد و شما هم به او علاقه دارید. و وقتی نوبت به ترتیب دادن قرار می شود، هیچ کدام از شما نمی تواند قراری بگذارد. هر دوی شما احساسات واقعی خود را پشت پرده ای از بی اعتنایی ظاهری پنهان می کنید.

پیش بینی شغل شما: رویداد یا جلسه ای ترتیب دهید که بتوانید در آن استعدادهای خود را به نمایش بگذارید. نترسید و شیپور خود را بنوازید. اغلب اوقات سخت کوشی شما در شلوغی پشت سر افرادی گم می شود که نسبت به دستاوردهای خود مغرور هستند. شما هم شایسته تحسین هستید.

 

 فال روز متولدین مرداد

در بحث های مربوط به اموال مشترک یا مسئولیت های مشترک دقت کنید. با آنکه روز خوبی برای داشتن ایده های جدید است، ولی روز خوبی برای تصمیم گیری در مورد هیچ چیز نیست. فقط بانک داده های خود را کامل کنید و گپ و گفتگوهایی با هم مبادله کنید و تا فردا صبر کنید تا کارهایتان را تمام کنید.

پیش بینی روابط شما: با آنکه زیباتر است که فکر کنید به عشقتان اعتماد دارید، ولی امروز به مسیر دیگری می روید. این می تواند به معنای آن باشد که شما بیشتر و بیشتر شکاک شوید و نسبت به اتفاقی که بی اعتمادی شما را برمی انگیزد، پکر شوید. بدترین کاری که امروز می توانید بکنید این است که سکوتی تلخ اختیار کنید. بهترین کار این است که عمیق ترین ترس های خود را با او در میان بگذارید.

پیش بینی شغل شما: حالا شما بهترین و بزرگترین شانس برای پیشروی را در اختیار دارید. حال و هوای عمومی شما بسیار قوی و خوب است و به شما اعتماد به نفس عاطفی بالایی که برای ایده هایتان نیاز داشتید می دهد و آنها را به ثمر می رساند. دیگر کسی نمی تواند شما را متوقف کند. شما می توانید به هر چه می خواهید دست یابید.


 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز در مورد هر کاری که انجام می دهید باید خوش بین و مشتاق باشید. البته امروز روزی است که باید از پول خرج کردن و گرفتن تصمیمات مهم خودداری کنید. این موضوع را در بحث های پرشور با دیگران به یاد داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: امروز رویداد معصومانه ای در چشم عشق شما بزرگتر از آنچه هست می شود. گویی مصمم است که شما را به کاری غیروفادانه متهم کند، در حالیکه در واقع شما اصلاً یادتان نمی آید که موجب ایجاد شک و شبهه شده باشید. اگر می خواهید از امروز لذت ببرید، باید همه چیز را درست کنید و شرف و غرورتان را بازگردانید.

پیش بینی شغل شما: امروز دیگران از شما جلوتر هستند، ولی شما شک دارید که جهشی انجام دهید تا به سطح آنها برسید. روش شما این است که کارها را آهسته انجام دهید و در مورد موقعیت ها ریسک دار محافظه کارتر باشید. اشکالی ندارد. از این رویکرد شرمسار نباشید.

 

فال روز متولدین مهر

 

امروز انرژی بسیاری برای کار کردن و تعامل با دیگران دارید که باعث می شود روز مثبتی برای شما باشد. ولی دقت کنید که کاری نکنید که بعداً تأسف بخورید، به خصوص در مورد خریدهای بزرگ و تصمیمات مهم. فقط کارها را مثل همیشه ادامه دهید و باخبر باشید.

پیش بینی روابط شما: مراقب باشید که گرایش شما به جستجوی عدم کمال برای درست کردن آن، شما را به دردسر نیندازد. امروز شاید این مسئله را یک قدم جلوتر ببرید و فردی که برایتان عزیز است را متهم به کاری کنید که حتی او به انجامش هم فکر نکرده است. قبل از آنکه انگشت اتهام را نشانه بروید، باید تأثیر منفی حرف هایتان را در نظر بگیرید.

پیش بینی شغل شما: شما بیش از آنچه فکر می کنید بر دیگران تأثیرگذار هستید. اغلب اوقات از این قدرت خود استفاده نمی کنید زیرا معمولاً فقط با جریان پیش می روید. حالا زمان آن است که شجاعت به خرج بدهید و دیگران را در کنار خود به کار بگیرید.

 

 

فال روز متولدین آبان

روزی شگفت انگیز برای گفتگو و گردش و لذت بردن از هنرها و کارهای دستی، کشف فعالیت های خلاقانه، تماشای رویدادهای ورزشی و سرگرمی با کودکان است. تخیل شما آزاد است و زمان خوبی خواهید گذراند. فقط برای غذا پول خرج کنید و ولخرجی نکنید.

پیش بینی روابط شما: امروز شما دوست دارید به فردی که دوستش دارید اعتماد کنید. حتی با آنکه دیگران حرف هایی در مورد او می زنند، ولی می خواهید به او اعتماد کنید، حتی اگر مدرک دیگران درست جلوی چشمتان باشد. ولی اگر می خواهید رابطه خود را جدی تر کنید، بهتر است با واقعیت روبرو شوید.

پیش بینی شغل شما: فقط بدین دلیل که حال و حوصله شما آنجور که دوست دارید خوب نیست بدان معنا نیست که باید عقب نشینی کنید و بگذارید فرد دیگری سکان کاری را بدست بگیرد که می دانید شما در آن کار ماهرتر هستید. نقش رهبری خود را ادامه دهید.

 

فال روز متولدین آذر

امروز از سرگرمی در منزل لذت ببرید. دوستان را برای ناهار یا شام به منزل دعوت کنید. امروز همه بسیار اجتماعی هستند و منتظر برقراری ارتباط هستند. ولی باید در کل روز از خریدهای بزرگ یا ولخرجی و گرفتن تصمیمات مهم اجتناب کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز شما در مدت زمان کوتاهی چند بار نظرتان را عوض می کنید. امروز حتی با وجود توانایی های درونی تان برای تشخیص راست از دروغ، برایتان سخت می شود که حقیقت را دریابید. اگر واقعاً می خواهید رابطه شما شکوفا شود، پس شاید بهتر باشد که آنچه اخیراً اتفاق افتاده را نادیده بگیرید. انتخاب با شماست.

پیش بینی شغل شما: امروز به خاطر سخت کوشی در محل کار تشویق و معروف می شوید. از همه سو باران تحسین بر شما می بارد و احساس خوبی برایتان می آورد. شما این تحسین و تمجیدها را با تلاشتان بدست آورده اید. پس بهتر است کمی استراحت کنید

 

فال روز متولدین دی

 

اشتیاق شما به ارتقا دادن ایده ها، نوشتن، بازاریابی، تدریس و بازیگری کمک می کند. شما همچنین از سفرهای کوتاه و گپ و گفتگو با اقوام، خواهر و برادرها و همسایه ها لذت می برید. مکالمه خود را به موضوعات ساده و سبک محدود کنید. از خریدهای بزرگ و تصمیمات مهم خودداری کنید.

پیش بینی روابط شما: شما فرصت پیدا می کنید تا بعضی از فانتزی هایی که در ذهنتان بود را امتحان کنید. اگر شما و عزیزتان فکر می کنید که حیات عشقی شما در حال حاضر نیاز به چیزی دارد تا زنده شود، پس شاید بهتر باشد که از انرژی امروز برای واقعیت بخشیدن به رویاهایتان بهره ببرید.

پیش بینی شغل شما: امروز لبخند زدن شما باعث می شود که دیگران را خوشحال کنید و محیط کاری شادی برای همه بسازید. رویهم رفته همه روحیه خوب و شادی دارند. امروز تعریف و تمجید بیشتر از انتقاد نتیجه می دهد، پس افکار منفی را برای خودتان نگه دارید.

 

فال روز متولدین بهمن

چون امروز تمرکز شما بر پول، امور مالی و گردش نقد است، همه دلایل لازم برای توجه به این امور را دارید. روز خوبی برای پول خرج کردن برای چیزی جز غذا نیست. روز خوبی برای تصمیمات مهم نیست، ولی روزی عالی برای تفریح و سرگرمی و ایده سازی است.

پیش بینی روابط شما: از اثر آرامش بخش امروز برای آرامش یافتن خود و شریک زندگی تان و یافتن حس عمیق امنیت استفاده کنید. بگذارید انرژی دنیا شما را در رویاهایتان غرق کند و به هر دوی شما حس امید، هدف و داشتن مسیر بدهد. از همه شرایط دشواری که اخیراً بین شما بوده است اجتناب کنید و بگذارید که شرایط آرام شود و آبها از آسیاب بیفتد.

پیش بینی شغل شما: بجای آنکه امروز سخت تلاش کنید تا نیازهای افراد دیگر را تأمین کنید، برای یک بار هم که شده بگذارید دیگران به دور شما بچرخند. موضع دقیقی بگیرید، ولی لبخند را فراموش نکنید. قطعاً شما این حق را دارید که بگذارید دیگران هم به شما لطف کنند.

 

فال روز متولدین اسفند

نگرش و رفتار مثبت شما دیگران را به شما جذب می کند و امروز را روزی اجتماعی می کند. منتظر کمبودها و جا انداختن جزئیات باشید زیرا امروز عنصر اشتباه و خطا پررنگ می شود. شما آن را احساس می کنید. به همین دلیل است که روز خوبی برای خریدهای بزرگ نیست. همه چیز را سبک بگیرید و بیش از توانتان قول ندهید.

پیش بینی روابط شما: امروز در دلتان دری را باز می کنید – دری که همیشه بسته بود. البته بجز در مواقعی که فکر می کردید اشکالی ندارد ببینید پشت آن چیست. بهر حال قدرت احساسی که تجربه می کنید است که باعث می شود فکر کنید اطرافتان نیروهایی هستند که همه ترس های شما از صدمه دیدن و پاسخ منفی شنیدن را ذوب و محو می کنند.

پیش بینی شغل شما: امروز برخوردهایی در محل کار بر سر اینکه قدرت چه کسی بیشتر است رخ می دهد. حتی با آنکه فرد مسئول ممکن است عنوان “رئیس” را به دوش بکشد، ولی دید کاملی از آنچه در محل کار رخ می دهد ندارد. به احتمال زیاد این شما هستید که می دانید چه خبر است.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A