خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵| فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵| فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵| فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۰ آذر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز چهارشنبه 10 آذر 95| فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵| فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اینکه که امروز اضطراب زیادی در وجود خود احساس می‌کنید، دلیل نمی شود فردا هم همین حالت را داشته باشید. حتی شاید تا انتهای روز هم این حالت ادامه نداشته باشد. راه های زیادی برای آرامش روح وجود دارد. در یک محیط ساکت و آرام بنشینید، چشمان خود را ببندید و نفس های عمیق بکشید. این کار باعث می شود تا حد زیادی استرس شما کاهش یابد و حالتان خوب شود. ملاقات و حضور در جلسه های کاری باعث می شود تا تصمیمات بزرگی در زندگی بگیرید. شما و عشقتان امروز می دانید که باید مسایلی را در رابطه دونفره خود تغییر دهید تا بتوانید در کنار هم احساس شادی را تجربه کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در آیین رفاقت مسائلی مطرح است که تو باید آن را رعایت کنی. انسان چون عهدی با کسی بست باید به آن پایبند باشد. زندگی خود را با کارهای بیهوده و ندانم کاری خراب نکن. قدر آنچه را که داری بدان و به خاطر داشته باش که او تو را دوست دارد و برایت احترام قائل است. پس موقعیت خود را در نزد دیگران حفظ کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز رفتارها و تمایلات شما تغییر می کنند. البته گرایشات جدید موردتوجه اطرافیان قرار نمی گیرند. اما اجازه ندهید این مساله باعث شود از علاقه مندی های خود دست بردارید. البته شاید شریک عاطفی شما نیز از این مساله چندان خوشحال نشود و برای مدت کوتاهی شما را ترک کند. برای حفظ رابطه عاشقانه خود بهتر است کارهایتان را کنار بگذارید و برای شام با هم بیرون بروید. اگر مجرد هستید، امروز وارد یک رابطه عاطفی عمیق با فردی می شوید که سراسر زندگی و نگاه شما رابه زندگی تغییر می دهد. شاید خودتان متوجه این تغییرات نباشید اما او زیرکانه این ماموریت را به انجام خواهد رساند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

از این لج و لجبازیها درمانده و مستاصل شده ای و در مقابل هر عملی نتیجه ای معکوس می گیری، اما بدان که راه عشق راهی است پر نشیب و فراز و اگر تمایل رسیدن به مقصود را داری باید آهسته و پیوسته بروی و متواضع و فروتن باشی. مشکل تو خودت هستی. کمی عاقلانه تر فکر کن، راه حل مسائل پیدا می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

شعار امروز شما این است: وسایل کهنه را باید رد کرد و وسایل جدید خرید. این طرز فکر به ویژه در مورد دکوراسیون خانه بسیار نمود خواهد کرد. امروز انرژی و هیجان مثبت بالایی دارید. به قدری سرحال هستید که می توانید دکوراسیون همه اتاق های خانه را به تنهایی تغییر دهید. اما بهتر است برای جابه جایی وسایل سنگین از اطرافیان کمک بگیرید. نامزد شما امروز سوپرایز بزرگی برای شما دارد. شاید روز خود را خیلی عادی آغاز کنید، اما بسیار پرهیجان به پایان خواهید رساند. این سوپرایز می تواند نقل مکان باشد. اما از هیچ تغییری نترسید. همه چیز به نفع شما و بهبود رابطه دونفره شما خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

عشقی نهان در دل داری و منتظر یک موقعیت مثبت هستی که از جانب او فراهم شود. کار عاقلانه این است که به هر کسی اعتماد نکنی و سعی کنی بر افکار آشفته ات تسلط پیدا کنی. به زودی او به تو فرصتی خواهد داد. آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

دندان اسب پیشکشی را که نمی شمارند. این مساله امروز در مورد حالت ها و هیجان های شما مصداق خواهد داشت. امروز هدیه ای دریافت می کنید که بسیار خوشحال کننده است. اما به این فکر نکنید که آیا لیاقت دریافت آن را داشته اید یا نه. هر چه که هست قبول کنید. امروز با فردی که به خوبی او را می شناسید قرار ملاقات خواهید داشت. تازه امروز متوجه می شوید او چه حس عمیقی نسبت به شما دارد. این فرد یا از شهر یا از شرکتی دیگر است.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

گذشته ای بسیار خوب و شاد داشته ای واکنون با خاطرات گذشته زندگی می کنی که این هیچ کار خوبی نیست. باید بدانی که زندگی رو به آینده جریان دارد. گذشته هرچه بود گذشت و دریغ آن را خوردن کاری عبث است. اکنون وقت آن رسیده که به فردای خود بنگری و زندگیت را دوباره بسازی. رازی که در دل نهفته داری نزد خود نگه دار که محرم راز بسیار کم پیدا می شود.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

آیا جزو افرادی هستید که همیشه نگران حساب بانکی خود هستند که تا انتهای ماه دوام نمی آورد یا نمی توانید چک های خود را پاس کنید؟ برخلاف آنچه تصور می کنید، مسایل مالی شما قابل بهبود هستند. به این مفهوم که مراقب خرج های خود باشید اما لازم نیست مدام برای هر مبلغی که هزینه می کنید دلتان بلرزد. خرج های خود را یادداشت کنید تا بتوانید تا اندازه ای از میزان استرس خود بکاهید. امروز احساسات پاک و عمیقی دارید. اگر قرار است امروز فردی را برای نخستین بار ملاقات کنید، هیجانات روحی شما فوران می کند و آشنایی با او باعث می شود تا طرز فکر شما به زندگی تغییر کند.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

اکنون که در بهار عمر به سر می بری، شاد زیستن و لذت بردن از شادیها را بیاموز که مدت عمر بسیار محدود است. در انتخاب دوستان و همنشینان دقت بسیار کن و به پند و اندرز بزرگان توجه داشته باش. به اطراف خود با چشم بصیرت نگاه کن و عمر پرارزش خود را صرف غم خوردن مکن که سختی راه زندگی در مقابل بزرگی و ارزش اهداف انسان آسان می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز بهترین زمان برای دوستی و رابطه با انسان های جدید است. این رابطه می تواند کاری یا احساسی باشد. هر چه که باشد برای شما بسیار خوشایند خواهد بود. با قرار گرفتن در گروه جدیدی از افراد، دوستی های بسیار زیبا با تعدادی از آنها برقرار خواهید کرد. شما امروز عشق و محبت بسیاری از خود بروز می دهید که باعث واکنش های پرمهر اطرافیان می شود. از نظر عاطفی و احساسی، روز پرخاطره ای خواهید داشت. شما و نامزدتان تصمیمات جالبی در رابطه خود می گیرید که هیجان زیادی به زندگی شما می بخشد. اگر با هم برای رسیدن به هدفی برنامه ریزی کرده اید، آن را از بین نبرید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تو انسانی ساده دل و پاک هستی اما به دام مکر و حیله بداندیشان گرفتار آمده ای. به امید خدا آنکه تو را در این دام انداخت به زودی رسوا خواهد شد و حاصلی جز شرمندگی نخواهد برد. گرچه دست تو از گرفتن انتقام کوتاه است ولی بدان که خدا بهترین انتقام گیرنده است و هیچ جرمی در نزد او بی کیفر و مجازات نمی ماند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز را به استراحت بپردازید. چرا مرخصی نمی گیرید یا کمی از فشارهای کاری خود کم نمی کنید؟ شاید بهتر باشد خود را با تماشای آثار هنری مشغول کنید یا حتی اگر خودتان هنرمند هستید نیز می توانید اثر هنری جدیدی خلق کنید. درجه خلاقیت و ایده پردازی شما زیاد است و می توانید یک انسان موفق باشید. مهارت و هنر را با هم تلفیق کنید تا شایستگی خود را به اطرافیان نشان دهید. امروز سعی کنید تا حد امکان خود را مهربان و آرام نشان دهید. به ویژه زمانی که تحت فشارهای روحی یا افکار آزاردهنده هستید، لبخند بزنید و با دیگران رابطه خوبی برقرار کنید. این سیاست را در مورد فرد موردعلاقه خود نیز رعایت کند.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

با مشکلی برخورد کرده ای که تو را بسیار ناراحت و رنجور کرده است. باید بدانی که حل این مشکل کاری بس سخت و دشوار است. در حل این مشکل در اولین مرحله از خداوند کمک بگیر و به معصومین متوسل شو و در مرحله دوم با افراد عاقل شور و مشورت کن که کوچکترین اشتباه تو کار را خراب تر خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز برای شما بسیار شاد و دلپذیر سپری خواهد شد. حس کنجکاوی شما امروز بالا است و در ذهن خود می توانید تصویرسازی های واضحی داشته باشید. این حالت برای انجام پروژه های کاری بسیار کاربرد دارد و می تواند در پیشرفت شما نقش مهمی ایفا کند. امروز در زمینه شغلی خود، ایده های بسیار جالبی به ذهنتان خطور خواهد کرد. امروز بیش از هر زمان دیگر مصمم و غیر قابل تغییر به نظر می رسید. اگر در اطراف شما فردی هست که بی گناه مورد حمله نقدها قرار گرفته است، شاید امروز بتوانید کمی مهربان با او برخورد کنید.  

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دلت را از مهر و محبت نسبت به همنوعان پر کن تا با دستان خالی و بی زر و زور محبوب همه خلق شوی و به مقام و منزلت برسی. اگر قصد عاشقی داری بدان که در راه عشق باید همچون مجنون باشی و از هیچ خطری نهراسی و هرگز ناامید نشوی تا به مقصود و مراد خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

به نظر می رسد که شما بسیار سخت کار می کنید. آیا فکر نمی کنید لازم باشد کمی استراحت کنید؟ اگر به این روند ادامه دهید ممکن است ناگهان از پای دربیایید. نرمال کار کنید تا ناگهان دچار خستگی روحی و ذهنی نیز نشوید. شاید چند روز استراحت و سفر بتواند موجب تجدید انرژی شما بشود. بهتر است این مدت را در خارج از شهر سپری کنید. شما همیشه شخصیت جذابی دارید. اما امروز بیش از همیشه می درخشید و هیجان و شور دارید به طوری که هیچ کس نمی تواند از تماشای شما دست بردارد. اما اگر می خواهید با فرد موردعلاقه خود رابطه خوبی برقرار کنید باید کمی آرامش داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

عقل و اندیشه بزرگترین موهبتی است که خدا در اختیار انسان نهاده است و با استفاده از این نعمت انسان به قله کامیابی و سعادت خواهد رسید. به جای آنکه عمر گرانبها را مصروف کم و زیاد دنیا کنی از عقل و اندیشه خود استفاده کن تا به تمام آرزوهایی که فکر می کنی دست نیافتنی است دست یابی و بدان که آینده از آن توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

بهتر است کمی افق فکری خود را تغییر دهید. خیلی منتظر نباشید تا رویدادها همه چیز را به نفع شما تغییر دهد. خودتان به اندازه کافی بزرگ شده اید و می توانید کارهای لازم برای بهبود شرایط را خودتان انجام دهید. امروز بیش از همیشه مشغله کاری و فکری خواهید داشت. امروز در مورد زندگی عاطفی خود کشف بزرگی خواهید کرد. اگر در مشکل بزرگی گرفتار شده اید یا فاصله فکری عمیقی بین شما به وجود آمده است امروز چیزی همچون معجزه آنها را برطرف می کند و می توانید کارهای لازم را انجام دهید. البته اگر در مورد کارهای خود شک دارید و دودل هستید، آن را انجام ندهید که بدتر می شود.

فال حافظ امروز متولدین دی :

درد و غم خود و حرف دلت را با هر کسی در میان مگذار و به هر کسی اعتماد مکن و بدان که خدا عملی را که در آن ذره ای ریا باشد نخواهد پذیرفت. اکنون که از زندگی و آینده خود ناامید هستی و هیچ امیدی به دوام وصل نداری، صادقانه و بی ریا از خدا مدد بجوی و از افراد حسود و بد نیت دوری کن که خدا تو را یاری خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

هر چه بیشتر سعی می کنید مشکلات مالی خود را برطرف کنید، بیشتر با مشکل مواجه می شوید. اگر گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد باید سعی کنید همه را بررسی و بهترین آنها را انتخاب کنید. اگر برای پیشرفت در وضعیت کاری و اوضاع اقتصادی خود عجله دارید، باید تلاش خود را نیز بیشتر کنید. شما و نامزدتان امروز شمشیر را از رو بسته اید و مدام با یکدیگر در حال بحث و دعوا هستید. اما خیلی نگران نباشید این وضعیت خیلی دوام ندارد و خیلی سریع از این فاز ناراحت کننده بیرون خواهید آمد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز از آن روزهایی است که هر چه سعی می کنید مسایل مختلف را شفاف سازی و سوبرداشت ها را برطرف کنید، اوضاع بدتر می شود و حرف های شما پیچیده تر به نظر می رسند. شاید دوست داشته باشید بعدازظهر را در کنار دوستان خود باشید اما می ترسید تا رابطه‌تان با حرف های شما دچار خدشه شود. اما این را بدانید حتی زمانی که روابط اجتماعی شما صفر و بد است نیز دوستانتان دوستتان دارند. امروز این فرصت را می یابید تا با فرد موردعلاقه خود عشق واقعی را تجربه کنید. او امروز شما را هیجان زده و سوپرایز می کند. سرنوشت همیشه به طرز عجیبی خود را نشان می دهد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

شما انسان ساده و کمی خرافاتی هستید. گاهی بی خیالی می کنی و زمانی تنبلی، کار امروز را به فردا میفکنی در حالی که حتی خود نیز مطمئن نیستی که فردایی در کار باشد. وقت آن رسیده که این عادات ناپسند را ترک کنی و قبل از آنکه برای همیشه فرصت را از دست بدهی به خود بیایی و توشه ای فراهم کنی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه

 فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A