خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۱۳ بهمن ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۳ بهمن ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۳ بهمن ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز چهارشنبه 13 بهمن 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۱۳ بهمن ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

رویاها و تخیلاتی که امروز دارید به شما کمک می کنند تا متوجه شوید به چه روشی می توان مسایل مالی را مدیریت کرد. از روزنامه ها و مجلات نیز ایده های جالبی دریافت می کنید. خلاقیت شما امروز زیاد است اما بهتر است پیش از عملی کردن تفکراتتان به خوبی در مورد آنها فکر و تحقیق کنید. خیلی عجله به خرج ندهید. امروز روش های مهرورزی خود را می خواهید تغییر دهید یا وارد رابطه عاشقانه جدیدی بشوید. برای جلب توجه طرف مقابل نیز به جادوی کلمات و جملات ارزشمند پناه می برید و واقعا نیز موثر خواهند بود

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز خوش شانسی به شما رو می کند و از نظر مالی در موقعیت بسیار بهتر از روزهای قبل قرار می گیرید. این موفقیت می تواند در نتیجه شغل یا کارهای هنری شما باشد. شما و شریک عاطفیتان این موفقیت را جشن می گیرید اما مراقب باشید زیاده روی نکنید. اجازه دهید این شادی پایدار باشد و تا فردا و روزهای دیگر نیز ادامه پیدا کند. امروز احساس می کنید باید برخی چیزها در رابطه دونفره شما تغییر کند. حتی شاید به این فکر کنید که فرد جدیدی بیابید و تجربیات جدیدی داشته باشید. برخی مشکلات فاصله بسیاری میان شما انداخته اند. اما شاید با حرف زدن و تغییر دادن دیدگاه های خود بتوانید این فاصله را از میان بردارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تمام تلاشت را کرده ای و با لطف الهی زندگی آرامی برای خود ساخته ای. اکنون شاد و خندان زندگی کن و از آنچه خدا نصیبت کرده لذت ببر. دوستان نزدیک را از خود نران، زیرا هر انسانی هرقدر بزرگ و کامل به دوستان صادق نیازمند است. از شر و شور دنیا دلگیر مشو که زندگی زیباست.

فال روز متولدین خرداد

یک رویداد اجتماعی یا دورهمی دوستانه باعث می شود تا در مسیر جدیدی از علاقه مندی ها قرار بگیرید. در این میان با افراد پرهیجان و جالبی نیز آشنا می شوید. حتی ممکن است یاد دوستان قدیم خود کنید و به سراغ آنها بروید تا دیداری تازه کنید. آینده در انتظار شما است و اگر با مسایلی روبه رو شدید که درهای جدیدی به رویتان باز کردند، تعجب نکنید. فقط از روز خود لذت ببرید. امروز رابطه خود را نونوار خواهید کرد و تغییرات ارزشمندی در آن به وجود خواهید آورد. امروز می توانید در هر رابطه ای، حتی مشکلات با هم حرف بزنید و به نتایج خوب و ارزشمندی دست برسید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

فال روز متولدین تیر

امروز خبرهای ارزشمند و جالبی به شما خواهد رسید. یا شاید با آدم های جالب یا تجهیزات جدید روبه رو شوید. همه این مسایل می تواند همگام با کاری باشد که مدت ها است در حال انجام آن هستید. به واسطه استعدادهای درونی که دارید باید امروز منتظر پیشرفت و ارتقا موقعیت شغلی خود باشید. از همه فرصت ها خوب استفاده کنید. نیروهای امروز شادمانی خوبی به رابطه عاطفی شما می بخشند. امروز حس های بسیار عالی دارید و اگر مجرد هستید، حتما بیرون بروید و با آدم های جدید آشنا شوید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

انسانی بسیار حساس هستی ولی از این حساسیتهای بی مورد جز غم و غصه چیزی عایدت نمی شود و کارهایت را مشکل و دشوار می کند. تو که سالها به دنبال انجام این نیت بوده ای چرا حالا که وقت عمل رسیده با تصورات بیجا و حساسیتها و حسادتها کار خود را خراب می کنی. پیش از آنکه فرصت را از دست بدهی به خود بیا تا دم عیسایی او به زندگیت روحی تازه بخشد.

 فال روز متولدین مرداد


اطلاعاتی که از دیگران دریافت می کنید و مهارت های شما باعث می شوند تا در مسیر تحقق هدفی که مدت ها است به آن فکر می کنید قدم بردارید. به همین واسطه با افراد جدیدی آشنا می شوید و با آنها همکاری خواهید داشت. این افراد بسیار جالب، پرانرژی و دوست داشتنی هستند و در کنار آنها احساس راحتی خواهید داشت. اما همیشه حواستان به اطرافتان باشد. امروز ممکن است وارد رابطه جدید تا نوع دیگری از رابطه بشوید. انرژی های امروز به گونه ای هستند که فاز فکری و احساسی شما را تغییر می دهند و شما را به سمت و سوی جدید می کشانند

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی.

فال روز متولدین شهریور

امروز ممکن است مهمان داشته باشید. فردی دوست داشتنی با یک بغل اطلاعات ارزشمند و جالب که همه زندگی شما را تغییر می دهد. این خبرها باعث تغییر شیوه زندگی شما می شوند. ممکن است امروز در جلسه هایی شرکت کنید که بحث اصلی آنها در مورد متافیزیک و روح و معنویات است. با مطالعه کتاب، مجله یا مقاله در اینترنت می توانید در این زمینه اطلاعات کامل تری دریافت کنید. امروز می توانید به معنای واقعی کلمه بدرخشید. انرژی های امروز باعث می شوند تا خوبی های شما بیشتر دیده شوند. از این فرصت برای بودن در کنار فرد موردعلاقه خود استفاده کنید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

 

فال روز متولدین مهر

رویدادهای اجتماعی یا دورهمی های دوستانه باعث می شود تا با افراد جدید و جالب و دوست داشتنی آشنا بشوید. افرادی که می توانند در طرز فکر شما تاثیر بگذارند و شما را در رسیدن به هدف ها و آرزوهایتان کمک کنند. از این فرصت و این آدم ها استفاده کنید. امروز می توانید پروژه هایی که در ذهن داشته اید را آغاز کنید و برای پیشرفت آنها برنامه ریزی درست و اساسی داشته باشید. از انرژی های امروز نهایت استفاده را ببرید. در مورد رابطه عاطفی خود نیز بهتر است صادق و روراست باشید. امروز می توانید مکالمه های خوبی با هم داشته باشید و اگر مشکلی هست به راحتی برطرف کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

برعکس آدمهای این دوره که عشق و عاشقی برایشان بازیچه و سرگرمی ای بیش نیست، انسانی عاشق و صادق هستی. تو که بهترین راه را انتخاب کرده ای نباید با دیدن کارهای دیگران در تصمیمات خود متزلزل شوی. داشتن دل پاک و پرمهر بزرگترین سرمایه است که ازلی و ابدی است. پس از این ثروت گرانبها حفاظت کن و به عشق خود پایدار باش که سعادت تو در آن است.

فال روز متولدین آبان

امروز احتمالا شاهد تغییرات جالبی در زندگی خود خواهید بود. ممکن است خبرهای غیرمنتظره ای از منابع جدید دریافت کنید که بسیار موجب خرسندی شما باشند. این خبرها می توانند در مورد پیشرفت کار یا ازدیاد درآمد باشند. همه این خبرها و اطلاعات شما را به سمت درهای تازه ای در زندگی سوق می دهند و تغییرات مهمی در آن ایجاد می کنند. در مورد مسایل عاطفی و عاشقانه نیز شاهد تغییرات بسیاری خواهید بود. امروز ممکن است با فردی ملاقات داشته باشید که ذهن و قلبتان را درگیر خود می کند. از تغییرات استقبال کنید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

پس از مدتها اکنون فکر و ایده جدیدی به سر شما افتاده است که نیرویی تازه به شما بخشیده. بدان که عملی کردن این کار سختی و مشقات بسیاری دارد. ولی آنچه عایدت می شود خستگی تمام این سختی ها را از تنت بدر خواهد کرد. تو چون ذاتی پاک و خوب داری به موفقیت خواهی رسید و خدا یاریت خواهد کرد.

 

فال روز متولدین آذر

امروز خلاقیت و ایده پردازی های شما زیاد خواهد بود. استفاده بسیاری هم از فناوری های مدرن خواهید داشت تا شما را سریع تر به اهدافتان برسانند. در این مسیر در جوامع و جلسه های گروهی نیز شرکت می کنید که به واسطه آن با آدم های جدید ملاقات خواهید داشت. همه این مسایل می توانند باعث تغییر فاز فکری یا سبک زندگی شما بشوند. بعدازظهر امروز را به فرد موردعلاقه خود اختصاص دهید. امروز تا می توانید به ظاهر و لباس های خود رسیدگی کنید. مخصوصا وقتی قرار است به ملاقات فرد دلخواهتان بروید
 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در مقابل دلبریهای او تاب تحمل نخواهی داشت و تسلیم خواهی شد، اما در این کار شتاب مکن و اول آمادگی این کار را در خود ایجاد کن. فردایی روشن در پیش روی داری. از فرصتهایی که به تو روی می آورد و از جوانی خود قبل از آنکه از دست برود نهایت استفاده را ببر و برای آینده خود توشه ای فراهم ساز.

فال روز متولدین دی

 

امروز احتمالا در یک کلاس، کارگاه آموزشی یا رویداد اجتماعی شرکت خواهید کرد که به مسایل متافیزیک و معنوی می پردازند. علاقه به مسایل ماورایی همه ذهن شما را پر می کند و در درون خود نیز استعدادهایی در این زمینه احساس می کنید. تفکرات امروز شما تا هفته های آینده نیز ادامه خواهند داشت. از نظر عاطفی روز بسیار خوب و ارزشمندی را خواهید داشت. می توانید با شریک عاطفی خود به مکان های جدید بروید و تجربیات جالب و جدیدی داشته باشید

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. حیف از تو که اینگونه اسیر مسائل پوچ شده ای. به خود بیا. خودشناسی اولین مرحله خداشناسی است. قابلیتهای خود را بشناس و در کسب کمالات بکوش. مشکلات و سختیهای زندگی تو همه به خاطر دنیاطلبی است. به زودی و با صبر و تلاش می توانی این مشکلات را از میان برداری. فکر سفری در سر داری. هرچه زودتر فکرت را عملی کن که خیر تو در آن است.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز اطلاعات و خبرهای جالب و جدیدی دریافت می کنید. این اطلاعات را یا از تلویزیون می شنوید یا در مجله، کتاب یا اینترنت مطالعه می کنید. همه آنها به شما کمک می کنند تا در حوزه جدیدی از دانسته ها وارد شوید که جذابیت بسیاری هم برایتان دارد. هر فکر و ایده ای که در این زمینه به فکرتان می رسد یادداشت کنید تا بعدها بتوانید از آنها استفاده کنید. امروز با انرژی های خوبی که دارید، می توانید راطه عاطفی خود را به سمت و سوی بسیار خوبی بکشانید و از لحظه های با هم بودن نهایت لذت را ببرید. این لحظه ها را قدر بدانید و از همه فرصت هایش خوب استفاده کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

یک فرصت استثنایی به تو روی آورده بود ولی از آن غفلت کردی و قبل از آنکه از آن بهره ای ببری فرصتت از دست رفت. بدان که فرصتهای زندگی زودگذر هستند. اکنون دیگر غصه خوردن و ناله کردن بی فایده است. مترصد وقوع فرصت دیگری باش و این بار با تمام وجود از آن استفاده کن، زیرا ممکن است این دیگر آخرین فرصت باشد.

فال روز متولدین اسفند

خبرهای غیرمنتظره امروز در مورد مسایل مالی شما را از نگرانی های اقتصادی بیرون می آورند. این خبرها باعث می شوند تا آینده امن و مطمئن تری را در زمینه مالی برای خود متصور شوید و از این لحاظ آرامش بیابید. این خبر می تواند افزایش حقوق یا ارتقا شغلی باشد. به واسطه این تغییرات احتمالا یک جشن شادی در خانه شما برگزار خواهد شد. امروز ملاقات هایی با آدم های جدید خواهید داشت. امروز این فرصت و شهامت را خواهید داشت تا به فردی که مدت ها است او را دوست دارید ابراز علاقه کنید و دوست ندارید فرصت های خود را از دست بدهید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A