خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز چهارشنبه 15 شهریور 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید شاید چندان سرحال نباشید، اما اجازه ندهید که این بی حوصلگی اول صبح تمام روزتان را خراب کند. این حالت شما می تواند تمام اطرافیانتان را هم تحت تأثیر قرار دهد، پس سعی کنید در ابتدای روز با انجام هر کاری که خودتان می دانید باعث عوض شدن حال و هوایتان خواهد شد از این حالتی که شما را در بر گرفته رها کنید. شما این حقیقت را خوب می دانید که حال روحیتان آنچه در طول روز برایتان پیش خواهد آمد را به طور مستقیم تحت تأثیر قرار خواهد داد. امروز حتما دیدار با والدین خود و یا حداقل تماس گرفتن با آنها را در برنامه ی روزانه ی خود جای بدهید. این کوچک ترین کاری است که از دست شما برای آنها بر می آید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مدتها بود که از زندگی خود ناامید شده بودی و حتی در خواب هم امید کامیابی نداشتی، اما لطف خدا شامل حالت گردید و تو را کامیاب نمود. به جهان فانی دل مبند و برای مال دنیا بیش از حد ارزش قائل مشو و از چشم بد به خداوند پناه ببر که او بهترین پناهگاه است.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز روابطتان با دیگران ممکن است به خوبی همیشه پیش نروند. اگر می بینید دیگران حوصله ی شوخی و خنده ندارند سعی نکنید به زور آنها را بخندانید این کار تنها اوضاع را بدتر خواهد کرد و باعث ایجاد فاصله ی بیشتر بین شما خواهد شد. اگر حرف خوبی برای گفتن ندارید بهتر است اصلا چیزی نگویید. شاید این کار کمی برایتان سخت باشد، اما قطعا به نفعتان خواهد بود. برای صحبت کردن با عزیزانتان و به ویژه عشقتان امروز سعی کنید از شبکه های اجتماعی استفاده نکنید. هیچ چیزی جای یک مکالمه ی حضوری رو در رو را نخواهد گرفت. اگر برایتان امکان دارد بعد از تمام شدن ساعت کاریتان حتما یک قرار گذاشته و به دیدار عزیزان خود بروید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دوران سیاه غم و غصه به آخر رسیده است. فرصتی در اختیار تو قرار گرفته که بی تردید گذران است و باید در استفاده از آن عجله کنی و بدانی آنچه که از انسان باقی می ماند و چون گنجی جاودان است، نام نیک و کردار نیک است. زندگی اوج و افول را با هم در خود دارد و هیچ کس از این قاعده مستثنی نیست حتی رقیب شما!

فال روز متولدین خرداد

شاید شما نیازهای دیگران را نسبت به نیازهای خودتان در اولویت قرار دهید، اما باید یادتان باشد که بین خودخواهی و از خودگذشتگی بیش از انداره تفاوتی جدی وجود دارد. خودتان را قربانی دیگران نکنید و نوکر حلقه به گوش آنها نباشید. این که وقتی برای زندگی خودتان تصمیم گیری می کنید پیش از هر شخص دیگری خودتان را در نظر بگیرید از اهمیت بسیاری برخوردار است. البته که نباید دیگران را نادیده بیرید، اما نباید تصمیمات خودتان را آنقدر بر اساس انتظارات و خواسته های دیگران قرار دهید که در حق خودتان ظلم شود. امروز در مسیر رفتن به خانه یک گلدان گل طبیعی بخرید و آن را در یک جایی از خانه قرار بدهید که جلوی چشمتان باشد.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

شما مدتهاست به عاشقی شهره ای ولی خود از برملا شدن رازت بی اطلاعی. درد تو درد عشق است و درمانت نیز با عشق. نگران سختی های هجران نباش زیرا خوشی و ناخوشی هردو گذران هستند و هیچ حالتی پایدار نیست. حتی اعتمادی به کار جهان نیز نمی باشد. پس هراسی به دل راه نده و از مدت عمر نهایت استفاده را ببر.

فال روز متولدین تیر

امروز در انجام کارهایتان نظم و ترتیب داشته باشید. حد و مرزهای لازم بین خودتان و دیگران را مشخص کنید تا از درگیر شدن خودتان با سریال های دنباله دار مسائل و مشکلات دیگران جلوگیری کنید. شاید فرار کردن از مشکلات شخصیتان با سرگرم کردن خودتان با مسائل دیگران کار جالبی باشد، اما خیلی زود متوجه خواهید شد که این کار نه تنها باری از دوشتان بر نمی دارد، بلکه باری را هم به بار خودتان اضافه می کند. شاید مجبور باشید به دیگران جواب «نه» بدهید، اما اشکالی ندارد. در اولویت قرار دادن نیازهای شخصیتان از اهمیت بسیاری برخوردار است. امروز حتما قبل از خواب حداقل چند صفحه ای از یک کتاب جدید را بخوانید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

آنکه در نظر تو دارای قدرت و منزلتی والاست تنها به این دلیل به تو روی آورده است که قلبی پر از مهر و صفا و صمیمیت داری، پس به جای مال دنیا او را از عشق و همدلی بی نیاز بساز تا با کمک او و توکل به خدا بر دشمنان ظفر یابی و به کامیابی برسی.

 فال روز متولدین مرداد


امروز کمی بیشتر از همیشه مواظب حرف ها و رفتارهای خودتان باشید، در غیر این صورت ممکن است در ساعات اولیه ی روز آنقدر از حد خودتان فراتر بروید که وقتی متوجه آنچه کرده اید بشوید خودتان هم دچار پشیمانی شوید و بخاطر آنچه گفته اید و انجام داده اید احساس گناه کنید. با فکر کردن به آنچه می هواهید بگوید و انجام دهید از این احساس حسرت و پشیمانی جلوگیری کنید. شما قدرت بسیاری در تحت تأثیر قرار دادن دیگران دارید، از این قدرت خود بیشترین بهره را ببرید. امروز حتما برای عشقتان یک هدیه ی کوچک بخرید، این غافلگیری کوچک علاوه بر این که او را خوشحال می کند باعث خواهد شد شما را غرق در محبت کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زمان برای انجام کاری که در نظر داری کاملا مناسب است. پیام همکاری و خدمت خود را هرچه سریعتر به او برسان. در انتخاب همراهان و همکاران خود دقت بسیار کن، زیرا که همکاری با یاران خدا تو را در مقابل مشکلات و مصائب این راه مصون می کند. بیش از این عمر خود را مصروف مادیات نکن که همه اینها فانی است و برای تو سودی ندارد. از امکاناتی که در اختیار داری به خوبی استفاده کن و شاد باش و از تزویر و ریا بر حذر باش.

فال روز متولدین شهریور

با وجود این که امروز با جدیت تمام قصد دارید برنامه هایی که برای روزتان چیده بودید را عملی کنید، به احتمال زیاد به مشکلاتی برخواهید خورد. شاید اینطور به نظرتان برسد که دیگران سعی دارند برنامه های شما را به هم بریزند، اما به احتمال زیاد در واقع این خود شما هستید که دلیل اصلی بروز این مشکلات هستید. امروز شما آنقدر درگیر مسائل و مشکلات خود شده اید که متوجه تلاش اطرافیانتان برای ارتباط برقرار کردن با شما نیستید. یادتان باشد که اگر دیگران را از خودتان برانید آنها از شما فاصله خواهند گرفت و خیلی زود تنها خواهید ماند. امروز تنهایی به یک کافه بروید و برای خودتان یک نوشیدنی سفارش داده و با خودتان کمی خلوت کنید.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

در تمام مدت عمر و زندگی خود همیشه در کارهای خود نیت خیر و خیال خدمت به خلق خدا را در سر داشته ای و طعنه و تحقیر دیگران در شما خللی وارد نکرده است. به پاس این اخلاق نیکو به زودی رحمت الهی شامل حالتان خواهد شد و کارهایتان سروسامان می یابد و مشکلات مالی شما کاملا مرتفع می گردد و این پاداش فطرت پاک شماست.

 

فال روز متولدین مهر


شاید احساس کنید توجهی که نیاز دارید و یا لیاقتش را دارید به شما داده نمی شود. به همین دلیل هم ممکن است با افرادی که فکر می کنید باید این توجه را در اختیارتان قرار دهند بدرفتاری کنید. این رفتار شما به احتمال زیاد تنها اوضاع را بدتر خواهد کرد و باعث بی میلی اطرافیانتان به نزدیک شدن به شما خواهد شد. چه کسی دلش می خواهد دور و بر یک آدم بداخلاق و بی حوصله باشد؟ برای این مشکل خود دیگران را مقصر ندانید و منتظر ننشینید تا آنها این مشکل را حل کنید، خودتان به خودتان توجه کنید و تا می توانید به خودتان اهمیت بدهید و رسیدگی کنید. وقتی خودتان برای خودتان ارزش قائل باشید حتما دیگران نیز آن توجهی که انتظار دارید را به شما خواهند کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

خود می دانی که آنچه طالب آن هستی گوهری است گرانبها و تو برای بدست آوردن آن دست به انجام کاری زده ای که از عاقبت آن بی خبری، اما بدان اراده و پشتکار و توکل به خدا از عوامل مهم و اصلی پیروزی است. تن به رضای او بسپار که صلاح تو در رضای اوست

فال روز متولدین آبان

سعی کنید آنهایی که سعی دارند به شما کمک کنند و در کنارتان باشند را از خودتان نرانید. مقصر دانستن دیگران برای مشکلاتتان باعث فاصله گرفتن آنها از شما خواهد شد. شما تنها کسی هستید که مسئولیت خوشحال کردن خودتان را به عهده دارد. اگر خودتان به چیزهایی که باعث ناراحتیتان می شوند رسیدگی کنید احساس خیلی بهتری خواهید داشت. امروز رویاپردازی در مورد آینده ی رابطه ی عاطفیتان برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود، اما ممکن است ناگهان افکاری منفی نیز به سرتان بزنند که باعث نگرانی شما می شوند. سعی کنید روی افکار مثبت خود تمرکز کنید و تصویر زیبایی که از آینده ی خود در ذهن دارید را خراب نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

در انتخاب یار دقت بسیار کن و به کسی دل ببند که انسانی واقعی است. به دنبال سیرت نیکو باش که صورت نیکو فناشدنی است. در گفتار و کردار خود دقت کن و هر چیز را در وقت و جای خودش بازگو نما. اکنون که فرصت داری به فکر آینده باش چون تا چشم بر هم بزنی بهار عمر به خزان تبدیل شده و تو هیچ توشه ای برنگرفته ای.

 

فال روز متولدین آذر

شما آدمی هستید که خودتان را خیلی زود با محیط اطرافتان مطابقت می دهید و در موقعیت های ناخوشایند صبر و حوصله ی زیادی از خودتان نشان می دهید. با این همه این ویژگی ممکن است همیشه هم به نفعتان نباشد. شاید به خاطر این صبر و حوصله ی زیادی که دارید رابطه ای را ادامه دهید که اصلا به نفعتان نیست و در واقع رابطه ای سمی و آزار دهنده است. یادتان باشد که زندگی کوتاهتر از آن است که بخواهید اینقدر خودتان را آزار بدهید و این همه سختی را تحمل کنید. سعی کنید نقش فعال تری در روابط خود با دیگران داشته باشید و نقش یک قربانی را ایفا نکنید. اولین قدم برای حل این مشکل این است که با خودتان صداقت داشته باشید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

شما انسانی باشعور و با کمالات هستید. این تعصبات خشک و خشن در شأن شما نمی باشد. باید این اخلاقیات را قبل از آنکه تو را از چشم دیگران بیندازد، کنار بگذاری. از خدای بزرگ و بخشنده درخواست عفو و بخشش کن و از گناه دیگران نیز درگذر تا سعادت و کامیابی به تو روی آورد.

فال روز متولدین دی

 

امروز ممکن است احساس تنهایی و انزوا کنید، تا حدی که حس کنید هیچ کس را ندارید که با او حرف بزنید. انگار وقتی با دیگران صحبت می کنید دارید با دیوار حرف می زنید و طرف مقابلتان اصلا به حرف هایتان توجهی ندارد. در واقع مشکل نه از شماست و نه از طرف مقابلتان، این حالت تحت شرایط کیهانی موجود پیش آمده و کاملا زودگذر است، زیاد خودتان را درگیر آن نکنید. هر چقدر هم که اهداف و کارهایتان اهمیت و فوریت داشته باشند این یکی دو روز زیاد جدی آنها را دنبال نمی کنید و خوتان را با مسائل بی اهمیت دیگری سرگرم می کنید. اگر از لحاظ روحی واقعا به این وقفه و استراحت نیاز دارید اشکالی ندارد کمی استراحت به خودتان بدهید، اما زیاده روی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

دوست و یار یکدل و قدرشناس گوهری است که نصیب هر کسی نخواهد شد. اکنون که چنین گوهری را در اختیار داری با تمام وجود از آن محافظت کن و از سوءگفتار و نظرات دیگران ملول نشو و در راه خود ثابت قدم باش تا به سعادت برسی.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز سعی کنید دچار احساس دلسوزی برای خودتان نشوید. شما از این طرف به آن طرف می روید و غر می زنید و منتظر هستید یک نفر از شما بپرسد چه مشکلی دارید. اگر کسی به سراغتان نیاید، ممکن است عصبی شوید و خیلی سریع احساس کنید که هیچ دوستی ندارید. حالتان حتی تا حدی به هم خواهد ریخت که وقتی کسی یک سوال خیلی معمولی و پیش پا افتاده از شما می پرسد با حالتی تند و عصبی جوابش را خواهید داد. مواظب باشید اطرافیان خودتان را با این رفتارهای غیر منطقی از خودتان آزرده نکنید. اجازه ندهید مسائل مادی تصمیماتی که برای رابطه ی عاطفی خود و آینده ی آن می گیرید را تحت تأثیر قرار دهند، پول بخش خیلی کوچکی از ماجراست!.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

فرصتی به تو روی می آورد که با توجه به موقعیت فعلی ات هیچ توقع آن را نداشتی. حالا همه چیز بستگی به خودت دارد. اگر می خواهی به فرجامی نیک برسی، باید در این راه از جان و دل مایه بگذاری، زیرا این راهی است پر خطر که مشقات و رنجهای فراوان دارد. از حرف بیهوده مردم نترس و با اطمینان قدم به جلو بگذار که موفقیتت حتمی است. ضمن آنکه از انجام کارهای روزانه خود غافل مشو چه گردش ایام همیشگی است و باید با آن گشت.

فال روز متولدین اسفند

شما در حال حاضر از لحاظ عاطفی در موقعیتی حساس قرار گرفته اید. احساس می کنید که یک نفر دارد احساسات شما را سرکوب می کند. شاید احساس ترس یا خجالت می کنید و یا شاید هم نمی توانید احساسات خود را آن طوری که خودتان می خواهید بیان کنید. اگر با چنین مشکلاتی روبرو هستید سعی کنید دلیل آن پیدا کنید. آیا دیگران این احساس را در شما به وجود می آورند و یا در واقع این مشکل از احساسات درونی خودتان ریشه می گیرد؟ به احتمال زیاد این مشکل بیشتر از این که به دیگران ربطی داشته باشد از بحران های درونی شما ریشه می گیرد. این نکته را در تمام طول روز به خودتان یادآوری کنید که خودتان خیلی بهتر از دیگران از توانایی های خود آگاه هستید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

انسانی موفق هستی خصوصا در زمینه تحصیل مدارج علمی، اما از زندگی خود خسته شده ای. زندگیت نیاز به یک تنوع شیرین دارد. از آغاز زندگی مشترک نترس و با توکل به خدا قبل از آنکه فرصتها از بین برود اقدامی موثر کن که ازدواجی فرخنده خواهی داشت.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A