خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز چهارشنبه 22 شهریور 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

 

فال روز متولدین فروردین

چرا امروز را به خودتان استراحت نمی دهید؟ گاهی لازم است به مسایلی که دوست دارید رسیدگی کنید. کار همیشه هست. باید زمانی را برای خود اختصاص دهید. بعدازظهر یک چرت حسابی بزنید و سرحال برای شام با دوستان بیرون بروید و از لحظه های خود استفاده کنید. حتی می توانید خیلی ساده یک دوش آبگرم بگیرید و برای قدم زدن بیرون بروید. مراقب خودتان باشید. انرژی های امروز، لحظه های نابی برای عشق و دوست داشتن برایتان مهیا کرده اند. اعتماد به نفس داشته باشید و به سراغ فردی بروید که مدت ها است به او علاقه دارید و محبت خود را برایش بگویید. از این نقطه می توانید با هم دوستی خوبی را آغاز کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

داشتن آرزوهای بی پایان و پوچ و بلندپروازیهای بچگانه کاری بیهوده است، زیرا عمر انسان محدود و کوتاه است و نمی شود به مسائل دنیوی دل بست. به قول معروف دنیا به هیچ کس وفا نکرده که تو دومی باشی. پس به جای حسرت خوردن و به دیگران حسد ورزیدن استعدادهای نهفته در وجود خود را تقویت کن تا به آن جایگاهی که لایقش هستی برسی و مطمئن باش که موفق خواهی شد.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

والدین و اطرافیان شما امروز به هیچ عنوان نمی توانند شما را پیدا کنند. مدام از یک طرف به طرف دیگر می روید و در یک جا ساکن نیستید. شما با خود فکر می کنید این بهترین فرصت برای وقت گذرانی با فردی است که دوستش دارید و می توانید در کنار یکدیگر شادی وصف‌ناپذیری را تجربه کنید. امروز ملاقات های غیرمنتظره ای خواهید داشت. مثل اینکه کسی به کمک و مشاوره شما نیاز دارد. اگر کارهای بسیاری برای انجام دارید و خود را ملزم به انجام آنها می دانید هم باز، دوست خود را از در خانه رد نکنید. کارها را می توان بعد هم انجام داد. اما آن فرد اکنون به شما نیاز دارد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

فال روز متولدین خرداد

امروز برای انجام کارها و نقشه هایی که در سر دارید برنامه ریزی می کنید. اگر تنها زندگی می کنید که باید بدانید هیچ کدام از این کارها به زندگی روزمره کسی ضربه یا لطمه ای وارد نمی کند. اما اگر با دوست یا خانواده تان زندگی می کنید، شاید او به کمک شما نیاز داشته باشد و نباید بی تفاوت از کنار او عبور کنید. امروز این شانس را دارید تا با فردی آشنا شوید که به یکی از بهترین دوست های شما تبدیل می شود و برای مدت های طولانی در کنارتان خواهد ماند. شما هردو تفاهم بسیاری با هم دارید و می توانید در کنار هم لحظه های شاد زیادی را رقم بزنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

فال روز متولدین تیرامروز به این نتیجه می رسید که نمی توانید همه کارها را به تنهایی و فقط با فکر خودتان به انجام برسانید. واقعیت این است که می توانید اما خودتان به صورت درونی دوست دارید ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید و نظرات و پیشنهادات آنها را نیز بشنوید. به این ترتیب احساس بهتری با خود خواهید داشت. اگر مساله ای موجب ناراحتی شما شده است در رابطه با آن با مادر یا یک بزرگ تر خود حرف بزنید. این افراد با داشتن تجربه بیشتر راهکارهای بهتری به شما نشان خواهند داد. اگر از نظر مکانی از خانواده خود دور هستید، تلفنی این مساله را مطرح کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

آتش سوزنده عشقی را در دل داری که قدرت تحمل آن را از خدا می خواهی اما برای رسیدن به آن، مقدمات بسیاری لازم است که تو آنها را در اختیار نداری، اما با کمی تلاش و کوشش و با توسل به خدا و با استفاده از همین امکانات محدودی که در اختیار داری، می توانی این مقدمات را فراهم نمایی.

 فال روز متولدین مرداد

امروز مراقب باشید در دام این جمله گرفتار نشوید که «بیچاره من!» این یک تله است که شما را به قعر ناراحتی می کشاند. این را بدانید همه اتفاق هایی بدی هم که برای انسان ها رخ می دهد، انتهای خوبی دارند. شما همیشه به خوبی توانسته اید رویدادهای اطراف خود را کنترل کنید و آنها را به سمت شادی و موفقیت سوق دهید. امروز هم همین کار را انجام دهید. فقط به پیشرفت و مسایل مثبت فکر کنید. امروز می توانید در روابط خود گرما و اشتیاق فراوانی را درک و حس کنید. بهترین زمان برای قرار گذاشتن با فردی است که دوستش دارید. بیرون بروید و از زیبایی های این روزها بهره بگیرید. خوب است انسان گاهی دیدگاهش به زندگی را تغییر دهد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

فال روز متولدین شهریور

امروز باید تلاش کنید تا افکار خود را منجسم کنید و در دام ناامیدی گرفتار نشوید. میزان فکر و احساسات و اشتیاقات شما برای نداشته هایتان بسیار زیاد است و باید بتوانید همه آنها را در کنترل خود بگیرید. شاید گاهی احساس کنید کم آورده اید و نمی توانید ادامه دهید. این نوع افسردگی و ناراحتی ها این را نشان می دهند که شما برای مدت زیادی است که تنها هستید و باید برای خود فکری کنید. با دوستانتان برنامه بگذارید و بیرون بروید. امروز می توانید رابطه عاشقانه بسیار خوبی را تجربه کنید. اگر در حال حاضر با کسی دوست نیستید و رابطه ای ندارید، امروز فردی را ملاقات می کنید که با ایده آل های شما جور است. بهترین لباس های خود را بپوشید و با هم بیرون بروید و از گپ و گفت‌وگوی عالی با هم لذت ببرید. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

بشارت باد بر شما اخبار خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید. او که مدتها منتظرش بودید باز خواهد گشت و به یمن بازگشت او کارهایتان سامان می یابد. آنان که پیمان های خود را با شما شکستند، به جزای اعمال خود خواهند رسید و زندگی همراه با آرامش و شادی نصیب شما خواهد شد.

 

فال روز متولدین مهر

امروز می توانید کارهای نوآورانه جالبی انجام دهید. شما ورزش و هنر را بسیار دوست دارید و شاید فکر بدی نباشد که محصولات هنری زیبایی خلق کنید. اگر دستی در هنر دارید، از استعدادهای خود بهره بگیرید و آثار زیبا خلق کنید. خلاقیت زیاد شما در این روز می تواند موجب ایجاد یک اثر ماندگار شود. از این فرصت برای مطرح کردن خود استفاده کنید. می توانید رابطه عاشقانه خود که در آن کمی دچار مشکل شده بودید را درست و دوباره امید و خوشحالی را در کنار هم تجربه کنید. هر دو شما فاز فکری مشترکی دارید و از اینکه زمان بیشتری را در کنار هم سپری کنید، هراس نداشته باشید. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

فال روز متولدین آبان

   امروز می توانید برای فردی که از شما دور است نامه بنویسید یا برای او کارت پستال ارسال کنید. امروز کارهای بسیار هیجان انگیزی می توانید انجام دهید. می توانید هدیه ای که شامل کتاب یا کلوچه یا کارهای دستی و هنری است برای دوست عزیز خود ارسال کنید. اینکه امروز یکی از دوستان خود را خوشحال کنید، بسیار برایتان هیجان انگیز و خوشحال کننده است. امروز با فردی ملاقات می کنید که بسیار به دلتان می نشیند. البته شاید قبلا هم با او آشنایی داشته باشید. اما هر چه هست، تلاش می کنید تا کاری انجام دهید که بتوانید به او نزدیک شوید. باید بدانید این مسایل به زمان نیاز دارند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

آرزوها و اهداف بزرگی در سر داری و برای رسیدن به آن سعی و تلاش می کنی. خودت هم می دانی که از عهده این کارها بهتر از هر کس دیگری بر می آیی، اما گاهی عجولانه و شتابزده عمل می کنی. کمی صبر و حوصله به خرج بده، همه مشکلات حل خواهند شد.

فال روز متولدین آذر

امروز باید از خلاقیت و استعدادهای درونی خود استفاده کنید. کارهای هنری که در آنها استعداد دارید را آغاز و آثار ماندگاری خلق کنید. اگر فرزند دارید می توانید با آنها کاردستی درست کنید. امروز تا می توانید از احساسات درونی خود بهره بگیرید و مهارت های هنری خود را به نمایش بگذارید. امروز بسیار دوست دارید خود را به فردی نزدیک کنید که مدت های طولانی است به یاد و فکر او هستید. برای جلب نظر او می توانید از نگاه و لبخندهای گرم و دوستانه آغاز کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نیتی در سر داری و فکر انجام آن تو را به شدت بی تاب و بی قرار کرده است، اما بدان که هنوز وقت انجام این نیت فرا نرسیده است. چرا که یکی از اطرافیان تو نزد او حرفهایی زده که باعث رنجش خاطرش گردیده است. قبل از هر چیز با صبر و حوصله سوءتفاهمات پیش آمده را برطرف کن و آنگاه که زمینه لازم برای انجام نیتت مهیا شد نیت خود را عملی کن.

فال روز متولدین دی

برای خود موسیقی بگذارید و در زیبایی های این هنر غرق شوید. اگر درون خود احساس غمگینی دارید، موسیقی تاثیر بسیاری بر روحیه تان خواهد داشت. این هنر همچون دالانی است که شما را به درون خودتان می رساند و می توانید دید درست و بهتری از خود پیدا کنید. می توانید احساسات واقعی خود را درک کنید و برای مشکلات آن راهکارهای مناسب بیابید. از همه انرژی های امروز نهایت استفاده را ببرید. امروز این شهامت را خواهید داشت تا به فردی که دوستش دارید ابراز علاقه کنید. البته شما اصولا عادت به کارها ندارید. اما امروز احساساتتان فرق دارد و می توانید پا پیش بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

بهار زندگیت در راه است. از فرصتی که به تو روی می آورد نهایت استفاده را ببر که زندگی انسان به تار مویی بسته است و هیچ کس از فردای خود خبر ندارد. پس غم دنیا را مخور و به فکر خودت باش و کمتر از زندگی شکوه کن که هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد. به عفو و رحمت الهی امیدوار باش و از او روی مگردان.

فال روز متولدین بهمن

امروز بسیار دوست دارید بیرون بروید و هر چه دلتان می خواهد بخرید. اما کمی منطقی فکر کنید. پیش از اینکه بخواهید همه پس انداز خود را برای خرید وسایلی که واقعا نیاز ندارید، هزینه کنید، درست فکر کنید. لیست خرید را دوباره دوره کنید و ببینید کدام یک از آنها را بهتر است حذف کنید. امروز می توانید فرد موردعلاقه خود را به خانه تان دعوت کنید و فضایی رمانتیک به وجود بیاورید و از گپ و گفت و صرف غذا در کنار هم لذت ببرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

اتفاقی در زندگیت روی داده که تو را به شدت غمگین و ناراحت ساخته. از بخت و طالع خود گله مندی. اتفاقی است که افتاده و حسرت آن را خوردن بی فایده است. اما بدان که هیچ کس به فردای خود واقف نیست و هر آنچه خدا بخواهد اتفاق خواهد افتاد. پس به او توکل کن. با تواناییهایی که خودت هم از آن باخبری و در وجودت نهفته است زندگیت را دوباره بساز که فردایت روشن است.

فال روز متولدین اسفند

امروز خوب است حسابی سر خود را شلوغ کنید. کارهای عقب افتاده را انجام دهید و از انرژی هایی که امروز دارید در جهت درست استفاده کنید. با این همه انرژی خیلی زود آنها را به انجام خواهید رساند و می توانید از فرصت باقی مانده برای علاقه مندی های شخصی خود هزینه کنید. از نظر عاطفی در شرایط بسیار خوبی قرار دارید و می توانید یک قرار عاشقانه عالی با فرد مورد علاقه تان ترتیب دهید. نیازی به عجله کردن نیست. امروز فرصت بسیاری برای همه کارهای خود دارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

احساس تنهایی و دلگیری می کنی. از دوستان خود پشت پا خورده ای. همان بهتر که از دوستان نااهل جدا شده ای. از کار خدا شکوه نکن، زیرا صلاح تو در آن است که خدا می خواهد و تو از آن غافلی. اگر به دنبال پناهگاه امنی هستی، به درگاه خدا روی کن که او بهترین گشاینده است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A