خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز چهارشنبه 24 خرداد 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

وقتی پای به زبان آوردن احساسات به میان بیاید شما اغلب فردی آرام و درونگرا هستید، اما امروز از این لحاظ استثنا خواهد بود. شرایط کیهانی موجود باعث شده اند شما توانایی فوق العاده ای در ارتباط برقرار کردن با دیگران و همچنین بیان احساسات خود پیدا کنید. عاقلانه ترین کار ممکن تحت شرایط فعلی این است که بیشترین بهره را از فرصتی که برایتان فراهم شده است ببرید. سر صحبت را باز کنید و آنقدر پیش بروید که به حرف های دلتان برسید، خیالتان راحت باشد، کلمات خودشان بر زبانتان جاری خواهند شد. اگر مشکلاتی وجود دارن که باید برای آنها راه حلی پیدا کنید به احتمال زیاد در این زمینه نیز موفق خواهید بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مدتهاست از کسی که دوستش داری جدا شده ای و برای بازگرداندن او حاضری جان خود را هم فدا کنی. آرزومند بازگشت او هستی چون می دانی که با او به اوج سعادت می رسی. ولی بدان که او از حال تو غافل است و اگر علاقه تو را نسبت به خود بداند، به سویت باز می گردد. پس به خود جرات بده و با او صحبت کن که کارها درست می شود.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

آخرین باری که وقتتان را بدون نگرانی برای کار و مشکلات و مسائل روزمره در کنار خانواده و عزیزانتان گذرانده اید چه زمانی بوده است؟ اگر دیدید مدت زیادی از آن گذشته است همین امروز را برای این کار در نظر بگیرید و منتظر فرا رسیدن آخر هفته نمانید. اگر بچه دارید سعی کنید امروز وقت بیشتری صرف او کنید و در صورت ممکن او را به شهربازی و یا باغ وحش ببرید یا حداقل در خانه با او بازی کنید. اگر هم بچه ای ندارید و وقتتان آزادتر است به دیدن والدین و یا خواهر و برادرهایتان بروید، مخصوصا اگر یکی از آنها را مدتی است که ندیده اید یا فکر می کنید ممکن است به هر دلیلی از شما ناراحت باشد. حرف هایی که بین شما رد و بدل می شوند همچون معجزه عمل خواهند کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بشارت باد بر شما اخبار خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید. او که مدتها منتظرش بودید باز خواهد گشت و به یمن بازگشت او کارهایتان سامان می یابد. آنان که پیمان های خود را با شما شکستند، به جزای اعمال خود خواهند رسید و زندگی همراه با آرامش و شادی نصیب شما خواهد شد.

فال روز متولدین خرداد

شما چطور از یادگاری ها و عکس های خانوادگیتان محافظت می کنید؟ قطعا این یادگاری های با ارزش برای شما از اهمیت زیادی برخوردار هستند، اما آن طوری که باید و شاید از آنها نگهداری نمی کنید. تمام  چیزهای که از دوران گذشته خودتان، والدین و عزیزانتان برای شما باقی مانده اند را به بهترین شکل ممکن محافظت و نگهداری کنید، یک روز از این کار خود خوشحال خواهید شد. امروز حتی اگر نقشه های خیلی خوبی هم در سر نداشته باشید دیگران را به راحتی تحت تأثیر قرار داده و با خود همراه خواهید کرد. بهتر است از ابتدای راه با صداقت برخورد کنید، در غیر این صورت باید خودتان را برای دیدن خشم و ناراحتی آنها با پی بردن به واقعیت آماده کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انجام این نیت خواب و خوراک را از تو گرفته و شوق آن در وجود تو هیاهویی به راه انداخته است. اما بدان برای رسیدن به مقصود، خیالبافی ثمری ندارد و باید واقع بین بود و با حقایق زندگی کرد. با تلاش وسیع و همتی والا می توانی آنچه را که در رویا آرزویش را می کشی، در عالم واقعی به دست آوری و اکنون زمان آغاز است.

فال روز متولدین تیر

امروز شاید بالاخره بتوانید عذرخواهی هایی که باید انجام می داده اید ولی برای مدت ها از آنها طفره می رفته اید را انجام دهید. اعتراف کردن به این که اشتباه کرده اید کار ساده ای نیست، اما خوشبختانه شرایط کیهانی موجود باعث شده اند که از این لحاظ شجاعت بیشتری پیدا کنید. به جای این که خودتان را با غم و حسرت و پشیمانی آزار بدهید به دیدار شخصی که باید از او معذت خواهی کنید بروید و خودتان را راحت کنید. قطعا انجام این کار باعث خواهد شد حال خیلی بهتری داشته باشید، حتی اگر طرف مقابلتان زیاد بخشش از خودش نشان ندهد هم شما خیالتان راحت می شود که کاری را انجام داده اید که درست بوده است.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

مردم را به چشم حقارت نگاه نکن و چون کاری را شروع می کنی با سعی و تلاشی درخور باشد. در هر مرحله از زندگی عقل و تفکر، گره گشای امور است، پس در کارها عاقلانه بیندیش و با حوصله تصمیم بگیر. فکر و نیتی که در سر داری برای تو بهترین انتخاب است. زیاده خواهی و طمع ورزی مکن و به امید خدا وارد عمل شو تا کامیاب و سرافراز شوی.

 فال روز متولدین مرداد


شاید خودتان متوجه این موضوع نباشید، اما امروز در راه به دست آوردن خواسته هایتان رفتاری خشن و تهاجمی از خودتان نشان می دهید که می تواند باعث ناراحتی دوستان و همکارانتان شود. نسبت به خواب هایی که می بینید بی تفاوت نباشید، این رویاهای شبانه می توانند انعکاس دهنده مسائل خل نشده درونی، استرس، خواسته های سرکوب شده و خاطرات گم شده باشند. اگر به آنها توجه داشته باشید، رویاهایتان می توانند به شما در پیدا کردن درکی بهتر از خودتان و حل مشکلات و مسائلتان کمک قابل توجهی بکنند. خواب هایتان را به طور مرتب یادداشت کنید و هر از گاهی آنها را بررسی کنید، با این کار چیزهای جالبی در مورد خودتان فرا خواهید گرفت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

معامله با خداوند بهترین معاملات است. تو به خلق خدا یاری برسان تا خدا تو را در کلیه امور زندگیت یاری دهد. رفتار دیگران با ما در واقع انعکاس رفتار خود ماست. چنانچه با دیگران از روی مهر و وفا رفتار کنیم آنها نیز با ما رفتاری مشابه خواهند داشت. در کلیه امور به خدا توکل کن که قادر مطلق است نه به بنده خدا که در مقابل خدا ناتوان و عاجز است.

فال روز متولدین شهریور

اگر این اواخر مدام دچار احساس خستگی هستید، شاید باید دلیل این احساس خود را در فشار و استرس بیش از اندازه ای که این روزها به شما وارد می شود پیدا کنید. بد نیست با یک نفر که مورد اعتمادتان است و با یک مشاور متخصص در مورد استرسی که دارید تحمل می کنید کمی صحبت و درد دل کنید. در غیر این صورت آثار منفی نگرانی، فشار و ترس را به زودی روی سلامت جسمانی و روانی خود خواهید دید. سعی کنید بهترین و سریع ترین راه برای رهایی خود از این وضعیت را پیدا کنید. شما تحت تأثیر انرژی و شور و هیجانی که پیش از این داشته اید مسئولیت هایی بیش از حد توان خود پذیرفته اید که اکنون باید خودتان را شر از برخی از آنها خلاص کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

شخصیت و فطرت هر کسی از اعمال و رفتارش عیان می گردد و قدر زر را زرگر می شناسد و بس. هر چیزی در جهان فانی و گذری است الا عشق، کار نیک و نام نیک. اگر فعلا گشایشی در کار خود نمی بینی، مصلحت تو در آن نیست وگرنه خدا از حال هیچ کدام از بندگانش غافل نیست. به خدا و ائمه اطهار توسل کن تا به آنچه در نظر داری دست یابی.
 

فال روز متولدین مهر


امروز زمان بسیار خوبی برای بیان افکا رو احساساتتان خواهد بود. خواه طرف صحبتتان شخصی باشد که عاشقانه دوستش دارید و یا همکاری که به راهنمایی ها و دستورالعمل های شما نیاز دارد، خواهید توانست به خوبی و راحتی حرف هایی که از شما انتظار دارد را به زبان بیاورید. شما به طور کلی فردی عمل گرا و منطقی هستید و تا جای ممکن فقط حرف هایی را به زبان می آورید که لازم و ضروری باشند و زیاده گویی نمی کنید، اما این رفتار شما همیشه هم برای اطرافیانتان مطلوب و خوشایند نیست و گاهی انتظار دارند که خیلی بیش از این با آنها حرف بزنید. امروز فرصت خوبی برای جبران کم حرفی هایتان، به ویژه در زمینه روابط عاطفی خواهد بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

رعایت اعتدال در هر کار شرط اصلی موفقیت و پیروزی است. پس از افراط و تفریط در هر کاری بپرهیز. اگر می خواهی شاهد مقصود را در آغوش بکشی، بلندنظری و سخاوت را فراموش نکن. از خطای دیگران بگذر و اگر از دستت کاری برای دیگران ساخته است انجام بده تا عزیز و بلند مرتبه شوی.

فال روز متولدین آبان

امروز تا می توانید خیر خواهی و عشق و علاقه را در دنیای اطرافتان پخش کنید. مدتی است که شما به آنهایی که دوستشان دارید به اندازه کافی نشان نداده اید که چقدر برایشان اهمیت قائل هستید و چه احساسی نسبت به آنها دارید. با گرفتن تماس تلفنی، فرستادن پیام، خریدن یک دسته گل و یا ساده تر از همه در آغوش گرفتن آنها، احساسات خود را نشان دهید. شاید حتی بتوانید عشقتان را به یک شام دونفره دعوت کرده و یا برنامه رمانتیک دیگری را برای امشبتان در نظر بگیرید. درست است که از لحاظ حرفه ای در حال حاضر در مرحله بسیار حساسی قرار دارید، اما باید برای زندگی عاطفیتان نیز به اندازه کافی وقت صرف کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

در انتخاب یار دقت بسیار کن و به کسی دل ببند که انسانی واقعی است. به دنبال سیرت نیکو باش که صورت نیکو فناشدنی است. در گفتار و کردار خود دقت کن و هر چیز را در وقت و جای خودش بازگو نما. اکنون که فرصت داری به فکر آینده باش چون تا چشم بر هم بزنی بهار عمر به خزان تبدیل شده و تو هیچ توشه ای برنگرفته ای.

 

فال روز متولدین آذر

اگر امروز با مشکلی مواجه شدید به دنبال ساده ترین راه حل ممکن برای آن باشید. همه مشکلات به آن پیچیدگی که ما فکر می کنیم نیستند و خیلی وقت ها پیش پا افتاده ترین راه حل بهترین راه است، البته به شرط آن که آن را ببینید. برای حل مسائل و مشکلاتی که با حساب و کتاب های ریاضی و یا مسائل منطقی در ارتباط هستند سعی کنید تا جای ممکن احساسات را کنار بگذارید، زیرا فقط باعث می شوند دیدتان خراب شده و آنچه درست در برابر چشمتان است را نبینید. انتظار نداشته باشید که خوشبختی را فقط با رسیدن به آن تصویرهایی که خودتان از آن در ذهن خود ساخته اید به دست بیاورید، گاهی خوشبختی خیلی ساده تر از آن چیزی که فکر می کنیم به دست می آید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دل به کسی سپرده ای که به اعتقاد تو از همه کسانی که می شناسی برتر و بهتر است. او محاسن بسیاری دارد اما به خاطر داشته باش اگر قصد وصال او را داری باید تلاش و سعی بسیاری بکنی زیرا بین تو و او فاصله بسیار و این فاصله جز با سعی و تلاش بسیار تو پر نخواهد شد. پس تا دیر نشده از همین امروز آغاز کن.

فال روز متولدین دی

امروز روز خیلی خوبی برای به زبان آوردن آنچه در ذهنتان می گذرد خواهد بود. البته شما به طور کلی هم با بیان افکار خود مشکل چندانی ندارید، اما خوب برای همه موقعیت هایی پیش می آید که احساس خجالت کنند یا نتوانند حرفشان را راحت بیان کنند، ولی امروز یکی از آن روزها نیست. هیچ موقعیتی برای شما پیش نخواهد آمد که نتوانید آن را مدیریت کنید، زیرا شرایط کیهانی موجود انرژی و توانایی های شما را به طور قابل توجهی افزایش داده است. اگر باید در مورد موضوع خاصی با شخصی صحبت کنید ولی پیش از این نسبت به انجام این کار بی میل بوده اید و یا از انجام آن وحشت داشته اید امروز فرصت خیلی خوبی برای آن خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین دی :

خدای بزرگ شما را انسان خوشبختی آفریده است زیرا تمام امکانات لازم و وسایل پیشرفت و ترقی را در اختیار تو نهاده است و تو باید قدر این نعمات خداوندی را بدانی و از آنها استفاده مطلوب نمایی در غیر اینصورت عمر و زندگی خود را حرام ساخته ای و این در حالی است که می توانی زندگی شادی داشته باشی.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز مهارت های شما در برقراری ارتباط با دیگران به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده اند. اگر در بیان احساسات واقعی خود با مشکلاتی مواجه بوده اید امروز فرصت های خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. سعی کنید با هر کسی که مسئله حل نشده ای بین شما و او وجود دارد صحبت کنید و راه حلی برای مشکلات خود پیدا کنید. با قدرت و اعتماد به نفسی که امروز پیدا کرده اید احتمال این که بتوانید مشکلات خود را به سرعت و بدون دردسر حل کنید بسیار زیاد است. امروز نگران میزان عملکرد خود در محل کارتان نباشید، شما همیشه تمام سعیتان را می کنید، پس اشکالی ندارد اگر بعضی روزها کمتر از سایر اوقات کار کنید و به ذهن خودتان استراحتی بدهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

تمام فکر و ذکرت هدفی است که در سر داری و به هیچ چیز دیگر جز آن فکر نمی کنی. با دست خالی قصد انجام کار بسیار بزرگی را داری ولی بدان که جوینده یابنده است. با همت بلندی که تو داری حتما به مقصود خواهی رسید. فقط در مقابل مشکلات صابر باش و از راهی که انتخاب کرده ای روی مگردان.

فال روز متولدین اسفند

اگر چیزی برای مدتی شما را آزار می داده است، امروز فصت خیلی خوبی برای رهایی از آن خواهد بود. توانای فوق العاده شما در صحبت کردن با دیگران و برقراری ارتباط با آنها امروز حتی از همیشه هم بیشتر خواهد بود. مشکلتان با همکار، رئیس، همسر، اعضای خانواده و یا هر کس دیگری که باشد شما خواهید توانست در مورد آن صحبت کرده و افکار و احساسات خود را بیان کنید و با کمک طرف مقابلتان راه حلی برای آن بیابید. این که در حال حاضر شما چقدر وقت آزاد دارید زیاد مهم نیست، آنچه اهمیت دارد این است که از این وقت آزاد حتی اگر چند دقیقه هم باشد به بهترین شکل ممکن استفاده کنید تا بتوانید توان و انرژی انجام دیگر کارهایتان را هم به دست بیاورید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

دلت بر روی نوک زبانت است و تا زبان می گشایی راز دل را برملا می کنی و این خصلتی است که برایت دردسر درست خواهد کرد. روزگار بدی است و تو باید بیش از اینها عاقل باشی. سادگی و خامی تو کار دستت خواهد داد. به هر کسی اعتماد مکن و بدان که حال روزگاران متغیر است، پس هوشیار باش و دیده را باز کن تا بتوانی راحت زندگی کنی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A