خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۲۸ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۸ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۸ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز چهارشنبه 28 تیر 96 | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردیندلتان می خواست می توانستید از همین امروز تعطیلات آخر هفته تان را شروع کنید، اما کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید و وعده های عمل نشده ای که باید هر چه زودتر به آنها رسیدگی کنید چنین فرصتی را به شما نخواهند داد. خوشبختانه این موضوع شما را ناراحت نمی کند و می توانید نگرش مثبت خودتان را حفظ کنید. وقتتان را بیش از این هدر ندهید و هر چه سریعتر کارهایتان را انجام دهید زودتر می توانید بقیه وقتتان را به خودتان اختصاص بدهید. خوشبختانه با تمرکز روی کارهایتان به طور غیر منتظره ای فرصتی برای افزایش درآمدتان و بهبود بخشیدن به وضعیت کاریتان برای شما فراهم خواهد شد که شما را شگفت زده خواهد کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ایده های هیجان انگیز بسیاری در سرتان هستند و این خود شما هستید که باید سعی کند بهترین راه که می تواند شما را به سوی موفقیت بکشاند را پیدا کنید. شما برای حرکت و پیشروی آماده اید، اما هنوز نمی دانید که باید کدام راه را در پیش بگیرید. با این حال وقوع تغییرات حتمی است و فقط باید چند ماهی صبر کنید تا نتیجه را به صورت ملموس در زندگیتان احساس کنید. فکر نکنید که همین امروز باید تصمیم نهایی خود را بگیرید. عجله نکنید و گزینه هایتان را با دقت هر چه بیشتر از نظر بگذرانید. هر چه بیشتر بدانید اعتماد به نفستان بالاتر خواهد رفت و با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم خود را خواهید گرفت. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی و جهان نشانه کوچکی از عظمت الهی است و عمر فرصتی است کوتاه که خدا در اختیار انسان ها قرار داده است. به فکر عاقبت خود نیز باش و توشه ای برای زمان محاسبه فراهم بیاور. گرچه کمی دیر شده ولی از رحمت و عفو الهی نومید مشو و به جهان و زر و زیور فانی آن تکیه مکن تا خداوند یاری ات فرماید.

فال روز متولدین خرداد

امروز شاید پیشنهادها و فرصت هایی برای افزایش دادن درآمدتان در اختیار شما قرار بگیرند. ممکن است فرصتی برای پیشرفت در کار فعلیتان برای شما پیش بیاید و یا کار جدیدی به شما پیشنهاد شود و یا ایده ای برای آغاز کار و حرفه خودتان به سرتان بزند. شما وقت و انرژی زیادی را صرف بررسی این فرصت جدید خواهید کرد و اطرافیانتان نیز با کمال میل شما را در این زمینه راهنمایی خواهند نمود. دید مثبتی که شما به این موضوع دارید باعث خواهد شد که فرصت های بیشتری را به سوی خود جذب کنید. امروز شما تمایل زیادی به بیان احساسات خود دارید و این موضوع باعث شد که خاطرات بسیار شیرینی از امروز داشته باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

فال روز متولدین تیر

شما در حال حاضر شور و هیجان زیادی نسبت به اهداف بلند مدت خود احساس می کنید ، اما بهتر است تا زمانی که برای تمام جزئیات آنها هم به طور دقیق برنامه ریزی نکرده اید چیزی در مورد آنها به کسی نگویید. امروز شما حساسیت زیادی نسبت به احساسات و نیازهای دیگران از خودتان نشان می دهید. می توانید با گوش کردن به حرف های دوستانی که غصه دار هستند و یا مشورت کردن با آنها برای حل مشکلاتشان باعث آرامش و خوشحالی آنها شوید. خیالتان راحت باشد که او قدر کمک هایتان را خواهد دانست و دیر یا زود این خوبیتان را جبران خواهد کرد. این حساسیت امروزتان به شما کمک خواهد کرد به عزیزانتان و به ویژه عشقتان احساس نزدیکی بیشتری داشته باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 فال روز متولدین مرداد

امروز شما آنقدر حرف برای زدن دارید که به دوستان و اطرافیان خود فرصت نخواهید داد حتی یک جمله از حرف هایشان را به آخر برسانند. البته این پرحرفی امروزتان اصلا آزار دهنده نیست و جذابیت خاصی به شما بخشیده است و با ایده هایی که دارید اطرافیانتان را تحت تأثیر قرار خواهید داد. شما هیچ حرف بی پایه و اساسی نمی زنید و تا زمانی که از صحت آنچه می گویید اطمینان کامل نداشته باشید حرفی نخواهید زد و همین باعث خواهد شد که مورد اعتماد همه باشید. امروز خودتان را آماده کنید تا به نیازهای دوستان و اعضای خانواده توجه و رسیدگی کنید. در کمک کردن به آنها شما به چیزهای جالبی در مورد خودتان نیز پی خواهید برد که باعث تعجب و شگفتیتان خواهد شد.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

فال روز متولدین شهریور

امروز دنیا ناگهان برایتان به جایی پر از سر و صدا و همهمه تبدیل شده است و شما در این فکر هستید که چطور می توانید آرامش را به زندگیتان بازگردانید. راه حل های موقتی هم شما را راضی نمی کنند و شما به دنبال راهی هستید که بتواند این مشکل را برای همیشه حل کند. خوشبختانه شما در حال حاضر قدرت تحلیلی بالایی دارید و با دقت و توجهتان می توانید پیشرفت زیادی در این زمینه داشته باشید. امروز شما ایده های خلاقانه ی بسیار زیادی دارید که به روش های مختلفی ممکن است خودشان را بروز بدهند، از انجام کارهای هنری رفته تا پیدا کردن راه جدیدی برای افزای درآمدتان؛ از این فرصت خوب استفاده کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به زودی انتظار به سر خواهد آمد. قاصد خوش خبری نزد تو می آید و آنچه را که مدتهاست آرزویش را داری به تو نوید خواهد داد. بخت با تو یار خواهد شد و به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. از چشم حسودان و مکر دشمنان به خداوند پناه ببر که زندگی بر وفق مرادت خواهد شد.

 

فال روز متولدین مهر

شما امروز قصد دارید کارهای این هفته تان را تکمیل کرده و برای یک مسافرت دو سه روزه برنامه ریزی کنید، اما ممکن است در هماهنگ کردن همه جزئیات با اشخاصی که با کارها و برنامه هایتان مرتبط هستند به مشکل بربخورید. دلیل این ناهماهنگی اختلاف در زمان بندی و برنامه هایتان است و مشکل آنقدر پیچیده نیست که قابل حل شدن نباشد. با کمی همکاری و همفکری حتما خواهید توانست راه حلی برای آن پیدا کنید. یکی از دوستان نزدیک و یا اعضای خانواده ممکن است با مشکلات مالی مواجه باشد، شاید نتوانید پولی به او قرض بدهید، اما به احتمال زیاد می توانید راه حل خوبی برای مشکلش به او پیشنهاد بدهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

فال روز متولدین آبان

امروز حس ششم شما می تواند زمینه ساز مکالمات خیلی جالبی با اطرافیانتان باشد. دیگران با دیدن درک بالایی که شما از افکار، احساسات و نیازهای آنها دارید شگفت زده خواهند شد. شما بحث هایی را مظرح می کنید که شاید خیلی ها از آنها فراری باشند و جرأت کافی برای حرف زدن در مورد آنها را نداشته باشند. شما همچنین این آمادگی را دارید که در مورد افکار و احساسات خود نیز خیلی مفصل تر از همیشه صحبت کنید و شاید حتی بتوانید آنها را روی کاغذ بیاورید. شاید این درک از افکار و احساسات دیگران و توانایی در بیان احساسات خودتان بتواند زمینه را برای صحبت کردن در مورد مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان و پیدا کردن راه حلی برای آنها فراهم کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دوست و یار یکدل و قدرشناس گوهری است که نصیب هر کسی نخواهد شد. اکنون که چنین گوهری را در اختیار داری با تمام وجود از آن محافظت کن و از سوءگفتار و نظرات دیگران ملول نشو و در راه خود ثابت قدم باش تا به سعادت برسی.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز به نظر می رسد که دیگران در صحبت هایشان رفتار چندان صادقانه ای ندارند و شما نمی توانید به راحتی به آنها اعتماد کنید. شما هیچ تمایلی به گوش کردن به غیبت های آنها ندارید و ترجیح می دهید در مورد مسائلی صحبت کنید به خودتان و یا طرف مقابلتان مربوط می شوند. درک بالایی که شما امروز از دنیای اطرافتان دارید استعداد هنریتان را شکوفا می کند. شما می توانید با کلام، تصویر، موسیقی و یا هر راه دیگری که مورد علاقه تان باشد دنیای اطرافتان را به زیباترین شکل ممکن به تصویر بکشید. به خاطر این میلی که کارهای هنری در وجود خود احساس می کنید شاید ترجیح بدهید بیشتر روز را در تنهایی بگذرانید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در جستجوی کیمیای سعادت نهایت تلاش خود را می کنی اما بدان که راه را اشتباه انتخاب کرده ای. آنچه تو به دنبال آن می گردی همین استعدادهای خدادادی است که در وجود تو نهفته شده است و باید آنها را شکوفا نمایی. چشم دل باز کن و توانایی های خود را بشناس و در راه کاربرد آنها از خدا مدد بجوی که او تو را یاری خواهد کرد.

فال روز متولدین دی

با وجود کارهای زیادی که امروز روی میز کارتان انبار شده اند، شما بدون نگرانی و با تمرکزی بالا قصد دارید با شور و انرژی هر چه بیشتر این کارها را به انجام رسانده و بیشترین موفقیت ممکن را کسب کنید. خوشبختانه شما این هوشیاری را دارید که به جای پراکنده کردن انرژیتان هر بار روی انجام یک کار متمرکز شده و آن را تا به پایان پیش ببرید و سپس به سراغ کار بعدی بروید. برای به دست آوردن بیشترین موفقیت باید در ابتدای روز زمانی را به اولویت بندی و برنامه ریزی برای انجام کارهایتان به حرفه ای ترین شکل ممکن اختصاص بدهید. امروز شما با تفکر مثبتی که دارید می توانید عشقتان را هم به دنبال کردن رویاهایش تشویق کرده و به او انگیزه بدهید و باعث خوشحالی اش شوید.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

شور و هیجانی عجیب در سر و هیاهویی در دل داری. به شدت بلندپروازی و آرزوهای بزرگ دلت را پر کرده است. رضایت او برایت از هر چیز دیگری ارزشمندتر است و خود را وقف عشق به او کرده ای و جز او از زندگی هیچ نمی خواهی. امیدوار باش که روزی به مقصود خود خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز شاید برای تلاش و کوشش و کار کردن انگیزه و حال و حوصله ی چندانی نداشته باشید. دلتان می خواهد می توانستید از وعده هایی که پیش از این داده و مسئولیت هایی که قبول کرده اید فرار کرده و روزتان را به بیکاری و تنبلی بگذرانید. اما خوشبختانه خیلی ناگهانی موجی از انرژی به سراغتان خواهد آمد که باید از آن استفاده کرده و روزتان را به بهترین شکل ممکن و با انجام وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارید سپری کنید. اگر می بینید ممکن است به بعضی از کارها نرسید از همین حالا به اشخاصی که با آنها مرتبط هستند خبر بدهید، شاید بتوانند تا وقت هست راه حلی برای انجام آنها از طریقی دیگر پیدا کنند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به قول معروف لقمه ای بسیار بزرگتر از دهان خود برداشته ای و از وصال به مقصود ناامیدی، زیرا بین تو و آن نیت فاصله بسیاری است. اما تو انسانی پاک دل و ساده هستی و وجودت از غرض ورزی خالی است. خداوند نیز به یمن این حس نیکو تو را در انجام این نیت یاری خواهد کرد. نگران او نباش که لطف خدا همراه اوست.

فال روز متولدین اسفند

امروز ذهنتان خیلی بازیگوش شده و مدام مانند پرنده ای از این شاخه به آن شاخه می پرد، اما این آشفتگی ذهنی از اطرافیانتان مخفی مانده است. در واقع اطرافیان و به ویژه همکارانتان این طور فکر می کنند که شما فقط روی کارتان تمرکز کرده اید و حواستان به هیچ چیز دیگری هم نیست. در این که شما قصد دارید به اهداف خودتان برسید و تعهدتان نسبت به مسئولیت هایتان را ثابت کنید هیچ شکی نیست، به همین دلیل هم هست که شاید نه با میزان تمرکزی که آنها فکر می کنند، اما با دقت کافی، در کنار خیال پردازی کارها و وظایفتان را هم به انجام می رسانید. تا وقتی که بتوانید ظاهرتان را حفظ کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نسبت به کسانی که دوستشان داری سختگیر مباش و اگر خطایی از آنها دیدی به دل مگیر. در طریق عاشقی رنجیده شدن معنا ندارد. کدورتها را از دل خود بیرون بریز. شرط عاشقی صبر و تحمل است. ملامتها و سرزنشهای دیگران را اعتنایی مکن و خود را اسیر قید و بندهای دست و پاگیر دنیا مکن تا به خواسته های دلت برسی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A