خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز چهارشنبه 29 شهریور 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردینامروز مساله ای باعث ایجاد مشکل برای اعضای خانواده می شود. کسی که باعث این مشکل شده هم به هیچ عنوان در این رابطه حرف نمی زند. شما هم گویا مغزتان مسدود شده است و نمی توانید راهکاری برای آن بیابید. خیلی خود را درگیر این مسایل نکنید. اگر کمکی از دست شما بر بیاید مطمئن باشید آنها از شما درخواست خواهند کرد. پس با پا پیش گذاشتن مساله را پیچیده تر نکنید. البته اجازه ندهید این مشکل باعث شود تا به بانی آن دیگر احترام نگذارید. از شنیدن درخواست برای انجام کارهایی که خودتان به صورت نرمال انجام می دهید، ناراحت می شوید. اما لازم نیست عصبانی شوید. فقط حرف های فرد موردعلاقه تان را بشنوید و سپس به روش خود رفتار کنید.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز احساس می کنید در دنیایی از مه زندگی می کنید. همه مسایل امروز بسیار پیچیده و عجیب به نظر می رسند و نمی توانید رویدادها را درک و هضم کنید. یکی از این مسایل، روبه‌‎رو شدن با افراد عجیب است که به طور ذاتی نمی توانید آنها را درک یا قبول کنید. یا حتی مکالمه های عجیب، حرف هایی که از آنها سر در نمی آورید و .. . به طور کلی روز سختی در پیش دارید. امروز باید مراقب توصیف کردن احساسات خود باشید. شاید خیلی احساساتی باشید و بخواهید در مورد مسایل مهمی تصمیم گیری کنید. اما مراقب باشید. برخی از حرف ها و قول ها را نمی توان بی خیال شد. میزان احساسات خود را کنترل و آنها را مدیریت کنید.  فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی و جهان نشانه کوچکی از عظمت الهی است و عمر فرصتی است کوتاه که خدا در اختیار انسان ها قرار داده است. به فکر عاقبت خود نیز باش و توشه ای برای زمان محاسبه فراهم بیاور. گرچه کمی دیر شده ولی از رحمت و عفو الهی نومید مشو و به جهان و زر و زیور فانی آن تکیه مکن تا خداوند یاری ات فرماید.

فال روز متولدین خرداد

امروز پیشاپیش برخی چیزها را حدس می زنید و احساس می کنید. به اصطلاح، گویا به شما الهام می شود و متاسفانه خیلی هم اطلاعات خوشایندی نیستند. اما به جای نگرانی و گم کردن دست و پای خود بهتر است دنبال راهکار مناسب باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن آن را برطرف کنید. البته ممکن است امروز با خودتان هم مشکل داشته باشید. به خودتان مطمئن نیستید اما باید این شک را از بین ببرید. شما مهارت های بسیاری دارید. از آنها غافل نشوید. در قرار ملاقاتی که امروز عصر با فرد دلخواه خود دارید، مکالمه بسیار گرمی با هم خواهید داشت. این باعث می شود تا بیشتر به هم نزدیک شوید و بیشتر یکدیگر را بشناسید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

فال روز متولدین تیر

هدفی که مدت های طولانی است به آن فکر می کنید و در مسیر آن تلاش و حرکت می کنید، امروز کمی به نظرتان بی مفهوم می شود. به نتیجه مثبت آن شک می کنید نمی دانید آیا ادامه مسیر تصمیم درستی هست یا خیر. اما این هراس را کنار بگذارید. اگر تلاش خود را بیشتر و برنامه ریزی هایتان را دقیق تر کنید، می توانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. مطمئن باشید این حس کاملا موقتی و مختص امروز است و فردا که بیدار شوید این حس را نخواهید داشت. امروز دوست دارید در لاک خود فرو بروید و یک دیوار محکم نیز دور خود بکشید. احتمالا با فرد موردعلاقه خود مشکلاتی دارید اما نمی دانید چطور آنها را مطرح کنید. به همین دلیل تصمیم می گیرید بی خیال حرف زدن بشوید و بیشتر دوست دارید در تنهایی های خود باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 فال روز متولدین مرداد

امروز فرد موردعلاقه یا شریک عاطفی شما یک تغییر عقیده و تغییر چهره اساسی در خود ایجاد می کند که شما را به شک می اندازد؛ با خود فکر می کنید آیا با این فرد می توانید آینده داشته باشید؟ اما بدانید که خیلی سخت گرفته اید. اینها همه موقت هستند. با مسایل موقتی که انسان به همه چیز شک نمی کند. زیاده روی و خیلی زود قضاوت و تصمیم گیری نکنید. گاهی لازم است اجازه دهید زمان همه چیز را درست کند. هرچه قدر هم تیزبین و باهوش باشید گاهی ممکن است دچار اشتباه بشوید. امروز به اجبار شریک عاطفی خود را مجبور می کنید تا در مورد مساله خاصی اعتراف کند اما او دوست ندارد و شما فقط او را آزار می دهید.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

فال روز متولدین شهریور

امروز از آن روزهایی است که به همه چیز شک می کنید از کار گرفته تا رابطه عاشقانه. با خود تصور می کنید این مسیری که طی می کنید آیا درست است؟ آیا نتیجه می دهد؟ آیا ارزش دارد؟ شما ذاتا انسان خدمت‌محوری هستید. به همین دلیل، امروز هم بیشتر زمان خود را برای کمک به یکی از دوستان سپری می کنید. اما باید بدانید فقط وقتتان را تلف می کنید. او فقط خودش می تواند به خودش کمک کند و شما هرچه کنید، نتیجه نمی دهد. در رابطه عاطفی خود سعی می کنید با نهایت دقت و حساسیت حرف هایتان را بیان کنید. شریک شما بسیار مستعد دعوا و مشاجره است و به هیچ عنوان حوصله این چیزها را ندارید. همین روند احتیاط را ادامه دهید تا امروز تمام شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به زودی انتظار به سر خواهد آمد. قاصد خوش خبری نزد تو می آید و آنچه را که مدتهاست آرزویش را داری به تو نوید خواهد داد. بخت با تو یار خواهد شد و به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. از چشم حسودان و مکر دشمنان به خداوند پناه ببر که زندگی بر وفق مرادت خواهد شد.

 

فال روز متولدین مهر

رویاها و افکاری که در سر دارید شما را به سمت انجام کارهای خلاقانه و هنری سوق می دهند. ایده هایی که برای یک اثر جدید در سر دارید همه روز شما را درگیر خود می کنند. البته شک و هراس از ناکامی نیز با آنها همراه است. شاید بهترین کار این باشد ایده های خود را یادداشت کنید تا در زمان مناسب با روحیه ثابت تر برای انجام آنها برنامه ریزی کنید. اگر در رابطه عاطفی خود در زمینه خاصی دچار مشکل شده اید، شاید بهترین کار این باشد که خیلی آن را جدی نگیرید و نخواهید جزئیات آن را در بیاورید. هر چه ساده تر از کنار مشکلات عبور کنید، زندگی راحت تر و ذهن بازتری خواهید داشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

فال روز متولدین آبان

در طی هفته های گذشته تلاش های بسیار زیادی داشته اید و این باعث می شود تا امروز نتیجه آن را ببینید. علاوه بر موفقیت های چشمگیر، افزایش درآمد نیز خواهید داشت. این مساله روی علاقه مندی های شما در زندگی نیز تاثیر می گذارد. حتی شرایط زندگی شما را نیز تغییر می دهد. این تغییرات باعث ایجاد برخی شک ها و دودلی ها هم می شود. نمی دانید در همین خانه بمانید یا نقل مکان کنید؟ نمی دانید آیا باید در ظاهر خود تغییر ایجاد کنید و … اما این را بدانید لازم نیست امروز تصمیم گیری کنید. امروز فرد موردعلاقه تان حرفی به شما می گوید که چندان خوشایند نیست. اما شما به دل نمی گیرید. اگر واقعا یکدیگر را دوست دارید باید همیشه همین طور باشید و برای مسایل ساده و کوچک با هم وارد مشاجره نشوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دوست و یار یکدل و قدرشناس گوهری است که نصیب هر کسی نخواهد شد. اکنون که چنین گوهری را در اختیار داری با تمام وجود از آن محافظت کن و از سوءگفتار و نظرات دیگران ملول نشو و در راه خود ثابت قدم باش تا به سعادت برسی.

 

فال روز متولدین آذر

.

فشارها و استرس های کاری باعث می شود تا حال خوبی نداشته باشید. اینکه بتوانید به موقع کارهای خود را به نتیجه لازم برسانید و آنها را تحویل دهید همچون غول بزرگی همه ذهن شما را در بر گرفته است. اما این را در نظر داشته باشید، لازم نیست همه کارهای خود را همین امروز انجام دهید. لازم نیست تا این اندازه به خود فشار بیاورید. آهسته اما پیوسته به جلو حرکت کنید و بدانید موفق خواهید شد. شاید خودتان ندانید با مخالفت های بزرگ و کوچکی که با شریک عاطفی خود دارید، فقط وقت و انرژی خود را هدر می دهید. اگر او بر نظر خاصی اصرار دارد، خیلی به او فشار نیاورید و بگذارید زندگی خودش را داشته باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در جستجوی کیمیای سعادت نهایت تلاش خود را می کنی اما بدان که راه را اشتباه انتخاب کرده ای. آنچه تو به دنبال آن می گردی همین استعدادهای خدادادی است که در وجود تو نهفته شده است و باید آنها را شکوفا نمایی. چشم دل باز کن و توانایی های خود را بشناس و در راه کاربرد آنها از خدا مدد بجوی که او تو را یاری خواهد کرد.

فال روز متولدین دی

مشکلات و موانعی که در مسیر تحقق رویاها و اهداف خود دارید باعث می شوند تا به ادامه این مسیر شک کنید. نمی دانید آیا باید این راه را ادامه دهید یا خیر! این شک فقط امروز در وجود شما جولان می دهد. پس خیلی به آن بها ندهید. شما مهارت های بسیاری دارید. بهتر است با تجربه های گذشته به سمت آینده پیش بروید. همیشه کاری را انجام دهید که برایتان بهتر است. پیش از اینکه وارد مکالمه جدی با شریک عاطفی خود بشوید، بهتر است به همه حرف هایی که قصد بیان آنها را دارید، درست فکر کنید. شما دونفر مشکلات بسیاری با هم دارید. باید با حرف آنها را برطرف کنید.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

شور و هیجانی عجیب در سر و هیاهویی در دل داری. به شدت بلندپروازی و آرزوهای بزرگ دلت را پر کرده است. رضایت او برایت از هر چیز دیگری ارزشمندتر است و خود را وقف عشق به او کرده ای و جز او از زندگی هیچ نمی خواهی. امیدوار باش که روزی به مقصود خود خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز به نظر می رسد همه مسایل زندگی بسیار عالی پیش می روند. اما با همه این اوصاف، کمی ترس و دلهره در وجود شما هست. اما بدانید این شک و ترس برای زمان طولانی ادامه ندارد و خیلی سریع برطرف خواهد شد. ترجیحا امروز به ترس های خود اهمیت ندهید و تا حد امکان آنها را نادیده بگیرید. از زندگی و روند عالی آن لذت ببرید. در رابطه عاطفی خود نیز تصمیم درستی نیست که در مورد یک مساله خیلی گیر بدهید و صحبت را به بحث یا مشاجره بکشانید. امروز بسیار حساس هستید و با کوچک ترین مساله ای برانگیخته می شوید. باید مراقب باشید تا حرفی نزنید که بعدها پشیمان شوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به قول معروف لقمه ای بسیار بزرگتر از دهان خود برداشته ای و از وصال به مقصود ناامیدی، زیرا بین تو و آن نیت فاصله بسیاری است. اما تو انسانی پاک دل و ساده هستی و وجودت از غرض ورزی خالی است. خداوند نیز به یمن این حس نیکو تو را در انجام این نیت یاری خواهد کرد. نگران او نباش که لطف خدا همراه اوست.

فال روز متولدین اسفند

امروز نمی دانید کارهای خود را چطور پیش ببرید تا به نتیجه دلخواه برسند. کمی دچار استیصال می شوید. اما اجازه ندهید این حس در وجودتان جای خوش کند. با کمی تفکرات عمیق تر می توانید راهکارهای بسیار خوبی برای حل مشکلات بیابید. هر ایده ای به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید. لازم نیست همین امروز همه کارها را انجام دهید. تا حد امکان استرس را از زندگی امروز خود دور کنید. امروز ممکن است خیلی تند و خشن با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید. اگر خودتان هم می دانید که کلامتان زخم دارد، بهتر است دیدار و حرف زدن ها را به روز دیگری موکول کنید. زیرا ممکن است به رابطه عاشقانه خود لطمه وارد کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نسبت به کسانی که دوستشان داری سختگیر مباش و اگر خطایی از آنها دیدی به دل مگیر. در طریق عاشقی رنجیده شدن معنا ندارد. کدورتها را از دل خود بیرون بریز. شرط عاشقی صبر و تحمل است. ملامتها و سرزنشهای دیگران را اعتنایی مکن و خود را اسیر قید و بندهای دست و پاگیر دنیا مکن تا به خواسته های دلت برسی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال فردا چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ | فال روزانه

فال فردا چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی