خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۳ آبان ۹۶ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۳ آبان ۹۶ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۳ آبان ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز سه شنبه 11 مهر 96 | فال روزانه
فال امروز چهارشنبه ۳ آبان ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

انرژی کیهانی فوق العاده ی امروز به شما کمک خواهد کرد تا به سمت اهداف خود پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. ذهن شما قدرت بسیار زیادی دارد و توانایی هایتان در صحبت کردن و همچنین نوشتن خیلی بیشتر از هر وقت دیگری هستند. شما می توانید با تمام وجود خود احساس کنید که توانایی فروختن هر چیزی که بخواهید و به هر شخصی که بخواهید را در دست دارید. از این قدرت ها و توانایی های خود بیشترین بهره ممکن را ببرید. اگر برنامه ی شروع پروژه ای را در ذهن دارید همین امروز دست به کار شوید و مطمئن باشید که موفقیت در انتظارتان خواهد بود. چنین فرصت هایی هر روز به سراغتان نخواهند آمد.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز خلاقیت شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد. شاید با خودتان تصمیم بگیرید که به نوشتن روی بیاورید. ممکن است ایده ی خاصی در ذهنتان داشته باشید که دلتان می خواهد در مورد آن بنویسید، پس تا ایده ی اصلی را فراموش نکرده اید همین امروز دست به کار شوید. این احتمال نیز وجود دارد که بخواهید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد موضوع مورد علاقه تان در کلاس و یا دوره ای ثبت نام کنید و یا کمی تحقیقات انجام دهید. هیچ حد و مرزی برای موفقیت شما وجود ندارد. حتی می توانید برای یادگیری و همچنین تفریح به سرزمینی دور دست سفر کنید؛ هیچ چیزی در چنین روزی غیر ممکن نخواهد بود.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید ذهنتان مشغول خوابی است که شب گذشته دیده اید و در فکر این هستید که این رویایتان چه ربطی به زندگی عادی شما می تواند داشته باشد. شاید مراجعه به کتاب های تعبیر خواب بتواند به شما کمک کند. البته سمبل هایی که در خواب می بینید ممکن است کاملا شخصی باشند و فقط خودتان معنای آنها را بدانید. امروز از ابتدای روز  این واقعیت را باید در نظر داشته باشید که یک دروغ مصلحتی می تواند آغازگر صدها دروغ دیگر شود. اگر از ابتدای کار حقایق را به زبان بیاورید، حتی اگر همه چیز به نفع شما تمام نشود هم خیلی راحت تر خواهید بود، یادتان باشد که دروغگو همیشه کم حافظه است.

 

فال روز متولدین تیر

امروز تماسی که از جانب یکی از شرکایتان با شما گرفته می شود به یکباره شما را در نقش فروشنده قرار خواهد داد. شاید مجبور باشید محصول یا پروژه ای را معرفی کنید، امتیاز فروش محصولی را به کسی واگذار کنید و یا خود محصول را بفروشید. در هر صورت احتمال این که موفق شوید بسیار زیاد خواهد بود. شما قدرت عمل فوق العاده ای دارید و تواناییتان در بیان افکار و ایده هایتان نیز بسیار بالاست و خواهید توانست خیلی راحت به خواسته تان رسیده و طرف مقابلتان را قانع کنید. امروز شما کلیدهای جادویی درهایی که رو به ثروت باز می شوند را در اختیار دارید و تنها کاری که لازم است بکنید این است که قفل ها را باز کرده و از این درها رد شوید..

 

 فال روز متولدین مرداد

 

امروز پول و خلاقیت با همدیگر دست در دست هستند. شاید از تکمیل یک پروژه مبلغ قابل توجهی به دست بیاورید و یا یک نفر برای سرمایه گذاری در یکی از پروژه ها و ایده هایتان پولی را در اختیارتان قرار دهد. شاید دیگران هم در این زمینه با شما همراهی کنند و زحمت هم بکشند، اما شما مغز متفکر پشت همه ی این ایده های خلاقانه هستید. قدرت ذهن شما در حال حاضر در سطح بالایی قرار دارد و خیلی بهتر از همیشه می توانید ایده هایتان را بیان کنید. پشت خوبی های دوستانتان دنبال چیزی نگردید، اگر بخواهید سنگ ها را بلند کنید و زیرشان را نگاه کنید بالاخره آن زیر یک چیز ناخوشایند پیدا خواهید کرد، فراموش نکنید که کنجکاوی همیشه همچون یک شمشیر دوسر است.

 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز به احتمال زیاد شما خیلی هوشیار هستید و قدرت ذهنتان در سطح بسیار بالایی قرار دارد. موجی از ایده های جدید از همه طرف به سراغ شما خواهد آمد، چه ایده هایی که به سر خودتان می زنند و چه ایده های که از طرف دیگران به شما پیشنهاد می شوند. از فرصت استفاده کنید و قدر این موقعیت را بدانید، قطعا گزینه های ارزشمندی در میان این همه ایده ی جورواجور برای شما وجود دارند. امروز شما نسبت به همیشه پرحرف تر شده اید و دوست دارید در مورد افکار و ایده هایتان با بقیه صحبت کنید و نظرات آنها را هم در مورد ایده هایتان بدانید. مثبت اندیشی و شور و هیجان خصیصه های اصلی امروز شما هستند.

 

 

فال روز متولدین مهر

مثبت نگری و امیدواری شما به آینده کاریتان باید در حال حاضر در اوج خود باشد، اما در عین حال نگرانی هایی نیز در این مورد دارید که شما را آزار می دهند. به جای این که دغدغه آینده ای نامعلوم را داشته باشید از موفقیت خود در زمان حال لذت ببرید. امروز شاید به فکر ایجاد تغییراتی در محیط خانه تان بیفتید. از آنجایی که قدرت تخیلتان در حال حاضر خیلی قوی عمل می کند، تصور اینکه این تغییرات چه اثراتی خواهند داشت و ظاهر خانه در نهایت به چه صورتی در خواهد آمد و پیش بینی نظرات دیگران در این مورد نیز برایتان کار سختی نخواهد بود. خوب، جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا خوشبختانه شما مشکلی در قانع کردن دیگران به پذیرفتن این ایده ها و تغییرات نخواهید داشت.

 

فال روز متولدین آبان

شاید بهتر باشد هنگامی که به خرید می روید به فکر روش های عاقلانه تری برای خرج کردن پول هایی که با سختی و زحمت به دست آورده اید باشید و در عادت هایی که در زمینه ی خرید کردن دارید تجدید نظر کنید. مثلا بد نیست برای شروع، امروز به بازار بروید و به ویترین مغازه ها نگاه کنید، یا حتی چیزهایی که خوشتان می آید را امتحان کنید، اما چیزی برای خودتان نخرید. این به شما فرصت خواهد داد تا با خودتان فکر کنید و ببینید آیا واقعا آنچه می خواهید بخرید را لازم دارید و یا فقط یک هوس زود گذر است. وقتی به خانه بروید از نخریدن خیلی از آن چیزها خوشحال و راضی خواهید بود و هنوز پول هایتان سر جایشان هستند.

 

 

فال روز متولدین آذر

امروز شما ذهنی هوشیار و توانایی قابل توجهی در قانع کردن دیگران دارید. قدرت های ذهنی بسیار زیادتان با قدرت های شخصیتان ترکیب شده اند تا موفقیت های حرفه ای و همچنین پیشرفت اقتصادی را برای شما به ارمغان بیاورند. هر پروژه ای که امروز آغاز کنید و یا به پایان برسانید بدون هیچ تردیدی برای شما موفقیت را به همراه خواهد داشت و همچنین باعث خواهد شد که مورد تأیید و تحسین دیگران قرار بگیرید و در زمینه ی حرفه ای به فردی شناخته شده و مورد اعتماد تبدیل شوید. این می تواند سرآغاز آینده ای بی نظیر برای شما باشد. اجازه ندهید دغدغه های مالی شما و شریک زندگیتان را عصبی و دچار درگیری با یکدیگر کنند.

 

 

فال روز متولدین دی

هوش و ذکاوت شما و استعدادهایی که دارید تا به حال به شما خدمت زیادی کرده و در همان جهتی که خودتان می خواسته اید قرارتان داده اند. حالا تمام نشانه ها حاکی از آن هستند که سرعت پیشرفت شما به سوی اهدافتان از این پس افزایش قابل توجهی خواهد یافت. بدون شک شما پیشرفتتان را به چشم خود خواهید دید. شاید تصمیم بگیرید توانایی های خود را با ثبت نام در یک دوره ی آموزشی و یا با گرفن یک مدرک تحصیلی از این که هست بیشتر کنید. خوب، پس معطل چه هستید؟! همین حالا دست به کار شوید و مطمئن باشید که هیچ زحمتی در راه رسیدن به اهداف و خواسته هایتان بی نتیجه نخواهد ماند.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز توانایی شما در قانع کردن دیگران فوق العاده است و قدرت بینظیری در کلام شما نهفته است. قدرت تخیل شما بسیار قوی و مهارتتان در استفاده از کلمات خارق العاده است. شما می توانید در انجام هر کاری که به چنین توانایی هایی وابسته باشد، از نویسندگی و تدریس گرفته تا فروشندگی و تجارت با موفقیت عمل کنید. اگر ایده ای برای نوشتن یک داشتان یا مقاله در سر دارید همین امروز دست به قلم شوید و حداقل طرح اولیه ی خود را یادداشت کنید. همچنین، چنانچه قصد ارائه ی پروژه و یا معرفی محصولی را دارید امروز در انجام این کار موفق خواهید بود. چنین موقعیت هایی هر روز برای ما پیش نمی آیند، تا وقت هست از این فرصت بهره ببرید.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز با تعداد زیادی از دوستانتان در تماس خواهید بود. همچنین به مهمانی ها و فعالیت های اجتماعی مختلفی دعوت می شوید. روابطتان با دوستان و اطرافیان به خوبی پیش خواهد رفت و علاوه بر این به افراد جدیدی نیز معرفی خواهید شد. برخی از افرادی که امروز با آنها روبرو خواهید شد از سرزمین های دور و کشورهای خارجی هستند و یا شغل های غیر عادی و جالبی دارند. سر و کله زدن با این افراد برای شما بسیار هیجان انگیز و الهام بخش خواهد بود. امروز خیلی خوب از نقاط ضعف و کمبودهای رابطه خود آگاه خواهید بود ولی با این حال همچنان خیلی مطمئن و آرام هستید. با پیدا کردن راه حلی ساده برای مشکلی پیچیده احساس خیلی خوبی پیدا خواهید کرد.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A