خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۵ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۵ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۵ دی ۹۷ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

فال امروز چهارشنبه 5 دی 97 | فال روزانه
فال امروز چهارشنبه ۵ دی ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز انرژی فوق العاده بالایی دارید. اعتماد به نفس تان نیز فوران کرده است. دلیل آن هم اتفاقات خوب اخیری ست که برایتان افتاده. شما در شرایطی هستید که به خودتان افتخار می کنید، به خصوص در محیط کاری، سعی کنید که این موقعیت را حفظ کنید تا خیلی زود به هدف هایی که در سر دارید برسید. از آنجا که برای رسیدن به این شرایط اطرافیان تان به خصوص شریک زندگی تان صبر زیادی کرد، بهتر است که امشب را با آنها جشن بگیرید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

شما فرد انسان دوستی هستید. دلسوزی که برای دیگران به خرج می دهید در کنار این خصوصیت از شما فردی درمانگر ساخته که اطرافیان تان از آن به مقدار زیادی نفع می برند. حال که شما در هر شرایطی به داد اطرافیان تان می رسید، خودتان هم در مشکلات به آنها تکیه کنید. اگر در محیط کار احساس خستگی می کنید، بدانید که وقت تغییر است. اگر ریسک پذیر باشید، اتفاقات خوب زیادی برایتان خواهد افتاد. فردی به زودی به سمت شما کشیده می شود، بهتر است که با احتیاط با او قدم بردارید.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز بیش از همیشه ذهن تان درگیر است. دلیل آن هم حرف های اخیری ست که شنیده اید. اما اکنون زمان خوبی برای تصمیم گیری نمی باشد. شما باید به خودتان زمان دهید تا حقایق روشن شود سپس تصمیم نهایی را بگیرید. تمرکز به روی یک موضوع شما را از موضوعات دیگر دور می کند. به عنوان مثال این روزها از عشق زندگی تان غافل شده اید. شاید بد نباشد که امروز را در کنار او بگذرانید تا روحیه هر دویتان عوض شود. خبر خوبی در مورد مسایل مالی در راه است.

 

فال روز متولدین تیر

پس از مدت ها بالاخره به خودتان افتخار می کنید. این شروع خوبی ست تا با اعتماد به نفس کافی برای مسایل دیگر زندگی تان قدم بردارید. امروز از پشت میزتان بلند شوید و با دوستان تان بیشتر در ارتباط باشید. این روزها آنقدر درگیر کار بوده اید که خود و اطرافیان تان را فراموش کرده اید. در همنشینی با آنها اخبار خوبی خواهید شنید که خوشحال تان خواهد کرد. اگر از شما خواستند تا تصمیمی بگیرید، بهتر است که منطقی عمل کنید. احساسات در این تصمیم گیری شما را به بیراه می راند.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز صبر و قدرت درک تان زیاد می شود. از این فرصت استفاده کنید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. اگر هدفی در سر دارید آن را یک باره بیان نکنید. شما می توانید با تغییرات تدریجی به مراد دلتان برسید. به زودی تغییرات بزرگی در رابطه عاطفی تان اتفاق می افتد که روحیه تان را تغییر خواهد داد. فقط یادتان باشد که تا قبل از عملی شدن به کسی چیزی نگویید. افراد تنگ نظر زیادی در اطرافتان وجود دارند که ممکن است شرایط را به نفع خودشان تغییر دهند.

 

 

فال روز متولدین شهریور

تمام کارهای اشتباهی که در گذشته کردید را دور بریزید، حال زمان تغییر است. نشانه ها حاکی از آنند که شما باید بیش از همیشه مراقب خودتان باشید. اگر به دنبال کاری هستید اما شرایط مالی آن را ندارید، از دیگران کمک بگیرید. با صبر کردن به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید پس راه دیگری را در پیش بگیرید حتی اگر سخت باشد. در روابط عاطفی شما آتشی روشن شده که اگر شما آن را خاموش نکنید دامن هر دویتان را خواهد گرفت، صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

امروز فرصت آن را پیدا خواهید کرد که به زندگی تان تغییرات مثبتی دهید. شاید در حال حاضر نتیجه قابل قبولی را دریافت نکنید اما بدون شک به زودی به مراد دلتان خواهید رسید. کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما قبل از هر چیز بهتر است که به رابطه عاطفی تان رسیدگی کنید و برای آن وقت بگذارید. اگر آرامش در روابط تان برقرار باشد، در کارهای دیگران نیز تمرکز خواهید داشت. امروز از طرفی یکی از دوستان تان سورپرایز خواهید شد.

 

 

فال روز متولدین آبان

شما روابط خوبی با مردم دارید و این موضوع می تواند گاهی به ضررتان تمام شود. سعی کنید در رفتارتان تعادل داشته باشید در غیر این صورت سوتفاهم های زیادی پیش خواهد آمد. فردی با حرف هایش شما را آزار داده، بهتر است که به حرف های او اعتماد نکنید و راه خودتان را پیش بگیرید. شما زمان زیادی را به کارتان اختصاص می دهید این موضوع دوستان و اقوام شما را دلخور کرده است. برای دلجویی از آنها، همین امشب برنامه ای برای دیدارشان بگذارید.

 

فال روز متولدین آذر

خوشحال باشید زیرا امروز یکی از بهترین روزهای زندگی شماست. شما در حرکت هستید و هر مانعی که در مقابل تان قرار گیرد، خود به خود به کنار می رود. اهمیت کار تیمی را از یاد نبرید. افراد زیادی به شما تکیه کرده اند که نباید آنها را ناامید کنید. از آنجا که اطرافیان تان در موفقیت شما نقش زیادی داشتند، از آنها قدردانی کنید. عشق زندگی تان کمی از شما دور شده، بهترین فرصت است تا با یک شام رمانتیک تمام دلخوری ها دور بریزید و دلش را به دست آورید.

 

 

فال روز متولدین دی

 

نگران شرایط مالی تان نباشید زیرا دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد. تمام نشانه ها حاکی از آن است که به زودی تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد می شود. شما سخت کار کرده اید و حال باید نتیجه آنها را دریافت کنید. اگر چه این روزها بیشتر ترجیح می دهید که به احساس تان تکیه کنید تا منطق اما امروز باید خلاف آن عمل کنید. رابطه عاطفی شما در مرحله ای قرار دارد که باید آن را با قلب تان پیش ببرید. به ندای قلب تان گوش کنید تا بهترین اتفاقات را برای شما رقم زند.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز تا می توانید از تک تک لحظات تان لذت ببرید. امکانات زیادی در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید از آنها نهایت استفاده را بکنید. البته باید چشم و گوش تان باز باشد تا در صورت ایجاد تغییرات، سریع خودتان را با آن وفق دهید. هر چه انعطاف پذیرتر باشید، بهتر است. به زودی با فردی آشنا می شوید که طرز فکری شبیه به شما دارد، اگر می خواهید به او نزدیک تر شوید، همین امروز به سمت اش بروید و با او حرف بزنید.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز کارتان را بیخیال شوید و به زندگی تان عاطفی تان بپردازید. از آنجا که امروز روحیه خوبی دارید می توانید ارتباط خوبی نیز با عشق زندگی تان برقرار و اگر مشکلی هست، آن را حل کنید. موضوعی ست که ذهن تان را درگیر کرده اما هیچ راه حلی برای آن ندارید، بهتر است غرور را کنار بگذارید و از دیگران مشورت بگیرید. هر چه بیشتر از دردو دل هایتان بگویید، کمک های بیشتری را دریافت خواهید کرد. در انتهای روز خبری از راه دور به گوش تان می رسد که خوشحال تان خواهد کرد.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A