خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱ اسفند ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱ اسفند ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱ اسفند ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز یکشنبه 1 اسفند 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۱ اسفند ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز از جانب خانواده یا دوست صمیمی خود دچار ناراحتی می شوید. از نظر مالی هم بودجه کافی برای خریداری آنچه نیاز دارید را ندارید و این بیشتر ناراحتتان می کند. خیلی دوست دارید پول کافی داشته باشید تا بتوانید نیازهای آنها را برآورده کنید و به این فکر می کنید که خدا را شکر. عبارت «اکنون نه» به معنای «هرگز» نیست و این می تواند تسلای خاطر آنها و خودتان باشد. امروز می توانید در مورد رابطه عاشقانه خود دید بهتری داشته باشید اگرچه شاید در این میان مسایلی هم باشند که به هیچ عنوان برایتان جالب و راضی کننده نیستند. امروز این شهامت را دارید تا به این موضوع فکر کنید چرا یک الگوی رفتاری اشتباه را همچنان ادامه می دهید؟

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زمان برای انجام کاری که در نظر داری کاملا مناسب است. پیام همکاری و خدمت خود را هرچه سریعتر به او برسان. در انتخاب همراهان و همکاران خود دقت بسیار کن، زیرا که همکاری با یاران خدا تو را در مقابل مشکلات و مصائب این راه مصون می کند. بیش از این عمر خود را مصروف مادیات نکن که همه اینها فانی است و برای تو سودی ندارد. از امکاناتی که در اختیار داری به خوبی استفاده کن و شاد باش و از تزویر و ریا بر حذر باش.
 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز در مورد یکی از نزدیکان یا اعضای خانواده خود دچار نگرانی خواهید شد. این فرد شاید مشکل مالی، احساسی یا کاری داشته باشد. شاید در عشق خود شکست خورده باشد. شاید بخواهید با او حرف بزنید اما انتظار نداشته باشید پاسختان را بدهد. حتی با واژه های مهربانانه نیز نمی توانید احساسات او را تحریک کنید. اجازه دهید در تنهایی های خودش این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند. شما خودتان هم در رابطه عاشقانه کنونی خود احساس رضایت ندارید. همه تلاشتان این است تا به رابطه خود ادامه دهید اما چیزی این میان مانع از پیشرفت می شود. به درستی هم نمی توانید تصمیم گیری کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دل به مهرویی سپرده ای و همه تو را به این خاطر مورد سرزنش و پند قرار می دهند ولی گوش دل تو به این حرفها بدهکار نیست. زیرا او کسی است که لیاقت عشق تو را دارد و تو نیز حاضری به خاطر او دست به هر کاری بزنی. گرچه راهت بسیار مشکل است ولی به امید خدا روزی او را به دست خواهی آورد و او قدر زحمات تو را خواهد دانست.

فال روز متولدین خرداد

حس خستگی و بیماری همه انرژی شما را می گیرد. البته هیچ دلیل یا نشانه مشخصی برای آن وجود ندارد. همه چیز ظاهرا خوب پیش می روند و هیچ کدام از اطرافیان نیز به نظر نمی رسد مشکلی داشته باشند. شاید فقط احساسات شما و توجهتان به اطراف باعث شده باشد تا کمی حس خستگی داشته باشید. بهتر است خود را در دام این مسایل نیندازید. در رابطه عاشقانه خود برایتان سخت است تا خود را راضی نگه دارید و نشان دهید از بودن در این رابطه خوشحال هستید. امروز تا حد زیادی از این ربطه ناراحت هستید و احساس می کنید شرایط روحی خوبی برای شما ایجاد نمی کند. اما این احساسات گذرا هستند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

گر مراد تو شکفته خواهد شد اما به شرط آنکه صبر و تحمل بسیار داشته باشی و عزمت را جزم کنی و در راهی که انتخاب کرده ای قدم بگذاری. تصمیمت را عملی کن و طمع مکن که کاری بهتر از این پیدا نخواهی کرد. بی هیچ شک و تردید جلو برو که سعادت در انتظار توست.

فال روز متولدین تیرامروز یک دوست که احتمالا خانم هم هست، از دست شما ناراحت خواهد شد. این ناراحتی تا اندازه ای می تواند مربوط به مسایل مالی باشد. اما شما به هیچ طریقی نمی توانید او را راهنمایی یا آرام کنید. لازم نیست برای اطمینان او تلاش زیادی انجام دهید. گذشت زمان همه مسایل را درست می کند. شما همه تلاش خود را کرده اید و اگر مسایل به درستی پیش نرفته اند، این دیگر مشکل شما نیست. امروز این شهامت را خواهید داشت تا سروسامانی به رابطه عاشقانه کنونی خود بدهید. شاید کارهایی که انجام می دهید کمی ساده به نظر برسند اما کاربردی هستند و شما را یک پله جلوتر از آنچه اکنون هستید، قرار خواهند داد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

گرچه پیش از این بارها در زندگی خود با شکست مواجه شده ای، ولی بدان که شکست پل پیروزی است. پس اکنون که خدا فرصتی تازه در اختیار تو قرار داده غم و غصه ها را از یاد ببر و با فراموش کردن گذشته، آینده ای تازه بساز. زندگی هنوز ادامه دارد و دنیا به آخر نرسیده و همه چیز برای رسیدن به اهداف تو مهیاست.

 فال روز متولدین مرداد

آیا رئیس شما یک خانم است؟ اگر این طور است که امروز تا حد امکان از او فاصله بگیرید زیرا او امروز به هیچ عنوان در حالت روحی خوب قرار ندارد. کار همیشه دشواری های خود را دارد اما باید با سیاست خود آن را به راحت ترین شکل ممکن سپری کنید. اگر زیاد اطراف مدیر خود آفتابی شوید، شاید جملات ناراحت کننده ای بشنوید که باعث شوند نتوانید به راحتی کارهای عادی و هر روز خود را به انجام برسانید. تا حد امکان خونسرد باشید. این مسایل خیلی سریع برطرف می شوند. امروز به دستاوردهای فکری خوبی در مورد رابطه عاشقانه کنونی خود خواهید رسید. شاید امروز برایتان کمی سخت باشد تا درست تصمیم گیری کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

انسانی صادق و وفادار هستی و چون در راهی قدم گذاردی محال است که بازگردی و رفیق نیمه راه باشی، اما به تازگی در موارد مختلف با بدشانسی روبرو شده ای. به دل خود بد راه نده و به تلاش خود ادامه بده که با حسن اخلاقی که تو داری به زودی به موقعیت های خوب اجتماعی و کاری دست پیدا خواهی کرد.

فال روز متولدین شهریور

اگر قصد سفر برای درست کردن اوضاع و شرایط کنونی خود را دارید، باید بدانید نه تنها باعث بهتر شدن نمی شود، بلکه همه چیز را خراب تر هم می کند. مثلا ممکن است هواپیما تاخیر داشته باشد یا وسیله ارزشمندی را جا بگذارید. اگر مجبور به سفر هستید، برای وسایل موردنیاز خود فهرست تهیه کنید و آن را در طول سفر همراه داشته باشید تا چیزی از قلم نیفتد. در مورد مسایل عاشقانه نیز در شرایطی قرار خواهید داشت که همیشه از آن گریزان بوده اید و دوستش نمی داشتید. همه فکر شما گذشته و رویدادهای آن و نگرانی از فردا است. اما بدانید همه این تفکرات و احساسات گذرا هستند و می توانید خیلی سریع از آنها عبور کنید و به راحتی برسید.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

انسان وارسته ای هستی و از تعلقات دنیوی دست شسته ای. وقتی موقعیت و امکانات فعلی خود را با هدف بزرگی که در نظر داری مقایسه می کنی، احساس پوچی و نگرانی می کنی اما به خاطر داشته باش که خداوند قادر مطلق است. پس امید خود را به لطف و مرحمت الهی هرگز از دست مده و بدان که از دریای عشق قطره ای کیمیاست. به همان قطره قانع باش.

 

فال روز متولدین مهر

امروز شاید در رابطه با یکی از دوستان خوب و نزدیک خود دچار مشکل شوید. این مساله می تواند مربوط به مسایل مالی باشد. اگر این طور است، طوری رفتار کنید که شایسته هردو شما است. همیشه شرایطی برای معاملات دو سر برد وجود دارد. باید سعی کنید انرژی خود را برای مسایل مهم و ارزشمند صرف کنید. اینگونه ناراحتی ها همیشه گذرا هستند. تمرکز خود را بر کارهای حرفه ای خود قرار دهید. در مهمانی که امشب حضور دارید مدام به این فکر نکنید که آیا می توانید نظر فرد مورد علاقه خود را جلب کنید یا خیر. یا به این فکر کنید که فردی که به شما پیشنهاد آشنایی می دهد را رد کنید. امروز به طور کلی دید خوبی به آینده ندارید و نمی توانید به راحتی تصمیم گیری کنید. بنابراین، بهتر است به موضوعات مهم زندگی خود فکر نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مدتها بود که دل خود را از هر دلبری دریغ می کردی، اما بالاخره کسی وارد زندگیت شد که بی آنکه خود بخواهی دل به او سپرده ای و اکنون از عاقبت کار خود بیمناکی و گاهی خود را سرزنش می کنی. بر خود مسلط باش و به خدا توکل کن تا کار تو فرجامی نیکو و عاقبتی دل نشین بیابد.

فال روز متولدین آبان

  رویدادهای اجتماعی شما را در مقابل فردی قرار می دهد که بسیار عصبانی و مملو از ناراحتی ها است. این رویارویی برای شما چندان جالب نیست. اما خونسردی خود را حفظ کنید. خود را عصبانی نکنید و همچنان احترام و ادب را رعایت کنید. در این جمع افراد دیگری نیز حضور دارند که می توانید از هم صحبتی با آنها لذت ببرید. امروز با همه وجود دوست دارید رابطه عاشقانه شما به سمت و سوی خوبی پیش برود و هر آنچه خوبی است در آن شکوفا شود. برای این منظور باید ابتدا ذهن خود را از بدبینی ها و نگرانی ها خالی کنید. ..!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

با مشکلی برخورد کرده ای که تو را بسیار ناراحت و رنجور کرده است. باید بدانی که حل این مشکل کاری بس سخت و دشوار است. در حل این مشکل در اولین مرحله از خداوند کمک بگیر و به معصومین متوسل شو و در مرحله دوم با افراد عاقل شور و مشورت کن که کوچکترین اشتباه تو کار را خراب تر خواهد کرد

 

فال روز متولدین آذر

محل کار شما امروز بسیار پررفت و آمد و شلوغ خواهد بود. این شلوغی موجب می شود تا اندازه زیادی عصبی شوید و نتوانید بر انجام کارهای خود تمرکز کنید. شما همیشه عادت دارید دیگران را از بیهوده عصبانی شدن دور نگه دارید، اما امروز خودتان دچار هیجانات منفی می شوید. باید بدانید همه این مسایل بسیار گذرا هستند و نباید خیلی به آنها بها دهید. رابطه عاشقانه شما مشکل خاصی ندارد و همه چیز ظاهرا خوب است. اما احساس می کنید چیزی در این میان کم است. اگر دوست دارید کار مثبتی انجام دهید باید به درستی در مورد رابطه دونفره خود بیندیشید و مشکلات و زیبایی های آن را بررسی کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

با مشکلی برخورد کرده ای که تو را بسیار ناراحت و رنجور کرده است. باید بدانی که حل این مشکل کاری بس سخت و دشوار است. در حل این مشکل در اولین مرحله از خداوند کمک بگیر و به معصومین متوسل شو و در مرحله دوم با افراد عاقل شور و مشورت کن که کوچکترین اشتباه تو کار را خراب تر خواهد کرد.

فال روز متولدین دی

امروز احتمالا یک روز عالی در پیش خواهید داشت. خیالپردازی و درک و بینش شما امروز زیاد خوهد بود. می توانید با کارهای هنری و ارزشمند همه ذهن خود را به سمت زیبایی ها سوق دهید. شاید فکر بدی نباشد در مورد ایده های خود با دیگران حرف بزنید و نظرات آنها را نیز جویا شوید. البته در رابطه های دوستانه یا خانوادگی خود امروز خیلی موفق نخواهید بود. اما نگران نباشید. همه چیز گذرا است. رابطه عاشقانه شما نیز خیلی خوب پیش نخواهد رفت. البته این شما هستید که با افکار خود این روابط را چندان خوب نمی بینید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به زودی اخبار بسیار خوشی به دست شما خواهد رسید که شما را نوید رسیدن به آرزوهای دیرینه می دهد. رقیبان شما از عرصه خارج خواهند شد و اختیار از کف دشمنانتان بیرون خواهد رفت و به شما مجال شکوفایی و خودنمایی داده خواهد شد. قدر این روزها را بدان و از آنها استفاده کن.

فال روز متولدین بهمن

امروز خانه شما بسیار شلوغ و پر رفت و آمد خواهد بود. افراد بسیاری به دیدار شما می آیند و این می تواند تا اندزه ای برایتان آزاردهنده باشد. اما به جای عصبانی شدن به خود آرامش بدهید و هر زمان حس ناراحتی داشتید، نفس عمیق بکشید و سعی کنید مسایل ناراحت کننده را از دهن خود بیرون کنید. عصبانیت شما دردی را دوا نمی کند. امروز بهتر است خیلی به شریک عاطفی خود نزدیک نشوید. به دلیل استرس های موجود شاید نتوانید رابطه خوبی با هم داشته باشید و این مساله می تواند تاثیر منفی بر احساسات هر دو شما داشته باشد. ترجیحا امروز هرکدام به کارهای خود رسیدگی کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خود را به شدت اسیر و گرفتار کرده ای. زندگیت زیر و رو شده و دیگر تاب و تحمل این وضعیت را نداری. اما باز هم او را دوست داری و حاضر نیستی از او دست بکشی. اگر چنین است بهترین تجویز برای تو آن است که سعی کنی بر اعصاب خود مسلط شوی و تا آنجا که می توانی مشکلات را با صبر و حوصله از سر راه برداری.

فال روز متولدین اسفند

امروز یکی از همکاران شما به یک گوش شنوا و شانه ای برای گریستن نیاز دارد. استرس های ناشی از کار و فشار کاری او را عصبی و ناامید کرده اند. بنابراین، اگر حتی گریه های او را دیدید، چندان تعجب نکنید. البته خودتان هم امروز کم صبرتر از همیشه هستید. شاید بد نباشد غروب با دوستان خود بیرون بروید و هوایی تازه کنید. رابطه ای که قبلا با دوست خود داشته اید بر رابطه عاشقانه کنونی شما تاثیر منفی می گذارد و باعث می شود تا در تصمیم گیری در مورد رابطه عاشقانه ارزشمند خود دچار شک شوید. اما هوشمندانه ترین تصمیم، فراموش کردن گذشته و نگاه به آینده است.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

فرصتی به تو روی می آورد که با توجه به موقعیت فعلی ات هیچ توقع آن را نداشتی. حالا همه چیز بستگی به خودت دارد. اگر می خواهی به فرجامی نیک برسی، باید در این راه از جان و دل مایه بگذاری، زیرا این راهی است پر خطر که مشقات و رنجهای فراوان دارد. از حرف بیهوده مردم نترس و با اطمینان قدم به جلو بگذار که موفقیتت حتمی است. ضمن آنکه از انجام کارهای روزانه خود غافل مشو چه گردش ایام همیشگی است و باید با آن گشت..

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A