خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

 

 

فال امروز یکشنبه 18 آذر 97 | فال روزانه
فال امروز یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

با کمک دیگران می توانید امروز کارهایتان را به سرعت پیش ببرید. امروز که فضا برایتان مساعد است، سعی کنید فکرهایی که در سر دارید را عملی کنید. مطمئن باشید که با استقبال زیادی مواجه خواهید شد. از احساس خود نسبت به عشق زندگی تان تردید ندارید اما گاهی نگران وابستگی خود به او می شوید. نگذارید این احساس سد راهتان شود، به مسیر خود ادامه دهید زیرا آینده روشنی پیش رویتان است. موضوعی ذهن تان را درگیر کرده به طوری که باعث شده گاهی رفتارهای عجیبی از خود نشان دهید، سعی کنید هر چه زودتر آن را برای خودتان حل کنید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز برخی تغییرات در زندگی تان رخ می دهد که غافلگیرتان می کند. شاید در ابتدا کمی نگران شوید اما در نهایت همه چیز به بهترین شکل پیش خواهد. با برقراری ارتباط بیشتر با دیگران می توانید ساده تر از سختی های زندگی تان عبور کنید. بنابراین وقت بیشتری را با دوستان تان بگذرانید. در روابط عاطفی خود صداقت، عشق و گشاده رویی را از یاد نبرید. شما نسبت به عشق زندگی تان کمی حساس شده اید. بهتر است که از حساسیت خود کم کنید در غیر این صورت جرو بحث های زیادی را در پیش خواهید داشت. هر چه زندگی را ساده تر بگیرید، برایتان ساده تر خواهد گذشت.

 

فال روز متولدین خرداد

در محیط کار گفتگوی موثری با همکاران و مدیر خود خواهید داشت و در مورد مسائلی که تا به حال هیچ اطلاعاتی در موردشان نداشتید، به نتایج جالبی می رسید و آنقدر در مورد آن موضوع کنجکاو می شوید که به دنبال تکمیل کردن اطلاعات خود می گردید. اگر این راه را ادامه دهید، در پیشرفت شغلی تان نیز موثر خواهد بود. در مورد مسائل عاطفی کمی سردرگم هستید. یک لحظه معشوقه تان را برای کارهایی که می کند سرزنش و لحظه ای دیگر او را ستایش می کنید. بهتر است کمی به خودتان زمان دهید تا همه چیز سر جای خود بازگردد.

 

فال روز متولدین تیر

از طریق یکی از دوستان تان به یک میهمانی دعوت می شود که برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. در آنجا با فردی آشنا می شوید که تاثیر زیادی در زندگی تان خواهد داشت. در راهی که در پیش گرفته اید، به مانعی برخورده اید و خودتان را باخته اید اما بدانید که این مشکل راحت تر از آنچه که شما فکرش را بکنید حل خواهد شد. پس خیلی خودتان را اذیت نکنید. به زودی پیشنهادی به شما می شود که بهتر است قبل از جواب دادن خوب در مورد آن فکر کنید.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

اگر می خواهید به روز باشید، باید خودتان را با جدیدترین تکنولوژی ها تطبیق دهید تا در مسیری درست قدم بردارید. در غیر این صورت در رقابت های کاری کم خواهید آورد. سایت های اینترنتی می تواند منبع خوبی برای تحقیقات شما باشد. احساس می کنید به شخصی علاقمند شده اید اما هیچگاه به او نمی رسید. بهتر است به جای منفی بافی، به تلاش خود ادامه دهید زیرا در نهایت همه چیز مطابق میل شما پیش خواهد رفت. مشکلی که در خانواده شما به وجود آمده اگر چه موقتی است اما اگر در حال حاضر جلوی آن را نگیرید، جدی تر از قبل پیش خواهد رفت.

 

 

فال روز متولدین شهریور

احساسات شما در چنین روزی فوران کرده و دوست دارید وقت تان را با معشوق تان بگذرانید. مکالمه ای که با شریک زندگی تان در چنین روزی دارید، مکالمه ای طولانی و بسیار مفید و لذت بخش خواهد بود. شما در این گفتگو حرف هایی را به زبان می آورید که هیچگاه به شخص دیگری نخواهید گفت. هیچ چیز در این روز بر احساسات مثبت شما تاثیر نخواهد گذاشت پس از آن نهایت لذت ببرید. نسبت به فردی دچار حسادت شده اید، این احساس می تواند به شما لطمه بزند، بنابراین هر چه سریع تر جلوی آن را بگیرید. شما دارایی هایی دارید که باید خدارا برایشان شاکر باشید.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

احساس می کنید که بادی در زندگی شما می وزد و مدام شما را از این سو به آن سو پرت می کند. اما نگران نباشید، چند روز صبر کنید آنوقت خواهید دید که همه چیز به بهترین حالت خود باز می گردد و شما آرامش دوباره ای را تجربه خواهید کرد. اگر می خواهید فردی را بی نهایت شاد کنید، هدیه ای بگیرید که او دوست دارد. این کار شما و تشکر و قدردانی او باعث می شود که بیش از پیش به یکدیگر نزدیک شوید. از شروع کاری می ترسید، بهتر است برای انجام آن کمی دیگر هم صبر کنید و سپس با اعتماد به نفس بالا قدم بردارید.

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز صحبت با فردی اطلاعات شما را در زمینه ای که به آن علاقه دارید، افزایش می دهد و چیزهای جدیدی را تجربه می کنید. بنابراین اگر می خواهید پیشرفت کنید و از روزمرگی گذشته خلاص شوید، به ارتباط خود با دیگران ادامه دهید. رابطه ای که اخیرا با عشقتان دارید، دچار نواسان شده است. اگر چه تا به حال این شما بوده اید که احساس تنهایی و رانده شدن می کردید اما این بار برای این که عشق طرف مقابل تان را به خود ثابت کنید، عقب می کشید. احساس ناراحتی شما طبیعی است زیرا عادت به این کار ندارید اما نگران نباشید، نتیجه ای خوبی را به همراه خواهد داشت.

 

فال روز متولدین آذر

می خواهید اطلاعات خود را در زمینه ای خاص افزایش دهید؟ پس منتظر کمک دیگران نباشید، خودتان آستین هایتان را بالا بزنید و تحقیق را آغاز کنید. شما فردی هستید که از آمدن و رفتن های مدام آدم ها در زندگی تان خسته نمی شوید. امروز هم از این که عشق زندگی تان شما را ترک کند، ناراحت و نگران نیستید آنقدر که می توانید بی تفاوتی خود را در مقابل او به زبان آوردید. اما کمی احتیاط کنید زیرا او هنوز هم به شما اهمیت می دهد. کمی صبر کنید و با منطق خود پیش روید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

 

 

فال روز متولدین دی

 

چند روزی ست منتظر پیغامی بوده اید، امروز آن را دریافت می کنید و نفسی راحت می کشید. اگر به خاطر مشکلی در روبه رو شدن با شریک زندگی تان دلهره دارید، با روحیه ای مثبت به سمت اش بروید آنوقت خواهید دید که چقدر همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. بر سر یک دو راهی ایستاده اید و نمی دانید که کدام راه را انتخاب کنید. لازم نیست که میان منطق و قلب یکی را انتخاب کنید، با تعادل در میان آنها بهترین راه را انتخاب خواهید کرد. دوستی اشتباهی مرتکب شده اما از آن پشیمان است، بهتر است که فرصت دوباره ای به او دهید.

 

 

فال روز متولدین بهمن

فرصت خوبی است تا به دور و برتان دقیق تر نگاه کنید، آنوقت می بینید که چه فرصت های خوبی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اگر احساس می کنید که دیگران آنگونه که باید با شما رفتار نمی کنند، شیوه خود را تغییر دهید. کمی کم محلی می تواند بهترین جواب برای آنها باشد. دوستی سراغ تان را گرفته اما شما به او بی توجه بوده اید، بد نیست بار دیگر به او نزدیک شوید، او خبرهای خوبی را برایتان خواهد داشت. این روزها در هر شرایطی که هستید، ورزش را فراموش نکنید.

 

 

فال روز متولدین اسفند

میان شما و یکی از نزدیکان تان سو تفاهمی بوجود آمده، بهتر است که در زمینه ای که هر دو اتفاق نظر دارید با هم همکاری کنید تا کدورت ها برطرف شود. فردی را ملاقات کرده اید که برقراری رابطه با او برایتان کمی سخت است، از یک طرف جذبش شده اید و از طرف دیگر احساس غریبگی می کنید اما همچنان به مسیر خود ادامه دهید، تا چند روز دیگر همه چیز تغییر خواهد کرد. به زودی فرصتی برایتان فراهم می شود که به یک سفر روید، آن را از دست ندهید زیرا اتفاقات جالبی را برایتان رقم خواهد زد.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A