خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۲۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز یکشنبه 21 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۲۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

از فرصت ها و انرژی های مثبت امروز برای آسایش بیشتر خود و خانواده خود استفاده کنید. امروز در خانه و کنار اعضای خانواده احساس آرامش و خوشحالی زیادی خواهید داشت. فضای سالم و دوستانه حاکم، همه تنش های خانه را از بین می برد. این همه رویداد خوب باعث می شود تا انرژی دوباره به دست بیاورید و در روزهای آینده نیز سرحال باشید.  مواجه شدن با دیگران باعث می شود تا مساله ای بزرگ و قدیمی برایتان مهم جلوه کند و به اصطلاح، زخم های کهنه سرباز کنند. امروز باید خود را برای هر رویدادی آماده کنید. برخی مسایل شاید تاثیر بسیاری در زندگی شما داشه باشند که چندان خوشایند نیستند. 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

انسانی قانع و با مناعت طبع هستی. هرگز برای کم و زیاد مال دنیا بحث و جدل نمی کنی، اما باید تغییراتی در زندگی فعلی خود بدهید، زیرا از وضع موجود به نتیجه مطلوب خود نمی رسید. از احوال دوستان و نزدیکان جویا شو و به آنها محبت نما و حاجات خود را از خدای بزرگ بخواه که او قادر مطلق است.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز برای افرادی که حس کنجکاوی زیاد و قوه تخیل بالا دارند، روز جالبی خواهد بود. با اینکه از نظر احساسی در بهترین حالت ممکن نیستید، اما هدیه ای دریافت می کنید که باعث خوشحالی شما می شود و از دریافت آن بسیار تشکر خواهید کرد. اگر در نظر دارید به تعداد دوستان خود اضافه کنید تا سرگرمی های جدید بیابید، امروز بهترین فرصت برای این کار است. امروز بسیار تمایل دارید تا در رابطه عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید. البته قرار نیست فرد جدیدی به زندگی خود وارد کنید، بلکه همین رابطه کنونی خود را کمی شخم می زنید و مشکلات آن را برطرف می کنید و دوباره همچون روزهای اول آشنایی در کنار یکدیگر احساس شادی و آرامش خواهید داشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

اکنون که دوران کامیابی و خوشبختی به تو روی کرده است به وعده هایی که داده ای عمل کن و بدان که این شادی نتیجه همت بالا و کوشش خود توست. برای اقبالی که به تو روی کرده، شکرگذار خداوند باش و از چشم بد و افراد حسود به خدا پناه ببر. اگر به دنبال موفقیت هستی راه راست خارج مشو وگرنه هرآنچه با سعی و تلاش به دست آورده ای از دست خواهی داد.

فال روز متولدین خرداد

این اواخر کمی ناراحت و گرفته بوده اید، اما امروز می توانید روح آرام خود را دوباره به دست بیاورید. باید با اعتمادبه‌نفس کامل در جریانات زندگی پیش بروید. باید بدانید که امروز بیش از همیشه برای دیگران جذابیت دارید و اطرافیان جذب رفتار و طرز فکر شما خواهند شد. در شغل و زندگی عاشقانه خود نیز شاهد موفقیت هایی خواهید بود که در بهتر شدن روحیه‌تان بی تاثیر نیستند. شما و عشقتان هر دو از بیان منظورهای واقعی خود خجالت می کشید، اما برای بهتر شدن شرایط باید به رابطه خود عمق ببخشید و از مکالمه های سطحی بیرون بیایید. امروز این وظیفه شما است که آغاز کننده مکالمه باشید. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

فال روز متولدین تیر

امروز با هر کاری که انجام می دهید، نظر دیگران را به خود جلب می کنید و تحسین آنها را بر می نگیزید. شما امروز ستاره زندگی خود هستید. اطرافیان می توانند خیلی راحت شما را رهبر و سردسته خود بدانند و شما نیز از این حس قدرت و مدیریت لذت می برید. البته همه توجه خود را معطوف دیگران نکنید و به نیازهای خود نیز توجه داشته باشید. در  زندگی عاشقانه خود نیز باید قدم پیش بگذارید و در مورد خود و احساسات خود با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید. در نگاه او کمی مرموز و پیچیده به نظر می رسید به همین دلیل باید برخی مسایل را برای او شفاف سازی کنید. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

آرزوها و اهداف بزرگی در سر داری و برای رسیدن به آن سعی و تلاش می کنی. خودت هم می دانی که از عهده این کارها بهتر از هر کس دیگری بر می آیی، اما گاهی عجولانه و شتابزده عمل می کنی. کمی صبر و حوصله به خرج بده، همه مشکلات حل خواهند شد.

 فال روز متولدین مرداد

روزخوب و مثبتی در پیش دارید. امروز آرامش و تعادل را با همه وجود احساس خواهید کرد و صبر و تحمل شما نیز بیشتر از همه روزهای اخیر خواهد بود. اگر امکانش وجود دارد، میان کارهای بسیاری که برای انجام دارید کمی نیز به خود استراحت دهید. شما اصولا عادت ندارید به خودتان  استراحت دهید اما امروز این کار برایتان واجب است. بسیار تمایل دارید به عشق خود نشان دهید تا چه اندازه به او علاقه دارید. این کار را نیز دوست دارید با خریدن هدیه، رفتن به رستوران گران قیمت یا ارسال پیغام انجام دهید. البته خودتان هم می دانید بهترین کار صحبت رودررو با یکدیگر است. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

به کسی دل سپرده ای که نه تنها نسبت به تو بی اعتناست بلکه با تو سر لجبازی نیز دارد، ولی بدان تمام اینها که تو می بینی تنها ظاهر قضیه است. او اگرچه در ظاهر با تو دشمنی می کند و دیگران را بر تو ترجیح می دهد، ولی در باطن به شدت خواهان توست. از غم و مشکلات عشق گریزی نیست و باید همه را تحمل نمود ولی به عاقبت شیرین آن می ارزد.

فال روز متولدین شهریور

امروز وابستگی عمیق به زندگی خود احساس خواهید کرد و به خوبی می توانید پیشرفت خود در رسیدن به اهدافتان را با همه وجود لمس کنید. این حس رضایت زیادی به شما می بخشد. البته این را نیز به خوبی می دانید  که برخی مسایل هستند که به توجه و تلاش بیشتر شما نیاز دارند. امروز این فرصت را دارید تا فردی را بهتر بشناسید. در واقع این فرصت را دارید تا بیشتر با هم صحبت کنید و در مورد خودتان به همدیگر بگویید. همیشه این را به یاد داشته باشید صداقت بزرگ ترین سرمایه انسانی است. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

مطلب مشابه :   فال امروز یکشنبه 17 اردیبهشت 96 | فال روزانه + فال حافظ

 

فال روز متولدین مهر

امروز به معنای واقعی کلمه شاد و سرحال خواهید بود و جذابیت شما نیز در بالاترین حد خود قرار دارد. به ویژه در شغل خود می توانید بسیار خوش بدرخشید و رویاها و آرزوهای خود را تاحدی تحقق یافته فرض کنید. البته برای این منظور، باید حرف ها و نیازهای خود را بیان کنید. یکی از مشکلاتی که امروز با آن روبه رو خواهید بود این است که با اینکه از ارتباط نزدیک با آدم ها خوشتان می آید اما ارتباط با فرد خاصی امروز کاملا روی اعصاب شما خواهد بود. امروز این فرصت را دارید تا احساسات واقعی خود را برای او بیان کنید. شاید این کار کمی دشوار به نظر برسد اما باعث می شود تا حس بهتری پیدا کنید.  

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

دشمنانت در زندگی تو رخنه کرده اند و برایت مشکلات و سختی های بسیاری ایجاد کرده اند، اما امیدوار باش که به لطف خدا درهای بسته گشوده خواهد شد و دشمنان تو به سزای اعمال خود خواهند رسید و کامیابی از آن توست. پس دعا و توسل به ذات الهی را فراموش مکن و شکرگزار گشایش های الهی باش.

 

فال روز متولدین آبان

شما در تلاش هستید تا دوباره رویا دیدن را تمرین کنید. در چند ماه اخیر فشار کاری بسیاری را تحمل کرده اید و این شما را در بسیاری از جهات زندگی محدود کرده بود. کمی از حجم کارهای خود کم کنید تا بتوانید دوباره زندگی عادی و شیرین را تجربه کنید. نتیجه این کار این است که می توانید جنبه های دیگر زندگی غیر از کار را نیز ببینید. امروز نفوذ کلام بسیاری دارید. بنابراین، به همان طریقی که خود می دانید از اعجاز کلمات برای دلربایی از فرد مورد علاقه خود استفاده کنید. شاید در این راستا لازم باشد چند راز کوچک نیز به او بگویید. اما طوری رفتار کنید که بداند همه قصد شما بیان احساسات درونی خود به اوست.  

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

اکنون که دوران کامیابی و خوشبختی به تو روی کرده است به وعده هایی که داده ای عمل کن و بدان که این شادی نتیجه همت بالا و کوشش خود توست. برای اقبالی که به تو روی کرده، شکرگذار خداوند باش و از چشم بد و افراد حسود به خدا پناه ببر. اگر به دنبال موفقیت هستی راه راست خارج مشو وگرنه هرآنچه با سعی و تلاش به دست آورده ای از دست خواهی داد.

 

فال روز متولدین آذر

.

مروز یک سوپرایز بسیار عالی در زندگی خود دریافت می کنید. این خبر هیجان انگیز بیشتر به زندگی شخصی شما مربوط است. به طور مثال، شرکتی که در آن مشغول هستید شاید امکانات جالبی برای کارمندان خود در نظر گرفته باشد. هر چه که باشد، امروز متوجه می شوید این شانس را دارید تا در مرکز توجه ها قرار داشته باشید و در مجامع عمومی بدرخشید. یکی از مشکلاتی که دوستان و نامزد  شما با شما دارند این است که پس از مدتی، شروع می کنید به حرف زدن و بحث کردن در مورد مسایل فلسفی و فراواقعی و در هر ملاقات بالای منبر می روید تا در این باب حرف بزنید و حوصله آنها را سر می برید. زیاد حرف زدن شما موجب رنجش اطرافیان می شود. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در انتخاب یار دقت بسیار کن و به کسی دل ببند که انسانی واقعی است. به دنبال سیرت نیکو باش که صورت نیکو فناشدنی است. در گفتار و کردار خود دقت کن و هر چیز را در وقت و جای خودش بازگو نما. اکنون که فرصت داری به فکر آینده باش چون تا چشم بر هم بزنی بهار عمر به خزان تبدیل شده و تو هیچ توشه ای برنگرفته ای.

 

فال روز متولدین دی

امروز شانس با شما یار است. به ویژه در مورد رابطه عاطفی خود لحظه های بسیار خوبی را تجربه خواهید کرد. امروز یکی از دوستان فردی را به شما معرفی می کند که چشم اندازهای حرفه ای خوبی دارد. یا نامزدتان هدیه بسیار دوست داشتنی به شما خواهد داد. امروز همه چیز بر وفق مراد است از آن لذت ببرید.  امروز این فرصت را دارید تا در مورد احساس خاص خود در مورد شرایط ویژه ای که به وجود آمده است با شریک زندگی خود صحبت کنید. امروز بهترین فرصت برای پرسیدن سوال هایی است که مدت هاست ذهن شما را به خود مشغول کرده است. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین دی :

انسان وارسته ای هستی و از تعلقات دنیوی دست شسته ای. وقتی موقعیت و امکانات فعلی خود را با هدف بزرگی که در نظر داری مقایسه می کنی، احساس پوچی و نگرانی می کنی اما به خاطر داشته باش که خداوند قادر مطلق است. پس امید خود را به لطف و مرحمت الهی هرگز از دست مده و بدان که از دریای عشق قطره ای کیمیاست. به همان قطره قانع باش.

 

فال روز متولدین بهمن

اگر در روزهای اخیر تنش و کشمش زیادی را تحمل کرده اید، بدانید که امروز همه مشکلات برطرف خواهند شد. امروز این شهامت و فرصت را دارید تا با افرادی هم صحبت شوید که در کنار آنها احساس معذب بودن داشته اید. همین باعث می شود تا روزی آرام و شاد را تجربه کنید. صحبت های عمیق با فرد مورد علاقه تان بسیار برای شما جذاب و دوست داشتنی است البته اگر در مورد مسایل ناراحت کننده حرف نزنید و بر رفتار خود کنترل داشته باشید. اگر دوست دارید رابطه تان همیشه خوب باشد باید حرف های خوبی برای بیان داشته باشد. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

مدتها بود که از زندگی خود ناامید شده بودی و حتی در خواب هم امید کامیابی نداشتی، اما لطف خدا شامل حالت گردید و تو را کامیاب نمود. به جهان فانی دل مبند و برای مال دنیا بیش از حد ارزش قائل مشو و از چشم بد به خداوند پناه ببر که او بهترین پناهگاه است.

 

فال روز متولدین اسفند

آیا دوست دارید نظر فرد خاصی را به خود جذب کنید؟ آیا برای این منظور کاری هم انجام داده اید؟ آیا دوست دارید وضعیت ازدواج خود را بهبود ببخشید؟ امروز بهترین فرصت برای برای مهرورزی است و عشق امروز بسیار خوش یمن و خجسته نمود پیدا می کند و می توانید با بهره گرفتن از این همه انرژی، عشق و احساس واقعی خود را به فرد مورد علاقه تان نشان دهید. طرف مقابلتان نیز احساسات واقعی خود را به شما خواهد گفت و این مساله بیش از پیش موجب خوشحالی شما می شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

مرگ یک واقعیت است و ما در هر مرحله از زندگی که می گذرانیم، یک گام به مرگ نزدیک تر می شویم و چه بهتر که قبل از آنکه اجل به سراغمان بیاید، در راه خیر قدم بگذاریم. دویدن به دنبال مال دنیا تا کی؟ کمی هم به فکر عاقبت خود باش. نام نیک و کردار نیک تنها یادگارهایی است که از انسان جاودانه می ماند.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا جمعه ۲۵ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۲۵ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار