خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز یکشنبه 22 اسفند 95 | فال روزانه ، فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز متوجه می شوید کشش و علاقه شما به مسایل محکم و استوار بسیار زیاد شده است. به طور کلی به چیزهایی که ثبات و پایداری دارند که شما دچار کمبود آن هستید، برایتان جذاب خواهد بود. شاید واژه کلیدی امروز شما، صبر و حوصله باشد. یاد بگیرید چگونه در برابر مسایل مختلف از خود صبر و بردباری نشان دهید. امروز این شهامت را دارید تا با هیجان و انرژی بسیار در مورد عشق و دوست داشتن فکر کنید. همیشه پاکی و صداقت در رابطه برایتان بسیار جذابیت داشته است و می توانید رابطه خود را از حالت نرمال و طبیعی به یک رابطه هیجان انگیز و شاد تغییر دهید.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

لجبازی های تو بی مورد است. غرض ورزی ها را کنار بگذار و به نصیحت بزرگان گوش کن و به جای آنکه تجربه کنی از تجربیات دیگران استفاده کن. از بدگویی دوستان بپرهیز که مهر و محبت را از بین می برد. چاره کار تو دعای خیر دیگران است. پس از اطرافیان خود غافل مشو و حق هم صحبتی را فرو مگذار.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 سعی کنید امروز متانت و بزرگواری به خرج دهید و وجود خود را از هرگونه حسادت و نیاز خالی کنید. بسیار مهم است که به دنبال رشد روحی باشید تا بتوانید در موقعیت های مختلف خونسردی و رضایت خود را حفظ کنید. هر چه بار ذهنی کمتری داشته داشته باشید، بهتر می توانید از زندگی و رویدادها رضایت خاطر داشته باشید. در برخی ایستگاه ها باید تعدادی از چمدان ها را گذاشت و رفت. در رابطه عاشقانه یا زندگی مشترک خود شاید لذت بردن از زندگی را فراموش کرده باشید. اما می توانید با کمی هیجان و نوآوری موجب خوشحالی بیشتر خود بشوید. امروز فرصت های بسیاری برای چنین مساله ای وجود دارد. قدر آنها را بدانید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

متاسفانه ظواهر دنیا آنچنان پر زرق و برق و جذاب است که حتی زیرکان و عاقلان را نیز گاهی به دام می اندازد، بنابراین باید کاملا هوشیار باشی. در انتخاب دوستان خود دقت کن که یکرنگی شرط اول رفاقت است. برای انجام نیتی که در سر داری همتی بلند لازم است. اگر آن را در خود می بینی همین امروز نیتت را عملی کن که خیر تو در آن است

فال روز متولدین خرداد

واژه اصلی و کلیدی امروز شما باید محدودیت باشد. بد نیست امروز زمان بگذارید و با خود در مورد یک سری رفتارها حرف بزنید. برای خود باید محدودیت هایی تعریف کنید و بر اساس آنها به جلو حرکت کنید. سلامتی شما بستگی به این مسایل دارند. حتی تفکرات و رابطه عاطفی شما نیز به این محدودیت های ضروری نیاز دارند. خوب است انسان شهامت بسیاری داشته باشد، اما افراط نیز می تواند بسیار مضر و خطرناک باشد. امروز در ملاقاتی که با فرد موردنظر خود دارید، شاید صحبت های فلسفی داشته باشید. نتیجه این صحبت ها شما را به بُعد تازه ای از رابطه وارد می کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نردبان ترقی پله پله است و تو باید این پله ها را یکی پس از دیگری طی کنی. تا رنج شاگردی نبری استاد نخواهی شد. اگر می خواهی به نیت خود برسی باید خود را به سلاح علم و هنر مجهز نمایی و به هنر تواضع مزین نمایی.

فال روز متولدین تیر

حواستان را جمع کنید که با هوشیاری کامل زندگی کنید. همیشه با دقت فراوان به اطراف و رویدادها نگاه کنید. هرگز بی تفاوت از کنار جزئیات عبور نکنید. با چشمان کاملا باز با اطرافیان در تعامل و معاشرت باشید و هر نشانه ای مبنی بر قرار گرفتن در راه خطا را با زیرکی تشخیص دهید. سعی کنید زیبایی های زندگی بیشتر از هر چیز دیگر در ذهنتان باشد و موجب خرسندی شما بشود. صرف نظر از اینکه رابطه شما به چه سمتی پیش می رود، می توانید امروز رابطه عاطفی خود را به سمت بهبود و هیجان بیشتر سوق دهید. با حفظ آینده نگری خود، برای لحظه های جاری برنامه ریزی داشته باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

از پیش آمدها و حوادث بد روزگار به خدا پناه ببر، زیرا او بهترین پناهگاه است و تو را از آفات و گزندها حفظ می کند. مدتهاست در انتظار تحولی مثبت در زندگی خود هستی و از زندگی فعلی ات رضایت نداری. بدان که برای تغییر زندگیت و ایجاد این تحول نیاز به یک تلاش و کوشش وسیع است که از دست تو برمی آید

 فال روز متولدین مرداد

امروز با همسر یا فرد موردعلاقه خود در مورد مساله ای صحبت خواهید کرد که چندی پیش موجب ناراحتی شما شده بود. این فرصت بسیار خوبی است و با حس های مشترک و دید مثبتی که به مسایل و یکدیگر دارید، می توانید به نتایج خوب و قابل قبولی دست پیدا کنید. این مکالمه کاملا مثبت خواهد بود. امروز شاید بد نباشد در مورد همه مسایل زندگی خود یک بازنگری کلی داشته باشید. با شهامت جلوی آینه بایستید و همه چیزهایی که دوستشان ندارید را در خود ببینید. اجازه ندهید سایه این نارضایتی ها در زندگی فردی شما تاثیر منفی داشته باشد.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

فال روز متولدین شهریور

اجازه دهید امروز عشق و عاطفه برای شما حمکرانی کند. برای ملاقات با فرد موردعلاقه خود می توانید از تاکتیک های عاشقانه و دوست داشتنی استفاده کنید. این را باور داشته باشید که عشق نگاه شما به دنیا و اطراف را تحت تاثیر خود قرار می دهد. وقتی فردی را با همه وجود دوست داشته باشید، حالتان با دنیا خوب خواهد بود. امروز با فرد موردعلاقه خود مکالمه بسیار خوبی خواهید داشت که نه تنها طرز فکر شما، بلکه نوع رابطه تان را در جهت جدیدی هدایت می کند. هر دو شما ایده ها و نظرات بسیار خوبی دارید و با به اشتراک گذاشتن با یکدیگر می توانید در مسیرهای جالبی قرار بگیرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

سالهاست وقتت را به بلاتکلیفی و سرگردانی گذرانده ای و اشتباهات بسیاری مرتکب شده ای که خوشبختانه مشکل چندانی برایت به دنبال نداشته، اما اکنون وقت آن رسیده که به خود بیایی و برای آینده ات برنامه ریزی کنی و یک تصمیم جدی بگیری و از این شاخه به آن شاخه پریدن دست برداری، در غیر اینصورت پشیمان خواهی شد.

 

فال روز متولدین مهر

امروز حس عجیب گناه دارید و تصمیم می گیرید کمی روی شخصیت درونی و تفکرات خود کار کنید. این را همیشه در نظر داشته باشید که کارهای شما، رفتارها و حرف هایتان می توانند تاثیرات بسیار بدی بر دیگران داشته باشند و با عذرخواهی خشک و خالی هم برطرف نشوند. حس گناه خیلی خوب نیست. اما سعی کنید کمی در رفتار خود با دیگران تجدیدنظر داشته باشید. اگر مجرد هستید، امروز این فرصت را دارید تا با فردی ملاقات داشته باشید که دوستش دارید و با هم در مورد مسایلی صحبت کنید برایتان بسیار جالب و هیجان انگیز است.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در زندگی کسی به ارزش و قدر واقعی تو پی نبرده است و کسانی را بر تو ترجیح داده اند که بسیار از تو پایین تر هستند. به کسی دل سپرده ای که دل در گرو دیگران دارد و تو باید از این عشق حذر نمایی هرچند او دارای ظاهری زیبا و موقعیتی عالی باشد ولی به کار تو نخواهد آمد و ادامه این راه جز پستی و بدبختی ره آوردی نخواهد داشت.

 

فال روز متولدین آبان

عقلانیت و منطق خالص چیزی است که امروز با همه وجود دوست دارید، داشته باشید. باید بدانید عقلانی بودن مستلزم آرامش و خونسردی است و باید قدرت روحی بالایی داشته باشید تا در زمان های مختلف بتوانید بهترین و مناسب ترین واکنش را داشته باشید. این را بدانید هر چه بیشتر در مورد دانش و مهارت های خود با دیگران صحبت کنید، آنها نیز دانش بیشتری در اختیارتان قرار می دهند. امروز متوجه می شوید ابراز علاقه فرد موردعلاقه تان کاملا سطحی است و از صمیم قلب نیست. شاید مساله ای موجب آزار او شده باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

نیت انجام کار جدیدی را داری و در آغاز آن دچار تردید هستی. باید بدانی موفقیت در این کار مستلزم آمادگی های بسیاری است، خصوصا آنکه باید دل خود را از زنگارها پاک کنی و هوی و هوسها را از سر بیرون کنی تا لطف الهی شامل حالت گردد و تو بیش از آنکه تصور می کنی از کار جدید خود بهره ببری.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز با همه وجود در مورد مساله ای مبارزه می کنید که می دانید نمی توانید آن را به دست بیاورید. چرا خودتان و دیگران را گول می زنید. خودتان هم می دانید این چیزی که برای اثبات آن تلاش می کنید به هیچ عنوان درست نیست. از این یکدنده بودن های غیر منطقی دست بردارید. بهترین کار اکنون این است که به حرف های دیگران گوش کنید به جای اینکه با آنها لج کنید. امروز اما این شهامت را دارید در رابطه عاطفی خود راهی را امتحان کنید که تاکنون تجربه ای برای آن نداشته اید. اگر تازه با فردی آشنا شده اید، شاید بخواهید برای ادامه آن تلاش کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

کسی را دوست داری که دارای طبعی بسیار لطیف و زودرنج است و در عین حال مورد توجه همگان. اگر او را دوست داری باید با خوب و بدش کنار بیایی و سازش کنی و در عین حال به وفاداری او اطمینان داشته باشی. تو او را با هزاران مشکل و سختی به دست آورده ای، پس به افسون دشمنان اعتنا نکن و صبر و حوصله به خرج بده تا مشکلاتت حل شود.
 

فال روز متولدین دی

امروز در وجود خود کمی حس عصبانیت دارید. اما مراقب باشید در عمل این عصبانیت را بروز ندهید. ممکن است رفتار شما چیزی غیر از حس واقعیتان را به تصویر بکشد که چندان جالب نیست. بد نیست از فرصت های امروز برای بررسی و بازبینی رفتارها و تفکرات خود استفاده کنید. گاهی اوقات روند درست فکر کردن شاید به نظر دشوار باشد اما می توان در ناامیدی مطق نیز برای نیازهای خود راهی روشن یافت. اگر در رابطه عاطفی خود به تکرار و روزمرگی رسیده اید، شاید بد نباشد با کمی همفکری و تغییر دیدگاه باعث تحول شوید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به خواست خدا گره از کارهایت گشوده شده و چاره کار به دستت آمده. تمام کارها بر وفق مرادت پیش می رود و به زودی مژده وصل و نیکبختی به گوشت خواهد رسید. اکنون که در راه پیشرفت و کامیابی قدم برمی داری تواضع خود را از دست مده چرا که فرد مغرور هرگز پیشرفت نخواهد کرد و به جایی نخواهد رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

به آدم های اطراف خود محبت و احترام خود را نشان دهید. شخصیت ثابت شما باعث می شود تا با اعتماد به نفس بالا با انسان ها در ارتباط باشید. با رفتارهای عقلانی و با محبت می توانید انسان های بسیاری را به سمت خود جذب کنید. همیشه این را در نظر داشته باشید کوچک ترین واکنش ها نیز همچون لبخند می تواند در انسان ها تاثیرات بزرگ داشته باشد. امروز این فرصت را دارید با انسان های جدید ملاقات داشته باشید و اگر مجرد هستید، با یکی از آنها رابطه احساسی جالبی را برقرار کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

بزودی در کارهای شما پیشرفتهای مهمی حاصل می شود و به درجات عالی خواهید رسید. این ارتقاء بی زوال و جاودانه خواهد بود. اگر کار و تلاش خود را چند برابر کنید و از سختی های راه نگریزید، احتمال آنکه هرچه پیش می روید راه دشوارتر شود بسیار زیاد است. پس اگر طالب شاهد پیروزی هستی، خود را آماده این راه کن.
 

فال روز متولدین اسفند

امروز را به فکر کردن در مورد خود و روابط خود اختصاص دهید. می توانید با نگاه بهتر و مناسب تر به خود و خواسته های خود، از زندگی و برنامه های آینده خود نیز تعریف درست تری داشته باشید. چشمان خود را به روی واقعیت ها باز کنید. تغییرات در زندگی موجب رشد و پیشرفت می شوند. اگر به تازگی عاشق شده اید، باید به شما تبریک می گوییم. از انرژی های امروز برای بهبود رابطه و ایجاد صمیمت بیشتر استفاده کنید. حرف زدن در مورد خواسته ها و علاقه مندی ها دید بهتری به شماها می دهد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

در آن لحظه که از پای افتاده بودی و از همه جا ناامید بودی، خداوند دست تو را گرفت و یاریت فرمود. اکنون وقت آن رسیده که به شکرانه ی این لطف الهی تو نیز دست افتادگان را بگیری و به آنها کمک کنی. از زیاده خواهی بپرهیز چرا که مال زیاد رنج بسیار نیز به دنبال خواهد داشت و بدان که قناعت بزرگترین گنج است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A