خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

 

 

فال امروز یکشنبه 22 مهر 97 | فال روزانه
فال امروز یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

میان یک دوراهی گیر کرده اید، به دنبال راهی باشید که شایسته شماست. از این رو فکر دیگران را از سر بیرون کنید و تنها به منافع خود بیاندیشید. مدتی ست که می خواهید با شریک زندگی تان صحبت کنید. امروز خودتان را برای یک گفتگوی جدی با اوآماده کنید. سعی کنید کلمات خود را سنجیده به زبان آورید زیرا می تواند شرایط را بدتر از آنچه هست، کند. شما صداقت لازم را دارید کافی است کمی صبر داشته باشید تا به آنچه شایسته اش هستید، برسید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز از مکالمه های طولانی مدت اما بی نتیجه نیز بپرهیزید و انرژی خود را برای چیزهای مهمتری بگذارید. شما این توانایی را دارید که به عمق مسائل نگاه کنید اما دلیلی ندارد که دیگران هم مانند شما باشند. مدیتیشن یکی از بهترین راهها برای رسیدن به آرامش است، امتحان اش کنید. اخیرا یکی از نزدیک ترین های زندگی تان رفتاری غیرطبیعی نسبت به شما از خود نشان می دهد. به جای سکوت بهتر است قدم جلو بگذارید و دلیلش را بپرسید. با عقب کشیدن به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز شما تنها احتیاج به آرامش دارید و دوست ندارید خودتان را با مشکلات درگیر کنید. بنابراین از بحث های بی خودی با اطرافیان تان بپرهیزید. یادتان باشد که شما به دنیا آمده اید تا تنها برای خودتان زندگی کنید نه دیگران، پس تا جایی که می توانید از زندگی لذت ببرید و قوانین و محدودیت های آن را آنطور که خودتان می خواهید، بر پا کنید. مدتی ست به فکر تغییری در رابطه عاطفی تان هستید، امروز فرصتی برایتان فراهم می شود که بهتر است آن را دو دستی بچسبید.

 

فال روز متولدین تیر

مدتی ست بیخیال اطرافتان بوده اید اما امروز شاید بد نباشد مسائل را کمی جدی تر بگیرید و از زاویه دید دیگری به آنها نگاه کنید. شما باید کمی بیشتر برای خودتان وقت بگذارید. ایده و تخیلات قوی شما می تواند در این راه به شما کمک کند. مشکلات کوچکی که در رابطه عاطفی تان اتفاق افتاده را جدی تر بگیری زیرا می توانند در آینده ای نزدیک شدت یابند و همه چیز را از هم بپاشند. اتفاقی افتاده که اعتماد به نفس تان را کاهش داده، بهتر است خونسردی تان را حفظ کنید و به راهی که در پیش گرفته اید ادامه دهید تا همه چیز سر جای خودش قرار گیرد.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

اتفاقی برایتان افتاده که مدام ذهن تان را درگیر کرده است. هر چه می خواهید تمرکز کنید نمی توانید. نفسی عمیق بکشید و به این فکر کنید که هیچ چیزی در این دنیا ارزش غم و غصه خوردن ندارد و همه چیز زودگذر است. این مشکل نیز گذرا است و شما به زودی به روزهای خوش خود باز خواهید گشت و دوباره به زندگی خواهید خندید. اگر به شخصی علاقمند شده اید، بهتر است دست از خیالپردازی بردارید و در واقعیت احساسات خود را بیان کنید. نگران نباشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 

 

فال روز متولدین شهریور

میان احساس و منطق گیر افتاده اید، اگر چه سخت است اما اجازه ندهید که احساس تان بر شما غلبه کند. سعی کنید که مسایل را این روزها با منطق تان پیش ببرید. در محیط کار نیاز به مشورت با اطرافیان تان دارید. همکاری کلید موفقیت شما در این روز است بنابراین غرور را کنار بگذارید و به آنها تکیه کنید. برای اولین بار با فردی قرار ملاقات می گذارید، سعی نکنید خود و طرف مقابل تان را مجبور به کاری کنید، تنها کافی است منتظر بمانید تا همه چیز به خودی خود و به صورت طبیعی پیش رود.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

در مورد شغل آینده تان نگران هستید. از آنجا که در حال حاضر نمی توانید در مورد این موضوع نظر دهید، سعی کنید خودتان را کنترل کنید و زمان تان را صرف نگرانی و فکر های بی جا نکنید. این نگرانی شما هم به زودی برطرف می شوند و همه چیز همان گونه که انتظارش را دارید پیش خواهد رفت. اگر عشق تان به دلیل مشغله کاری از شما فاصله گرفته، شما نیز از این فرصت استفاده کنید و از تنهایی تان لذت ببرید. شاید بد نباشد که یک میهمانی برای دید دوستان قدیمی تان ترتیب دهید.

 

 

فال روز متولدین آبان

به دنبال درست کردن مشکلی هستید اما تلاش یک طرفه همیشه جواب نمی دهد. اگر چه اطرافیان تان خودشان اقدام به کمک نمی کنند اما اگر شما از آنها درخواست کنید حتما قدم پیش می گذارند. امروز روز بسیار خوب و فوق العاده ای برای شما خواهد بود طوری که می توانید ایده ها و احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و عشقی که لایق آن هستید را به دست آورید. خودتان را در شرایط سختی که در آن احساس خوبی ندارید، قرار ندهید. شاید بهای آن بیش از آنچه باشد که شما می خواهید بپردازید. بنابراین توصیه می کنیم زیاد به خودتان سخت نگیرید.

 

 

 

 

فال روز متولدین آذر

در چنین روزی انرژی زیادی دارید، پس جلوی هیجانات خود را نگیرید و از تک تک لحظه های زندگی، حتی موج هایی که شما را با خود به این طرف و آن طرف پرتاب می کنند، لذت ببرید. برای شروع کاری استرس دارید اما بدانید که ترس مانع پیشرفت شماست. هر چه جسارت بیشتری به خرج دهید، به نفع تان خواهد بود. دوستی سراغ تان را می گیرد، اگر چه تمایلی به دیدن او ندارید اما به این قرار بروید زیرا نتیجه خوبی در پیش خواهد داشت.

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز روز شماست به طوری که آنقدر می درخشید که نورتان توجه افراد زیادی را به خود جلب خواهد کرد. بنابراین سعی که بیش از همیشه به ظاهرتان رسیدگی کنید و در رفتارتان با دیگران محتاط تر باشید زیرا امروز مرکز توجه هستید. نگرانی هایی که در مورد رابطه عاطفی خود دارید، بی مورد است و تنها فکر شما را درگیر مسائل بی اهمیت می کند طوری که تمرکزتان را بر دیگر کارها از دست خواهید داد. وقت آن است کمی خوش بین تر به اطراف تان نگاه کنید . هر چه مثبت اندیش تر باشید، زندگی نیز بیشتر به کام تان خواهد بود.

 

 

فال روز متولدین بهمن

برای رسیدن به آرزوهایتان تنها کافی است به خود و توانایی هایتان ایمان داشته باشید. شاید آن چه به دنبالش هستید، آنقدرها هم دور از دسترس نباشد. پس بد نیست کمی دید خود را تغییر دهید و عمیق تر به اطراف تان بنگرید. اخیرا اتفاقی برایتان افتاده که تاثیر بدی بر روحیه تان گذاشته است، با نادیده گرفتن آن مشکل تان حل نخواهد شد. بهتر است آن واقعیت را به عنوان بخشی از گذشته تان بپذیرید و سعی کنید از آن درس بگیرید تا آینده ای روشن پیش رویتان گشوده شود

 

 

فال روز متولدین اسفند

به دنبال تغییری بزرگ در زندگی تان هستید اما می ترسید به اشتباه روید. گاهی جسارت برای پیشرفت واجب است، بنابراین امروز ریسک پذیرتر باشید و با اعتماد به نفس کافی جلو روید. اگر در رابطه عاطفی خود دچار تردید شده اید، گفتگو بهترین راه است. شاید راهی که شما انتخاب کرده اید با راهی که شریک زندگی تان در پیش گرفته است، متفاوت باشد اما اگر می خواهید یک رابطه ایده آل داشته باشید باید به یک نقطه مشترک برسید. به جای این که با منطق تصمیم بگیرید، این بار به ندای قلبت تان تکیه کنید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A