خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز یکشنبه 24 اردیبهشت 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین


اطرافیان شما امروز از شما انتظار همکاری بیشتری دارند. شما نسبت به نیازهای آنها توجه و نگرانی بیشتری نشان می دهید. به نظر می رسد که شما اخیراً حال و حوصله نداشته اید و گاهی رفتارتان بد بوده است. گاهی مانند کودکی رفتار می کنید که دوست دارد بیشتر بازی کند. باید رفتار خود را کنترل کنید و بیشتر به اطرافیان خود اهمیت و توجه نشان بدهید. در حال حاضر شما زمان و مکان مناسب را در اختیار دارید و هر چیزی که نیاز دارید در دسترس شماست و باید ناله و شکایت را کنار بگذارید. دلیلی ندارد که ناراحت، بیزار یا عصبانی باشید. شما نیروی زیادی دارید و هر چه بخواهید می توانید با این نیرو بدست آورید. از این زمان و فرصت ارزشمند حداکثر استفاده و بهره را ببرید و آن را هدر ندهید.
 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز همه ذهن شما مملو از انواع شک و دودلی ها است. نمی دانید راه درست چیست. در مورد تصمیم اخیر خود در زمینه رابطه عاشقانه خود دچار شک شده اید و پاهایتان برای ادامه مسیر سست شده اند. امروز باید با روحیه قوی و ذهن باز با مشکلات خود روبه رو شوید و خشم و شک های بیهوده را دور بریزید. رابطه عاشقانه شما بسیار هم خوب است و امروز به قدری خوشحال خواهید بود که تمایل دارید همیشه این طور باشد. همه مشکلات میان شما از بین خواهند رفت و طعم آرامش در کنار یکدیگر را خواهید چشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بهار و گل طرب انگیز گشت و توبه شکن***به شادی رخ گل بیخ غم ز دل برکن

رسید باد صبا غنچه در هواداری***ز خود برون شد و بر خود درید پیراهن

تعبیر: همت داشته باش. دست از غم بردار و بهشادی بپرداز الان وقت پایکوبی است نه گوشه نشینی. طریق راستی و درستی را پیشه کن. آزاده باش و حرف دلت را بزن آنطور که می خواهی باش. طالع شما بسیار مبارک است خبر خوشی به شما می دهند که تمام حزن ها و غم ها یادتان می رود.

فال روز متولدین خرداد

منابع یا حمایت از سوی دیگران که امیدش را داشتید، امروز ممکن است از شما دریغ شود یا حداقل ناامید شوید. واکنشی نشان ندهید. این بر شما هیچ انعکاسی نخواهد داشت. خوشبختانه تا فردا همه چیز بهتر خواهد شد. امروز شما کمی درباره احساسات خود گیج شده اید. از طرفی فهرستی از دلایل دارید که چرا نباید با کسی باشید، از طرف دیگر به شدت مجذوب چشم ها، حس شاعرانه مسحورکننده و شوخ طبعی جادویی او شده اید. فرد در این شرایط چه باید بکند؟ بگذارید امروز خصلت منحصر بفرد شما امکان درخشش بیابد. دو نفر که در محل کار ایده های یکسانی بکار می برند، قطعاً از بقیه عقب می افتند. امروز روزی نیست که بخواهید از دیگران تبعیت کنید. خودتان باشید و بدین ترتیب پاداش استقامت خود را بگیرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

می فکن بر صف رندان نظری بهتر از این***بر در میکده می کن گذری بهتر از این

در حق من لبت این لطف که می فرماید***سخت خوب است ولیکن قدری بهتر از این

تعبیر: همیشه کارهایتان را یمه کاره رها می کنید و به آخر نمی رسانید. هر چند که فکر و اندیشه تان بسیار عالیست و نتیجه ای بس موفقیت آمیز دارد ولی ناامیدی بر شا چیره شده و بی صبرید. به هنر و عقل خودتان رجوع کنید که روزگار موفق تر از تو به خود ندیده است. کارتان را به آخر برسانید که نتیجه ای بس عالی در پی دارد.

فال روز متولدین تیر

در چندین روز گذشته همه تلاش شما این بوده تا موقعیت شغلی خود را تثبیت کنید و برای این منظور با همه وجود تلاش کرده اید. اما در این مسیر ممکن است با مشکلات و موانعی روبه رو شوید که شما را از ادامه راه ناامید کنند. اجازه ندهید این رویدادها یا افراد بدخواه مانع از پیشرفت شما شوند و به جای اینکه آنها برشما غالب شوند، شما آنها را پشت سر بگذارید. امروز خیلی لازم نیست تلاش کنید تا خود را در مرکز توجه اطرافیان قرار دهید. انرژی های امروز شما را جذاب تر از همیشه کرده اند. امروز با هرفردی دوست داشته باشید می توانید بیرون بروید و یک شام عاشقانه میل کنید. ناراحتی های گذشته را فراموش کنید و برای آینده بهتر، شاد باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

که برد به نزد شاهان ز من گدا پیامی***که به کوی می فروشان دو هزار جم به جامی

شده ام خراب و بدنام و هنوز امیدوارم***که به همت عزیزان برسم به نیک نامی

تعبیر:  مطمئن باشید که صدای دلتان به خداوند رسیده است. هر چند که فکر می کنید بد نام شده اید ولی باز هم امیدوار باشید همت کنید تا باز هم با نام نیک از شما یاد کنند. غلاوه بر اینکه پول ندارید دیگران هم از شما دوری می کنند بهخدا توکل کنید بندگی حق تعالی باعث مبارکی بخت تان می شود. به فکر انتقام نباشید. شکوه و شکایت هم نکنید.

 فال روز متولدین مرداد

امروز روز گیر دادن به رئیس یا افراد ذی نفوذ دیگر نیست. از آنها اجازه نگیرید و طلب بخشش نکنید. چیزی نپرسید. در واقع انتقادهای دیگران امروز دلسرد کننده است. بنابراین تا فردا صبر کنید. امروز شما و شریکتان به درک عمیق تری از احساسی که به هم دارید می رسید. ولی این چیزی نیست که همینطوری اتفاق بیفتد، بلکه شما باید گفتگویی در این مرحله با هم داشته باشید. اگر هر دو زمان و تمایل داشته باشید، می توانید یک سری مسائل را روشن کنید، ولی کمی کار می برد. یک سری از ایده های فن آوری را با ایده های خودتان ادغام کنید. در حالیکه دیگران بر روی پیشرفت زوم کرده اند شما نباید از کسی عقب بیفتید. از خودتان اشتیاق نسبت به تکنولوژی نشان دهید. امروز از صبح تا شب در محل کار سرعت بالایی خواهید داشت.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

لبش می بوسم و در می کشم می***به آب زندگانی برده ام پی

نه رازش می توانم گفت با کس***نه کس را می توانم دید با وی

تعبیر: بسیار انسان نکته سنج و حساس در عین حال تودار و راز دارید. وقت هر کاری را می دانید الان هم زمان خوبی برای انجام کاری که نیت کرده اید نیست. کمی صبر کنید و طاقت داشته باشید. اگر عجله کنید و جلوی زبانتان را نگیرید کارها خراب می شود. به موقع همه چیز رو به راه می شود.

فال روز متولدین شهریور

اینکه بخواهید در مورد خود برای دیگران حرف بزنید برایتان همچون جوک می ماند. آیا تاکتون در این شرایط قرار گرفته اید که کسی از شما بخواهد در مورد خود برایش حرف بزنید؟ امروز بهترین زمان برای این امر است. ذهن بازی دارید و می توانید کاملا هنرمندانه و دقیق در مورد شخصیت خود و توانایی هایتان صحبت کنید. خیلی سخت نگیرید و اجازه دهید هر چه در دل دارید، بر زبانتان جاری شود. مسایل عاشقانه امروز برایتان جذابیت بسیاری دارند. امروز هر تصمیمی که بگیرید درست خواهد بود و امکان اشتباه شما صفر است. اگر به دنبال رابطه جدیدی هستید، می توانید در میان جمعیت فرد دلخواه خود را بیابید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

هر نکته ای که گفتم در وصف آن شمایل***هر کو شنید گفتا لله در قائل

تحصیل عشق و رندی آسان نمود اول***آخر بسوخت جانم در کسب این فضایل

تعبیر: پشیمانی سودی ندارد. راهی را ک رفته ای تا آخر باید بروی هر چند که راهی سخت می باشد به تجربه اش می ارزد. کناره نگی کسی به تو کمک نمی کند. الان وقت فکر کردن و عمل کردن است. انسان با اراده ای هستی و اگر بخواهی کاری را انجام دهی طوفان به پا می کنی.

 

فال روز متولدین مهر

هر زمان که دست از رویاپردازی در مورد توانایی های بسیار زیاد خود برداشتید، احساس بهتری را تجربه خواهید کرد. شما قهرمان نیستید و توانایی های ماورایی ندارید. توانایی ها و مهارت های شما زیاد هستند اما دلیل نمی شود خود را برتر و بالاتر از دیگران بدانید. کمی واقعی فکر کنید و در دنیای واقعی سیر کنید تا موفق تر باشید. در رابطه عاشقانه خود می توانید به راحتی ناراحتی ها را فراموش کنید و با عشق و صداقت بیشتر به عشقتان نزدیک شوید. امروز هرکاری که موجب خوشحالی نامزدتان می شود را انجام دهید و از صرف کردن زمان در کنار یکدیگر لذت ببرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

ای پیک راستان خبر یار ما بگو***احوال گل به بلبل دستان سرا بگو

ما محرمان خلوت انسیم غم مخور***با یار آشنا سخن آشنا بگو

تعبیر: خوش به حال شما که دوستان و اطرافیانتان واقعا همراه و محرم رازتان می باشند. پس چرا ناراحتید و همه را نگران کرده اید. کسی از شما عنایت و یاری دارد در حق او کوتاهی نکنید که چند برابر بخشش تان در جایی دیگر جبران می شود.

 

فال روز متولدین آبان

امروز اصلا برای چسبیدن به موضوعات فلسفی و مسایل مشابه آن زمان مناسبی نیست. با تامل زیاد در این مسایل دچار ناامیدی و سرخوردگی می شوید زیرا نمی توانید به بسیاری از سوالات ذهنی خود پاسخ دهید و توان تشخیص راست از غلط را نیز ندارید. بهترین کار این است به روش کنونی خود مسیرتان را ادامه دهید. اما از نظر احساسی و عاطفی، یکی از عاشقانه ترین روزها را در پیش دارید. از همان ابتدای صبح تماس های سرشار از مهر آغاز می شوند و با شنیدن کلمات محبت‌آمیز غرق در خوشحالی و آرامش خواهید شد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ساقی ار باده از این دست به جام اندازد**عارفان را همه در شرب مدام اندازد

ور چنین زیر خم زلف نهد دانه خال***ای بسا مرغ خرد را که به دام اندازد

تعبیر: نوبتی هم باشد نوبت توست که موفقیت شامل حالت شود و از این پیروزی اطرافیانت نیز بی بهره نمانند. مواظب دور و بر خودت باش عده ای می خواهند که چوب لای چرخ تو بگذارند. تو کوشش خودت را بکن، خداوند حیله ی آنها را خنثی می کند

 

فال روز متولدین آذر

.

زمان بسیار سختی را در پیش دارید. امروز باید یکبار برای همیشه خود و توانایی هایتان را نشان دهید و به اطرافیان ثابت کنید. البته منظورمان این نیست که دست از تلاش های گذشته خود بردارید. اما به اندازه تفریح کنید و به اندازه به مسایل مهم زندگی خود برسید. باید بتوانید میان مسایل مختلف زندگی تعادل برقرار کنید و موقعیت های خوب را شکار کنید. نیروهای امروز باعث می شوند تا امروز دیگران بیش از گذشته دوستتان داشته باشند. اکنون برای در خانه نشستن و تماشای  فیلم زمان مناسبی نیست. بیرون بروید تا فرد دلخواه خود آشنا شوید و در کنار یکدیگر لحظه های شادی را رقم بزنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

اگر به باده مشکین دلم کشد شاید***که بوی خیر ز زهد ریا نمی آید

جهانیان همه گر منع من کنند از عشق***من آن کنم که خداوندگار فرماید

تعبیر: اگر از دستور خدا عتاب کنی و به بندگان خدا ریا کنی همه کس و همه چیز از تو دور می شوند. طمع به مال مردم نکن که اگر مردم تو را ببخشند خدا تو را نمی بخشد پس با خدا باش. حلقه ی در خانه ی خدا را بگیر تا خدا تو را به حلقه ی یار برساند و از بلاها رهایی یابی و دل خسته ات آرام گیرد.

 

فال روز متولدین دی

اگر احساس می کنید به بیرون و تفریح نیاز دارید، سریعا به یکی از دوستان خود زنگ بزنید و برنامه سینما یا رستوران بچینید. در خانه نمانید. بیرون بروید و تفریح کنید. گاهی احساس می کنید بسیار محدود و تحت فشار هستید، اما واقعیت این نیست و باید این را درک کنید. اگر مدت ها است دوست دارید برای همکاران و دوستان خود یک مهمانی ترتیب دهید و آنها را خوشحال کنید، امروز بهترین زمان است. انرژی شما امروز در بهترین و بالاترین حد خود قرار دارد و می توانید لحظه های شادی برای اطرافیان خود رقم بزنید. ایده ها و سوپرایزهای بسیاری هم در سر دارید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

آن غالیه خط گر سوی ما نامه نوشتی***گردون ورق هستی ما درننوشتی

هر چند که هجران ثمر وصل برآرد***دهقان جهان کاش که این تخم نکشتی

تعبیر: از کاری که کرده اید سخت پشیمانید هر چند که تلاش زیادی می کنید تا به مقصود برسید ولی نتیجه ی خوبی برایتان ندارد. با گوشه گیری هم کاری از پیش نمی برید. آنقدر عاقل هستید که راهی برای رهایی از غم پیدا کنید. دست تقدیر برایتان اینچنین رقم زده اما چون دل پاکی دارید باز همه چیز درست می شود.

 

فال روز متولدین بهمن

نیازی نیست که امروز بر روی مسائل مالی اصرار بورزید زیرا امروز به چیزی نخواهید رسید. همانطور که خودتان هم حدس زده اید. فردا شاید آنچه امید داشتید امروز انجامش دهید را به انجام برسانید. امروز شما به این فکر می کنید که واقعاً چه فکری در مورد همسر (آینده) خود می کنید. ناگهان متوجه واقعیت شفافی می شوید که ترکیبی از خصلت های شخصیتی و توانایی بیان یک سری احساسات است که در شما وجود دارد. ولی آخرین کاری که الان دوست دارید انجام دهید، رفتن به دنبال اوست. فرد درست در زمان درستی پیدا خواهد شد. امروز در محل کار از افرادی که نظمی در کارشان وجود ندارد عصبانی می شوید. درباره آنها صبر بیشتری داشته باشید، گرچه ممکن است این برایتان آسان نباشد. بدانید که ممکن است از آنها چیز ارزشمندی یاد بگیرید، پس به دقت به آنها گوش کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به جان او که گرم دسترس به جان بودی***کمینه پیشکش بندگانش آن بودی

بگفتمی که بها چیست خاک پایش را***اگر حیات گران مایه جاودان بودی

تعبیر: جانتان را برای رسیدن به مقصود در طبق اخلاص گذاشته اید و ارزش زیادی برای رسیدن به هدف قائلید. معتقدید در عین سکوت باید حرف زد. کمی خسته شده اید و می خواهید همه چیزرا رها کنید ولی ندائی در دلتان می گوید که باید صبر و تحمل کنید و با خواندن نماز صبح مرادتان را از خدا بطلبید.

 

فال روز متولدین اسفند

در روزهای اخیر دچار کشمکش های روحی بسیاری بوده اید و هیچ نتیجه ای هم در بر نداشته است. اگر در مسیر تحقق خواسته های خود، فردی یا مساله ای مانع پیشرفت شما می شود با دید باز و کنترل اعصاب خود، آنها را از میان بردارید و نگذارید باعث ناامیدیتان بشوند. همه تلاش خود را برای تحقق آرزوهایتان انجام دهید. در رابطه عاشقانه خود بسیار خوشحال خواهید بود. در کنار فردی که دوستش دارید آرامش را تجربه می کنید و می توانید یکی از بهترین روزهای خود را رقم بزنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

سلیمی منذ حلت بالعراق***الاقی من نواها ما الاقی

الا ای ساروان منزل دوست***الی رکبانکم طال اشتیاقی

تعبیر: به آنچه در گذشته خداوند بر تو عطا نموده خشنود و شکرگزار باش و بر آنچه فکر میکنی به آن نرسیده ای غمگین مباش که خداوند حکیم گاه خیری بر آنچه به ظاهر مطلوب~ما نیست قرار داده است قدر لحضات زندگی خود را بدان

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A