خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز یکشنبه 28 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز تمرکز شما از دنیای بیرون به دنیای درونتان تغییر جهت داده است و پس از گذراندن یک تعطیلات شلوغ و پر انرژی ترجیح می دهید در دنیای آرام درونتان فرو بروید، اما کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید در انتظارتان هستند. امروز ممکن است از این که نمی توانید خودتان را با سرعت زیاد دیگران هماهنگ کنید، ناراحت باشید. تلاش های شما برای هماهنگ شدن با آنها تنها باعث آشفتگی و سردرگمی شما خواهد شد. خودتان را اذیت نکنید، شما مجبور نیستید سرعت خودتان را با آنها تنظیم کنید، پس با آرامش با جریان زندگی پیش بروید و قبل از اینکه بخاطر مسئله ای پیش پا افتاده و بی اهمیت از عصبانیت به سقف بچسبید از یک تا ده بشمارید.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

کارها برایت مهیا شدند و با شانس و اقبالی که روبه رو شدی توانستی به اهداف و آرزوهای دیرین خود برسی. اکنون بیش از این طمع کردن و به دنبال هوی و هوسها رفتن به صلاح تو نیست. کاری که آغاز کرده ای بهترین انتخاب برای توست. از این راه برنگرد زیرا مسیری بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه این مسیر به کامیابی و سعادت خواهی رسید.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز ناگهان ریتم همه چیز آرامتر شده است، حتی خیلی آرامتر از آن چه شما انتظار دارید و این برای شما چندان خوشایند نیست. اما باور کنید این وضع موقتی است، پس سعی کنید از این وضعیت بیشترین بهره را ببرید. در حال حاضر فرصت های موجود به آن سرعتی که فکر می کنید از بین نخواهند رفت. پس سرفرصت و با حوصله برای استفاده مناسب از آنها برنامه ریزی کنید. خوشبختانه شما آدم صبوری هستید و در مورد مسائل مهم با حوصله رفتار می کنید. سعی کنید امشب را همراه با عشقتان در کنار آنهایی که حالتان را خوب می کنند و برایتان اهمیت دارند بیرون بروید. تا آخر شب خواهید دید که این دیدار چه تاثیر مثبتی روی رابطه شما و عشقتان نیز خواهد داشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زمان برای انجام کاری که در نظر داری کاملا مناسب است. پیام همکاری و خدمت خود را هرچه سریعتر به او برسان. در انتخاب همراهان و همکاران خود دقت بسیار کن، زیرا که همکاری با یاران خدا تو را در مقابل مشکلات و مصائب این راه مصون می کند. بیش از این عمر خود را مصروف مادیات نکن که همه اینها فانی است و برای تو سودی ندارد. از امکاناتی که در اختیار داری به خوبی استفاده کن و شاد باش و از تزویر و ریا بر حذر باش

 

فال روز متولدین خرداد

امروز اگر دیگران شما و کارهایتان را بلافاصله مورد تحسین و تایید قرار ندهند خیلی سریع ناراحت و دلخور خواهید شد. اما نباید خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید زیرا پیش از به پایان رسیدن امروز تمام آن چه کرده اید دیده خواهد شد. امروز سعی نکنید خوشحالیتان را به دیگران وابسته کنید، به جای این که رضایت و شادی خود را به عکس العمل های دیگران وابسته کنید. روی پای خودتان بایستید و خودتان مایه شادی خود را فراهم کنید. شاید نتایج زیادی نگیرید ولی هر قطره از این موفقیت برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود. سعی نکنید یک شبه راه صد ساله را بروید و به تمام خواسته هایتان برسید. به جای دویدن حساب نشده به دنبال اهدافتان برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انسانی موفق هستی خصوصا در زمینه تحصیل مدارج علمی، اما از زندگی خود خسته شده ای. زندگیت نیاز به یک تنوع شیرین دارد. از آغاز زندگی مشترک نترس و با توکل به خدا قبل از آنکه فرصتها از بین برود اقدامی موثر کن که ازدواجی فرخنده خواهی داشت.

 

فال روز متولدین تیر

زمان دارد می گذرد و شما خوب می دانید که باید توجهتان را روی لیست بلند بالای کارهایی که برای انجام دادن دارید متمرکز کنید. باید برای انجام این کارها برنامه ریزی داشته باشید و حداکثر استفاده را از تک تک لحظات خود ببرید. امروز از این که به زبان آوردن افکارتان کار خوبی باشد چندان مطمئن نیستید، مخصوصا اگر نگران این باشید که افکار و رویاهایتان با بقیه فرق داشته باشند. شما در شرایط عادی وقتی در چنین موقعیتی قرار بگیرید به عالم درونی خودتان پناه می برید، ولی امروز دوست دارید در کنار دوستان و خانواده تان بمانید. اگر دلتان می خواهد حرف دلتان را به زبان بیاورید تردیدی درباره این موضوع به دل راه ندهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر روز دری را زدن به نفع تو نمی باشد. سعی کن با فکر باز و دقت و مشورت بسیار راه درستی را انتخاب کنی و در آن مسیر قدم برداری تا به موفقیت برسی. از بخت و اقبال خود شکوه مکن که همت را بیشتر شرط است تا قسمت. با همت فراوان و عزم راسخ قسمت را تغییر بده و اظهار عجز و ناتوانی مکن.

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز پس از چند روز تعطیلی و بیخیالی، حواستان را روی مسائل مادی و اهداف کوتاه مدت خود متمرکز کرده اید. مدیریت بودجه تان در حال حاض از اهمیت بسیاری برخوردار است و اصلا نباید پولتان را صرف خرج های بی دلیل و غیر ضروری کنید. نگرانی در رابطه با مادیات برای شما وحشتناک و نفرت انگیز است، اما بخواهید یا نخواهید باید به این جنبه زندگی خود هم رسیدگی کنید. داشتن یک زندگی آرام نه تنها شما، بلکه اطرافیانتان را نیز تحت تأثیر قرار داده و مایه آرامش بیشتر آنها را نیز فراهم می ساز و در نتیجه رابطه عاطفیتان نیز بهبود خواهد یافت؛ پس به دست آوردن آرامش به ویژه رفاه مالی اهمیت زیادی برای شما باید داشته باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

حاجتی در دل داری که در آرزوی دست یافتن به آن هستی، اما این حاجت چون آرزویی برای تو دست نیافتنی می نماید. دل خود را از زنگارها پاک کن و خود را به دست خدا بسپار و تنها از او کمک بخواه که فقط در این صورت است که به آرزوی خود خواهی رسید. سعی کن با انجام کارهای خیر و ثواب، نامه اعمال خود را از گناهان پاک کنی.

 

فال روز متولدین شهریور

به نظر می رسد که شرایط کیهانی دارند به نفع شما تغییر پیدا می کنند و می توانید پیش از پایان امروز بسیاری از کارهایی که می خواسته اید را به انجام برسانید. سعی کنید تا وقت باقیست بیشترین بهره را از این موقعیت ببرید، زیرا این وضعیت دوام چندانی نخواهد داشت و همیشه چرخ روزگار به نفع ما نمی چرخد. شاید احساس کنید که از بقیه دور و جدا افتاده اید و افکار و عقایدتان با آنها فرق می کند. شما مجبور نیستید خودتان را به دیگران شبیه کنید، از این تنهایی برای پرورش افکارتان استفاده کنید. این وضعیت موقتی است و خواهید توانست تا فردا افکارتان را سر و سامان بدهید و با خیال راحت با دوستان و خانواده تان وقت بگذرانید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تو هنوز در سنین پایین و در دوران جوانی هستی ولی به یاری خدا به موفقیتهای بسیاری رسیده ای و هزاران رقیب سر راهت قرار گرفته اند که تو بر آنها پیروز شده ای. بدان که خداوند در همه جا حاضر و ناظر بر کارهای ماست. اکنون که شهرتی یافته ای و مورد تحسین قرار گرفته ای مغرور مشو که زندگی قصه های عجیب و بسیاری دارد که تو از آن بی خبری.

مطلب مشابه :   فال امروز دوشنبه 18 بهمن 95 | فال روزانه + فال حافظ

 

 

فال روز متولدین مهر

امروز هنوز از جو استراحت چند روزه ای که داشته اید بیرون نیامده اید و استراحت و تفکر در رابطه با مسائل شخصیتان برای شما بالاترین درجه اهمیت را دارد و ترجیح می دهید به مسائلی که تمام ماه گذشته ذهنتان را به خودشان درگیر کرده بودند بپردازید. حواستان به این نکته که رویاهایتان چه زمانی ارتباط خود با واقعیت را از دست می دهند باشد و سعی کنید راهی برای حفظ ارتباط میان این دو دنیا پیدا کنید. درست است که زمانی می توانید بگویید کسی را دوست دارید که عشقتان بدون قید و شرط باشد، ولی در این راه از خودتان یک قربانی نسازید و کاری نکنید که آنچه انجام می دهید در چشم طرف مقابلتان بی ارزش شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

هرکس در زندگی سرنوشت معلوم و مشخصی دارد و هیچ کس کاملا بی عیب نیست، پس بهتر است به جای خیالبافی، واقع نگر باشی و به جای افکار پوچ، منطقی فکر کنی. از مشکلات و سختیها فرار مکن و صبر و شکیبایی به خرج بده تا به نتیجه مطلوب برسی.

 

 

فال روز متولدین آبان

در حال حاضر انرژی شمادر موازات با اهداف و جاه طلبی هایتان هست و دارید با اطمینان خاطر و هدفمند پیش می روید، اما باید سعی کنید تمرکز بیشتری داشته باشید و روشی عمل گرایانه و کاربردی را مورد استفاده قرار دهید و ببینید چه راهی بهتر و سریعتر شما را به خواسته هایتان خواهد رساند. شما مسئول خوشبختی دیگران نیستید، شما تنها موظف هستید برنامه سازنده ای برای زندگی خودتان داشته باشید. این که انرژی خود را برای مدتی کوتاه روی یک کار متمرکز کنید خیلی موثرتر از این خواهد بود که بخواهید همزمان چند کار مختلف را انجام دهید و زمان بسیاری را صرف این کارها کنید و در نهایت هم به نتیجه نرسید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از این لج و لجبازیها درمانده و مستاصل شده ای و در مقابل هر عملی نتیجه ای معکوس می گیری، اما بدان که راه عشق راهی است پر نشیب و فراز و اگر تمایل رسیدن به مقصود را داری باید آهسته و پیوسته بروی و متواضع و فروتن باشی. مشکل تو خودت هستی. کمی عاقلانه تر فکر کن، راه حل مسائل پیدا می شود.

 

 

فال روز متولدین آذر

.

چه خوشتان بیاید و چه نیاید وجود جزئیات دلیلی دارد و باید هر از گاهی تمام جزئیات را مورد بررسی قرار دهید. امروز هم از آن روزهایی است که باید به قطعه های کوچکتر پازل اهمیت بدهید. این کار باعث خواهد شد اطلاعات مهمی که لازم دارید را به دست بیاورید. این که به اعتقادات خود پایبند باشید خیلی خوب است، ولی نباید بیش از اندازه از خودتان سرسختی نشان بدهید. سرسختی بیش از حد مانع خوشحالی شما خواهد شد. اگر کمی عصبی هستید این حالت را به عشقتان انتقال ندهید و خودتان را کنترل کنید. سری به اصول فنگ شویی بزنید و خانه تان را تبدیل به آشیانه عشق و سرشار از انرژی مثبت کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انسانی فداکار و مهربان هستی که هر کاری از دستت برآید برای دیگران انجام می دهی و از هیچ بخششی فروگذار نمی کنی اما دیگران از تو توقعات بسیاری دارند که گاهی این توقعات غیرمعقول است اما با اینحال تو تمام سعی ات را در انجام آنها به کار می بندی. خود را تا این حد به زحمت نینداز و کمی هم به فکر خود باش.

 

 

فال روز متولدین دی

حالا که وقت تفریح و خوشگذرانی به پایان رسیده و باید به روال عادی زندگیتان بازگردید آماده اید تا به مسائل کاربردی تری بپردازید. البته این بدان معنا نیست که باید قدرت تخیل خودتان را محدود کنید و هیچ زمانی برای فکر کردن به رویاهایتان نگذارید. گاهی یک رویا می تواند قدرتمند تر از هزاران واقعیت باشد و آنقدر الهام بخش و موثر باشد که بیش از هر واقعیت دیگری بتواند روی آینده تان تأثیر داشته باشد؛ پس سعی نکنید خودتان را محدود کنید و ذهنتان را آزاد بگذارید. اگر متاهل و در یک رابطه عاطفی هستید دست از خود خواهی برداشته و کمی از زاویه دید عشقتان به قضایا بنگرید و به او هم حق بدهید که بخواهد گاهی حرف خودش را به کرسی بنشاند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

 

 

فال روز متولدین بهمن

پس از چند روز تفریح و استراحت امروز بالاخره شور و هیجانتان کمی فروش کرده است و افکارتان از مسائل شخصیتان فارغ شده و به فکر مسائل مادی و پیشرفت وضعیت مالیتان هستید. اما بحث مالکیت در رابطه عاطفیتان نیز ذهنتان را به خود مشغول کرده و ترجیح می دهید مرز اموال خودتان و طرف مقابلتان را از هم جدا کنید. این موضوع شاید بحث چندان جالبی را به همراه نداشته باشد، اما نتیجه ای که به دست خواهید آورد به احتمال زیاد ارزش وقتی که برای آن می گذارید را خواهد داشت، زیرا جلوی بالا گرفتن برخی بحث ها و مشکلات آینده را خواهد گرفت. پرداختن به این مسائل لزوما اثری روی صمیمیت و احساس نزدیکی شما و عشقتان نخواهد گذاشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

دنبال اهداف خاصی در زندگی هستی که به نظر دیگران بی ارزش می آید ولی به اعتقاد خودت بهترین اهداف و بهترین روش را برای رسیدن به آنها انتخاب کرده ای. اعتماد به نفس شما شایسته تقدیر است و ایمان و اعتقاد شما به هدفتان عامل موفقیت شماست، پس به طعنه ها و سرزنشهای دیگران اعتنا نکن و اهداف خود را دنبال کن که پیروز خواهی شد.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز حال و هوایتان قابل توجهی پیدا کرده و ر این فکر هستید که چگونه می توانید آنهایی که به شما نزدیک هستند را به بهترین شکل ممکن مورد حمایت خود قرار دهید و نسبت به نیازهای آنها حساسین بیشتری احساس می کنید. با این حال باید در نظر داشته باشید که اگر واقعا می خواهید چیز ارزشمندی در مقابل به دست بیاورید، باید این سخاوت بدون هیچ چشم داشتی باشد. امروز برای شما اشتباه گرفتن افکار سطحی و بی اهمیت به جای افکار عمیق و تاثیرگذار خیلی ساده است. شاید فکر کنید یک ایده شما می تواند زندگیتان را تغییر دهد، ولی خیلی زود مشخص می شود که ایده های خلاقانه ای که امروز در ابتدا فوق العاده به نظر می رسند به آن خوبی که فکر می کرده اید نبوده اند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به لطف خدا دارای موقعیت خوب مالی و اجتماعی هستی و زندگی راحت و خوشبختی داری. به زودی خبری به تو خواهد رسید که موفقیت هایت را دوچندان می کند. اگر می خواهی این پیشرفتها و موفقیتها ادامه پیدا کند، از یاری رساندن به کسانی که محتاج کمک تو هستند، دریغ نکن و کاری کن که دعای خیر آنها بدرقه راهت باشد.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا سه شنبه ۲۹ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا سه شنبه ۲۹ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی