خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۳۰ آبان و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 30 آبان 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز قوه تشخیص بسیار بالایی در مور کار خود خواهید داشت که منجر به رسیدن به اهدافتان می شود. این شرایط باعث خوشحالی شما است. همیشه خیلی خوب می توانید در مورد موقعیت ها فکر کنید و تصمیم بگیرید. اعتماد به نفس و قدرت درونی شما زیاد است. امروز از راه دوری یک نامه یا تماس دریافت خواهید کرد. نباید تعجب کنید اگر همه امروز شما به حرف زدن سپری شود. با اینکه رابطه عاطفی ثابت با فرد مورد علاقه خود دارید، اما بدتان نمی آید با افراد دیگری نیز آشنا بشوید. امروز موقعیت های زیادی برای شما وجود خواهد داشت. با خودتان بررسی کنید و ببینید کدام یک برای آینده شما مناسب تر است.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت

یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

اطلاعاتی در زمینه روانشناسی و رویاهای بزرگ همه ذهن شما را درگیر خود خواهند کرد. امروز می توانید هر قدر اطلاعات که دوست دارید کسب کنید. نقطه تاریک شخصیت شما امروز روشن می شود و همه آنچه می خوانید و می شنوید را به خاطر خواهید سپرد. اینها می توانند رفتارهای مالی شما را بهبود ببخشند و در نتیجه می توانید درآمد خود را افزایش دهید. امروز تمایل بسیاری به اتمام رابطه کنونی خود با نامزدتان دارید. همچنین ممکن است فرد دیگری را ملاقات کنید که در همه زمینه ها بیشتر با شما همخوانی و سازگاری دارد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

ای غایب از نظر به خدا می سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

سفرهای کوتاه و مکالمه های طولانی در صدر فعالیت های امروز شما قرار دارند. امروز دوست دارید به اطراف شهر بروید و غذای خود را در یک رستوران محلی صرف کنید. امروز یک تماس مشکوک از طرف یک آشنا خواهید داشت. او هر حرفی را به شما نمی گوید مگر اینکه واکنشی از طرف شما دریافت کند. از اینکه دلیل کارش را از او بپرسید، ترسی نداشته باشید. امروز تصور می کنید باید رابطه عاطفی کنونی خود را مورد بررسی قرار دهید و ببینید آیا همان چیزی هست که همیشه می خواسته اید؟ باید با او و خودتان صادق باشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر روم ز پی اش فتنه ها برانگیزد***ور از طلب بنشینم به کینه برخیزد

و گر به رهگذری یک دم از وفاداری***چو گرد در پی اش افتم چو باد بگریزد

تعبیر: همیشه همه ی کارها بر وفق مراد نیست. خیلی هم تلاش نکن و آنچه برایت مقدر ضده به تو می رسد بی خود خود را به زمین و زمان نزن. کمی تامل کن. صبر داشته باش. دلت را قوی کن تا بتوانی فراز و نشیب زندگی را طی کنی. هر چند که زندگی تو را به بازی گرفته است. تسلیم خداوند باش نه دل خود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

کاغذبازی های اداری یا سندهایی که به امضا کردن نیاز دارند باعث عصبانیت و ناراحتی شما می شوند. این روند موجب می شود تا دچار سردرد و استرس شوید. وضعیت جسمی و افکار خود را برای این مسایل بیهوده قربانی نکنید. اگر برخی از کارهای خود را به فردا موکول کنید، هیچ مشکلی پیش نمی آید. امروز ملاقات با افراد مختلف یا تماس های تلفنی اعصاب شما را خرد می کنند. برای این منظور، تلفن ها را قطع کنید و به اطرافیان بگویید تمایلی ندارید با کسی ملاقات داشته باشید. امروز برایتان بسیار سخت است تا به رابطه عاطفی کنونی خود پایبند باشید. البته اگر در رابطه جدی و عمیقی قرار دارید شاید روش درست این باشد که از او نظرش را در مورد خود و رابطه تان بپرسید. پاسخ او باعث شگفتی شما می شود و این صمیمت میان شما را افزایش می دهد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

چو دست بر سر زلفش زنم به تاب رود***ور آشتی طلبم با سر عتاب رود

چو ماه نو ره بیچارگان نظاره***زند به گوشه ابرو و در نقاب رود

تعبیر:  هر تیری که می اندازی به سنگ می خورد و نمی توانی به مراد دلت دست پیدا کنی. گاهی برای تفریح کارهایی می کنی که خیلی زود هم پشیمان می شوی. اصلا” فکر نمی کردی که راه عشق اینقدر سخت باشد. از خدا بخواه تا راه راست را به تو نشان دهد تا بتوانی راحت تر به معشوق برسی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما چندیست که دچار سردرگمی شده اید ، نباید بگذارید احساساتتان بر شما قلبه کند . آن چیزی که مربوط به گذشته شماست به آینده شما ربطی ندارد ، سعی کنید در این هفته تصمیم مهمی نگیرید . برای هر کاری جوانب آن را در نظر بگیرید . نباید تصمیمات مهم زندگیتان را ناگهانی بگیرید . از افکار منفی و بیهوده بپرهیزید و سعی کنید همیشه شاد باشید و در مکان های شاد قرار بگیرید .

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

طفیل هستی عشقند آدمی و پری***ارادتی بنما تا سعادتی ببری

بکوش خواجه و از عشق بی نصیب مباش***که بنده را نخرد کس به عیب بی هنری

تعبیر:به مقصود خود می رسی اگر سختی ها و مرارتهای راه را تحمل کرده و بر خداوند توکل داشته باشی هرگز امید خود را ازدست مده از تو حرکت و از خدا برکت

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

حضور کودکان در خانه شما باعث تغذیه روحتان می شود. شاید دوست داشته باشید برای آنها داستان بخوانید و این کوچولوهای دوست داشتنی را سرگرم نگه دارید. البته جو کلی امروز کمی ناراحت کننده و تیره است. اما می توانید برای بعدازظهر خود برنامه ریزی درستی داشته باشید تا ساعات خوشی در کنار فرد مورد علاقه تان داشته باشید. با نظرات و حرف های عجیب و غیر واقعی که نامزدتان می گوید شاید چندین ساعت را سر این مساله که رابطه تان به کجا می رود، با هم بحث کنید. اگر با هم صادق باشید همه چیز به بهترین شکل پیش خواهد رفت.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

راهی بزن که آهی بر ساز آن توان زد***شعری بخوان که با او رطل گران توان زد

بر آستان جانان گر سر توان نهادن***گلبانگ سربلندی بر آسمان توان زد

تعبیر: تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود. درهای بسته به رویتان باز می شود و شما خیلی زود به مراد دلتان می رسی اما مواظب سلامتی ودتان باشید که هر چه دارید از دولت قرآن است.

مطلب مشابه :   فال روزانه،فال امروز چهارشنبه 13 آبان 94

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

روزنامه ها، اطلاعاتی در مورد رویدادی عجیب را گزارش خواهند کرد که باعث می شود قوه تخیل شما تحریک شود. این خبر باعث می شود تا به اخبار و حوادث مشابه علاقه بیشتری پیدا کنید و با ذهن خلاق خود به دنبال راه حل این رویدادها خواهید گشت. شما می توانید تاحدی معماهای پیش آمده را حل کنید. نقاط تاریک ذهن انسان ها امروز بیش از هر زمان دیگری برای شما جذابیت خواهد داشت. امروز از نظر عاطفی خوشحال خواهید بود و از بودن در کنار نامزد خود راضی هستید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

سحرگاهان که مخمور شبانه***گرفتم باده با چنگ و چغانه

نهادم عقل را ره توشه از می***ز شهر هستیش کردم روانه

تعبیر: نیرنگ و حیله هایی که در مورد شما به کار برده اند یکی پس از دیگری خنثی شده و این کار خداست. ملامت و ناراحتی تان دیگر تمام شده است. خودتان اراده کرده اید و غم را از دلتان بیرون نهاده اید. به دنبال حل معمایی هستید که به این زودی حل نمی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز قدرت نویسندگی شما افزایش پیدا می کند. این نوشتن می تواند در حوزه فناوری یا حوزه های دیگر باشد. فرقی نمی کند، فقط این را بدانید که قلم شیوایی پیدا خواهید کرد. اگر دوست دارید نویسنده یا خبرنگار باشید امروز بهترین فرصت برای آغاز است. انگیزه و انرژی زیاد امروز شما می تواند تسریع بخش هر فعلی باشد. البته مطالعه و تحقیق در حوزه دلخواه را فراموش نکنید. شما و فرد موردعلاقه تان امروز در مورد خرید با یکدیگر وارد بحث خواهید شد. این خرید می تواند در زمینه خرید وسایل جدید یا تغییر دکوراسیون خانه باشد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه های تاتاریست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

نامه یا ملاقات با فردی خاص باعث می شود تا هوشیارتر ت از قبل به زندگی نگاه کنید و تلنگری است بر تجدیدنظر در رابطه با زندگی. آرزوهای شما ابعاد تازه ای پیدا خواهند کرد و حتی شاید برای رسیدن به مراتب بالا، کار دومی نیز برای خود پیدا کنید. شما مطمئن نیستید دقیقا به کجا می خواهید برسید اما دوست دارید پیشرفت کنید و بالا بروید. امروز تنش و کشش های روحی بسیاری در زمینه عشق و عاطفه پیدا خواهید کرد. امروز برای یک رابطه خاص تلاش بسیاری انجام می دهید. اما در این مرحله ممکن است فقط به رویدادهای پیش آمده فکر می کنید. اگر احساس می کنید این عشق دوطرفه است، آن را حفظ کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

صبا تو نکهت آن زلف مشک بو داری***به یادگار بمانی که بوی او داری

دلم که گوهر اسرار حسن و عشق در اوست***توان به دست تو دادن گرش نکو داری

تعبیر: با خاطرات خودتان زندگی می کنید. دلتان گوهر اسرار زیبا و خوش است. رقیبان شما پیش رویتان قد علم کرده اند کاری نکنید که بعد های باعث پشیمانی شود. کسانی را دارید که حاضرند برای رسیدن به مقصود به شما کمک کنند. راه و روش تان آیین خوبان است اگر می واهید گمشده ی خودتان را پیدا کنید بیشتر جستجو کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز خبر یا تماسی از فردی دریافت خواهید کرد که بیمار است و در بیمارستان یا در خانه بستری شده است. به همین دلیل، برای رفتن به ملاقات این فرد برنامه ریزی می کنید. احتمالا او را بسیار خوب می شناسید و همین مساله باعث ناراحتی موقتی شما می شود. امروز مراقب کار و پیشه خود باشید. بسیار سریع باید روش برخورد خود با فرد خاصی را تغییر بدهید. شاید هیچ مشکلی وجود نداشته باشد اما شما دوست دارید خیلی چیزها را در کنار یکدیگر کشف و درک کنید. امروز بهترین فرصت برای این کار است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

ای که دایم به خویش مغروری***گر تو را عشق نیست معذوری

گرد دیوانگان عشق مگرد***که به عقل عقیله مشهوری

تعبیر: خود را از بقیه جدا می دانی و به خودت مغرور شده ای. فکر می کنی از تو عاقل تر کسی دیگر نیست، اگر به خدا نزدیک شوی عشق به حق تعالی تو را از بندهای غرور و ریا جدا می کند و از غم ها و دردهای دنیوی خلاص می شوی و نامت به نیکی همه جا یاد می شود و به حاجات خودت می رسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز تماس تلفنی با افرادی که در مسیر رسیدن به اهداف به شما کمک می کنند، یا ارتباط با افرادی که با آنها همکاری دارید باعث می شود تا همه وقتتان گرفته شود. احتمالا امروز درگیر کاغذ بازی یا امضای برخی اسناد خواهید بود. در صورت نیاز از دیگران کمک بخواهید. شاید در زمینه ای خاص، دانش یا ابزار لازم را نداشته باشید و بهتر است با کمک فرد خبره در مسیر درست قرار بگیرید. امروزمی توانید بر رابطه اطرافیان تاثیر عمیقی داشته باشید. فعالیت ها و زبان بدن شما در مورد مسایل خاصی روی دیگران تاثیر غیرمستقیم دارد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

مرا می بینی و هر دم زیادت می کنی دردم***تو را می بینم و میلم زیادت می شود هر دم

به سامانم نمی پرسی نمی دانم چه سر داری***به درمانم نمی کوشی نمی دانی مگر دردم

تعبیر: جلوی هواهای نفسانی خویش را بگیرید. هر چند که به وصال یار فکر می کنید ولی مطمئن نیستید که او هم مثل شما فکر می کند یا نه. حاضرید سر و جان خودتان را فدای یار کنید و گاهی هم از سربی قراری می خواهید دل به دیا زده و همه چیز را به او بگوئید. کمی صبر کنید دست تقدیر همه چیز را بر وفق مرادتان درست می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید. یکی از آنها در حوزه اسناد و کاغذبازی های اداری است که به امضا نیاز دارد. شما بسیار باهوش هستید و به خوبی می توانید کنترل مسایل مختلف را به دست بگیرید. ارتباط با همسایه ها کمی به نظرتان جالب نیست و حس بدبینی به آنها دارید. امروز همه تلاش خود را خواهید کرد تا رابطه پنهانی خود با فرد موردعلاقه تان را حفظ کنید. اگر برای با هم بودن وقت و زمان ندارید و او از این مساله ناراحت است، همه تلاش خود را خواهید کرد تا زمانی را به این رابطه پنهانی اختصاص بدهید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر: رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE