خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۷ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۷ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۷ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۷ آذر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 7 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۷ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین:

امروز شریک عاطفی شما به منزلتان می آید اما خیلی برای شما ارزش و احترام قایل نخواهد بود و حتی شاید با شما یک کلمه حرف هم نزند. شما به هیچ وجه نمی توانید این مساله را درک کنید. اما خیلی خود را ناراحت نکنید. رفتارهای او به گونه ای نیستند که بخواهید نگران سلامتی اش باشید. ترافیک و شلوغی خیابان ها باعث می شود تا از هم دور بمانید و دوست شما نیز بسیار دیرتر از ساعت وعده داده شده به خانه شما خواهد رسید. با توجه به انرژی ها و نیروهای جاری در هوا، افکار و احساسات عاشقانه زیادی خواهید داشت. اما متوجه می شوید همه ذهن خود درگیر مشکلات رابطه کرده اید و لحظه های شاد زندگی را دارید از دست می دهید. اگر می خواهید این افکار به نتیجه ای هم برسد، همین امروز این جمع بندی را انجام دهید که رابطه شما چیست و کجا می رود.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در گذشته چیزی (کسی) را از دست داده ای که خیال آن هرگز از سرت بیرون نشده و پیوسته حسرت گذشته را می خوری، ولی وقت آن رسیده که از این خواب غفلت برخیزی، زیرا یکبار دیگر شانس به تو روی آورده پس فرصت را از دست مده و نگذار زندگیت تباه شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

فردی که دوست دارید با او تماس بگیرید دور از دسترس است و هیچ نشانه یا شماره ای از او ندارید. باید در جاهای دیگر به دنبال او باشید. البته این امر بسیار دشوار است اما با رفتن پیش افرادی که به نوعی او را می شناسند یا با او در رابطه هستند، می توانید بالاخره به فرد موردنظر برسید. پس از یافت او، مشکل پیش آمده را مطرح و با همکاری یکدیگر برطرف خواهید کرد. امروز شما و شریک عاطفی‌تان دو نظر مخالف در مورد رابطه خود خواهید داشت. این تفاوت عقیده باعث می شود تا از هم فاصله بگیرید و هیچ کدام آن یکی را درک نکند. اما اگر عاقل باشید، میان این فاصله پلی می زنید و قدم اول برای رفع مشکلات را شما برمی دارید. این کار باعث بهبود رابطه شما می شود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی حیات کوتاهی است و دنیا را دلبستگی نشاید چرا که به هیچ کس وفادار نمانده است. بدان که آنچه از زندگی حاصل انسان می شود محصول کشته های خود اوست، پس بذر نیکی بکار تا محصولی نیک درو کنی که تو را هم خیر دنیاست و هم ثواب آخرت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

شما از نظر مالی بسیار بهتر از قدیم رفتار و فکر خواهید کرد اما باز همچنان نمی توانید به آن هدف مالی که آرزویش را دارید برسید. مسایل مالی همه فکر شما را درگیر خود خواهند کرد و اگر مراقب نباشید ممکن است موجب عصبانیت و دیوانگی خود بشوید. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید زیرا در عصبانیت و خشم نمی توان درست و موثر تصمیم گرفت. شما احساس عمیق و ریشه‌داری در مورد رابطه عاشقانه خود دارید. اگر بتوانید مشکلات اخیری که به وجود آورده را از نظر بگذرانید، می توانید متوجه شوید مسایت مثبتی هم دارید که خوشایند هستند. این را بدانید که ترس و امید دو دنیای متفاوت در ذهن آدمی می سازند.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اکنون موقعیتی به تو رو کرده که به قول معروف می توانی خودی نشان دهی. اگر از این فرصت استفاده مطلوب کنی مقام و منزلتی والا خواهی یافت. بین تو و پیروزی فاصله بسیار کوتاهی است که این فاصله با سعی و تلاش پر خواهد شد. پس قبل از اینکه موقعیت از دست برود با نهایت تلاش وارد میدان شو که پیروزیت حتمی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

نامزد یا دوست صمیمی شما ممکن است دعوا کند و احتمالا ترکش های آن به شما نیز اصابت می کند. سعی کنید تا حد امکان از او و خشمی که امروز دامنش را گرفته است دوری کنید. البته فرار نکنید تا احساس کند در شرایط سخت تنهایش گذاشته اید، فقط دورادور مراقبش باشد و خیلی نزدیک نشوید. بهتر است در این شرایط دنبال راه حلی باشید که هیچ یک از دو طرف موردظلم واقع نشوند و به اصطلاح سرشان کلاه نرود. نیروی های امروز باعث می شوند تا به طور جدی در مورد مساله خاصی در زندگی اجتماعی خود فکر کنید. امروز شاید هر دو شما به این نتیجه برسید که رابطه خود را به نتیجه قابل قبول برسانید اما جمع های دوستانه باعث می شود تا این تصمیم به تاخیر بیفتد. اما امروز به حرف دل خود گوش کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

انسانی پاکدل و صادق هستی و در کلیه امور امر خدا برایت مهمترین مساله است. بدان که این خصلت پسندیده تو را در نزد خدا و خلق خدا عزیز و گرامی می گرداند. از فرصتهایی که خدا در اختیارت قرار می دهد نهایت استفاده را ببر و فریب دنیا و ظواهر آن را نخور.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز فردی که او را خوب می شناسید به شما حرفی می زند که با درک و بینش شما مغایرت دارد. دوست شما به طور کامل در یک مشکل شرم‌آور گرفتار شده است اما او را خیلی تحت فشار قرار ندهید تا اطلاعات به شما بدهد. مطمئنا در اولین فرصت همه چیز را به خوبی متوجه خواهید شد. اما قصد کمک دارید، او را برای شام یا سینما دعوت کنید تا کمی ذهنش آزاد شود. این مساله برای خود شما نیز خوب است. امروز تضاد بزرگی میان شما و فرد موردعلاقه تان به وجود می آید. این مساله شاید در زمینه ساعات با هم بودن و ساعات کاری شماها باشد. اما این را بدانید در هر بحث و صحبتی، صداقت همیشه بهترین راهکار است. در غیر این صورت ممکن است اوضاع را بدتر کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تمام فکر تو به اوست و او در این اندیشه که عشوه ها در کار تو کند. تو دلگیری از دنیایی که در دست انسانهای بی وجود است، اما نگران نباش زیرا که مقام و منصب دنیوی پایدار نیست و بالاخره حق به حق دار خواهد رسید. نگران سفرکرده ی خود نباش که دست خدا با او یار است. عشق موهبتی است الهی، این نعمت را آسان از دست مده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

یکی از دوستان مونث شما از دست شما ناراحت است اما از او که دلیل آن را جویا می شوید، فقط می گوید: چیزی نیست! بهتر است از درک و بینش درونی خود برای یافتن دلیل ناراحتی او استفاده کنید. شما می خواهید این دوستی دوام و پایداری بیشتر داشته باشد اما او ناراحت است و با شما ارتباط خوبی برقرار نمی کند. در این حالت بیشتر می توان گفت او یک آشنا است نه یک دوست. شما و فرد موردعلاقه تان به طور جدی در مورد آینده خود فکر خواهید کرد. اگر تمایل به ادامه و تثبیت بخشیدن به رابطه کنون یخود دارید، امروز بهترین زمان برای بیان آن است. البته در انتهای مکالمه های امروز نتیجه نهایی را اتخاذ نکنید و در تنهایی های خود به مشکلات احتمالی و مسیل دیگر نیز فکر کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتها بود با خودت عهد کرده بودی که اگر فرصت تازه ای به تو روی کرد عاقلانه تصمیم بگیری. اکنون این موقعیت در اختیار توست. این بار تصمیمات منطقی و عاقلانه بگیر و دست از شکوه بیهوده بردار و حرف دل را نزد هر نامحرمی بر زبان نران. وقتی به مراد دل خود رسیدی، خدا را فراموش نکن. نذرهای خود را ادا کن و به پاس این نعمت شکرانه بده.

مطلب مشابه :   فال امروز یکشنبه 9 خرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

احساسات شما امروز بسیار زیاد هستند. امروز دوستان شما ممکن است با یکدیگر دعوا کنند، بهتر است خود را از این ماجرا بیرون بکشید. بهترین کار این است که دلیل این کشمکش و بحث را بیابید و در آینده خود درگیر آن نشوید. این زیرکی بسیار بهتر از آرام و جدا کردن دوستان از هم است. امروز احتمال دارد با فرد موردعلاقه خود وارد بحث و تنش بشوید. دلیل آن نیز مسایل مالی، قبض های سنگین یا خرج های اضافه است. اما به جای اینکه عصبانی بشوید بهتر است با هم حرف بزنید و این مشکل را برطرف کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

انسانی متواضع و افتاده حال هستی و نیتی پاک داری، از این رو مورد توجه همگان قرار می گیری. قصد سفری داری که خیر تو در آن است، پس تردید نکن. موقعیتی خوب خواهی یافت و شهرتی که تو را نزد همگان عزیز خواهد کرد. اما شرط رسیدن به آن تلاش و کوشش است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

فردی که زمان زیادی را با او سپری کرده اید، در مورد مسایل فراواقعی با شما صحبت خواهد. این بحث ها نه برای شما و نه برای اطرافیان جالب نیستند و حوصله همه از شنیدن آنها سر خواهد رفت. امروز زمان مناسبی برای مراقبه و مدیتیشن نیست و بهتر است از دوست خود خواهش کنید به این بحث های عرفانی و ماورایی پایان ببخشد و موضوعی شاد و هیجان آور برای صحبت بیابید. با توجه به انرژی های امروز، نسبت به شریک عاطفی خود موضع منفی می گیرید. این حس به قدری شدید است که دوست دارید همه چیز را خراب کنید و به رابطه خود خاتمه ببخشید. اما پیش از این کار بهتر است با هم حرف بزنید و به آنها نیز اجازه دهید تا حرف هایشان را بیان کنند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

نیتی در سر داری و فکر انجام آن تو را به شدت بی تاب و بی قرار کرده است، اما بدان که هنوز وقت انجام این نیت فرا نرسیده است. چرا که یکی از اطرافیان تو نزد او حرفهایی زده که باعث رنجش خاطرش گردیده است. قبل از هر چیز با صبر و حوصله سوءتفاهمات پیش آمده را برطرف کن و آنگاه که زمینه لازم برای انجام نیتت مهیا شد نیت خود را عملی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

عدم موافقت و هیجان منفی زیاد باعث می شوند تا تکمیل یک پروژه مهم تحت تاثیر قرار بگیرد. در این پروژه جزئیاتی وجود دارد که برخی از افراد با آن موافق نیستند. اما به جای بحث و متقاعد کردن دیگران که ایده های شما همه درست است و هیچ اشکالی ندارد، دوباره جوانب مختلف آن را بررسی کنید. تقریبا همه مردم از عذرو بهانه فراری هستند. به همین دللی، بهتر است حرف های آنها را گوش دهید و با توجه به آنها رفتار کنید. همیشه سعی کنید بی طرف و بی غرض رفتار کنید. رابطه عاشقانه شما ندت ها است دچار روزمرگی و تکرار شده است و این مساله شما را نگران کرده است. هر دو شما از هم فاصله گرفته اید. برای بهبود اوضاع بهتر است با یکدیگر صحبت و تغییراتی اساسی در رابطه و نگاه خود ایجاد کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

عاشق و دلباخته مه رویی بی مهر و وفا هستی که حتی خودت هم می دانی بهتر است دل به او نسپاری. اما عنان و اختیار دل از دست تو خارج گردیده و به دنبال اوست. کسان دیگری هم در بند او گرفتارند و اگر تو نیز طالب او هستی باید از جان و دل در این راه مایه بگذاری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شاید دیشب را تا دیروقت بیرون بوده اید و امروز احساسات خستگی دارید. ترجیحا قهوه یا نسکافه میل نکنید و در عوض از قرص های ویتامین استفاده کنید. کمی پیاده روی تند انجام دهید تا ذهنتان باز شود و بتوانید کارهای روزانه خود را انجام دهید. سعی کنید تا دیروقت بیرون ماندن به عادت همیشگی شما تبدیل نشود. امروز برایتان بسیار راحت تر است تا درهای قلب خود را به روی شریک عاطفی خود ببندید تا اینکه بخواهید برای او توضیح دهید که رفتارهای اخیر او تا چه اندازه برایتان خسته کننده و تکراری بوده است. این مساله فقط اوضاع را وخیم تر و بدتر می کند. بهترین و منطقی ترین راه است که با او صحبت کنید و در مورد نیازهای خود با او حرف بزنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

در زندگی شما به زودی تغییرات بزرگی حادث می شود مانند تغییر طبیعت در بهار. غمها و غصه هایتان از بین خواهند رفت و مشکلاتتان حل می شود. شما باید قدر لحظاتی را که نصیبتان می شود بدانید، چرا که زندگی در حال گذر است و غفلت از آن موجب پشیمانی خواهد شد. غم دیروز و غصه فردا را مخور و امروز را خوش باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز احساسات بر ذهن و درک واقعی شما تاثیر منفی می گذارد و نمی توانید واقعیت ها را ببینید. امروز مثل همیشه رفتار نمی کنید و مشکلات آن را نیز به طور واضح لمس خواهید کرد. البته این مساله موقتی است. باید امروز سعی کنید منطقی باشید تا بتوانید روز خود را به خوبی به انتها برسانید. اگر بتوانید درون‌یافت های خود را با منطق تلفیق کنید نتیجه خوبی عایدتان خواهد شد. مسیر رابطه رمانتیک شما امروز خیلی صاف و هموار نیست و با دست‌اندازهای زیادی مواجه خواهید شد. اما با حرف زدن و بیان نیازهای درونی می توان این مشکلات را کمرنگ کرد. شاید در حال حاضر هم کمابیش در این موارد با هم صحبت کنید اما یک گفت‌وگوی واقعی و رودررو می تواند باعث بهبود اوضاع شود.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

اگر همه جهان با تو دشمن باشند، وقتی خدا پشتیبان توست جای هیچ بیم و هراسی نیست. داشتن آرزوها و اهداف منطقی امیدی است برای زندگی و در انسان اشتیاق زنده بودن را تحریک می کند. نیتی نیز که تو در سر داری عاملی است محرک برای پیشرفت روزافزون تو. پس راه رسیدن به این نیت را با کمال اشتیاق طی کن که سعادت از آن توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز به طور عجیبی تمایل دارید با فردی که دوستش دارید تنها باشید. اما او امروز درگیر مشکلات و کارهای روزانه خود است و نمی تواند حس و نیاز شما را درک کند. این موجب دلسردی و غمگینی شما می شود اما عصبانی نشوید. فکر نکنید طرد شده اید و احساساتتان نادیده گرفته شده اند، فقط او در این لحظه نمی تواند عاطفی و احساساتی باشد. قرار ملاقات خود را برای فردا تنظیم کنید. اجازه ندهید برای چنین مسایل بی ارزشی امید خود را از دست بدهید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نیت انجام کار جدیدی را داری و در آغاز آن دچار تردید هستی. باید بدانی موفقیت در این کار مستلزم آمادگی های بسیاری است، خصوصا آنکه باید دل خود را از زنگارها پاک کنی و هوی و هوسها را از سر بیرون کنی تا لطف الهی شامل حالت گردد و تو بیش از آنکه تصور می کنی از کار جدید خود بهره ببری.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا جمعه ۲۹ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۲۹ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی