خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال روزانه فردا جمعه ۸ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۸ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۸ تیر ۹۷ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه فردا جمعه 8 تیر 97 | فال روزانه
فال روزانه فردا جمعه ۸ تیر ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز شما در رابطه با احساسات خود تا حدودی محافظه کار شده اید. شاید تصمیم بگیرید که جدی شده و به کار و زندگیتان بپردازید. خوب، این اصلا فکر بدی نیست. باور بکنید یا نکنید، این رفتار منطقی شما می تواند کمک کند رابطه ی خود را با شخصی که برایتان بسیار مهم و عزیز هم هست محکمتر کنید. سعی کنید بیشتر از آن که صحبت کنید شنونده باشید. امروز به خلاقیت خود اجازه ی بروز بدهید. قدرت تخیل و خلاقیت شما در سطحی است که می توانید با به کار گرفتن ایده های نابی که به سرتان می زنند رویاهایی که شاید پیش از این به نظرتان غیر ممکن بوده اند را هم برای خود ممکن کنید.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز یک تردید و دودلی بازدارنده وجود شما را در بر گرفته است که باعث می شود ندانید چه راهی را باید در پیش بگیرید و چه چیزی به نفعتان است. از یک طرف دلتان می خواهد برنامه ریزی کنید و بدون اینکه احساسی عمل کنید با تمام توانتان به سمت هدف خود پیش بروید، اما از طرف دیگر هم یک چیزی هست که شما را به سوی دنیای خیال و رویا فرا می خواند. راستش را بخواهید دومی صدای قلبتان است و شما باید به آن گوش بکنید! حتی اگر نخواستید حرف هایش را قبول کنید هم یک راه میانه پیدا کرده و بین عقل و احساستان تعادل برقرار کنید. این را هم یادتان باشد که آخر هفته از راه رسیده و بیش از اندازه هم نباید کار کنید!

 

 

 

 

فال روز متولدین خرداد

امروز سعی کنید کارهای روزمره تان را به سریعترین شکل ممکن انجام دهید تا بتوانید از بعدازظهر به تفریح و گردش بپردازید و وقتتان را آن طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید. اگر برایتان ممکن است با کسی که دوست دارید یک قرار عاشقانه ترتیب دهید و احساسات خود را به زیباترین شکلی که از دستتان برمی آید بیان کنید. در پایان این دیدار تغییرات زیادی در رابطه تان به وجود خواهند آمد! امروز به قدرت تخیل و خلاقیت خود اجازه بدهید شما را به مسیری که می خواهند هدایت کنند. از فرصتی که پیش آمده است استفاده کرده و به استعدادهای هنری خود اجازه ی بروز بدهید و ایده های خلاقانه ای که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند را عملی کنید.

 

 

 

 

فال روز متولدین تیر

امروز فرصتی فوق العاده برای در میان گذاشتن احساساتتان با اطرافیانتان می تواند باشد. احساسات شما در حال حاضر نسبت به همیشه از ثبات بیشتری برخوردار هستند و می توانید با خیالی راحت از بابت اصالت و صحت آنها با اطرافیانتان صحبت کنید. آنچه امروز فرا می گیرید برای آینده ی شما از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است، پس خوب توجه کنید. سعی کنید منطقی باشید و واقعیت ها را در نظر بگیرید اما در عین حال به قلب و احساستان نیز اجازه بدهید احتمالات و فرصت های دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهد. به غریزه و احساس خود اعتماد داشته باشید و خیالتان راحت باشد که چیزی از دست نخواهید داد.

 

 

 

 

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز برای شما روز چندان راحتی نخواهد بود. این طور به نظر می رسد که هیچ کاری آن طوری که شما می خواهید پیش نمی رود. شاید دارید سعی می کنید چیزی باشید که در واقع نیستید. اگر کارها آن طوری که شما می خواهید نمی شوند به خودتان زیادی فشار وارد نکنید. کمی صبر کنید تا بتوانید با اعتماد به نفس کامل آنچه هستید را پذیرفته و از مسیری که می خواهید در پیش بگیرید مطمئن شوید. کمی چای بنوشید و استراحت کنید و در آرامش و با نگاهی منطقی به این چیزها فکر کنید. رهایی از این استرس به شما کمک خواهد کرد تا انرژی خود را برای کارهای دیگری که باید انجام بدهید بازیابی کنید.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز سعی کنید تا می توانید از روزتان لذت ببرید. به داشته هایتان فکر کنید تا ببینید چیزهای بسیار زیادی دارید که باید برایشان خدا را شکر کنید. تمام موفقیت هایتان و چیزهایی که تا به حال به دست آورده اید را از نظر بگذرانید و به خودتان افتخار کنید. با آرامش خاطر افسار زندگی را که محکم در دستانتان گرفته اید رها کنید و کمی به خودتان استراحت بدهید. شما برای اهدافتان به سختی تلاش کرده اید و زمان زیادی را صرف آنها نموده اید. اگر الان هم نخواهید از زندگیتان لذت ببرید دیگر چه وقت می توانید این کار را بکنید؟ برای خودتان و عزیزانتان وقت گذاشته و آخر هفته ی خود را به بهترین شکلی که می توانید بگذرانید.

 

 

 

 

فال روز متولدین مهر

 

امروز از آن روزهایی است که نمی دانید به کدام طرف باید بروید. شما دارید با بلاتکلیفی به دور خودتان می چرخید و هیچ راهی به اندازه ی کافی به نظرتان خوب نیست. به دلیلی که خودتان هم نمی دانید چیست نمی توانید آرام بایستید و با وجود نداشتن یک تصمیم مشخص همین طور در حال حرکت و فعالیت هستید. اگر می توانید کمی به خودتان استراحت بدهید. به یک پیاده روی بدون هدف و مقصد بروید تا ذهنتان کم کم آرام بگیرد و هوای باز افکار آشفته را از سرتان بیرون کند. بعد از این که به آرامش رسیدید خواهید توانست با خیال راحت هر تصمیمی که بخواهید را بگیرید و مسیر خود را برای رسیدن به آن انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز اگر رفتاری درست و منطقی داشته باشید خواهید دید که خیلی راحت می توانید هر کسی که خودتان دوست داشته باشید را به سوی خود جذب کنید. در ابتدای روز کارهای فوری و ضروریتان را انجام بدهید. البته انجام کارهایی که به فعالیت قوی ذهنتان نیاز دارند امروز به شما توصیه نمی شود و بهتر است به کارهایی رسیدگی کنید که به توان جسمی نیاز دارند. پس از آن وقتتان را برای خودتان و آنهایی که دوست دارید بگذارید. شما امروز خیلی خوب و راحت با احساسات خود ارتباط برقرار می کنید و تکلیفتان با خودتان معلوم است. به احساس و غریزه ی خود اعتماد کنید و اجازه بدهید قلبتان شما را به مسیری که می خواهد راهنمایی کند.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین آذر

امروز شما نسبت به همیشه محافظه کار و درونگرا شده اید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید از آن جنب و جوش همیشگی خود فاصله گرفته و کمی به خودتان استراحت بدهید. امروز با خیال راحت سر جایتان بنشینید و ببینید دنیای اطرافتان چه می خواهد به شما بدهد! از حرکت های ناگهانی و تصمیمات عجولانه جدا خودداری نمایید و اجازه بدهید انرژی امروز شما را در مسیری که خودش می خواهد پیش ببرد. هر چقدر به احساسات درونی خود آزادی بدهید و به غریزه ی خود اعتماد داشته باشید بهتر خواهید توانست با کسی که دوست دارید ارتباط برقرار کنید و حرف دلتان را با او در میان بگذارید.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز مسائل خانوادگی برای شما از اهمیت و اولویت بالایی برخوردار هستند. آنچه در قلبتان می گذرد را به زبان آورده و به نزدیکان و عزیزان خود بگویید که چقدر دوستشان دارید و چقدر برایتان اهمیت دارند. امروز قدرت و انرژی چندان زیادی در وجود خود احساس نمی کنید، پس سعی نکنید به خودتان فشار بیاورید و از برداشتن قدم های بزرگ و کارهای پرزحمت پرهیز کنید. امروز بهتر است که بیشتر به لذت بردن از زندگی و آنچه به دست آورده اید بپردازید. روی کاناپه لم بدهید و هر چقدر دلتان می خواهد استراحت کنید، به خرید بروید و بخشی از پس اندازتان را برای خودتان خرج کنید و حتی اگر برایتان ممکن است به یک سفر یکی دو روزه بروید.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز شما در رابطه با احساسات خود و شخصی که دوست دارید دچار تردید و دودلی شده اید. شاید برخی از دوستان و اطرافیانتان شما را تشویق کنند که رابطه ی خود را جدی تر کرده و به طرف مقابلتان نزدیکتر شوید، اما خود شما ترجیح می دهید که فعلا کار خاصی نکنید و اجازه بدهید اوضاع طبق روال همیشگی اش پیش برود. قدم بعدی که شما برمی دارید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است پس در برداشتن آن عجله نکنید. امروز بهترین کاری که در این مورد از دستتان ساخته است فکر کردن به روابط و آینده ای است که می توانید در کنار هم داشته باشید. تصمیم گیری را به روز دیگری موکول کنید.

 

 

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز روز بسیار خوبی برای جمع و جور کردن خودتان می تواند باشد! احساسات شما از ثباتی نسبی برخوردار هستند و می توانید به قلب خود و آنچه به شما می گوید اعتماد کنید. می توانید همراه با کسی که دوست دارید برای آینده ی خودتان و رابطه تان نقشه بکشید و رویاپردازی کنید. دست خودتان را باز بگذارید و هر چقدر که دلتان می خواهد بلندپروازی کنید. این کار می تواند زمینه ساز تصمیم گیری در مورد آینده ی رابطه تان و جدیتر کردن آن باشد. آنهایی که مجرد هستند هم امروز می توانند به این که چطور دل شخصی که دوست دارند را به دست بیاورند فکر کنند. نتیجه قطعا خیلی بهتر از آنچه انتظار دارید خواهد شد.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A