خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال روزانه فردا دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه فردا دوشنبه 11 تیر 97 | فال روزانه
فال روزانه فردا دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز شما حالتی عصبی دارید و به همین دلیل هم دائم احساس بیقراری می کنید و نمی توانید آرام بنشینید. اگر قرار است برای کاری از خانه بیرون بروید به احتمال زیاد، خواسته یا ناخواسته، از آنجا به چند جای دیگر نیز کشیده خواهید شد، پس خودتان را برای مدتی طولانی بیرون بودن از خانه آماده کنید و اگر فکر می کنید ممکن است چیزی لازم شود حتما آن را با خودتان به همراه ببرید. اگر به دنبال هدف خاصی هستید اجازه ندهید این سرگردانی و اینجا و آنجا رفتن شما را خسته کند. این وضعیت به خاطر شرایط کیهان موجود است و کاری جز مبارزه با آن از دست شما ساخته نیست. تلاش هایتان بی نتیجه باقی نخواهند ماند.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز یکی از بهترین کارهایی که می توانید بکنید این است که مواظب دهانتان باشید و مخصوصا مواظب حرف هایی که در مورد دیگران می زنید باشید! اگر می خواهید در مورد شخص صحبت کنید که غایب است طوری رفتار کنید که انگار حی و حاضر در برابر شما ایستاده است. علاوه بر اینکه ممکن است حرف هایتان به گوش این شخص برسند و باعث ناراحتی اش بشوند، شنوندگان نیز اعتماد خود را به شما از دست خواهند داد. امروز بالاخره وقت تر و تمیز کردن خانه تان و سر و سامان دادن به وسایلی که در گوشه و کنار خانه انداخته و نمی دانید کجا باید جایشان بدهید فرا رسیده است. از فرصت استفاده کنید.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین خرداد

امروز ممکن است برای برگرداندن اوضاع به حالت عادی و در دست گرفتن کنترل کارها به کمی تنهایی نیاز داشته باشید. امروز استقلال و عدم وابستگی به دیگران در پیش بردن کارهایتان نقشی اساسی را ایفا می کند، پس این موضوع را خیلی جدی به یاد داشته باشید. خودتان را قربانی تعهدی که مدت ها پیش پذیرفته بوده اید نکنید. نان به نرخ روز خور نباشید، اما با تغییر شرایط لازم است شما هم در بعضی زمینه ها تغییر کنید. امروز لجبازی در هیچ زمینه ای به نفع شما تمام نخواهد شد، پس تا جایی که برایتان ممکن است دست از کله شقی بردارید. صداقت داشته باشید و برای داشته هایتان شکرگزار باشید.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین تیر

احساس نکنید که برای زیبایی مجبور هستید حتما از استانداردهای مسخره ای که دیگران تعریف کرده اند استفده کنید. تعریف خودتان را از زیبایی داشته باشید و خودتان را وادار به فرو رفتن در قالب هایی که اجتماع اطرافتان ساخته است نکنید. شما موظف نیستید کاری کنید که همه از شما خوششان بیاید و تأییدتان کنند. تنها شخصی که شما موظف هستید راضی نگهش دارید خودتان هستید. اکنون زمان بسیار خوبی برای سر و سامان دادن به دارایی ها و به ویژه پول هایتان است. حتی اگر چیز زیادی نداشته باشید هم باید حساب و کتاب هایتان را سر و سامان بدهید تا بفهمید با خودتان چند چند هستید.

 

 

 

 

 

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز اوضاع ممکن است جدی تر از آن چیزی باشد که شما انتظار یا تحملش را دارید. تنها کاری که در این شرایط از دست شما برمی آید اضافه کردن کمی تفریح و سرگرمی به شرایط فعلی است. امروز به نظر می رسد که دیگران نسبت به نظرات و عقاید خود تعصبی بیشتر از همیشه دارند و انعطاف پذیری شما و قدرت کنار آمدتان با دیگران مورد آزمایش قرار گرفته است. خیلی مواظب حرف هایی که می زنید و واکنش هایی که نشان می دهید باشید، چون دیگران و به ویژه مقامات بالاتر و بزرگترها خیلی زود از دستتان ناراحت خواهند شد. شما که دلتان نمی خواهد بدون آن که منظوری داشته باشید دیگران را از خود برنجانید؟

 

 

 

 

 

 

فال روز متولدین شهریور

اگر تلاش هایتان برای باز کردن یک در بی فایده هستند دست از تقلا کردن بردارید. شاید درتان را اشتباه انتخاب کرده اید و یا باید کلید دیگری را برای باز کردن آن انتخاب کنید، در غیر این صورت فقط کلید را خواهید شکاند و در هم باز نخواهد شد! اگر می بینید اوضاع طبق انتظار شما پیش نمی رود به احتمال زیاد شما باید مسیرتان را تغییر دهید و راه دیگری را برای سیدن به خواسته هایتان امتحان کنید. شاید اصلا هدفتان را لازم باشد تغییر بدهید. از کنار این شرایط با بی خیالی رد نشوید و به هر پیچ و تاب و هر مانعی که سر راهتان سبز می شود خوب دقت کنید. شاید این مشکلات چیزی جز کلید نجات و هشدارهایی برای شما نباشند.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین مهر

 

روش های جدیدی که شما برای انجام کارها یا حل مشکلات در پیش می گیرید ممکن است از طرف اطرافیانتان زیر سؤال رفته و یا حتی مردود دانسته شوند، اما اجازه ندهید این موضوع جلوی شما را بگیرد. این استقلال و سرکشی ذاتی شما برای حفظ تعادل زندگیتان لازم و ضروری هستند. وقتی دیگران به استفاده از روش های قدیمی اصرار دارند به راحتی تسلیم نشوید و شما هم تمام قدرت خود را به کار گرفته و برای به کرسی نشاندن حرف خودتان بجنگید. اگر امروز فرصت شروع یک رابطه ی جدید عاطفی برایتان فراهم شد زیاد روی آن حساب باز نکنید، چون به احتمال زیاد عمر چندانی نخواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز ممکن است بین دو راه مختلف برای انجام یک کار دچار تردید شوید. شما نمی دانید که باید از راه های قدیمی و مطمئن استفاده کنید یا راه های جدیدی که امکان دارد خطرهایی را هم به همراه داشته باشند را امتحان کنید. برای تصمیم گیری در این مورد زیاد به حرف های دیگران اهمیت ندهید و گمان نکنید که اگر راهی پیش از این بهترین گزینه بوده است هنوز هم فقط باید از همان راه رفت، اما دیوانگی هم نکنید و اگر می خواهید راه جدیدی را در پیش بگیرید همه ی جوانب را در نظر گرفته و عاقلانه انتخاب کنید. در چنین روز و چنین شرایطی ندای درونتان می تواند بهتر از هر مشاور ماهری شما را راهنمایی کنید.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین آذر

اتفاقات غیر منتظره، درست در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید شرایط را تغییر خواهند داد. حتی اگر همه ی جواب را به دقت در نظر گرفته باشید هم نخواهید توانست از این وضع نجات پیدا کنید. در این شرایط بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که خودتان را نبازید و راهی برای تطبیق دادن خودتان با این وضع پیدا کنید. یادتان باشد که این وضع فقط برای شما یک نفر پیش نیامده است و رهایی از آن هم غیر ممکن نیست. اگر در یک معامله و یا موقعیت دیگری مورد مشکوکی مشاهده کردید که پیش از این هم ضرب اش را خورده اید خودتان را کنار بکشید و اجازه ندهید که از یک سوراخ دو بار گزیده شوید.

 

 

 

 

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز اعتماد به نفستان به حدی به چالش کشیده شده است که حتی حال و حوصله ی این که از تخت خوابتان بیرون بیایید یا از خانه خارج شوید را هم ندارید. یادتان باشد که شما آن چیزی نیستید که دیگران می بینند و این که آنها چه فکری در مورد شما می کنند بیشتر وقت ها هیچ اهمیتی ندارد. فکر نکنید که برای راضی نگه داشتن دیگران مجبور هستید خودتان را تغییر دهید. در نهایت شما تنها نسبت به خودتان مسئول هستید. اتفاقات عجیبی در راه هستند که ممکن است نگرش شما نسبت به خیلی چیزها را تغییر دهند. اگر احساسی دارید که فکر می کنید لازم است آن را با شخص مورد علاقه تان در میان بگذارید خجالت نکشید.

 

 

 

 

 

 

فال روز متولدین بهمن

شما دارید با قدرت تمام مسیر خود را به سمت به دست آوردن بهترین ها، جدیدترین ها و بزرگ ترین ها ادامه می دهید، اما امروز ممکن است به یکباره به خودتان آمده و ببینید که در این راه خیلی از چیزهایی که برایتان مهم و باارزش بوده اند را پشت سر گذاشته اید، اما نباید جازه بدهید که این موضوع تمرکز شما روی اهدافتان را از بین ببرد. اگر چیزی برای همیشه از دست رفته است کاری از دستتان برنمی آید، اما هنوز می توانید بعضی چیزها را نجات بدهید. امروز کله شقی و لجبازی اصلا به نفع شما نخواهد بود. حواستان به خودتان و رفتارهایتان باشد و تصویری از خودتان نشان ندهید که با خود واقعیتان فرق داشته باشد.

 

 

 

 

 

فال روز متولدین اسفند

به خودتان کمی بیشتر اهمیت بدهید و برای رسیدگی به روح و روان خود وقت بگذارید. این موضوع برای متولدین اسفند ماه از اهمیتی حیاتی برخوردار است و جنبه ی معنوی وجودشان نیاز ویژه ای به تغذیه شدن دارد. امروز سر و کله ی افرادی دور و برتان پیدا خواهد شد که حتی فکرش را هم نمی توانید بکنید، پس اگر ناگهان دیدید که عشق سابقتان سر راهتان سبز شد تعجب نکنید. امروز خاطراتی از گذشته را در وجود شما زنده خواهد کرد که برایتان درس های ارزشمندی را به همراه خواهند داشت. حتما شما هم شنیده اید که هر آدمی ارزش یک فرصت دوباره را دارد، اما بعضی وقت ها واقعا نباید این کار را کرد!

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A