خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال روزانه فردا شنبه ۲ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا شنبه ۲ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا شنبه ۲ تیر ۹۷ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه فردا شنبه 2 تیر 97 | فال روزانه
فال روزانه فردا شنبه ۲ تیر ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز صبح با بی حوصلگی از خواب بیدار شوید اما نگران نباشید زیرا پس از چند ساعت دوباره انرژی خود را به دست خواهید آورد. به تغذیه خود اهمیت دهید زیبا کارهای عقب افتاده زیادی دارید که باید برایشان انرژی زیادی صرف کنید. هر چه زودتر پرونده شان را ببندید، فضا برای پذیرفتن کارهای جدید بازتر می شود و موفقیت های تازه ای به دست می آورید. دوستی پس از مدت ها به سمت تان باز می گردد، آن را از خود نرانید و فرصت دیگری برای جبران به او دهید.

 

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز احساس خوبی ندارید. شاید به این علت است که سرتان را بیش از حد شلوغ کرده اید. بهتر است بیشتر برای خودتان زمان بگذارید و به خودتان برسید. علاقه شما به یکی از اطرافیان تان شدت یافته به طوری که نمی توانید بیش از این احساسات خود را مخفی نگه دارید. امروز زمان خوبی برای صحبت کردن با طرف مقابل تان است پس از این فرصت استفاده کنید و پرده از راز دل خود بردارید. خبرهای خوبی در راه دارید.

 

 

فال روز متولدین خرداد

اگر چه شما فرد منطقی هستید اما امروز احساسات تان بر منطق تان غلبه می کند، به همین دلیل بهتر است خودتان را درگیر مسائل پیچیده نکنید زیرا ممکن است تصمیمات اشتباهی بگیرید. نگران نباشید این شرایط موقتی است و به زودی از بین می رود. احساس می کنید که از عشق زندگی تان دور شده اید اما نگذاریدکه این موضوع شما را نگران کند. اگر فکر می کنید که دردودل با یک دوست می تواند بر حالتان تاثیر مثبتی بگذارد، همین حالا با یکی از دوستان تان قرار بگذارید.

 

 

فال روز متولدین تیر

 شاید تمرکز کردن در این شرایط کمی برایتان سخت باشد اما سعی خودتان را بکنید زیرا امروز بهترین زمان برای انجام کارهای مهم است. اگر با شریک زندگی تان اختلاف نظر دارید و این موضوع شما را از او دور کرده است، کافی است چند قدم به عقب بردارید و به خودتان زمان دهید تا با زاویه دید دیگری به موضوع نگاه کنید. راههای زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارند، کافی است بخواهید. پولی به دست تان می رسد، اگر چه خیلی زیاد نیست اما می تواند برخی از چاله های زندگی تان را پر کند.

 

 

 

 فال روز متولدین مرداد

اگر اخیرا برای یکی از اهداف تان بیش از حد انرژی گذاشته اید اما نتیجه ای نگرفتید، وقت آن است که کمی دست نگه دارید.. شاید بد نباشد که راهتان را تغییر دهید و از مسیری دیگری پیش بروید. مطمئن باشید که تلاش های شما در نهایت نتیجه خواهد داد. صبر کلید موفقیت این روزهای شماست. یکی از نزدیک های زندگی تان موضوعی را با شما در میان می گذارد که کمی نگران تان می کند. بهتر است قبل از دیدن واقعیت هیچ تصمیمی نگیرید.

 

 

 

فال روز متولدین شهریور

 به زودی در زمینه شغلی مورد علاقه تان به شما پیشنهادی می شود که خوشحالتان می کند. اما سعی کنید که پله پله جلو بروید. با تصمیم گرفتن های عجولانه بعدها پشیمانی به سراغ تان خواهد آمد. از دست فردی عصبانی هستید اما این میزان عصبانیت شما بی مورد است. بهتر است با خودتان صادق تر باشید. شاید بخشی از این مشکل خود شما باشید. اگر زاویه دید خود را وسیع تر بسیاری از موضوعات ناراحت کننده در نظرتان بی اهمیت جلوه می کند.

 

 

 

فال روز متولدین مهر

 

اگر می خواهید در زندگی تان آرامش محض داشته باشید، وقایع تلخی که در گذشته در زندگی شما رخ داده را فراموش کنید و دیگران را بابت اشتباهات شان ببخشید. در نهایت خواهید فهمید که اتفاقات آنقدرها هم که شما فکرش را می کردید، بزرگ نبوده و حتی برخی از آنها سوتفاهمی بیش نبوده است. به زودی در یک جمعی پیشنهادی به شما می شود که به نفع تان است قبول کنید. اگر چه در ابتدا تغییر چندانی در زندگی تان ایجاد نمی کند اما در آینده ای نزدیک تاثیر فراوانی رویتان خواهد داشت.

 

 

 

فال روز متولدین آبان

کار بیش از حد شما را خسته و کسل کرده است به همین دلیل نمی توانید به خوبی روی کارهایتان تمرکز کنید. بهتر است خودتان را تحت فشار نگذارید و سعی کنید کارهایتان را به آرامی انجام دهید تا انرژی از دست رفته را دوباره به دست آورید. کمی به استراحت و خوشی تان اهمیت دهید. یک دورهمی دوستانه می تواند حال و هوایتان را تغییر دهید. اگر سعی دارید با فردی ارتباط برقرار کنید، بهتر است که قدم به قدم جلو روید. در غیر این صورت جواب منفی خواهید گرفت.

 

 

 

فال روز متولدین آذر

امروز حوصله هیچکسی را ندارید، ترجیح می دهید در خانه بمانید و کارهایتان را انجام دهید اما اجازه ندهید که این شرایط روحیه شما را خراب کند. در شغل خود احساس خستگی و ناامیدی می کنید، اگر فکر می کنید که توانایی های شما بیش از موقعیت شماست، به دنبال فرصت های بهتری برای پیشرفت خود باشید. این روزها استرس زیادی را تحمل می کنید. اما بدانید که هر چه زندگی را ساده تر بگیرید، برایتان ساده تر و بهتر خواهد گذشت. میهمانی در پیش دارید که اتفاقات خوشایند در آن برایتان خواهد افتاد.

 

 

 

فال روز متولدین دی

 

 موضوعی شما را نگران کرده است، برای این که از نگرانی دربیایید، سعی کنید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید. جای هیچ نگرانی وجود ندارد و همه چیز همانطور که می خواهید پیش می رود. به زودی به سفری می روید اما بهتر است که قبل از حرکت تمام برنامه ریزی هایتان را دقیقا انجام دهید. هر چه با برنامه ریزی بیشتری جلو روید، بیشتر به شما خوش خواهد گذشت. فردی قصد نزدیکی به شما را دارد اما شما دور خود حصاری تنیده اید. اگر انعطاف پذیرتر باشید، اتفاقات خوشی برایتان رخ خواهد داد.

 

 

 

فال روز متولدین بهمن

این روزها مسئولیت های زیادی بر دوش دارید که نباید آنها را فراموش کنید. اگر چند روزی دور دوستان تان را خط بکشید و روی کار خود تمرکز کنید، سریع تر به نتیجه خواهید رسید. به زودی یکی از دوستان قدیمی تان که مدت هاست از او بی خبرید، با شما تماس خواهد گرفت و سورپرایزتان خواهد کرد. خبرهای خوبی که می شنوید را فعلا جایی بازگو نکنید تا از صحت آن اطمینان یابید. یکی از اعضای خانواده تان به کمک شما احتیاج دارد، او را تنها نگذارید.

 

 

 

فال روز متولدین اسفند

پس از مدت ها انتظار بالاخره نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت. حال که  سرتان خلوت تر شده بهتر است که بیشتر به خودتان اهمیت دهید. با دوستان تان بیشتر در ارتباط باشید و به میهمانی های بیشتری بروید. شما لایق آنچه مدت ها برایش صبر کرده بودید، هستید. اگر فکر می کنید که در رابطه عاطفی کنونی خود محدود شده اید، افکار خود را صادقانه با شریک زندگی تان بیان کنید. پنهان کاری دردی از شما دوا نمی کند. خبر خوبی از راه دور به شما می رسد که تغییرات مثبتی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد.

 

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A