خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال روزانه پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال روزانه پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال روزانه پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396 | فال روزانه + فال حافظ
فال روزانه پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردینیک بعدازظهر آرام در سکوت و آرامش منزل دقیقا همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید، اما ممکن است یکی از همکارانتان شما را به یک کنفرانس مرتبط با کارتان دعوت کرده و یا یکی از دوستانتان از شما بخواهد برای شرکت در مراسمی او را همراهی کنید. شما به اندازه کافی طی چند روز گذشته فشار و استرس تحمل کرده اید و قرار گرفتن در چنین موقعیتی آخرین چیزی است که ممکن است دلتان بخواهد. اگر واقعا دوست ندارید که با این شخص همراه شوید خیلی رک و صریح و البته مودبانه این دعوت را رد کنید. اگر هم فکر می کنید که د شرایط موجود نباید جواب «نه» بدهید، حضور کوتاهی در این جمع پیدا کرده و خودی نشان بدهید و خیلی سریع به خانه بازگردید.


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز شاید بخواهید با چند نفر تماس بگیرید و از آنها سراغی گرفته و یا شاید هم کاری با آنها داشته باشید، اما هیچکدام از آنها در دسترس نباشند. مخصوصا صحبت کردن با یکی از دوستان و آشنایانتان که در شهر یا کشور دور دستی زندگی می کند برایتان خیلی مهم خواهد بود، زیرا خبرهای جالبی برای او دارید. با یکی دو بار جواب نگرفتن مایوس نشوید، او بالاخره جوابتان را خواهد داد و از شنیدن صدایتان هم خیلی خوشحال خواهد شد! اگر احساس می کنید که به یک سفر آرامش بخش نیاز دارید منتظر نمانید تا یک عالم پول پس انداز کنید، یک مسافرت یکی دو روزه به یکی از شهرهای اطراف هم می تواند این نیاز شما را برآورده کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی و جهان نشانه کوچکی از عظمت الهی است و عمر فرصتی است کوتاه که خدا در اختیار انسان ها قرار داده است. به فکر عاقبت خود نیز باش و توشه ای برای زمان محاسبه فراهم بیاور. گرچه کمی دیر شده ولی از رحمت و عفو الهی نومید مشو و به جهان و زر و زیور فانی آن تکیه مکن تا خداوند یاری ات فرماید.

فال روز متولدین خرداد

امروز بین شما و شریک زندگیتان به خاطر اختلاف نظر بر سر پول خرج کردن ممکن است تنش هایی به وجود بیاید و شاید حتی مشاجره مختصری هم داشته باشید. شما فکر می کنید چنین هزینه ای در حال حاضر معقول و ضروری نیست، اما طرف مقابلتان مصمم است که این کار را انجام دهد. متاسفانه امروز رسیدن به توافق بر سر این موضوع کار ساده ای نخواهد بود و هیچ کدام از شما از موضع خود کوتاه نخواهد آمد. بهتر است تصمیم گیری در رابطه با این موضوع را برای چند روزی به تعویق بیندازید تا از حساسیت و لجبازی هر دو طرف کمی کاسته شود. فعلا بهتر است خودتان را با دورهمی های دوستانه و خانوادگی و کارهای سرگرم کننده دیگر مشغول کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

فال روز متولدین تیر

امروز یکی از دوستانتان یک مهمانی راه انداخته است و شما هم به حضور در این مهمانی دعوت شده اید. اما بعد از پشت سر گذاشتن روزی که برایتان تا حدودی با فشار و استرس همراه خواهد بود به احتمال زیاد حال و حوصله حضور در این مهمانی را نخواهید داشت. شاید دوستتان بخواهد کاری کند که شما عذاب جدان گرفته و به خاطر احساس گناهی که دارید در این مراسم شرکت کنید، اما شما نباید گول او را بخورید. اگر واقعا فکر می کنید این مهمانی ارزش این را دارد که بیخیال نیاز خود به استراحت شوید بروید، در غیر این صورت در خانه مانده و از آرامش بودن در کنار اعضای خانواده در آخر هفته لذت ببرید. خیالتان راحت باشد، دوستتان شما را خواهد بخشید!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 فال روز متولدین مرداد

امروز وقتی با دوستان و عزیزانتان دور هم جمع می شوید بی آن که آنها خودشان چیزی گفته باشند شما احساس می کنید که چندان حال و روز خوبی ندارند و فقط برای حفظ ظاهر در این جمع حضور پیدا کرده اند. بهتر است برای پی بردن به دلیل این حالت آنها اصرار و پافشاری نکنید و بگذارید به حال خودشان باشند. در عوض تا جای ممکن مواظب رفتارتان با آنها باشید تا هم آنها را بیش از این ناراحت نکرده و هم دلیلی دست آنها ندهید تا خشم و ناراحتی خود را سر شما تخلیه کنند. راستش امروز به نفعتان است که کارهای دیگرتان را انجام داده و دورهمی های دوستانه و خانوادگی را برای فردا بگذارید تا حال و هوای بقیه هم کمی ببهتر شده باشد.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

فال روز متولدین شهریور

امروز ممکن است به صورت کاملا غیر منتظره به هدفی دست پیدا کنید که برای مدت ها آن را دنبال می کرده اید و شاید حتی از رسیدن به آن نا امید شده بودید. اما در کمال تعجب می بینید که خانواده و دوستان و حتی شریک زندگیتان از این موضوع به اندازه ای که شما انتظار داشته اید خوشحال نشده اند. این واکنش آنها به احتمال زیاد هیچ ارتباطی به شما ندارد و در واقع از مشکلات و سردرگمی های اخیر خودشان ریشه می گیرد و شای حتی باعث شود در مقابل موفقیت شما به یاد عدم موفقیت خودشن بیفتند. بهرحال این رفتارها از آدمیزادی که جایزالخطاست اصلا بعید نیستند، کمی به آنها فرصت بدهید تا با مشکلات خودشان کنار بیایند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به زودی انتظار به سر خواهد آمد. قاصد خوش خبری نزد تو می آید و آنچه را که مدتهاست آرزویش را داری به تو نوید خواهد داد. بخت با تو یار خواهد شد و به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. از چشم حسودان و مکر دشمنان به خداوند پناه ببر که زندگی بر وفق مرادت خواهد شد.

 

فال روز متولدین مهر

امروز شما شور و هیجان بسیاری برای بودن در کنار خانواده خود دارید، اما خرده کاری های بسیاری برای انجام دادن دارید که ابتدا باید به آنها رسیدگی کنید. شاید این موضوع کمی باعث ناراحتی شما شود و بخواهید هر چه سریعتر از شر این کارهای مزاحم راحت شوید. اجازه ندهید این موضوع اثر منفی روی عملکردتان بگذارد و به جای نگرانی آستین هایتان را بالا زده و هر چه سریعتر کارهایتان را به انجام برسانید تا بتوانید زودتر نزد عزیزانتان باز گردید. بهتر است امروز برای انجام کارهایتان از دیگران تقاضای اظهار نظر نکنید، زیرا دیدگاه آنها نسبت به مسائل با شما فرق دارد و راه حل هایی که ارائه می دهند باب میل شما نخواهد بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

 

فال روز متولدین آبان

امروز کتابی از طرف یکی از دوستانتان به شما قرض داده می شود که درک آن برایتان دشوار به نظر می رسد و برایتان حتی کمی خسته کننده است. اگر نمی خواهید دوستتان را ناراحت کنید فعلا چیزی در این مورد به او نگویید و بعدا بار دیگر نگاهی به این کتاب بیندازید، شاید از آن خوشتان بیاید. در واقع مشکل از این کتاب نیست و امروز شما بیشتر دلتان می خواهد وقتتان را صرف تفریح و خوشگذرانی با دوستانتان کنید. بعد از یک هفته پر از کار و درگیری اکنون بودن در کنار عزیزانتان بیشترین آرامش را برای شما فراهم خواهد کرد. فردا روز بهتری برای پرداختن به فعالیت های فرهنگی از قبیل کتاب خواندن و رفتن به سینما خواهد بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دوست و یار یکدل و قدرشناس گوهری است که نصیب هر کسی نخواهد شد. اکنون که چنین گوهری را در اختیار داری با تمام وجود از آن محافظت کن و از سوءگفتار و نظرات دیگران ملول نشو و در راه خود ثابت قدم باش تا به سعادت برسی.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز خبرهایی که از یکی از دوستان و یا همکارانتان دریافت خواهید کرد ممکن است برای شما کمی تکان دهنده باشد. شاید شنیده هایتان باعث شوند که نسبت به آنچه مدت ها و یا حتی برای تمام عمرتان آن را درست می پنداشته اید دچار تردید شوید. این موضوع می تواند شما را دچار سردرگمی کرده و حتی احساس خطر کنید. همه ما هر از گاهی نیاز داریم که برخی از ارزش هایمان را یک بار دیگر مورد بررسی قرار دهیم. وقتی کمی آرامتر شدید به این موضوع به طور جدی فکر کنید و تصمیم نهاییتان را بگیرید. شما در حال حاضر در مرحله ای از راهتان قرار دارید که می توانید بالاخره نوری که در انتهای تونل است را ببینید و اکنون که تا این حد به هدفتان نزدیک شده اید باید بیشتر مواظب کارهایتان باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در جستجوی کیمیای سعادت نهایت تلاش خود را می کنی اما بدان که راه را اشتباه انتخاب کرده ای. آنچه تو به دنبال آن می گردی همین استعدادهای خدادادی است که در وجود تو نهفته شده است و باید آنها را شکوفا نمایی. چشم دل باز کن و توانایی های خود را بشناس و در راه کاربرد آنها از خدا مدد بجوی که او تو را یاری خواهد کرد.

فال روز متولدین دی

امروز اگر نگاهی به دور و بر خود بیندازید خواهید دید که تقریبا تمام زوج هایی که می شناسید دارند با هم دعوا می کنند. شما هم ممکن است با شریک عاطفی خود تفاوت ها و اختلاف نظرهایی داشته باشید، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست. شما به خاطر مسائل بیرونی کمی عصبی و تحت فشار هستید و همین باعث شده که کمی زودتر از همیشه از کوره در بروید. سعی کنید برای همین یک روز هم که شده کمی صبورتر باشید، تا فردا همه چیز دوباره روبراه خواهد شد. برای این که بتوانید امروز جهش بزری به سوی هدفتان داشته باشید باید ریسک بزرگی یکنید، امااین بدان معنا نیست که باید چشمانتان را بسته و بپرید، چشم هایتان را خوب باز کرده و همه جوانب را بسنجید.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

شور و هیجانی عجیب در سر و هیاهویی در دل داری. به شدت بلندپروازی و آرزوهای بزرگ دلت را پر کرده است. رضایت او برایت از هر چیز دیگری ارزشمندتر است و خود را وقف عشق به او کرده ای و جز او از زندگی هیچ نمی خواهی. امیدوار باش که روزی به مقصود خود خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز شما ممکن است در شرایط پر استرسی قرار گرفته باشید. فضای اطرافتان کمی با استرس و هیجان همراه است و شما هم طبعا نمی توانید خودتان را از این فضا جدا کنید، زیرا کارهای مهمی باید در این محیط انجام دهید که به شما اجازه ترک آن را نمی دهند. سعی کنید کارهایتان را هر چه زودتر انجام داده و به فضای امن و آرام خانه پناه ببرید و جلوی تلویزیون روی راحت ترین کاناپه خانه لم دهید و به هیچ چیز دیگری هم فکر نکنید. امروز شاید توجه به احساساتتان بی آن که به طور غیر منطقی تحت تاثیر آنها قرار بگیرید کمی سخت به نظر برسد، اما با کمی تلاش موفق خواهید شد بین این دو بهترین تعادل ممکن را برقرار کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به قول معروف لقمه ای بسیار بزرگتر از دهان خود برداشته ای و از وصال به مقصود ناامیدی، زیرا بین تو و آن نیت فاصله بسیاری است. اما تو انسانی پاک دل و ساده هستی و وجودت از غرض ورزی خالی است. خداوند نیز به یمن این حس نیکو تو را در انجام این نیت یاری خواهد کرد. نگران او نباش که لطف خدا همراه اوست.

فال روز متولدین اسفند

امروز بین شما و عشقتان بر سر این که امشب را به تنهایی و در فضایی رمانتیک با هم بگذرانید و یا این که همراه با دوستان و عزیزانتان دور هم جمع شده و تفریح کنید اختلاف نظر وجود دارد. هر دوی شما روز نسبتا سخت و پر استرسی داشته اید و ممکن است خیلی زود دعوا راه بیندازید و فشاری که به شما وارد شده است را سر طرف مقابلتان تخلیه کنید. در حال حاضر توافق و کنار آمدن با یکدیگر بهترین گزینه ممکن برای شما خواهد بود. یکی دو ساعتی را با دوستانتان گذرانده و سپس به خانه بازگردید و کمی با هم خلوت کرده و در کنار هم به آرامش برسید. اگر بتوانید راه میانه را در پیش بگیرید هر دو نفر خوشحال خواهید بود و دعوایی هم در کار نخواهد بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نسبت به کسانی که دوستشان داری سختگیر مباش و اگر خطایی از آنها دیدی به دل مگیر. در طریق عاشقی رنجیده شدن معنا ندارد. کدورتها را از دل خود بیرون بریز. شرط عاشقی صبر و تحمل است. ملامتها و سرزنشهای دیگران را اعتنایی مکن و خود را اسیر قید و بندهای دست و پاگیر دنیا مکن تا به خواسته های دلت برسی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A