خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال روز جمعه ۳۰ تیر ۹۶ | فال روزانه ، فال حافظ

فال روز جمعه ۳۰ تیر ۹۶ | فال روزانه ، فال حافظ

فال روز جمعه ۳۰ تیر ۹۶ | فال روزانه ، فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال روز جمعه 30 تیر 96 | فال روزانه ، فال حافظ
فال روز جمعه ۳۰ تیر ۹۶ | فال روزانه ، فال حافظ

 

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

یکی از افرادی که خیلی هم به شما نزدیک است امروز با تقاضاهایش اعصاب شما را به هم خواهد ریخت. متاسفانه رویارویی با این وضعیت بدون ایجاد تنش و درگیری کاری دشوار خواهد بود. با این حال بهتر است که در مورد مشکل خود با صراحت صحبت کنید، حتی اگر بدانید که نتیجه لزوما رضایت بخش نخواهد بود. با شجاعت و صداقت حرف بزنید و اجازه ندهید دیگران انتخاب هایتان را محدود کرده و یا شما را وادار به انجام کارهایی کنند که دلتان نمی خواهد. اگر با خونسردی برخورد کنید و تواضع خود را حفظ کنید خواهید توانست اوضاع را به نفع خودتان تغییر دهید. اجازه ندهید آخر هفته تان با ناراحتی شروع شود.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در مقابل نیکیها و کارهای خوبی که انجام می دهی توقع مزد مادی نداشته باش و بدان که خوب بودن هنر است و اسرار بسیاری در زندگی نهفته که برای هر کس قابل فهم نیست. نفوذ در دیگران تنها با خوبی و مهربانی ممکن است و به تو هشدار می دهم که کسانی که در مقابلت ادعای عاشقی می کنند عاشقان واقعی نیستند. از آنها بر حذر باش.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز رفتار دوستانتان آنقدر غیر قابل تحمل شده است و در شرایطی قرار گرفته اید که شاید اولین راه حلی که به ذهنتان می رسد این باشد که از دستشان فرار کنید. با این حال خودتان هم خیلی خوب می دانید که فرار کردن راه حل خوبی نیست و باید موانعی که سر راه پیشرفت روابطتان قرار گرفته اند را از میان بردارید. خوشبختانه در حال حاضر شرایط برای رفع مشکلات فراهم است و شما می توانید درس های زیادی از مسائلی که پیش آمده اند بگیرید. اما پیش از هر کاری باید با ترس از تغییرات روبرو شوید. اما چه باور کنید و چه نکنید مواجه شدن با مشکلات عاطفی به آن وحشتناکی هم که به نظر می رسد نیست و در پایان حال خیلی بهتری پیدا خواهید کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دوست و یار عزیزی را از دست داده ای و در غم دوریش بی تابی. به دنبال راه چاره می گردی تا او را بازگردانی. تو که از صمیم قلب از کرده خود پشیمان هستی و قصد آزار او را نداشته ای و در ضمن به او حق می دهی که از تو رنجیده خاطر شود، بهتر است جسارت به خرج دهی و حرف دل را با او بگویی. بدان که دنیا چند روزی بیش نیست و چه بهتر که هرچند زودتر کدورتها برطرف شود.

فال روز متولدین خرداد

امروز مسائل مختلفی در روابط دوستانه، خانوادگی و عاشقانه تان به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند. اختلاف بین نیازهای شما و انتظاراتی که دیگران از شما دارند مدام دارد بیشتر و بیشتر می شود. اما جای هیچگونه نگرانی نیست. شما کنترل اوضاع را در دست دارید و خیلی خوب می توانید بین رسیدگی به نیازهای شخصی و مسئولیت های اجتماعیتان تعادل برقرار کنید. سعی کنید راهی پیدا کنید که بدون قربانی کردن آزادی خود به نیازهای عزیزانتان هم توجه کنید. آنچه خیلی اهمیت دارد این است که بتوانید درک کنید در این راه چه چیزهایی مهم هستند و چه چیزهایی بی اهمیت هستند و باید از جلوی راهتان کنار بروند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انسانی که در وجودش بذر عشق و محبت وجود ندارد، درواقع از زندگی هیچ بهره ای نبرده است و غرور بی جا مانع از ورود عشق به زندگی انسان است. و تو اگر در این راه قدم گذاشته ای، باید هوای نام و ننگ را از سر خود بیرون کنی و فقط به مقصود خود بیندیشی و در راه رسیدن به مقصود هر مانعی را از مقابل خود برداری.

فال روز متولدین تیر

امروز به صورت خیلی ناگهانی ایده های جدیدی به سرتان می زنند و دلتان می خواهد خیلی زود آنها را عملی کنید. تا جایی که می توانید به همه­ی جزئیات توجه کنید و هیچ چیز کوچکی را نادیده نگیرید. خلاقیت امروز در وجود شما همچون فواره ای است که دائم در جریان است، اما مواظب باشید که نقشه هایتان دیوانه وار نباشند. امروز برای شما پر از تضاد است، ظهر یک ناهار چرب و نرم می خورید، اما عصر به پیاده وری می روید. صبح تا دیر وقت می خوابید، ولی شب زودتر از همیشه به رختخواب می روید. کمی به خانه نظم بدهید و قفسه های کتاب و کابینت های آشپزخانه را مرتب کنید. آخرین باری که یخچال را تمیز کردید کی بوده است؟!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به شدت واله و شیفته کسی هستی و همیشه منتظر پیغامی از جانب اویی. اما بدان که فداکاریها و پافشاری های تو در راه این عشق بی مورد است و اسباب دردسر را فراهم خواهد کرد. او بنا بر دلایلی به این عشق رضایت ندارد. اگر واقعا دوستش داری به خواسته اش احترام بگذار و از زندگیش بیرون برو، گرچه می دانم برایت خیلی دشوار و عذاب دهنده است ولی شاید این فداکاری بزرگ تو دل او را بلرزاند.

 فال روز متولدین مرداد

امروز شما فکر می کنید که هر چیزی برایتان امکان پذیر است و هر چه بیشتر به این موضوع فکر می کنید هیجان بیشتری وجودتان را در بر می گیرد. اما شاید دیگران شما را به خاطر این شور و شوق بیش از اندازه سرزنش کنند. این که نسبت به شرایط موجود نگرش مثبتی داشته باشید واقعا قابل تحسین است، اما این که فکر کنید مثبت اندیشی با نادیده گرفتن واقعیت ها یکسان است اصلا منطقی نیست. پیش از عملی کردن ایده هایی که در سر دارید کمی به خودتان وقت بدهید تا بتوانید نقشه هایتان را کامل تر و پخته تر کنید. در روابط عاطفی خود سعی کنید از کاه کوه نسازید و راهی برای کنار آمدن با طرف مقابلتان پیدا کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تا زمانیکه انسان در موقعیتی مناسب قرار دارد دوستان بسیاری در دور و برش هستند اما دوست خوب کسی است که در زمان تنگدستی و موقعیتهای نامناسب در کنار انسان بماند. چنانچه مسافرتی به شما پیشنهاد گردید حتما استقبال نمایید که نفع شما در آن است، اما در حساب و کتاب خود دقت بسیار کن و از مال حرام بپرهیز که چون آتش زندگی انسان را می سوزاند.

فال روز متولدین شهریور

امروز یک تغییر مسیر ناگهانی به احتمال زیاد بهترین استراتژی برای مقابله با رفتار عصبی و غیر قابل پیش بینی یک دوست صمیمی و یا شاید هم شریک عاطفیتان، خواهد بود. درست است که شما نمی توانید رفتارهای دیگران را حت کنترل خود در بیاورید، اما می توانید با کمی دقت و توجه واکنش های خودتان را تحت کنترل در بیاورید. داشتن یک تفکر محدود و گیر دادن به دیگران به هیچ عنوان شما را به احساس رضایت نخواهد رساند. امروز حتما نظافت خانه را در برنامه تان قرار دهید، زیرا نظافت محیط اطرافتان ذهنتان را نیز از افکار اضافه و بیهوده پاک خواهد کرد. بعد از این کار حالتان خیلی بهتر خواهد شد و می توانید از ادامه روزتان لذت ببرید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مسافری در راه داری که مدتهاست آرزوی دیدارش در وجود توست. برای دستیابی به او به خدا متوسل شو که به زودی خبری از او به تو خواهد رسید و مسافرت از راه خواهد رسید و با رسیدن او زندگی به کام تو خواهد شد، پس تا روز وصال به خدا توکل کن و امید خود را هرگز از دست نده.

 

فال روز متولدین مهر

امروز درهای جهان اطرافتان به روی شما باز شده اند، پس از تمام زیبایی هایی که زندگی در اختیارتان قرار داده است بهره مند شوید. شاید خودتان متوجه این موضوع نباشید، اما اطرافیانتان شما را خیلی بیشتر از آن چیزی که خودتان فکر می کنید قبول دارند و کارهایی که می کنید و حرف هایی که می زنید تأثیر زیادی روی آنها خواهند گذاشت؛ از این فرصت به بهترین شکلی که می توانید استفاده کنید و اگر می خواهید کسی را در رابطه با موضوع خاصی قانع و یا با خودتان همراه کنید همین حالا دست به کار شوید. امروز در عملی کردن جزئیات برنامه هایتان به مشکلاتی بر خواهید خورد، اما بخش اصلی آنها را با موفقیت به اجرا در خواهید آورد.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

روزگاری همه تو را به عقل و درایت و کاردانی می شناختند، اما تو با یک انتخاب غلط، تمام مسیر زندگیت را عوض کردی و خود و دیگران را به دردسر انداختی ولی هنوز هم دیر نشده و فرصت داری تا از این راه برگردی، پس به این وسوسه ها اعتنا نکن و این بار با چشمان باز مسیرت را انتخاب کن.

 

فال روز متولدین آبان

هر حرفی که دلتان می خواهد را بگویید، اما انتظار نداشته باشید که دیگران به حرف هایتان گوش کنند. سعی هم نکنید که حرف خودتان را به زور به کرسی نشانده و آنها را قانع یا بهتر بگوییم، وادار به پذیرفتن حرف های خودتان کنید. شما برنامه های زیادی در سرتان دارید، چرا به جای این که اینقدر در مورد آنها حرف بزنید برای عملی کردنشان تلاشی نمی کنید. اکنون زمان مناسبی برای آماده سازی زمینه ی لازم برای به اجرا درآوردن این ایده ها به نظر می رسد. امروز برای بیان احساسات خود از غیر عادی ترین روش های ممکن بهره ببرید. شما می توانید با صراحت کلام، شوخ طبعی و رفتارهای منحصر به فردتان همه را تحت تأثیر قرار دهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

به شدت منتظر کسی هستی که با آمدنش غم و رنج تو پایان می یابد و خوشبختی به تو رو می کند. هرچه می کنی اندیشه ات از فکر او خالی نمی شود و تنها و تنها به او می اندیشی. روزها را به امید رسیدن به او به شب می رسانی. برای رسیدن به این نیت هنوز مدتی زمان لازم است. منتظر بمان و ناامید مشو. او خواهد آمد.

 

فال روز متولدین آذر

.

دست از خیال پردازی برداشته و از میان ابرها پایین آمده و پایتان را روی زمین بگذارید تا ببینید در دنیای واقعی چه می گذرد. کارهایی هستند که انتظارتان را می کشند و باید انجام شوند. باید زمانی را هم به انجام کارهای روزمره اختصاص دهید. اگر همه چیز را اینقدر برای خودتان سخت نکنید خواهید توانست کارهای بسیار زیادی را به انجام برسانید. اگر بخواهید در عالم خیال و رویا فرو بروید وقتی برای بودن در کنار دوستان و نزدیکانتان برای شما باقی نخواهد ماند. اگر مشکلی بین شما و شخصی که دوست دارید پیش آمد خودتان را با جستجو برای پیدا کردن مقصر و سرزنش کردن همدیگر خسته نکنید. در وجود خودتان به دنبال پاسخ و ریشه اصلی این مشکلات بگردید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

فرصتی به تو روی می آورد که با توجه به موقعیت فعلی ات هیچ توقع آن را نداشتی. حالا همه چیز بستگی به خودت دارد. اگر می خواهی به فرجامی نیک برسی، باید در این راه از جان و دل مایه بگذاری، زیرا این راهی است پر خطر که مشقات و رنجهای فراوان دارد. از حرف بیهوده مردم نترس و با اطمینان قدم به جلو بگذار که موفقیتت حتمی است. ضمن آنکه از انجام کارهای روزانه خود غافل مشو چه گردش ایام همیشگی است و باید با آن گشت.
 

فال روز متولدین دی

امروز با وجود این که تعطیل است شاید مجبور باشید بخشی از روزتان را با انجام برخی از کارها و وظایف مربوط به محل کارتان بگذرانید. با وجود این که می توانید انجام این کارها را به تأخیر بیندازید و امروز را استراحت کنید، اما اگر این کار را بکنید در هفته ی آینده به مشکل برخواهید خورد و مجبور به تحمل فشار بسیار زیادی خواهید بود. به نفعتان است که امروز یکی از قرارهای دوستانه تان را کنسل کرده و یا صبح زودتر از دیگر روزهای تعطیل بیدار شوید و قورباغه تان را قورت بدهید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکلی برخوردید بزرگ ترین اشتباهی که برای حل آن ممکن است بکنید این است که حقیقت را مخفی کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

درهای بسیار به تو گشوده شده است و راههای مناسبی در مقابلت قرار گرفته. از فرصت های موجود استفاده کن و به امید فرصت های بهتر در آینده زمان را از دست نده. اکنون زمان گشایش گره از کارهای بسته فرا رسیده. گرچه کاری سخت و دشوار است، اما نتیجه ای شیرین و مطلوب به بار خواهد آورد، پس هرچه زودتر اقدام کن که شاید هرگز این فرصت تکرار نشود.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز برای شما روز خیلی خوبی خواهد بود، پس تا می توانید از آن لذت ببرید. اعتماد به نفستان بالاست و احساس خوشبختی و راحتی می کنید. از این انرژی مثبتی که وجودتان را در بر گرفته است بهره مند شوید و از ابتدای روز برنامه ریزی کنید تا از هر لحظه ی روزتان استفاده کنید. شما خیلی وقت ها سعی در مخفی کردن احساسات خود دارید، اما امروز گفتن حرف دلتان می تواند پاداش های بزرگی را برای شما به همراه خواهد داشت. با در نظر گرفتن بدترین احتمالات ممکن و ساختن موانع ذهنی فرصت هایی که می توانید داشته باشید را از خودتان نگیرید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

تمام امکانات و موقعیتهایی که در اختیار ما قرار گرفته امانتی است، برای گذران زندگی و کسب رضایت حضرت حق. برای مال بی ارزش دنیا منت اهل دنیا را مکش که در این معامله متضرر خواهی شد. مدت عمر محدود است پس از زندگی کوتاه خود لذت ببر و وقت گرانبهای خود را مصروف کم و زیاد مال دنیا مکن و به دنبال نام نیکی باش که جاودانه خواهد ماند.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز روز خیلی خوبی برای انجام کارهایتان خواهد بود. شما به خوبی از پس انجام خسته کننده ترین کارها هم برخواهید آمد. پس از صبح زود لیستی از کارهایی که برای مدت ها پشت گوش انداخته بودید تهیه کرده و آنها را به انجام برسانید. شما این فرصت را خواهید داشت که کارهای بسیاری را به انجام برسانید. شاید در پایان روز کمی احساس خستگی کنید و فکر کنید که تمام روز تعطیلتان را با کار کردن گذرانده اید، اما از نتیجه ی کارتان لذت خواهید برد و می توانید از تمام لحظات فردا همان طوری که خودتان می خواهید استفاده کنید. البته در پایان روز هر چقدر هم که خسته باشید انرژی کافی برای یک دور همی دوستانه و یا یک شام عاشقانه را خواهید داشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

اکنون که به شکر خدا زندگیت سروسامانی گرفته دیگر جای شکوه و ناله نیست. اگر دلداده ای شکایت بیهوده مکن و اگر بی اعتنایی دیده ای از اعتراض بپرهیز. بدنامی و رسوایی قسمت کوچکی از راه پرنشیب و فراز عاشقیست. هرچه در این راه نصیبت می شود غنیمت شمر که هرچه از دوست رسد نیکوست.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A