خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱ اردیبهشت به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز چهارشنبه 1 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که نمی گذارند برنامه هایتان همان طوری که انتظارش را دارید پیش بروند. این اتفاقات جزئی و بی اهمیتی که در عملی کردن برنامه هایتان تأخیر ایجاد می کنند، ممکن است باعث شوند نسبت به توانایی خود در رسیدن به هدفتان دچار شک و تردید شوید. ولی برای پیدا کردن جواب مشکلتان حتی اگر دچار حس سردرگمی و تردید شده باشید هم نباید به دیگران نگاه کنید و منتظر اقدام آنها باشید. با وجود این که نیت دوستانتان خیر است، به احتمال زیاد نمی توانید توصیه های آنها را بپذیرید و ممکن است دلخوری به وجود بیاید. بهترین چاره این است که ضعف های خود را پذیرفته و راه حلی برای آنها بیابید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

آن کس که هدفی والا و بزرگ در زندگی برای خود دارد، با توسل به آن مشکلات و سختی ها را پشت سر خواهد گذارد. تو نیز که در آرزوی دستیابی به چنین نیت بزرگی هستی و فکر می کنی که او آلام تمام دردهای توست باید در راه خود ثابت قدم باشی و رنجها و سختیهای ناگزیر این راه را تحمل کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

اعتماد به نفس شما دارد به شدت افزایش پیدا می کند و روز به روز اعتقاداتتان قوت و فدرت بیشتری پیدا می کنند. ولی بهتر است به جای این که این وضعیت باعث شود با شتاب به سوی هدفی گام بردارید، چند هفته آینده را به خودتان وقت بدهید تا این وضعیت در شما به ثبات برسد و موفقیت خود را باور کنید. افزایش دادن خودآگاهی برای شما کار ساده ای نیست، چرا که ترجیح می دهید به جای تجزیه و تحلیل احساسات خود درباره آینده با قدرت و پشتکار تمام راه خود را به سوی جلو باز کنید. ولی در حال حاضر عاقلانه تر این است که درس های ارزشمندی که تفکر در مورد گذشته و وضعیت فعلیتان برای شما به همراه خواهد داشت را از دست ندهید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

نیتی در سر داری که بهتر است از انجام آن صرف نظر نمایی، چرا که انجام این نیت برای تو جز غم و اندوه به ارمغان نخواهد آورد و هرگز نخواهی توانست به مراد خود برسی. پس بهتر است بیش از این در این کار اصرار نکنی و روش بهتری را به کار گیری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

شاید امروز مجبور باشید با یکی از همکاران و یا شرکای عصبانی خود دست و پنجه نرم کنید. ولی اگر احساسات خود را در مقابله با احساسات منفی یک نفر دیگر تنها برای حفظ آرامش و راحتی بیان نکنید تنها باعث پیچیده تر شدن مشکلات خواهید شد. اگر خودتان رک و صریح در مورد نیازهایتان حرف بزنید دیگران مجبور نخواهند بود برای این که شما را به حرف بیاورند با شما جر و بحث کرده و یا حتی دعوا راه بیندازند. مواظب کسانی که زیاد حرف می زنند و وعده و وعیدهای بسیار می دهند باشید، زیرا آنها معمولا در عملی کردن حرف هایشان با مشکل مواجه می شوند و اگر بخواهید امروز به آنها تکیه کنید با مشکل مواجه خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

عشقی نهان در دل داری و منتظر یک موقعیت مثبت هستی که از جانب او فراهم شود. کار عاقلانه این است که به هر کسی اعتماد نکنی و سعی کنی بر افکار آشفته ات تسلط پیدا کنی. به زودی او به تو فرصتی خواهد داد. آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

انگار این روزها همه توان و انرژیتان را باید تنها صرف کارتان کنید و این موضوع باعث بیقراری و عصبی بودن شما شده است. درست است که کارهایتان زیاد شده اند، ولی این همه تلاشی که برای انجام وظایفی که به عهده تان هستند می کنید انرژی شما را از بین خواهد برد. اکنون وقت آن رسیده است که بین کار و تفریح و استراحت تعادل ایجاد کنید. ولی هنوز نباید دست به ایجاد تغییرات عمده بزنید، همین که سعی کنید تمام ساعات روزتان را صرف کارتان نکنید کافی است. با این حال نباید نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت باشید و خودتان را به بی خیالی بزنید، تنها باید اعتدال را در هر کاری رعایت کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خیالهای شیرین بسیاری در سر داری در حالیکه خودت خوب می دانی بسیاری از آنها ابدا عملی نمی باشد. با این حال حاضری سخت ترین کارها را برای رسیدن به مقصود انجام دهی ولی بدان که در راه تو مدعیان بسیاری وجود دارند که اگر می خواهی به مقصود برسی باید از آنان پیشی بگیری. به خدا توکل کن و با اطمینان قدم بردار تا پیروز بشوی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

با وجود این که همه شما را به عنوان فردی خلاق می شناسند، در حال حاضر انگار چیزی جلویتان را گرفته است. شما انرژی کافی برای دنبال کردن برنامه هایتان را دارید ، ولی از این وحشت دارید که مبادا ایده هایتان به اندازه کافی خوب نباشند. این حساسیت شما در تحلیل خودتان و ایده هایتان بر خلاف آنچه انتظار دارید اثرات مخربی روی عملکردتان خواهد گذاشت و باعث خواهد شد که در قضاوت هایتان اشتباه کنید. به جای این که روی نکات منفی و مشکلات احتمالی تمرکز کنید، این را در ذهنتان تصور کنید که نتیجه مورد نظرتان رابه دست خواهید آورد. همه ما حتی اگر بخواهیم در ظاهر منکر قانون جذب شویم هم به خوبی از صحت آن و قدرت تفکر مثبت آگاه هستیم.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی که به او دل سپرده ای از تو جدا خواهد شد و تو کسی را که برایت همچون گنجی گرانبهاست از دست خواهی داد زیرا او به دنبال یک زندگی پر تجمل است که تو از عهده آن بر نخواهی آمد. بهتر است با این حقیقت سازش کنی و خود را عذاب ندهی، زیرا صلاح تو در این جدایی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

وزن سنگین مسئولیت های مربوط به خانه و خانواده این روزها روی شانه هایتان سنگینی می کند و مانع این شده است که بتوانید به اهداف و مسیرهای تازه فکر کنید. خوشبختانه شما عجله ای ندارید و می خواهید این تغییر جهت در زندگیتان بر پایه ای مستحکم استوار باشد. با این حال وقتی در نظر می گیرید که چقدر کار برای انجام دادن باقی مانده است دچار نگرانی و سردرگمی می شوید. کافی است این را به خاطر داشته باشید که تغییرات بزرگ یک شبه اتفاق نمی افتند، پس با خیال راحت برای پرداختن به مسائل شخصی و خانوادگیتان وقت بگذارید. در رفتار شما وقار و متانت به خصوصی نهفته است که دیگران را به شما جذب می کند، کافی است خودتان باشید تا دل هر کسی را به دست بیاورید

 

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

وقتی مردم جلوی مسیر پیشرفت شما را می گیرند حس دلسردی و حتی عصبانیت به شما دست می دهد، چرا که آنها به درستی از اهداف و خواسته های شما آگاه نیستند. با این حال اصرار و پافشاری برای پیش بردن کارها به همان صورتی که خودتان انتظار دارید به ضررتان تمام خواهد شد. انرژی خود را برای قانع کردن دیگران و همراه کردن آنها برای خودتان تلف نکنید و بگذارید خودشان به خواسته خود و هروقت که خودشان می خواهند به شما بپیوندند. صبوری و گذشت زمان جنگجوهایی بسیار قدرتمند هستند که از میدان نبرد سربلند بیرون خواهند آمد. امروز روز خوبی برای کمیاستراحت، تماشای یک فیلم خوب و یا خواندن مجله مورد علاقه تان است.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

نردبان ترقی پله پله است و تو باید این پله ها را یکی پس از دیگری طی کنی. تا رنج شاگردی نبری استاد نخواهی شد. اگر می خواهی به نیت خود برسی باید خود را به سلاح علم و هنر مجهز نمایی و به هنر تواضع مزین نمایی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

به نفعتان است که بودجه ای را که برای خودتان در نظر گرفته بودید و فکر می کردید بی هیچ فشاری با آن سر خواهید کرد را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. طی چند ماه آینده ممکن است اوضاع اقتصادیتان همان طوری که انتظارش را داشته اید نباشد و به برخی مشکلات مالی و خرج های غیر مترقبه که در بودجه تان در نظر نگرفته بودید بربخورید. البته هیچ جای نگرانی نیست، زیرا آن چه به نظر شما مشکل مالی می آید بیشتر ترسی غیرمنطقی است که از مطابق نبودن بودجه تان با انتظاراتتان ریشه می گیرد. امروز خیلی سرحال هستید و نیاز شدیدی به داشتن فعالیت فیزیکی احساس می کنید، از خانه بیرون بزنید و در هوای تازه کمی ورزش کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از انجام کار خطایی به شدت پشیمان و شرمنده ای، اما بدان پشیمانی از کردار ناصواب در انجام ندادن مجدد آن است. اما در مورد انتخابی که کرده ای، دچار اشتباه نشده ای، چرا که این انتخاب تو را میان عاقلان و عالمان نه تنها خجالت زده نخواهد کرد، بلکه سربلند نیز خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

بهتر است امروز پیش از پذیرفتن مسئولیتی بیش از حد تواناییتان همه جوانب را در نظر بگیرید و کمی احتیاط کنید. شما در حال حاضر به دلیل شرایط کیهانی شور و هیجانی در وجود خود احساس می کنید که باعث می شود مسئولیت های سنگینی که در توانتان نیستند را به عهده بگیرید. اگر چنین کاری کنید مجبور خواهید بود که بهای تصمیمات اشتباه خود را بپردازید. کاری نکنید که پیش از رسیدن به مقصد انرژیتان تمام شود و توانایی کافی برای ادامه مسیر را نداشته باشید. تصمیم گیری امروز برای شما کاری دشوار و یا حتی غیر ممکن است، پس این کار را با خیال راحت به دیگران بسپارید و همان کاری را بکنید که به شما گفته می شود.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

تنها دلخوشی تو در زندگی عشقی است که در سر داری و هرچه به آن بیشتر می اندیشی بیشتر لذت می بری. اما بدان که برای وصال به این عشق لازم است مرتبه و موقعیتت را بالا ببری تا هم شأن او شوی و وقتی به وصال او نائل شوی کامیابی و موفقیت فراوان خواهی یافت و زندگیت مورد تحسین همگان واقع می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

با وجود این که شما به طور ذاتی تمایل عجیبی به رسیدن به موفقیت در کارهایتان در وجود خود احساس میکنید، امروز بیش از مسائل مادی این مسائل معنوی هستند که برای شما اهمیت دارند و توجهتان بیشتر به مسائل اخروی است. اهداف جاه طلبانه برایتان بی معنی هستند و به دنبال معنایی عمیق تر برای زندگیتان هستید. خوشحالی برای شما در حال حاضر در اموال و مادیات نیست و مسائل معنوی و روحانی برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. پس به این نیاز خود توجه کرده و حتما زمانی را برای پرداختن به این امور در برنامه امروزتان در نظر بگیرید. تحمل تردید ها و عدم قدرت تصمیم گیری در طرف مقابلتان برای شما بسیار دشوار شده است، ولی به او هم حق بدهید که نگران آینده اش باشد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

لجبازی های تو بی مورد است. غرض ورزی ها را کنار بگذار و به نصیحت بزرگان گوش کن و به جای آنکه تجربه کنی از تجربیات دیگران استفاده کن. از بدگویی دوستان بپرهیز که مهر و محبت را از بین می برد. چاره کار تو دعای خیر دیگران است. پس از اطرافیان خود غافل مشو و حق هم صحبتی را فرو مگذار.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما شور و هیجان بسیاری برای برنامه ریزی در مورد آینده در وجود خود احساس می کنید، ولی آنقدر ذخنتان درگیر ایده های هوشمندانه تان و زیبایی آینده ای که برایتان به همراه خواهند داشت شده است که عمل کردن به نقشه هایتان را غیر ممکن خواهد کرد. در ضمن این را هم باید یادتان باشد که موفقیت به سراغ هیچ کسی نخواهد رفت و این شما هستید که باید به دنبال آن رفته و آن را به دست بیاورید. اگر رویایی در سر دارید خودتان آن را به واقعیت بدل کنید و به دیگران وابسته نباشید. کاری برای خودتان بکنید که در آینده از خودتان بابت انجام آن سپاسگزار باشید. استعدادی که در به کار گیری کلمات دارید و حس شاعرانه تان را برای به دست آوردن دل کسی که دوست دارید به کار بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

بارها با خود تصمیم گرفته ای که دست از کارهای بیهوده بکشی و برای آینده خود فکری بکنی، ولی هر بار عهد خود را شکسته ای و فکر می کنی توان ترک عادت زشت گذشته را نداری. حس اعتماد به نفس خود را تقویت کن و از خدا یاری بخواه تا قبل از آنکه خیلی دیر شود تصمیم خود را عملی کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز از عالم رویا بیرون آمده اید و پیشرفت در دنیای واقعی توجه شما را به خود جذب کرده است، این باعث می شود که روز خوبی برای دنبال کردن اهداف حرفه ایتان باشد. با این حال تحت شرایط کیهانی ممکن است در راهتان با موانعی هر چند کوچک مواجه شوید که جلوی سرعت گرفتن شما را می گیرند، پس خودتان را برای آنها سرزنش نکنید و اگر بلافاصله به خواسته تان نرسیدید خودتان را مورد انتقاد قرار ندهید، چون کاری در این رابطه از دست شما بر نمی آید. بجای این که بی دلیل روح خودتان را خسته و فرسوده کنید این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر برای رسیدن به موفقیت هوشمندی بیش از سخت کوشی به شما کمک خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

چشم های خود را باز کن و با چشم بصیرت به وجود خود بنگر. چرا متوجه شأن والای خود نیستی و خود را در گیرودار دنیای بی ارزش مادی اسیر کرده ای؟ این حصار را بشکن و به چیزهای خیلی بالاتر فکر کن. تو می توانی به مراتب عالی معنویت برسی. این جوهر در وجود تو نهفته است، از آن بهره بگیر.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A