خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز یکشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۰ مرداد به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 10 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۱۰ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

گاهی بهتر است آدم خوش شانس باشد تا باهوش. امروز شما این درس را درباره خوش شانسی می گیرید و می فهمید که خوش شانسی انسان را در زمان و مکان درستی قرار می دهد. شما با فردی آشنا می شوید که تغییر بزرگی در حرفه شما می دهد. شاید او آینده کاری خوبی برایتان بیاورد و شما را با کسی آشنا کند که با او شریک تجاری شوید. اگر دلتان را به روی فرصت های جدید باز کنید، زندگی شما زیر و رو می شود. امروز آسمان مرز شماست و شما متوجه می شوید که فردی در جایی احساس بسیار مثبتی در مورد شما دارد. به نظر می رسد که شما از جذابیت او بی اطلاعید. تا وقتی که او را ندیده اید عجله نکنید. با دیدن او همه چیز عوض می شود. بجای نگاه کردن به جنبه های منفی برنامه و نقشه فعلی خود، به مزایای آن نگاهی بیندازید. پاداش های احتمالی را در نظر بگیرید. اگر زیادی در مورد چاله های مسیر فکر کنید، به هیچ جایی نمی رسید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

گرچه انسان عاقل و بالغی هستی ولی همه چیز را همگان دانند و هر انسانی در مواردی نیاز به شور و مشورت دارد. تو نیز برای فائق آمدن بر تردیدی که در انتخاب راه خود به آن دچار شده ای، با افراد مطمئن و با تجربه مشورت کن تا بهترین راه را انتخاب کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز هر دعوتی که از شما می شود بپذیرید تا با افراد جدیدی آشنا شوید. امروز تغییر عنصر اصلی حیات شماست و باید آن را بپذیرید تا پیشرفت کنید. حتی ممکن است در مناسبتی اجتماعی با شریک زندگی خود آشنا شوید. همه علایق او را بررسی کنید و به حس ششم خود اعتماد کنید. امروز خبرها مثل برق و باد پخش می شوند و ممکن است شایعه باشند یا از منبعی موثق شنیده شوند. چیزی که هیچ وقت نمی توانید از آن مطمئن باشید این است که این پیام در مسیر خود چه تغییراتی کرده است. امروز خبری در مورد یک فرد که شما به او علاقه دارید بسیار اغراق آمیز به نظر می رسد. بهتر است آن را از دست اول چک کنید و سریع نتیجه گیری نکنید. حالا زمان خوبی برای بررسی نقشه و برنامه کاری بلندمدت است. تغییر بزرگی در راه است، پس آماده تعدیل ها باشید. نیازی نیست که در همین مسیر بمانید در حالیکه حس می کنید به مسیر دیگری کشیده می شوید. به ندای دلتان گوش کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تمام تلاشت را کرده ای و با لطف الهی زندگی آرامی برای خود ساخته ای. اکنون شاد و خندان زندگی کن و از آنچه خدا نصیبت کرده لذت ببر. دوستان نزدیک را از خود نران، زیرا هر انسانی هرقدر بزرگ و کامل به دوستان صادق نیازمند است. از شر و شور دنیا دلگیر مشو که زندگی زیباست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز ممکن است از خواب بیدار شوید و متوجه شوید که جای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. اگر امروز حال و حوصله دکوراسیون را ندارید، چرا آن را به حرفه ها نمی سپارید؟ در این حین، کارهای زیادی هست که باید آنها را انجام دهید و اتاق کارتان را نیز مرتب کنید. کارهای هنری انجام دهید و کتاب هایتان را جمع و جور کنید. هرچند بار هم که حرفی را به یک فرد بزنید اگر او خودش را به کری بزند، دیگر کاری نمی توانید بکنید. شما چندین و چند بار به طرفتان گفته اید که چه احساسی دارید، ولی او هنوز همه چیز را دست کم می گیرد. امروز شما باید روش های خلاقانه و تخیلی بکار ببرید و او را در مورد نیت واقعی خود آگاه کنید. امروز درها را به روی پروژه های قدیمی ببندید و راه را به روی پروژه های جدید باز کنید. خرده کارهایی هست که باید الان به آنها بپردازید و ذهن خود را باز کنید. کارهای اضافی را به دیگران واگذار کنید و با دید تازه ای به مسائل بنگرید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

کسی (کاری) را در نظر داری و در تو تمایل بسیاری نسبت به آن شخص یا کار وجود دارد و منتظر اشاره ای موافق هستی. صلاح تو در این است که از ناشکیبایی و عجله پرهیز کنی تا به مقصود خود برسی، زیرا این تحول جدید بخت خواب آلوده تو را بیدار خواهد کرد و برایت کامیابی و موفقیت همراه خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما معمولاً تودار هستید، ولی امروز دلتان می خواهد به فعالیت های گروهی بپیوندید. شاید دوستانتان شما را دعوت کرده اند که پیششان بروید. یا همسایه ای از شما خواسته است که به گروه همسایه ها بپیوندید. هرچه باشد، همه نشانه ها حاکی از آن هستند که فعالیت های گروهی امروز ثمربخش هستند. شما با دوستان تازه ای آشنا می شوید. گاهی آب آرام است و گاهی امواج بلندی دارد. امروز چیزی شبیه به این در رابطه شما وجود دارد و شما فقط نوک پایتان را داخل این آب می کنید تا از عمق یا سردی آن اطلاع یابید. امروز عواطف و احساسات حتی برای چنین فردی قوی هستند. شاید بهتر باشد قبل از هر کاری سنگی در این آب بیندازید. امروز در اواسط روز در محل کار دچار سردرگمی می شوید و اگر آماده مواجهه با آن نباشید شما را عقب می اندازد. اول صبح برنامه ریزی کنید و از آن برای بعدازظهر استفاده کنید. برنامه های وسط روز نتیجه نمی دهند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

کسی (کاری) را در نظر داری و در تو تمایل بسیاری نسبت به آن شخص یا کار وجود دارد و منتظر اشاره ای موافق هستی. صلاح تو در این است که از ناشکیبایی و عجله پرهیز کنی تا به مقصود خود برسی، زیرا این تحول جدید بخت خواب آلوده تو را بیدار خواهد کرد و برایت کامیابی و موفقیت همراه خواهد آورد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز برای شما فناوری مهم می شود. شاید شما گوشی موبایل جدید یا سیستم کامپیوتری بخرید و این زندگی شما را آسانتر می کند. شاید تصمیمی بگیرید که در کلاس آموزشی شرکت کنید و در یک حوزه فنی مهارت کسب کنید. هر کاری بکنید یا هر چیزی که امروز یاد بگیرید شما را خوشحالتر و کار شما را سازنده تر می کند. دوستان و شرکا امروز بیشتر اجتماعی می شوند و شما به جاهای زیادی دعوت می شوید. دوست ندارید کسی را ناراحت کنید. شما برای همه جذاب هستید و دیگران مسحور شما می شوند. در مقابل زیاده روی ها گارد بگیرید. فرضیه سازی امروز موجب سوءتفاهم غیرضروری می شود. مردم باید در مورد کارهایی که انجام می دهند مشورت کنند. صحبت های عادی بین همکاران اطلاعات مهمی برایتان فراهم می کند. صبر داشته باشید تا همه چیز درست شود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

گذشته ای بسیار خوب و شاد داشته ای واکنون با خاطرات گذشته زندگی می کنی که این هیچ کار خوبی نیست. باید بدانی که زندگی رو به آینده جریان دارد. گذشته هرچه بود گذشت و دریغ آن را خوردن کاری عبث است. اکنون وقت آن رسیده که به فردای خود بنگری و زندگیت را دوباره بسازی. رازی که در دل نهفته داری نزد خود نگه دار که محرم راز بسیار کم پیدا می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما یک موجود اجتماعی هستید و امروز می توانید منتظر توجه و عنایت زیادی از سوی دیگران باشید. شما احساس خوبی دارید و خیلی بهتر به نظر می رسید و فکر نکنید که دیگران متوجه این موضوع نمی شوند. بیرون بروید و با دیگران اخت شوید. شما بااستعداد هستید و توانایی بالایی دارید. وقتی با دیگران هستید بسیار می درخشید. این امروز کاملاً مصداق می یابد. زمان هایی وجود دارد که شما هم خسته می شود و دوست دارید در رابطه خود مکثی ایجاد کنید. این فرد تمام تلاشش را می کند تا شما را به هیجان بیاورد، در حالی که شما حال و حوصله ندارید. از لحاظ عاطفی عجله نکنید. امروز باید حواستان به امور عملی باشد. شاید چالش هایی بین افراد یا در بعضی مسائل وجود داشته باشد که فراتر از کنترل به نظر برسد. باید آنها را جدی بگیرید. با عصبانیت واکنش نشان ندهید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. فکر می کنی قادری تمام مشکلات زندگی را به تنهایی حل کنی؟ این فکری است باطل. دنیا به هیچ کس وفا نکرده پس از دنیا و روزگار شکایت مکن. در موقعیت فعلی خودت خوشبختی را جستجو کن. کثرت مال و منال خوشبختی نیست. به خود بیا و به سعادت واقعی برس. اگر در سر راهت به سفری که قصد آن را داری مشکلاتی پیش آمده علت این است که در حال حاضر سفر برای تو صلاح نیست.

مطلب مشابه :   فال روزانه،فال امروز یکشنبه 3 آبان 94

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما روحی رمانتیک دارید. افکار شما امروز در مورد عشق و رمانس است. یا شما به فرد خاصی در زندگی تان می اندیشید و از این که او را پیدا کردید خوشحال هستید یا اینکه آرزو می کردید که کسی در زندگی تان باشد و بخش مهمی از روز را به زندگی با هم فکر می کنید. اگر در مورد ازدواج جدی فکر می کنید، از همه منابع خود استفاده کنید تا این اتفاق بیفتد. فقط بچه ها نیستند که بازی می کنند، عاشقان نیز اینطورند. گاهی قوانینی در این بازی ها وجود دارد که باید رعایت شود تا این بازی به درستی انجام شود. گاهی هم اصلاً قانونی وجود ندارد. بازی های که شما امروز بازی می کنید قانون دارند، با آنکه واضح نیستند. زمان بگذارید و هر قدم خود را با دقت بردارید. حس وظیفه شناسی شما نسبت به کار و خانواده امروز در تضاد با هم قرار می گیرند. تعادل ایجاد کنید. در این زمان انرژی شما بالاست. از این انرژی و احساسات مثبت به نفع خود استفاده کنید و کارهایتان را به انجام برسانید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

روزهای خود را با غم و اندوه سر می کنی و شبها را با بی تابی و بی خوابی. خود را به شدت عذاب می دهی و از زندگی ناامید و مأیوس شده ای. امید خود را هرگز از دست نده، چرا که جز شکست چیزی عاید انسان ناامید نمی شود. امیدوار باش که بعد از هر سختی، آسایشیست و تو نیز روزی از این غم و اندوه فارغ می شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز اتفاق بزرگی در نزدیکی خانه شما می افتد. توصیه می کنیم که در منزل بمانید و اگر ممکن بود، زیاد دور نشوید. امروز راه بندان می شود و همه جا شلوغ است و بهتر است در خانه بمانید. از این فرصت برای انجام کارهایی که عقب مانده استفاده کنید. تفریح کنید یا کتاب بخوانید یا اتاقتان را مرتب کنید. سعی کنید احساسات خود را تحت کنترل درآورید. شما هیچ وقت بیان و ابراز احساسات اغراق آمیزی ندارید و خودتان را آنطور که هستید نشان می دهید. نگرش شما در شروع روز است که تعیین می کند دیگران چطور در بقیه روز با شما برخورد می کنند. به دیگران بهانه ای برای نفرت یا بی احترامی به شما ندهید. شما لیاقتش را دارید که به بهترین وجه با شما برخورد شود.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

انسانی ساده دل، با محبت و دوستی یکرنگی. با تلاش و کوشش بسیار جای خود را در میان مردم باز کرده ای. تحمل سختی ها و مبارزه با مشکلات نشانه لیاقت توست. مطمئن باش با همه سادگی با توجه به این تواناییها به موفقیت های بزرگ خواهی رسید، پس در مقابل غم و غصه پایداری کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شما استعدادهای پنهانی دارید که امروز بر شما آشکار می شوند. شاید همکاری با فرد جدید باعث شود که کارها طوری انجام شوند که فکرش را نمی کردید. شاید استعداد نویسندگی، طراحی گرافیک یا مدیریت مالی داشته باشید و آن را کشف کنید. شما از این کشف خود بسیار خشنود می شوید و دنیایی از امکانات جدید برایتان باز می شود. نیازی نیست که همین حالا اقدامی بکنید. شما پر از وعده و وعید هستید، زیرا وعده های شما پتانسیل این را دارند که روز آفتابی و روشنی را برایتان بیاورند. افراد دوست دارند به وعده ها وفا شود به خصوص اگر در آن افراط شده باشد. یک وعده رمانتیک خاص که امروز می دهید باید در صورتی انجام شود که بتوانید به آن وفا کنید و طرف مقابل آن را بپذیرد. در غیر این صورت برایتان دردسر درست می شود. امروز ایده هایی مشترک با همکارانتان دارید. صحبت ها و تجارت شما از انرژی امروز قدرت می گیرد. در کارهای بسیار جدی می شوید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

ظاهری آرام ولی درونی پرهیاهو داری. از زندگی خسته شده و به دنیا توجهی نداری. به تازگی عشقی (کاری) سر راهت قرار گرفته که تو را به دنیا و زندگی علاقمند کرده و فکرت را به شدت مشغول ساخته است. به سخن اهل دل گوش کن و از حقیقت مرنج. به زودی پیامی دریافت خواهی کرد که زندگیت را لبریز از شادی و سعادت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شما فرد مهربان و پرمحبتی هستید. امروز شما به دیگران اهمیت زیادی می دهید و آنقدر این توجه شما زیاد و قوی است که شما اقداماتی برای انجام کاری برای آنها صورت می دهید. شاید این کار و لطف شما یک دنیا نباشد، ولی کمک بزرگی است. شما در مورد یک کار خیر چیزهایی می شنوید و دنبال داوطلب کمک می گردید. حتی یک نفر هم خیلی مهم است. امروز می توانید این موضوع را ثابت کنید. زمان هایی هست که حتی شما که صبر و نظم زیادی دارید می خواهید در چیزی افراط کنید. امروز در مورد فرد خاصی این اتفاق می افتد. رویاها و فانتزی های شما قوی می شود و قبل از اینکه متوجه شوید همه کارهایتان انجام می شود و آینده درست می شود. اگر فانتزی های خود را در چهارچوبی منطقی نگه دارید، ناامید نخواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

روزها و ماهها را در انتظاری سخت گذرانده ای ولی اکنون زمان انتظار به پایان رسیده است و به زودی کسی که منتظرش بودی وارد زندگیت خواهد شد و برایت خوشبختی و موفقیت به همراه خواهد آورد. نیت خیری که در دل داری عملی کن که بسیار میمون و مبارک است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما امروز درک عمیق تری از آنچه واقعاً برایتان اهمیت دارد می یابید. از آنچه کشف می کنید بسیار تعجب می کنید. مادیات برای شما خیلی کم اهمیت تر از معنویات است. مدتی طول کشیده است تا به این نتیجه برسید، ولی دیگر راه برگشتی وجود ندارد. فکر داشتن دوستان و خانواده در کنارتان دلتان را پر از عشق و محبت و گرمی می کند. دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است، این جمله شعار امروز شماست. اتفاقات جدید و متفاوتی برای شما می افتد که شما را امروز از خود بی خود می کند. جلسات جدید و چهره های تازه نویدبخش هستند و برای آینده چیزهای خوبی را رقم می زنند. شاید فردی را ملاقات کنید. ولی هنوز انتظار زیادی نداشته باشید و صبر کنید تا آشنایی های جدید ثابت کنند که واقعاً برایتان ارزش دارند. در برخورد با دیگران در محل کار صبور باشید. امروز روز خوبی برای پیشرفت است و باید عصبانیت را کنار بگذارید و رفتاری منطقی در پیش بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

نردبان ترقی پله پله است و تو باید این پله ها را یکی پس از دیگری طی کنی. تا رنج شاگردی نبری استاد نخواهی شد. اگر می خواهی به نیت خود برسی باید خود را به سلاح علم و هنر مجهز نمایی و به هنر تواضع مزین نمایی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز زندگی شما رو به رشد می رود و یک وابستگی یا عضویت جدید در یک گروه می یابید یا افراد جدیدی را ملاقات می کنید. شاید به یک مهمانی دعوت شوید و با افراد جدید و جالبی برخورد کنید و با دنیای آنها آشنا شوید. با دوستی قدیمی ملاقات می کنید و این برای شما درهای زیادی از فرصت های کاری باز می کند. روی باز داشته باشید و با همه گپ بزنید. امروز در رابطه شما انواع و اقسام تأثیرات پیش می آید و در مسیرتان چیزهای تازه ای می بینید. شاید فرد مقابل را خوب نشناخته باشید و رفتارهای او را درست درک نکنید. اشکالی ندارد آشنایی برای همین چیزهاست. بعداً همه چیز درست می شود، ولی در این لحظه احساس خجالت می کنید. با کشف روش های جدیدی برای انجام کارها امروز نیرو می گیرید. حتی اگر از مصاحبت با کسی لذت ببرید، امروز باید کار کنید. روی مسئولیت ها و وظایف خود تمرکز کنید تا در تعطیلات راحت باشید.

 

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

زندگی پستی و بلندیهای بسیار دارد اما انسان در هر شرایطی که قرار بگیرد، چه در سختی و چه در آسایش، می بایست روحیه خود را حفظ و شاد زندگی کند. زیرا روحیه مثبت، قدرت انسان را مضاعف می نماید. فردا برای تو روز تازه ای است، روزی که می تواند سرشار از موفقیت و کامیابی باشد.

همچنین ببینید

فال امروز جمعه 31 فروردین 97

فال امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE