خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۱۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۰ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 10 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۱۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اگر مشغول به تحصیل هستید و این اواخر نسبت به درس هایتان کوتاهی کرده اید بهتر است وقت بیشتری برای مطالعه بگذارید؛ شما به هیچ عنوان علاقه ای به گرفتن نمره های پایین ندارید و این موضوع شما را به شدت عذاب می دهد، پس تا دیر نشده است دست به کار شوید و درس هایی که انبار شده اند را هر چه سریعتر بخوانید. فکر گرفتن یک مهمانی بزرگ و دعوت کردن دوستان یا اعضای خانواده ذهن شما را به خود مشغول کرده است و در خیالتان حتی جزئیات این مهمانی را نیز برنامه ریزی کرده اید، ولی بهتر است کمی منطقی برخورد کنید و اگر لازم می دانید این آخر هفته را به خودتان، عشقتان و زندگیتان رسیدگی کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در بند عشق کسی هستی که عاشقان بسیار دارد و تو وقتی خود را با رقیبانت مقایسه می کنی به این نتیجه می رسی که از همه آنها عقب تر هستی. گویا آنها سواره اند و تو پیاده. ضمن آنکه می دانی وصال او مایه سعادت و خوشبختی توست پس ناامید مشو و بدان کسی به مقصود می رسد که خدا با اوست و از خدا مدد بخواه که او بهترین یاور و همراه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

فکر نمی کنید وقت آن رسیده است که کمی به خواب و خوراک خودتان و فعالیت های جسمانیتان توجه بیشتری نشان دهید؟ حتی اگر بگویید که این مسائل برایتان اهمیت چندانی ندارند هم خودتان خیلی خوب می دانید که هیچ چیزی به اندازه سلامتی جسمی و روحی اهمیت ندارد و سلامتی بزرگترین ثروت است. امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود، به شرط آن که زیاد به خودتان سخت نگیرید و اگر مجبور نیستید تا جای ممکن با مسائل جدی خودتان را درگیر نکنید. اگر برایتان ممکن است با کسانی که دوست دارید و از مصاحبت با آنها لذت می برید وقت بگذرانید و با آنها در مورد رویاها و آرزوهایتان حرف بزنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در زندگی خود دائما از این شاخه به آن شاخه می پری و بی آنکه منطقی فکر کنی پیوسته تصمیمات خود را عوض می کنی. به همین علت کارت پیش نمی رود. از خود ناامید مباش و برای آینده خود یک تصمیم جدی و منطقی بگیر و با امید به خدا آن را عملی کن. حتما موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

شما دارید سعی می کنید مسائلی که ذهنتان را درگیر کرده اند را از دیگران پنهان کنید و ترجیح می دهید در مورد آنها با دیگران حرف نزنید. اگر حقایق را از دیگران مخفی کنید به مرور زمان آنها نیز همین کار را خواهند کرد. وقتی در مورد آنچه در قلب و ذهنتان می گذرد با نزدیکانتان حرف بزنید آنها با خوشحالی به همفکری با شما خواهند پرداخت و راز دل خود را نیز با شما در میان خواهند گذاشت. امروز کمی گیج شده اید، می خواهید دست به کار شوید ولی احساس می کنید همه اطلاعات لازم را در اختیار ندارید و نقاط مبهمی وجود دارند که قدرت تصمیم گیری را از شما می گیرند. به خودتان سخت نگیرید و تا جای ممکن وقتتان را به تفریح و سرگرمی بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

تمام زندگیت را در گرو عشقی نهاده ای و همه چیزت را وقف دلدار نموده ای اما بدان که اصلی ترین عامل موفقیت در راه عشق، صبر و شکیبائیست و تو را تحمل باید، چرا که همانطور که خودت هم می دانی پایبندی به این عشق برای تو بهترین راهیست که به خوشبختی و سعادت منتهی می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز سعی کنید ستاره اصلی فیلم زندگی خودتان باشید و به نقشی که بازی می کنید افتخار کنید. تا می توانید لبخند بزنید، این لبخند امروز می تواند جادو کند. ایجاد ثبات در وضعیت مالیتان در حال حاضر کار چندان ساده ای به نظر نمی رسد و برای حل مشکلات موجود باید کمی صبر کنید. شاید فکر کنید برای جبران کمبودهای مالی باید تفریحات را از برنامه تان حذف کنید؛ درست است که باید هزینه ها را کم کرد، ولی تفریح کردن را نباید به طور کلی از برنامه زندگیتان خارج کنید. بجای این کار سعی کنید راه هایی برای افزایش درآمد خود پیدا کنید. برای رسیدن به هیچ جایی عجله نکنید، شما همین حالا هم به مقصدی که می خواسته اید رسیده اید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

همیشه بدست آوردن چیزهای گرانبها و پر ارزش با سعی و تلاش بسیار و رنج فراوان میسر می شود. برای آنچه گرانبهاست باید بهای گزاف پرداخت، پس تو نیز اگر می خواهی به آن گوهر گرانبها دست یابی باید بهای سنگینی پرداخت کنی و هرگز ناامید نشوی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

هیچ اشکالی ندارد اگر هر از گاهی دوست نداشته باشید هیچ کاری انجام دهید و دلتان بخواهد تنها خوش باشید و تفریح کنید. ولی این نکته را نیز یادتان باشد که کارهای امروز ما روی فردا و حتی فرداهایمان تاثیرات جدی می گذارند. پس بعد از تمام شدن خوشگذرانی فکرتان را روی زمان حال متمرکز کرده و کارهایی که برای داشتن فردایی خوب و هفته ای بهتر لازم است را انجام دهید. امروز دنیا به کام شما خواهد بود، پس می توانید با خیال راحت روزتان را آنجوری که دلتان می خواهد بگذرانید، هر راهی که امروز در پیش بگیرید راه درستی خواهد بود. پشیمانی احساس بیهوده ای است، پس خودتان را با آن آزار ندهید و اگر کاری برای رهایی از این احساس از دستتان بر می آید انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست با فکر انجام این نیت روزگار می گذرانی و برای رسیدن به هدف خود به هر دست آویزی چنگ می زنی، اما گاهی نیز دچار ناامیدی می شوی. بدان که عاقبت این قصه فرجامی بسیار خوش و دل انگیز برای تو خواهد بود، پس به تلاش خود ادامه بده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

کارها دارند آنطوری که شما دلتان می خواهد پیش می روند و این احساس آرامش و راحتی برای شما بسیار لذت بخش است. امروز کارهایی را انجام دهید که این حس آرامش و راحتی را برای شما بیشتر می کنند، با کسانی که دوست دارید به موزه، نمایشگاه های هنری، سینما و یا رستوران بروید. نمی توان از این حقیقت فرار کرد که شما در روابط خود به عمق و جدیت بیشتری نیاز دارید. خوشگذرانی یک چیز است و راضی کردن دلتان نیز چیزی دیگر است. امروز چه رابطه عاطفی خود را تازه شروع کرده باشید و چه مدت زیادی از آغاز آن گذشته باشد، برای رابطه تان باید وقت زیادی صرف کنید. شاید لازم است بیشتر با طرف مقابلتان حرف بزنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به کسی دل سپرده ای که نه تنها نسبت به تو بی اعتناست بلکه با تو سر لجبازی نیز دارد، ولی بدان تمام اینها که تو می بینی تنها ظاهر قضیه است. او اگرچه در ظاهر با تو دشمنی می کند و دیگران را بر تو ترجیح می دهد، ولی در باطن به شدت خواهان توست. از غم و مشکلات عشق گریزی نیست و باید همه را تحمل نمود ولی به عاقبت شیرین آن می ارزد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما امروز نیاز شدیدی به ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید و از تنهایی بیزارید. با دوستان و همکاران خود تماس بگیرید و با آنها به گردش و تفریح بروید. این کار ارتباط بین شما و آنها را عمیقتر و با معناتر خواهد کرد. شما همیشه از ارتباط داشتن و صحبت کردن با افراد روشنفکر لذت می برید، امروز این کار به ویژه شما را قادر می سازد نقشه های بلندپروازانه خود در مورد آینده را با آنها در میان بگذارید و نظر آنها را نیز جویا شوید. ولی این را نیز به یاد داشته باشید که باید زمانی را هم برای کارهای شخصیتان بگذارید و از برنامه روزانه تان عقب نمانید. امروز حاضرید به راحتی و به خاطر هر چیز پیش پا افتاده ای برنامه روزانه تان را کنار بگذارید، ولی بهتر است به تعهدات خود پایبند باشید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

زندگی سیری است به سوی پیشرفت. سکون و رکود انسان را از مرحله ترقی باز می دارد. وقت آن رسیده که در زندگی خود تحولی بنیادی بوجود آوری و دنیا را آنگونه که خود می خواهی بسازی. سفری که در پیش داری برای تو خیر است و به امید خدا آغازی است برای شروع یک زندگی تازه.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز آنقدر ذهنتان را درگیر جزئیات کرده اید که دارید از اصل کار باز می مانید و این می تواند مانع رسیدن شما به اهدافتان شود. به جای این که وقت خودتان را با این کار تلف کنید سعی کنید هر چه زودتر کارهای امروزتان را پیش ببرید، زیرا در ساعات بعد از ظهر به احتمال زیاد درگیر کارهای دیگری می شوید و وقتی برای رسیدگی به کارهای شخصیتان برای شما باقی نخواهد ماند. شاید دوستتان از شما کمک بخواهد و یا در محل کارتان یکی از همکارانتان تقاضا کند که در انجام کاری او را همراهی کنید. دوست دارید امروز با کسانی وقت بگذرانید که درک شما از زندگی و مسائل معنوی را بالا ببرند و اگر چنین فردی را پیدا نکنید ترجیح می دهید در تنهایی خودتان فرو روید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دنبال اهداف خاصی در زندگی هستی که به نظر دیگران بی ارزش می آید ولی به اعتقاد خودت بهترین اهداف و بهترین روش را برای رسیدن به آنها انتخاب کرده ای. اعتماد به نفس شما شایسته تقدیر است و ایمان و اعتقاد شما به هدفتان عامل موفقیت شماست، پس به طعنه ها و سرزنشهای دیگران اعتنا نکن و اهداف خود را دنبال کن که پیروز خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

اگر احساس می کنید که گره ای در کارتان افتاده است انتظار نداشته باشید که معجزه رخ بدهد، این خودتان هستید که باید کنترل امور را در دست بگیرید و مشکلتان را حل کنید. امروز شاید مجبور شوید بیش از آنچه دوست دارید در خدمت دیگران باشید؛ از طرفی کارها و وظایف خودتان را باید انجام دهید و از طرفی هم دوست دارید طبق معمول نقش قهرمان را برای دیگران ایفا کنید. برای قهرمان بازی کارهای خودتان را پشت گوش نیندازید. شما در هر حالتی دوست دارید استقلال خود را حفظ کنید، در غیر این صورت احساس خواهید کرد همان افرادی که خیلی دوست دارید و برایتان مهم هستند از عشقشان برای شما زندان ساخته اند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دوران سیاه غم و غصه به آخر رسیده است. فرصتی در اختیار تو قرار گرفته که بی تردید گذران است و باید در استفاده از آن عجله کنی و بدانی آنچه که از انسان باقی می ماند و چون گنجی جاودان است، نام نیک و کردار نیک است. زندگی اوج و افول را با هم در خود دارد و هیچ کس از این قاعده مستثنی نیست حتی رقیب شما!

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

از ته دل آرزو می کنید که ای کاش اطرافیان اینقدر به شما وابسته نبودند، ولی راه فراری از این وضعیت وجود ندارد. تجربیات و مهربانی شما دیگران را به شدت به شما وابسته کرده است و شما هم نمی خواهید آنها را از خودتان ناراحت کنید. البته این را هم به یاد داشته باشید که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و ممکن است روزی شما نیز به آنها نیاز داشته باشید. آنها نیز با روی باز در کنارتان خواهند بود. امروز شاید بخواهید کارهایتان را از دیگران مخفی کنید، زیرا نگران این هستید که مبادا دیگران در مورد شما و رفتارتان بد قضاوت کنند. شاید فکر کنید حرف مهمی برای زدن ندارید که بتواند توجه دیگران را جلب کند، ولی باید به خودتان فرصت بدهید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

در گذشته چیزی (کسی) را از دست داده ای که خیال آن هرگز از سرت بیرون نشده و پیوسته حسرت گذشته را می خوری، ولی وقت آن رسیده که از این خواب غفلت برخیزی، زیرا یکبار دیگر شانس به تو روی آورده پس فرصت را از دست مده و نگذار زندگیت تباه شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز مسائل و مشکلات حل نشده تان دوباره ذهنتان را به خود مشغول کرده اند، ولی این حال و هوای جدیتان ممکن است اثری منفی روی همکارانتان بگذارد. کارهای بسیار زیادی که برای انجام دادن دارید و استرس ناشی از آنها شاید باعث شود کمی احساس تنهایی کنید ولی نباید بگذارید که این احساس ادامه پیدا کند. از دیگران فاصله نگیرید و سعی کنید ارتباط گرم خود را با اطرافیانتان حفظ کند. شاید حتی بتوانید از دیگران تقاضای همفکری کنید و با کمک آنها سریعتر کارهایتان را انجام دهید. امروز احساس می کنید بعضی دوست هایتان از خانواده تان هم به شما نزدیک تر هستند، به آنها نشان دهید که قدرشان را می دانید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

ارزش دل تو بیش از این است که آن را به دست کسی بسپاری که تنها صورت نیکو دارد. به کسی دل بسپار که ارزش آن را بداند و در راه عشق تو حافظ به فداکاری و گذشت باشد و همانگونه که تو تا پای جان به او وفاداری او نیز به تو وفادار باشد. هر کسی را محرم اسرار دل خود مدان که هر کسی لیاقت ورود به حریم دل تو را ندارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

دوست دارید به جای انجام دادن کارهایی که دارید یک جا لم بدهید، خوشبختانه غلبه کردن به این حس بطالت کار چندان سختی نیست و با نگاهی به لیست وظایف امروزتان می توانید به تنبلیتان غلبه کنید و دست به کار شوید و وظایفتان را به انجام برسانید. اگر کسی اشتباهاتتان را به شما گوشزد کرد به جای این که با او تند برخورد کنید به انتقادات سازنده اش گوش کنید و اگر می بینید حق با اوست به نصیحت هایش عمل کند. سعی نکنید احساسات خود را مخفی کرده و نادیده بگیرید، ولی حرف هایتان را با دقت بیشتری انتخاب کنید. شما می توانید بی آن که طرف مقابلتان را برنجانید صداقت داشته باشید و نواقص کار او را متذکر شوید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

قصد آغاز کاری جدید را داری که هیچ به صلاح تو نیست و اگر آن را آغاز کنی جز پشیمانی سودی نخواهد بخشید. در همین کار فعلی خود می توانی با تلاش بیشتر به موفقیت های بزرگی برسی، چون برای تو جای ترقی و پیشرفت هست اما برای رسیدن به هدف عجله نکن و با صبر و حوصله پیش برو.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A