خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال روزانه ۱۰ اردیبهشت به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 10 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز به یک میهمانی دعوت می شوید که برایتان بسیار اهمیت دارد. این میهمانی برایتان بیش از آنچه انتظارش را دارید، جذاب خواهد بود و با افراد بسیاری ارتباط برقرار خواهید کرد که در آینده ای نه چندان دور تاثیر وافری بر زندگی تان خواهند گذاشت. اگر چه این میهمانی بر خلاف میل شما بیش از اندازه شلوغ است، اما در نهایت لذت بسیاری از آن می برید و حتی اگر مجرد هستید نیمه گمشده زندگی خود را پیدا خواهید کرد. به زودی یک تغییر بزرگ در زمینه کاری در زندگی تان رخ می دهد که شرایط مالی تان بهتر از قبل می سازد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دچار مشکلی هستی که از حل آن عاجز شده ای. این مشکل برایت دردسرها و رنجهای بسیاری بوجود آورده. از همه بدتر سرزنش های دیگران است که عرصه را بر تو تنگ نموده است. بدان که اگر از جان و دل برای حل این مشکل مایه بگذاری و نهایت تلاش خود را بکار بگیری، موفق خواهی شد مشکلات را حل کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز در یک مراسمی که وابسته به بحث های اجتماعی یا حتی سیاسی است شرکت خواهید کرد. اگر با شریک زندگی یا حتی جمعی از دوستان تان در آنجا حضور داشته باشید برایتان بهتر خواهد بود. این مراسم هیجان زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. یادتان باشد که یک دفتر و خودکار با خود به همراه داشته باشید تا در صورت نیاز نکته های لازم را یادداشت کنید. ضبط کردن صدا هم می تواند کمک شایانی به شما کند. سعی کنید از تک تک لحظه های آن برای بهبود زندگی خصوصی خود استفاده نمایید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

قبل از این روزگار بسیار خوشی داشتی و یاری همدل و همزبان که از بد روزگار او را از دست دادی و تلاشهای دوباره ات بی نتیجه ماند. بدان که تمام خوشیها ناپایدار است. اکنون دیگر غفلت جایز نیست. به فردا بیاندیش و دوباره از نو شروع کن که فردا روز دیگری است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

به زودی شرایط شغلی تان بهتر از قبل خواهد شد. مدت هاست منتظر یک تغییر ناگهانی در زندگی تان هستید، امروز از آن روزهایی است که نشانه های آن را می یابید و روحیه تان از این رو به آن رو می شود. شما سختی های زیادی را برای رسیدن به این مرحله کشیدید و حال زمان برداشت محصول است. قدر این لحظات را بدانید و خدا را برای آنچه دارید، شکر کنید. ممکن است برخی از دوستان تان به پیشرفت شما حسادت کنند اما تنها شمایید که مهم هستید و باید موفقیت خود را جشن بگیرید و خوش باشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نیتی که در سر داری به صلاح تو نیست. از آنجا که روزی مقدر است تلاش بیش از اندازه تو برای کسب مال جز غم و غصه حاصلی نخواهد داشت. ادعای بیهوده نکن و تا اسباب بزرگی در تو مهیا نشد، لاف بزرگی نزن. اگر انسانی قانع باشی از همین نعمت هایی که خدا در اختیارت قرار داده بیشترین لذت را خواهی برد و زیباترین زندگی را خواهی ساخت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

تصمیم به ادامه تحصیل دارید اما مکانی که انتخاب کرده اید در شهر یا کشور دیگه ای قرار دارد، به همین دلیل برای ادامه این راه شک دارید. سعی کنید به ندای قلب تان گوش دهید و از او برای یافتن مسیر درست زندگی تان کمک بگیرید. اما حواستان باشد که قدمی را بدون برنامه ریزی بر ندارید. بد نیست قبل از هر تصمیم گیری با شریک زندگی خود مشورت کنید. در چند روز آینده ایده های جدیدی به ذهن تان می رسد که می تواند در پیشرفت کارهایتان موثر باشد و راههای روشنی را برای شما باز کند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سالهاست که در انجام نیتی تلاش بسیار می کنی و با سعی و کوشش فراوان تمام مشکلات را از سر راه برداشته ای و تمام هدفت رسیدن به آن مقصود است. مطمئن باش که عاقبت جوینده یابنده خواهد بود و تلاشهای تو نیز بی ثمر نخواهد ماند. پس هرگز امید خود را به فردایی بهتر از دست نده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

امروز مجبوربد به خاطر موضوعاتی چون تحصیل، کار یا حتی برای برنامه ریزی یک مسافرت، زمان زیادی را پای تلفن بگذرانید. شما در پیدا کردن آنچه که خود بدان علاقندید هم کمی شک و تردید دارید، پس بهتر است از فردی که تجربه کافی دارد کمک بگیرید و قبل از هر تصمیم گیری با او مشورت کنید. شاید در ابتدا آنچه که می شنوید کمی برایتان گیج کننده باشد اما نگرانی به دل راه ندهید هر کجا برایتان سوال پیش می آید،  بپرسید تا تمام ابهامات برطرف شود و بتوانید بهترین مسیر را انتخاب کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

اکنون که با همه زیرکی ها و کناره گیری ها در دام عشق اسیر شده ای بی تابی ها و غصه های تو بیهوده است. خود را بیش از این عذاب نده و نسبت به آینده ناامید نباش. بدان که تو در میان رقیبان خود برگزیده خواهی شد. آنها کنار گذاشته خواهند شد و این تو هستی که به مقصود خود خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

آیا به فکر شروع کاری بوده اید؟ اگر مدت هاست موضوعی ذهن شما را به خود درگیر کرده است، امروز زمان خوبی است تا قدم به بیرون از خانه بگذارید و شرایط لازم را برای آن فراهم کنید. اگر از دست همسایه، دوست یا اقوام تان کاری بر می آید، خجالت و رودربایستی را کنار بگذارید و از آنها کمک بخواهید. مطمئن باشید که  آنها نیز با تمام وجودشان به یاری شما می شتابند. توصیه می کنیم این روزها بیشتر به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت دهید. کتاب خواندن هم می تواند در این روزها رفیق خوبی برایتان باشد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

روزها و ماهها را در انتظاری سخت گذرانده ای ولی اکنون زمان انتظار به پایان رسیده است و به زودی کسی که منتظرش بودی وارد زندگیت خواهد شد و برایت خوشبختی و موفقیت به همراه خواهد آورد. نیت خیری که در دل داری عملی کن که بسیار میمون و مبارک است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز کنجکاوی شما افزایش یافته طوری که دوست دارید از تمام چیزها سر درآورید. از طرف دیگر انرژی شما هم زیاد است و نمی توانید یک جا بند شوید. تمام این شرایط دست به دست هم داده تا شما فعال تر از همیشه به نظر آیید طوری که اطرافیان تان نیز متوجه این موضوع بشوند. با کتاب خواندن یا سرچ کردن در اینترنت می توانید اطلاعات خود را در هر زمینه ای که می خواهید افزایش دهید. به زودی پروژه های جدیدی به دست تان می رسد  طوری که وقت سر خواراندن هم ندارید پس از همین حالا از زمان خود نهایت لذت را ببرید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

غم و اندوه و تنهایی و بی همدمی تو را بشدت آزرده کرده است. سرنوشت انسان مقدر است و جنگ با تقدیر به صلاح تو نیست. بهتر است با زندگی سازش کنی. به زودی مژده وصلی به تو خواهد رسید که تو را غافلگیر خواهد نمود. این شادی بر تو مبارک و میمون باد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

اخیرا انرژی زیادی از خود را برای موضوعی گذاشته اید، وقت آن است کمی دست نگه دارید و آن را به حال خود رها کنید. مطمئن باشید همین که رهایش کنید، همه چیز همانطور که شما دوست دارید، پیش خواهد رفت. بهتر است امروز کمی به رابطه عاطفی که در آن قرار دارید، بیاندیشید. اگر دچار گیجی و ابهام شده اید، کمی در تنهایی به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید. شاید واقعا موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ و مهم نباشد. پس قبل از هر گونه بحث و جدال و متهم کردنی، از آنچه واقعیت دارد، مطمئن شوید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

به زودی از دوستان خود کمکهای بزرگی دریافت خواهید کرد و مشکلات فعلی تان حل خواهد شد. روزگار غم و اندوه سپری گردیده و زمان شادمانی و سرخوشی رسیده است. اکنون که این فرصت به تو روی کرده، این بار با دقت بیشتری مسیر زندگی خود را انتخاب کن و بدان که هرچه تعلق کمتر باشد زندگی آسانتر است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز فردی نزد شما می آید که از دیدن او سورپرایز می شوید. او خبرهای مهمی برایتان دارد. این اطلاعات می تواند زندگی شما را به بهترین شکل تغییر دهد به شرط آنکه با فکر قدم بردارید. سعی کنید در طول مدتی که با او صحبت می کنید، به خوبی به حرف هایش گوش دهید تا نکته ای از دست تان در نرود. اگر چه بعد از رفتن او ممکن است کمی گیج شوید و شروع به فکر و خیال کردن کنید اما در نهایت ذهن تان نظم می یابد و می توانید به درستی تصمیم بگیرید. یک پیاده روی می تواند حال شما را جا آورد و آرام تان کند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به زودی از دوستان خود کمکهای بزرگی دریافت خواهید کرد و مشکلات فعلی تان حل خواهد شد. روزگار غم و اندوه سپری گردیده و زمان شادمانی و سرخوشی رسیده است. اکنون که این فرصت به تو روی کرده، این بار با دقت بیشتری مسیر زندگی خود را انتخاب کن و بدان که هرچه تعلق کمتر باشد زندگی آسانتر است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز رابطه شما با دوستان، اقوام یا حتی شریک زندگی تان به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت و همه چیز بر وقف مرادتان خواهد بود. شما در برقراری ارتباط با دیگران مهارت یالایی دارید و توانایی تان در دیدن زاویه دید دیگران نیز فوق العاده است. اما یادتان باشد این بدان معنی نیست که نظرهای آنها همیشه باید با نظرات شما یکی باشد. گاهی می توان از همین تفاوت ها درس های جدیدی آموخت. زمان حال بهترین فرصت برای یادگیری و لذت بردن است پس ثانیه ای را از دست ندهید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

برای انجام کاری عزم خود را جزم کرده و تا پای جان بر سر انجام آن ایستاده ای، اما در این میان ناامیدی و ترس از عاقبت این کار تو را عذاب می دهد. به خدا توکل کن و در انجام امور شکیبا باش که به طور یقین از کار خود نتیجه مطلوب را به دست خواهی آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

برقراری ارتباط با همکاران تان می تواند به نفع شما باشد پس سعی کنید اگر کدورتی میان تان پیش آمده آن را برطرف سازید. به زودی پروژه ای به دست تان می رسد که می توانید به کمک دیگران آن را به اتمام برسانید و درآمدتان را افزایش دهید. اگر در ارتباطات خود صداقت داشته باشید همه چیز به بهترین شکل ممکن اتفاق خواهد افتاد. خودتان را به دست امواج دهید و به سرنوشت اعتماد کنید تا شما را به سمت هدف تان نزدیک تر کند. زندگی بالا و پایین های زیادی دارد، سعی کنید از تمام لحظه های آن لذت ببرید و تجربه کسب کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

اکنون که فرصت آن را داری که از زیباییهای زندگی لذت ببری چرا با بیش از اندازه دل بستن به مال دنیا خود را در تنگنا قرار می دهی؟ زراندوزی و جمع مال در جایی که انسان باید این دنیا را ترک کند، کاری بیهوده است. پس از زندگی خود لذت ببر، مسافرت و گردش کن و از زیباییهای زندگی بهره بگیر که فرصت انسان بسیار محدود است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز از جانب دوستان و اقوام خود حمایت های زیادی خواهید شد و همین موضوع بسیاری از نگرانی های شما را از بین خواهد برد و به آینده امیدوارتان خواهد کرد. اگر به فکر گفتگو با فرد یا افرادی هستید، امروز بهترین زمان است زیرا همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت. یکی از دوستان تان شما را به فردی معرفی می کند و در این ارتباطات زندگی تان متحول خواهد شد. در اواسط روز خبری می شنوید که روزتان را خواهد ساخت. خودتان را برای یک جشن کوچک آماده کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

آن کسی که تو انتظارش را می کشیدی به راهی خلاف انتظار تو رفته است و اکنون تو مستاصل و حیران شده ای. تو هم همان راهی را انتخاب کن که او برگزیده، زیرا کامیابی و صلاح تو در آن است، پس تردید مکن که اگر در این راه تلاش کنی زندگیت شیرین و گوارا خواهد شد. فقط توجه داشته باش که هرگز کاری نکنی که آه کسی دامانت را بگیرد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۳۱ شهریور ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۳۱ شهریور ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی