خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱۰ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز دوشنبه ۱۰ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۰ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۰ آبان به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 10 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱۰ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

در مورد شما، نقطه برگشت مفهوم متفاوتی دارد. این نقطه می تواند تغییر شخصیت و دیدگاه شما یا یک رویداد اجتماعی باشد که باعث تغییر همه چیز در آینده خواهد شد. همه حرف های عجیبی که می شنوید، برای شما اتفاق خواهد افتاد. یکی از بزرگ ترین آنها در ماه آینده برای شما پیش می آید. شما  همیشه پیشگام یادگیری مسایل جدید یا ایجاد رابطه با افراد جدید هستید. اما امروز شاید بهتر باشد فرد مورد علاقه خود را تنها بگذارید تا بتواند فکر کند و به شخصیت واقعی خود بازگردد. با این کار، می توانید بیشتر خود را در دل او جا کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

تو انسانی ساده دل و پاک هستی اما به دام مکر و حیله بداندیشان گرفتار آمده ای. به امید خدا آنکه تو را در این دام انداخت به زودی رسوا خواهد شد و حاصلی جز شرمندگی نخواهد برد. گرچه دست تو از گرفتن انتقام کوتاه است ولی بدان که خدا بهترین انتقام گیرنده است و هیچ جرمی در نزد او بی کیفر و مجازات نمی ماند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:


شاید امروز از یک سفر طولانی بازگشته باشید. سفر همه چیز را تغییر می دهد اما این تغییر در شما عمیق تر است. به طوری که دیگر نمی توانید به زندگی سابق خود بازگردید و همه چیز همچون قبل باشد. این باعث محدودیت زیاد شما می شود. مگر همیشه دنبال تغییر و تحول نبودید؟ امروز زمان آن فرارسیده است. همیشه مسایل احساسی و رمانتیک برای شما ارزش داشته است و همین باعث می شود تا امروز نیز توجه ویژه ای به رابطه خود داشته باشید. امروز با افرادی ملاقات خواهید کرد که تجربه بیشتر در زمینه عشق دارند. در این میان نیز دوستان جدید و خوبی می یابید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

اکنون که در بهار عمر به سر می بری، شاد زیستن و لذت بردن از شادیها را بیاموز که مدت عمر بسیار محدود است. در انتخاب دوستان و همنشینان دقت بسیار کن و به پند و اندرز بزرگان توجه داشته باش. به اطراف خود با چشم بصیرت نگاه کن و عمر پرارزش خود را صرف غم خوردن مکن که سختی راه زندگی در مقابل بزرگی و ارزش اهداف انسان آسان می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

اگر از بودن در رابطه رمانتیک خود احساس خفگی می کنید و به هیچ وجه نمی خواهید بیشتر از این، آن را ادامه دهید، چرا خود را آزاد نمی کنید. انرژی های امروز به شما کمک می کنند تا  این تصمیم مهم را اتخاذ کنید. از همین امروز تصمیم بگیرید تا به شکلی دیگر زندگی کنید. امروز هم شما و هم نامزد شما، هر کدام به راه خود می روید و مسایل و آدم های جدید را امتحان می کنید. غذاهای متفاوت می خورید و لباس های متفاوت می پوشید. این مساله برای هر دوی شما خوب است. گاهی در زندگی بد نیست کارهای عجیب انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

خداوند به قدر کفایت از نعمات خود تو را برخوردار کرده است. قصد سفر تو برای به دست آوردن سود بیشتر به صلاحت نیست. حرص و طمع بیهوده نورز و برای سود بیشتر زیر منت دیگران نرو و به دنبال رضای خدا باش که برای خیر دنیا و آخرت برای تو کافی است

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما امروز با افراد عجیبی ملاقات خواهید کرد که زندگی شخصی یا ازدواج شما را تحت تاثیر قرار می دهند. اطرافیان از شما می خواهند تا آزادی بیشتر به خود بدهید. این افراد تحت تاثیر انرژی های امروز هستند. اما لازم نیست به حرف های آنها گوش کنید. آزادی داشتن یا نداشتن کاملا نسبی است و بسته به موقعیت های مختلف، متغیر است. اگر مجرد هستید و دنبال عشق می گردید، در مکان های همیشگی آن را نخواهید یافت. رستوان، کافه، مکان های تفریحی یا … جدید را انتخاب کنید تا با آدم های جدید روبه رو شوید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

هیچ گاه برای ترقی و پیشرفت خود به تنزل دیگران راضی مشو و در انجام کارها دقت لازم را به خرج بده و بدان که مال و ثروت زشتی عمل را نمی پوشاند و اگر تمایل داری در نظر دیگران محترم باشی احترام همه را حفظ کن و به حرف حق حتی اگر از زبان دشمنت بیان شود احترام بگذار و تنها از سخن دانایان پیروی کن.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

اگر واقعا و از صمیم قلب دوست دارید در زندگی خود تغییر ایجاد کنید، امروز دست به کار شوید. انرژی های امروز این فرصت و قدرت را به شما خواهند داد. این تغییر می تواند در مورد اخلاق، رفتار یا روحیات شخصی خودتان، رابطه عاطفی یا حتی شغل شما باشد. هر چه هست، از فرصت پیش آمده استفاده کنید. امروز با افراد جدیدی می توانید آشنا شوید که دوست یا شریک خوبی برایتان باشد. اما باید از صمیم قلب و صادقانه با او برخورد کنید تا او نیز رفتار و عقاید شما را تحسین کند.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

روزگاری است که خود را به دست تقدیر سپرده ای و می اندیشی هرچه باداباد. اما بدان روشی که تو انتخاب کرده ای سودمند نخواهد بود. گرچه تو تاکنون تلاشهای بسیاری کرده ای، اما باز هم تلاشی مضاعف لازم است تا تو را به آنچه که آرزویش را داری برساند. پس در رفتار خود تجدیدنظر کن که صلاح تو در این است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز به طور کاملا محسوس تغییر خواهید کرد اما ماه ها طول می کشد تا متوجه شوید چرا و چگونه این تغییرات روی شما تاثیر می گذارد. امروز به شدت به آزادی نیاز دارید. شاید برای این منظور حتی دوستان خود را نیز تغییر دهید و با افراد جدید آشنا شوید تا دردها و مشکلات گذشته را فراموش کنید. شما و فرد مورد علاقه تان امروز سعی می کنید تا روش های جدیدی را امتحان کنید تا شاید بتوانید روابط بهتری با هم داشته باشید. حتما این تصمیم را اجرایی کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

بهشت و آسایش در گرو خدمت به خلق است. سعی کن رضایت مخلوق را به دست بیاوری که رضای خالق را به دنبال خواهد داشت. به دنبال مادیات، عمر پر ارزش خود را صرف مکن که گنج سلطانی در بی نیازی نهفته است. از غرور و تکبر بپرهیز که سروری فقط شایسته خدایی است که توسل به او همه مشکلات را حل خواهد کرد.

مطلب مشابه :   فال امروز پنجشنبه 12 مرداد 96 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز باید منتظر تغییرات اساسی در خود و زندگی خود باشید. کارهایی که از سه یا چهار سال پیش آغاز کرده اید، امروز به نتیجه خواهد رسید. امروز عمیق تر به این فکر خواهید کرد که چه کسی هستید، چه خانواده یا تحصیلاتی دارید؟ به طور کلی، خود را تحلیل می کنید. شریک زندگی شما بسیار هیجان دوست و در زندگی به دنبال تجربه های جدید است.  امروز نیز این خصلت را بیش از پیش بروز خواهد داد. اما امروز می توانید کاری کنید که تا ابد شما را دوست داشته باشد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

عاشق و دلباخته ای و برای رسیدن به معشوق خود، عجله و شتاب بسیار داری و بیقراری می کنی و این در حالی است که خود بهتر می دانی برای انجام این نیت هنوز زود است، اما بدان که او هم به تو تمایل بسیار دارد و ناامید مشو. با صبر و شکیبایی در انتظار روز وصل باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

روزی که در پیش دارید بسیار مثبت است. امروز احساس می کنید باید تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. این فاز جدید فکری حدود ۷ ماه در وجود شما پایدار خواهد بود. هر چه این احساسات عمیق تر می شوند، شما احساس آزادی و آسایش بیشتری پیدا خواهید کرد. احتمالا از امروز روش ها و حتی وسایلی که قبلا استفاده می کرده اید را کنار خواهید گذاشت. این تغییرات در زندگی عاطفی شما نیز تاثیرگذار است و علاقه مندی ها و عدم علاقه مندی های خود را بررسی می کنید و سعی می کنید مشکلات موجود را برطرف یا حذف کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

قصد و نیت انجام کاری را داری که سروصدای زیادی به راه انداخته و مخالفان بسیاری دارد، اما تو عزمت را جزم کرده ای و گوشت به هیچ نصیحتی بدهکار نیست، اما بدان که اگر واقعا قصد عملی کردن نیت خود را داری باید توان و تحمل خود را افزایش دهی و از ویرانی نترسی که آبادی تو در این ویرانی هاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

از امروز تغییرات عمده ای در وجود و زندگی شما روی خواهد داد و تا ماه ها نیز ادامه خواهد داشت. این تغییرات بسیار مثبت هستند و کمک می کنند تا زندگی شخصی و زناشویی شما بهبود بیابد. در طول ماه های آینده از محدودیت ها و فشارهای موجود رها خواهید شد. در زندگی عاطفی خود اگر یاد بگیرید خیلی سریع واکنش نشان ندهید، می توانید منتظر احساسات و رویدادهای خوب در زندگی باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

عاشقی صادق هستی و عشق و محبتت هر روز افزون تر می شود و به هیچ قیمت هم حاضر نیستی دست از عشق بکشی گرچه با مشکلات فراوانی روبرو شده ای. امیدوار باش که بزودی مشکلاتت رفع خواهد شد و دشمنان ناکام می مانند و تو به وصال او خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز، روز عالی برای شما است. هیچ اتفاق مهمی امروز برای ما  شما پیش نخواهد آمد و در طول ما های آینده نیز احساس آزادی و رهایی از مشکلات خواهید داشت. امروز  تغییر بزرگی در زندگی عاطفی شما به وجود می آید. از نظر شخصی، بسیار آینده نگر، واقع نگر و خلاق تر از قبل خواهید شد. مطمئن باشید در روزهای آینده بسیار بهتر از دو یا سه سال قبل خواهید بود. امروز این فرصت را دارید تا عشق خود را با نگاه دیگری ببینید و او را بهتر بشناید. همه انسان ها روحیات و رفتارهای مخفی دارند که همه نمی توانند آن را کشف کنند. اما شما این فرصت را دارید او را عمیق تر بشناسید و بیش از گذشته دوستش بدارید. این احساس باعث می شود تا ابد در کنار او بمانید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

خدای بزرگ شما را انسان خوشبختی آفریده است زیرا تمام امکانات لازم و وسایل پیشرفت و ترقی را در اختیار تو نهاده است و تو باید قدر این نعمات خداوندی را بدانی و از آنها استفاده مطلوب نمایی در غیر اینصورت عمر و زندگی خود را حرام ساخته ای و این در حالی است که می توانی زندگی شادی داشته باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

تغییراتی که امروز برایتان روی می دهند شما را به راهی جدید در زندگی هدایت خواهد کرد. در طول ماه های آینده زندگی، با موقعیت هایی مواجه خواهید شد که نشات گرفته از زندگی گذشته شما هستند. از اینکه در جمع خانوادگی مشکلاتی به وجود بیاید تعجب نکنید. این استرس ها و ناراحتی ها پایدار نیستنند و خیلی سریع از بین خواهند رفت. شما همیشه سعی داشته اید در همه مراحل و بخش های زندگی خود پیشرفت کنید. اما امروز در زندگی عاطفی خود با محدودیت های بسیاری مواجه می شوید. نترسید و سعی کنید با پرسش چند سوال از خود، ریشه آنها را بیابید تا دوباره احساس خوبی به زندگی پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

عاشق و دلباخته مه رویی بی مهر و وفا هستی که حتی خودت هم می دانی بهتر است دل به او نسپاری. اما عنان و اختیار دل از دست تو خارج گردیده و به دنبال اوست. کسان دیگری هم در بند او گرفتارند و اگر تو نیز طالب او هستی باید از جان و دل در این راه مایه بگذاری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

تغییرات بزرگی در زندگی در انتظار شما هستند. امروز دید و نگاهی باز به دنیا دارید. رویدادهای اجتماعی و بیرونی باعث می شود تا برای داشتن زندگی متفاوت تلاش بیشتری انجام دهید. احتمالا امروز باید منتظر یک سوپرایز بزرگ باشید. امروز می خواهید زندگی عاطفی شما هم تغییر کند. شاید این تفکرات باعث شوند تا قلبتان را به روی فرد جدیدی باز کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

صلاح انسان را هیچ کس بهتر از خالق او نمی داند. همیشه به دنبال آنچه می خواهی نباش، چه بسا آنچه خدا نصیبت کرده به مراتب برایت بهتر از آن چیزی است که آرزویش را داشته ای. نصیحت پذیر باش و هر حرفی را که نفع تو در آن است بدون در نظر گرفتن گوینده بپذیر. قصد عزیمت به شهر دیگری داری که صلاح تو در آن نیست. از این نیت صرف نظر کن.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE