خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۱ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۱ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۱ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۱ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 11 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۱ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

تغییراتی در زندگی عاطفیتان دارند به وجود می آیند که ذهن شما را به پیچیدگی های رابطه تان مشغول کرده اند. این تغییر غیر منتظره می تواند شروع تازه ای برای شما باشد که شما را از پیله ای که به دور خودتان پیچیده اید بیرون خواهد آورد. خودتان را محدود نکنید و فرصت هایی که در انتظارتان خواهند بود را با آغوش باز پذیرا باشید. مسئولیت های بسیار زیادی که در رابطه با خانواده، کار و دوستانتان دارید امروز شما را حسابی به خود مشغول کرده اند. شاید احساس کنید که تمام بار سنگین دنیا روی دوش شما قرار داده شده است. شما خسته اید! شاید لازم باشد تعهدات خود را بار دیگر از نظر بگذرانید، شاید مهربانی ذاتیتان باز هم برایتان دردسرساز شده است!

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دل به مهرویی سپرده ای و همه تو را به این خاطر مورد سرزنش و پند قرار می دهند ولی گوش دل تو به این حرفها بدهکار نیست. زیرا او کسی است که لیاقت عشق تو را دارد و تو نیز حاضری به خاطر او دست به هر کاری بزنی. گرچه راهت بسیار مشکل است ولی به امید خدا روزی او را به دست خواهی آورد و او قدر زحمات تو را خواهد دانست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

با وجود این که بعد از یک هفته سخت کاری داشتن یک روز سرشار از آرامش و استراحت کردن کاری بسیار منطقی به نظر می رسد، شما امروز نمی توانید یک جا بمانید و ذهنتان پر از ایده هایی است که به نظر خودتان فوق العاده هستند و باید هر چه زودتر عملی شوند. ولی بهتر است کمی احتیاط به خرج دهید، زیرا ممکن است ایده هایتان آنقدر ها هم که خودتان فکر می کنید خارق العاده نباشند. قبل از انجام کارهای جنون آمیزی که بعدها موجب پشیمانی خواهند شد به نصیحت دوست قابل اعتمادی که می خواهد شما را راهنمایی کند گوش کنید. قرار نیست همه چیز طبق برنامه های شما پیش برود، پس انعطاف پذیر باشید و از کمک های اطرافیانتان نیز استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بی آنکه خود بدانی فرصتی در اختیار تو قرار گرفته که به سرعت در حال گذر است و این در حالی است که با وجود تمام مشکلات، تو می توانی از این فرصت نهایت استفاده را ببری. قبل از هر چیز به خدا توکل کن و با خلوص نیت از او حاجات خود را بخواه که به امید خدا مستجاب خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز دوستانتان با بهم ریختن برنامه هایی که از قبل چیده بودید و به همکاری آنها وابسته بوده ممکن است به نظرتان غیر قابل اعتماد و بی وفا برسند. این موضوع کمی برای شما دردسر ساز خواهد شد، زیرا بخاطر آنها در عملی کردن برنامه هایتان با مشکل مواجه خواهید شد. متاسفانه باید قبول کنید که فعلا نمی توانید روی کمک و حمایت دیگران حساب کنید. از کسی انتظاری نداشته باشید، ولی اگر آنها خواستند به شما کمک کنند از آنها قدردانی کنید. امروز نسبت به برخی از عقاید و باورهای خودتان دچار تردید شده اید، تردید پیدا کردن بسیار طبیعی است، ولی نباید در این مرحله باقی بمانید و هر چه زودتر باید از آن گذر کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

سالهاست که در انجام نیتی تلاش بسیار می کنی و با سعی و کوشش فراوان تمام مشکلات را از سر راه برداشته ای و تمام هدفت رسیدن به آن مقصود است. مطمئن باش که عاقبت جوینده یابنده خواهد بود و تلاشهای تو نیز بی ثمر نخواهد ماند. پس هرگز امید خود را به فردایی بهتر از دست نده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شهرتی که در میان خانواده و آشنایانتان دارید امروز ممکن است به شدت تغییر کند. اگر یکی از ایده های عجیب و غریبتان به نتیجه های قابل قبولی برسد همه به شما به چشم یک نابغه تمام عیار نگاه خواهند کرد. اگر با شکست کوچکی مواجه شدید دلسرد نشوید، این تنها نشانه ای است برای شما تا به چیزهایی که به توجه فوری شما نیاز دارند بپردازید. شرایط موجود دارند تغییر می کنند و نباید سعی کنید به گذشته بچسبید. جهتی که در پیش گرفته اید را مجددا بررسی کنید و خیلی سریع نقشه های جدیدتان را عملی کنید. بخت همیشه با کسانی یار است که شجاعت و جسارت به خرج می دهند و آینده را با آغوش باز پذیرا هستند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

زندگی در گذشته و بیش از اندازه نگرانی برای آینده کار انسان عاقل نیست. تو باید به حال و فرصتی که در دست داری فکر کنی و آن را غنیمت شماری، زیرا ممکن است فردا دیگر چنین فرصتی در اختیارت قرار نگیرد. اشتباهات و گناهان گذشته ات به شرطی مورد لطف و عفو پروردگار قرار می گیرد که واقعا نادم شده باشی و هرگز آنها را تکرار نکنی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز دلتان می خواهد درها را ببندید تا هر نوع سر و صدای خارجی را نشنوید. با این حال همه چیز دارد آنقدر سریع پیش می رود که حتی اگر دوست نداشته باشید هم مجبور هستید خودتان را با سرعت شدید تغییرات هماهنگ کنید. هر تلاش اشتباهی برای حفظ وضعیت فعلیتان بیهوده است. هر چقدر در برابر آینده مقاومت کنید سریعتر از راه خواهد رسید. خودتان را به دست زمان سپرده و با موسیقی آن برقصید. هیجان را جایگزین وحشت کنید و ناشناخته ها را در آغوش بگیرید. شاید دلتان بخواهد که بعد از ظهر امروز را با عشقتان بگذرانید، ولی شرایط ایجاب می کند که به کارهای دیگرتان رسیدگی کنید و این موضوع شما را خیلی ناراحت می کند، ولی شاید بتوانید کمی دیرتر همدیگر را ببینید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

همیشه عجولانه و شتابزده عمل می کنی. او به وعده های خود عمل خواهد کرد. تو گرچه به شدت بی تاب و بی قراری اما باید صبر و تحمل به خرج دهی و با اصرار بی مورد اسباب دردسر فراهم نکنی. نگران آینده نباش که نیت تو عملی خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما معمولا خیلی محتاطانه و منطقی برخورد می کنید، ولی امروز به صورت ناگهانی وسوسه شده اید که پایتان را از ناحیه امن خود فراتر گذاشته و دیگران را با تمایلتان به ریسک کردن تعجب زده کنید. درواقع حتی اگر خودتان احتیاط کنید و نخواهید هم کمی ریسک و ماجراجویی در انتظارتان خواهد بود. دلتان می خواهد از زندگی یکنواخت خودتان فرار کنید و کاهای تازه ای انجام دهید. اگر این احساس طی یکی دو روز آینده برطرف نشد بهتر است نگاهی جدی و عمقی به زندگیتان بیندازید. شاید لازم باشد برخی تغییرات اساسی در زندگیتان ایجاد کنید. فرصت های بسیاری در انتظارتان هستند و زندگی کوتاه تر از آن است که کارهایی که دوست ندارید را انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

راه عشق رهی پرخطر است و در جولانگاه عشق عقل راه ندارد. راهی که تو انتخاب کرده ای اگرچه راهی سخت و دشوار است ولی بهترین انتخاب است. پس بی آنکه درنگ کنی و فرصت را از دست بدهی کارت را به انجام برسان و به سرزنش های دیگران توجه نداشته باش که همه این حرفها از روی نادانی است. اگر می خواهی به گنجهای مادی و معنوی برسی وقت عمل فرا رسیده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز پیدا کردن حد وسط برایتان کار بسیار سختی است و عکس العمل هایتان نسبت به مسائل مختلف یا بسیار زیاد و اغراق آمیز هستند و یا با بی تفاوتی بیش از اندازه ای به آنها واکنش نشان می دهید. این موضوع باعث دلخوری شما از دیگران خواهد شد، زیرا در حالی که خودتان فکر می کنید انتظار زیادی از دیگران ندارید، به نظر آنها دارید بیش از حد زیاده طلبی می کنید. قبل از این که در مورد خواسته ها و انتظاراتتان با دیگران حرف بزنید کمی راجع به آنها فکر کنید. خوشبختانه این بی تعادلی و افراط و تفریط بیش از اندازه طی یکی دو روز آینده برطرف خواهد شد و می توانید به صورت صحیح و منطقی در مورد خواسته هایتان صحبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

همیشه بدست آوردن چیزهای گرانبها و پر ارزش با سعی و تلاش بسیار و رنج فراوان میسر می شود. برای آنچه گرانبهاست باید بهای گزاف پرداخت، پس تو نیز اگر می خواهی به آن گوهر گرانبها دست یابی باید بهای سنگینی پرداخت کنی و هرگز ناامید نشوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز دلتان می خواهد به سوال های بی جوابی که ذهنتان را درگیر کرده اند بپردازید و برایشان جواب های منطقی پیدا کنید. موضوع مورد علاقه تان هر چیزی که باشد خیلی زود و راحت پیچیده ترین مباحث و مفاهیم آن را نیز درک خواهید کرد، پس امروز فرصت خوبی برای مطالعه کردن به ویژه برای دانشجویان می تواند باشد. ولی این را نیز به یاد داشته باشید که نیازی نیست با پرداختن به مسائل و مباحث منطقی قلبتان را نادیده بگیرید. هیچ راه فراری از احساساتتان نیست و باید به آنها نیز رسیدگی کنید. پس بعد از پرداختن به درس هایتان و فکر کردن به مسائل فلسفی وقتی را هم برای کسی که دوست دارید در نظر بگیرید و او را از خود آزرده نکنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شاید امروز در آغاز کار فکر کنید دارید خیلی منطقی و به روشی کاربردی کارهایتان را پیش می برید، ولی در نهایت به احتمال زیاد به احساسات خود اجازه خواهید داد که مهار کارها را در دست بگیرند. امروز ممکن است به خاطر ورزش مورد علاقه تان یا پرداختن به سرگرمی های خودتان و یا هر دلیل دیگری رابطه ای که تازه آغاز کرده اید را به خطر بیندازید و دلتان بخواهد که به حال خودتان گذاشته شوید. ولی لزومی ندارد که برای پرداختن به این کارها کسی که دوست دارید را از خودتان آزرده کنید. شما می توانید با هم به این فعالیت های هیجان انگیز بپردازید و یا راه دیگری پیدا کنید که به نفع هر دویتان بوده و به رابطه تان لطمه ای وارد نکند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

زندگی در گذشته و بیش از اندازه نگرانی برای آینده کار انسان عاقل نیست. تو باید به حال و فرصتی که در دست داری فکر کنی و آن را غنیمت شماری، زیرا ممکن است فردا دیگر چنین فرصتی در اختیارت قرار نگیرد. اشتباهات و گناهان گذشته ات به شرطی مورد لطف و عفو پروردگار قرار می گیرد که واقعا نادم شده باشی و هرگز آنها را تکرار نکنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز شرایط موجود در منزلتان پیچیده به نظر می رسند و نمی دانید چکار کنید، در نظر دارید که با سیاستی کنترل امور را در دست بگیرید، ولی همین که شروع به صحبت کردن کنید احساسات همه فوران خواهد کرد. ولی این موضوع نتایج خوبی می تواند به همراه داشته باشد، زیرا باعث می شود بحث هایی که مدت ها پیش باید مطرح می شده اند به میان کشیده شده و حل شوند. حتی اگر در ابتدا حال و هوای منزلتان طوفانی شود هم پس از این که همه این فرصت را بیابند که حرف هایشان را بزنند هوایی صاف را تجربه خواهید کرد! سعی کنید ساعات پایانی روز تا جای ممکن از تنش و درگیری دوری کرده و به خودتان استراحت دهید تا بتوانید هفته خوبی را آغاز کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

زندگی فرصت کوتاهی است که در اختیار تو قرار گرفته است. اما تو نباید تمام مدت عمر خود را مصروف مال اندوزی کنی. کمی هم برای خود زندگی کن و اگر می خواهی به اسرار غیب دست یابی، دل خود را صاف کن و در انتخاب دوستانت دقت نما و تا آنجا که می توانی گره از کار خلق خدا بگشا تا خدا گره از کارهای فروبسته تو بگشاید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز منطق و احساساتتان در جدال با یکدیگر هستند، به ویژه اگر وسوسه شده باشید رفتارهایی از خودتان نشان دهید که با ارزش های اصلیتان در تناقض باشند این جدال شدت بیشتری خواهد یافت. دلتان می خواهد امیال درونیتان را دنبال کنید، ولی از طرفی می دانید که تعادل زندگیتان را بهم خواهید زد و از طرفی هم سرکوب کردن خواسته تان آن را از بین نخواهد برد. در هر صورت تصمیم با خودتان است! اکنون فرصتی دست داده است تا زخمی که مدت ها در قلب خود مخفی کرده اید را درمان کنید. چیزهایی که آزارتان می دهند را حل کنید، خودتان را ببخشید و به مسیرتان ادامه دهید، اجازه ندهید این زخم کهنه شود.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

با وجود این که امروز تعطیل است ذهن شما درگیر آینده کاریتان و اهداف و برنامه هایی است که برای آن دارید. خوشبختانه حس وظیفه شناسی شما باعث شده است که با اراده و پشتکار وظایفتان را دنبال کنید. ولی اگر همیشه از همان راه های قدیمی استفاده کنید به نتایج تازه ای نخواهید رسید و همه چیز مثل قبل باقی خواهد ماند. امروز در ارتباطات خود با دیگران، چه از طریق ایمیل، چه در تماس های تلفنی و چه در برخوردهای حضوری جسور و بی پروا باشید. فرصتی که برای برقراری روابط جدید دست می دهد را از دست ندهید زیرا ممکن است با کسی آشنا شوید که شما را به جاهایی ببرد که تا به حال در خوابتان هم ندیده اید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

مدتی است دچار مشکلات مالی شده ای و به علت ضعف مالی در عشق خود دچار تردید گشته ای، اما بدان که به زودی مشکلت حل خواهد شد. غصه گذشته را مخور و به آینده بیاندیش و نگران هیچ چیز نباش که خداوند کریم و رحیم است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A