خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۱ اسفند به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 11 اسفند 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۱ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در روز تولدتان از طریق یکی از آشنایانتان با گروه جدیدی آشنا خواهید شد که انگار سالین سال است در کنارتان بوده اند و با آنها احساس صمیمیت زیادی می کنید. این دوستی های تازه برای شما فرصت های تازه ای را به همراه خواهند داشت. رویاهای بلند پروازانه ای که برای فرداهایتان دارید ریشه درامروزتان دارند. شما توانایی کافی و بنیه ای قوی برای ساختن یک سال سرشار از موفقیت را دارید. به افکارتان نظم و ترتیب ببخشید و از غرایز قوی خود برای بردن بیشترین بهره از ماه های آغازین سال استفاده کنید. پیشرفت اقتصادی شما حتی اگر با سرعتی کم پیش برود نیز با ثبات و روندی رو به رشد همراه خواهد بود. اگر هنوز مجرد هستید وقت آن رسیده است که از منطقه امن خود خارج شده و با روی باز با فرصت های موجود مواجه شوید. اگر در روابط خود دست به ریسک کردن بزنید درهای جدیدی به روی شما باز خواهند شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

با وجود این که چالش های موجود ممکن است امروز حل نشوند، اصلا نباید خودتان را نگران این موضوع بکنید. درست است که شرایط کمی پیچیده است و اوضاع به نظرتان بحرانی می آید، ولی اگر سعی کنید خیلی راحت می توانید این مشکلات را برای یک روز هم که شده فراموش کنید و به آرامش نسبی برسید. به رویاهایی که برای آینده دارید فکر کنید و از اثرات مثبتی که این رویاها می توانند روی حال امروزتان داشته باشند بهره ببرید. تنها چیزی که جلوی شما را می تواند بگیرد موانع ذهنی خودتان و ترس از شکست است. اوضاع و شرایط به نفع شما هستند، از هیچ چیز نترسید و پیش بروید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

به جای آنکه پیوسته از آرزوهای دور و دراز خود صحبت کنی و در دنیا و جاذبه هایش غرق شوی به لطف و مرحمت الهی بیندیش که همانا کلید گنج مقصود ارتباط با پروردگار است و دعای خیر والدین در این راه بهترین یاور، پس هرگز از آنها غافل مشو و روح الهی خود را بشناس و به آنچه خدا نصیبت کرده قانع باش و از همنشینی با نااهلان بپرهیز که خلقت انسان مقصودی والاتر از اینها داشته است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

رویاهایتان می توانند بسیار الهام بخش باشند، ولی این نکته را فراموش نکنید که این رویاها خودبخود همانطوری که خودتان می خواهید برآورده نخواهند شد و به تلاش، وقت و توجه مستمر شما نیاز دارند. یک نفر توجه شما را به خود جلب کرده است و فکر می کنید او بهترین فرد به عنوان شریک زندگی شما خواهد بود و دلتان می خواهد هر چه زودتر قضیه را رسمی کنید. هرچند این تفکران مثبت شما را به هیجان می آورند بهتر است کمی دست نگه دارید، ممکن است جنبه هایی از شخصیت این فرد هنوز برای شما ناشناخته باشند. کمی به خودتان و او فرصت بدهید تا شناختی کامل از یکدیگر به دست بیاورید، این موضوع ارزش وقت گذاشتن را دارد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

عشق زیباترین هدیه خدا به انسان است و شعله های زیبای آن زندگی تو را روشن ساخته. بدان که هر کسی به این مرحله نخواهد رسید و نامحرمان را راهی در خلوت یار نیست. پس غصه بیهوده مخور و به موقعیتی که داری افتخار کن و از آن استفاده مطلوب ببر و بدان که به دست آوردن هر چیز گرانبهایی سختی و رنج دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

فرصت این را خواهید داشت که وارد گروه هایی قدرتمند شوید و کارهایی بکنید که به بهبود موقعیت فعلیتان به ویژه از لحاظ اقتصادی کمک خواهند کرد. هوش و ذکاوت خود را به نمایش گذاشته و شوخ طبعی را هم فراموش نکنید. امروز زیاد از حرف های اطرافیانتان سر در نمی آورید، البته تقصیر از شما نیست و خود آنها هم خیلی واضح حرف نمی زنند. برای این که بهتر بتوانید پیام های آنها را دریافت کنید به زبان بدن آنها دقت کنید. مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان با نگرش غیر منطقی و شاید حتی خودخواهانه ای که امروز دارید ممکن است شدت بیشتری پیدا کنند. کمی هم به طرف مقابلتان حق بدهید و سعی کنید او را درک کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

داشتن آرزوهای بی پایان و پوچ و بلندپروازیهای بچگانه کاری بیهوده است، زیرا عمر انسان محدود و کوتاه است و نمی شود به مسائل دنیوی دل بست. به قول معروف دنیا به هیچ کس وفا نکرده که تو دومی باشی. پس به جای حسرت خوردن و به دیگران حسد ورزیدن استعدادهای نهفته در وجود خود را تقویت کن تا به آن جایگاهی که لایقش هستی برسی و مطمئن باش که موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

ناراحتی فعلیتان با کار کردن و تمرکز روی کاری که چند روزی است دارید عقب می اندازید بهتر خواهد شد. شاید دوستان و همکارانتان هم با ایده ها و برنامه هایی که دارند شما را قانع کنند برنامه هایتان را با آنها هماهنگ کنید. ولی این را به یاد داشته باشید که فرار کردن از مسئولیت هایتان برای شما هیچ فایده ای نخواهد داشت و کارهایی که نیمه کاره رها کرده اید همچنان در انتظار شما باقی خواهند ماند. امروز در مورد مسائل مالی حواستان را خوب جمع کنید تا به دردسر نیفتید. مثلا اگر به دوستانتان پیشنهاد رفتن به رستوران را بدهید ممکن است آنها فکر کنند که شما آنها را به صرف شام دعوت کرده اید و شما را حسابی توی خرج بیندازند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

مصلحت کار انسان را جز خدا کسی نمی داند و گاهی نفع تو در آن اموری است که اتفاق می افتد نه آنچه که تو انتظارش را داری. بدان که هر صورت زیبایی، سیرت زیبا ندارد و گاهی پشت این زیبایی های ظاهری دامهایی نهفته است که انسان را اسیر خود می کند. هر کسی معنای عشق و محبت را نمی فهمد، پس در انتخاب مسیر زندگی خود تا آنجا که می توانی دقت و حوصله به خرج بده زیرا عجله در کارها جز پشیمانی سودی نخواهد داشت.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز به فکر یکی از رویاهایی هستید که خیلی برایتان اهمیت داشته است ولی آن را به خاطر شرایط زندگی کنار گذاشته اید. اکنون اگر خوب فکر کنید خواهید دید که اوضاع به آن وخامتی که خودتان فکر می کرده اید هم نبوده است. با وجود آن که تغییراتی که در انتظارشان هستید یک شبه اتفاق نخواهند افتاد، همین که بدانید احتمال رسیدن به خواسته تان وجود دارد حالتان بهتر خواهد شد. این را برای همیشه به یاد داشته باشید که این خود شما هستید که سرنوشت خودتان را می سازید. در حرف زدن با عشقتان دقت کنید که روی جزئیات تأکید ویژه ای داشته باشید و روی بهبود مهارت های مکالمه خود کار کنید تا سوء تفاهمی بینتان به وجود نیاید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

گفتگوهای بی حاصل را هرگز پایانی نیست و ثمره ای جز اتلاف وقت ندارد. به جای صحبت، عمل واجب است، اما هر عملی در وقت و زمان مناسب خود. پس غصه بیهوده مخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم مگیر، چرا که کامیابی با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز حتی اگر دیگران از شما حمایت کنند هم خودتان احساس می کنید که در یک گردباد گرفتار شده اید. کمکی که از جانب دیگران دریافت می کنید به بهتر شدن شرایطی که باید تغییر پیدا کند هیچ کمکی نخواهد کرد. دوستان نزدیکتان ممکن است فکر کنند که این رفتارشان به نفع شما است، ولی در واقع آنها دارند به ضرر شما کار می کنند. خوشبختانه این وضعیت فعلی برای مدت طولانی ادامه نخواهد یافت، پس با شرایط موجود کنار بیایید و اوضاع را از اینی که هست آشفته تر نکنید. امروز در دریای محبت عشقتان غرق شوید، اما یادتان باشد که مرزها و حدود را رعایت کنید و با سوء استفاده کردن از رفتار عشقتان او را عصبانی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

بهار زندگیت در راه است. از فرصتی که به تو روی می آورد نهایت استفاده را ببر که زندگی انسان به تار مویی بسته است و هیچ کس از فردای خود خبر ندارد. پس غم دنیا را مخور و به فکر خودت باش و کمتر از زندگی شکوه کن که هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد. به عفو و رحمت الهی امیدوار باش و از او روی مگردان.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز خیلی درون گرا نیستید و تمایل زیادی نسبت به اشتراک گذاشتن افکار و احساساتتان با دیگران دارید. در حال حاضر بیقرار هستید و این حالت شما کنترلتان را در دست گرفته و شما را تشویق می کند بی فکر و عجولانه دست به عمل بزنید. این که با دنیای اطرافتان ارتباط برقرار کنید و انرژیتان را به کار بگیرید از لحاظ روحی برای شما خیلی خوب است. افرادی را پیدا کنید که از لحاظ فکری و روحی شبیه به خودتان هستند و به دنبال تغییرات مثبت بوده و ایده هایشان را برای تعالی بخشیدن به آنها با یکدیگر به اشتراک می گذارند. وقتی با دیگران به صورت یک گروه درآمده و با هم دست به کار شوید نتایج خیلی بهتری خواهید گرفت.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

لجبازی های تو بی مورد است. غرض ورزی ها را کنار بگذار و به نصیحت بزرگان گوش کن و به جای آنکه تجربه کنی از تجربیات دیگران استفاده کن. از بدگویی دوستان بپرهیز که مهر و محبت را از بین می برد. چاره کار تو دعای خیر دیگران است. پس از اطرافیان خود غافل مشو و حق هم صحبتی را فرو مگذار.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

زندگیتان دارد به یک ماجراجویی فوق العاده شباهت پیدا می کند و هرچند از ناشناخته ها تا حدودی می ترسید، ولی درگیر شدن با آنها می تواند برای شما بسیار هیجان انگیز باشد. با این حال یادتان باشد که در هر شرایطی احتیاط شرط عقل است. حواستان باشد که امروز به چه آرزوهایی فکر می کنید، زیرا این فکرهایتان تاثیر زیادی روی آینده شما و این که چه می خواهید بکنید خواهند داشت. امروز تا جای ممکن در خانه نمانید و به بیرون از منزل بروید تا با افرادی جدید آشنا شوید. با دوستانتان و حتی دوستان دوستانتان دیدار کنید و از بودن در جمع لذت ببرید، مطمئن باشید ماندن در خانه خیلی لذت بخش نخواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز هر تشویقی که بشوید از لحاظ روحی روانی تاثیرات مثبت فراوانی روی روحیه شما خواهد گذاشت. متاسفانه به خاطر استرس و نگرانی فعلیتان نمی توانید استراحت کافی داشته باشید، ولی خوشبختانه پس از این بحران ها به آسایش روانی و عاطفی دست پیدا خواهید کرد. باید این حقیقت را بپذیرید که بحران کنونی را نمی توان به سرعت حل کرد. آرامش خودتان را حفظ کنید و در لحظه زندگی کنید تا بتوانید آنچه از زندگیتان می خواهید را خودتان به وجود بیاورید. امروز ممکن است زندگی حرفه ای خود را زیر سوال ببرد و فکر کنید که اصلا این کار را باید ادامه داد یا نه! اما عجله به خرج ندهید و به استعفا فکر نکنید یا در آگهی های روزنامه به دنبال کار نگردید. امروز روز چنین تغییرات عظیمی نیست.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

با امید فرج و گشایش قصد آغاز کار جدیدی را داری. این کار برای تو نفع بسیاری به دنبال خواهد داشت. به شرط آن که در این راه به جای یاری گرفتن از انسانها و امید بستن به آنها به خدا امیدوار باشی، هوا و هوسها را از خلوت دل بیرون بریزی و دلت را لایق انوار الهی گردانی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

یکی از فصل های کتاب زندگیتان دارد به پایان می رسد ولی پیش از آغاز فصلی تازه چیزهای زیادی هستند که باید مورد بررسی قرار گرفته و اولویت بندی شوند. یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که روی روابط نزدیک و صمیمیتان تمرکز کرده و زمان کافی برای آنها بگذارید. هر چقدر هم که درگیری ها و دغدغه هایتان زیاد باشند چند دقیقه ای را وقت گذاشته و گل ها را بو کنید و به درخت ها نگاه کنید. گذشته ها گذشته اند و فردا هم که هنوز نیامده است، از امروزتان نهایت بهره را ببرید و قدر تک تک لحظه های زندگیتان را بدانید. در اجتماع حاضر شوید و با شجاعت تمام خودتان را به غریبه ها معرفی کنید؛ فقط یادتان باشد کاری نکنید که حسادت عشقتان برانگیخته شود.

فال حافظ امروز متولدین دی :

پیش از این در فعالیتهای تجاری خود دچار ضرر و زیان شده اید، اما به زودی خبرهای مسرت بخشی به شما خواهد رسید و موقعیتی در تجارت برای شما فراهم می شود که اگر از این فرصت به خوبی و به موقع استفاده کنید، به موفقیتهای بزرگ مالی و کاری خواهید رسید. پس مترصد این فرصت باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز کارهای بسیار زیادی در انتظارتان هستند که نمی توانید از انجام آنها سر باز بزنید، ولی نتایجی که به دست خواهید آورد آنقدر وسوسه کننده هستند که به شما انرژی و انگیزه کافی برای ادامه مسیرتان را بدهند. شما برای رسیدن به اهدافتان کاملا آماده هستید، ولی دیگران ممکن است با برنامه هایشان موانعی در سر راه شما ایجاد کنند و باعث شوند نتوانید تا آخر هفته به خواسته هایتان برسید. هیچ نیازی به نگرانی نیست، بدون آن که عجله کنید و با خیال راحت به راهتان ادامه دهید و مطمئن باشید که در مسیر درستی قرار دارید. اگر مجرد هستید امروز فرصت خوبی برای پیدا کردن عشق احتمالی آینده تان می تواند باشد، اما حواستان باشد خیلی تند پیش نروید و به خودتان و طرف مقابل فرصت کافی بدهید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

هر کسی در زندگی خود مشکلات و گرفتاری هایی دارد و هیچ کس در زندگی آسوده مطلق نیست. مهم این است که با این مشکلات چگونه برخورد کنیم. برای حل مشکلات خود با بزرگان و عقلا مشورت کن چرا که همه چیز را همگان می دانند. به جای ستیز با تقدیر با زندگی سازش کن و در هیچ موردی از یاد خدا و کتاب آسمانیش و ائمه اطهار غافل مشو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

شما امروز از نقشی که باید ایفا کنید کاملا آگاه هستید، ولی ممکن است نتوانید تمام وعده هایی که داده اید را عملی کنید. نیت خیر شما و تلاش و اشتیاقی که برای شرکت در هر کار خیری از خودتان نشان می دهید دیگران را هم تحت تاثیر قرار داده و به این کار تشویق می کند. با این حال ممکن است نسبت به خودتان ناعادلانه رفتار کرده و نیازهایتان را خارج از اولویت قرار دهید. یادتان باشد تا وقتی که تنها به فکر خودتان نباشید، رسیدن به خودتان و خواسته هایتان خودخواهی نیست و توجه به سلامت و رفاه خودتان شما را قادر می سازد که بتوانید بهتر به دیگران کمک کنید. نظرتان درباره تماشای یک فیلم رمانتیک همراه با عشقتان چیست؟

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

اکنون فرصتی مناسب برای شما فراهم گردیده تا بتوانی به مقصود خود برسی. اگر از این فرصت به نحو احسن استفاده کنی، مسلما به موفقیت های بزرگتری نیز دست خواهی یافت. اگرچه اکنون امکانات لازم را برای عملی نمودن نیت خود نداری، اما با کمی تلاش می توانی این امکانات را مهیا کنی. سعی خود را دوچندان کن که زمان رسیدن به آرزوهای دیرین است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A