خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۱ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز سه شنبه ۱۱ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۱ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱۱ آبان و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 11 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۱۱ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز به نوشتن، تدریس یا دیگر مهارت های ارتباطی علاقه ویژه ای پیدا خواهید کرد و در شغل خود نیز بسیار موفق ظاهر خواهید شد. البته ابتدا مدیریت این کارها برایتان کمی دشوار خواهد بود اما خیلی زود فوت و فن آن را یاد می گیرید و موفق می شوید. احتمال دارد در یکی از این زمینه ها برای همیشه مشغول به کار و فعالیت شوید و این مساله باعث خرسندی شما است. به طوری که به واسطه آن با دوستان خود جشن می گیرید. امروز کمی احساساتی نیز هستید و با فردی که دوستش دارید در مورد رابطه خود صحبت های ارزشمندی خواهید داشت. خیلی خوب است که امروز به مشکلات خود رسیدگی و آنها را برطرف کنید

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

فکری در سر داری و نیتی در دل که تمام زندگی تو را تحت الشعاع قرار داده است. تمام فکر و ذکر روز و شب تو رسیدن به این نیت است. بهتر است کمی حوصله به خرج دهی. درست است که تو با او به شهرت و موقعیت عالی می رسی، اما باید تحمل داشته باشی. بدان که مرادت حاصل خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

آیا مدت های طولانی برای یادگیری موضوعی وقت گذاشته اید؟ آیا مطالعه کتاب، سخنرانی، برگزاری کنفرانس یا شرکت در آنها در این زمنیه برای شما اول فقط یک تقریح بود؟ اکنون باید بدانید این مساله در شغل و کسب و کارتان بسیار به شما کمک می کند و بهره بسیاری از آن خواهید گرفت. امروز بسیار دوست دارید با عشق قدیمی خود تنها باشید و از سکوت و تنهایی دونفره خود لذت ببرید. دوست دارید شامی رمانتیک را در کنار هم صرف کنید و این رابطه عاشقانه را دونفره جشن بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

چنان در دام عشق اسیری که فریاد همه را درآورده ای. بی تاب و تحمل گشته ای و بیقراری می کنی اما اگر چشم کامیابی و موفقیت داری باید صبر و شکیبایی داشته باشی، چرا که به زودی اوضاع بر وفق مرادت خواهد شد. پس خود را از تعلقات دست و پاگیر و وابستگی های بیهوده آزاد کن و خود را مهیای شاهد پیروزی گردان که در راه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امشب رویاهای زیبایی خواهید دید. البته خیلی خود را درگیر یافتن نشانه ها و تعبیر آن نکنید. این رویا می تواند باعث شود تا از تلاش برای کسب و کار خود دست بکشید و ذهن شما را از پیشرفت دور کند. خیلی برای تعبیر آن زمان صرف نکنید اما کاملا هم بی توجه نباشید. برخی از نمادها می توانند نشانه ای برای رویدادهای آینده باشند. امروز خیلی راحت می توانید احساسات خود را بیان کنید. البته زیاده روی نکنید تا حوصله عشقتان سر نرود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

راههای گوناگونی را امتحان کرده ای ولی هیچ کدام نتیجه مطلوب را بدست نیاورد و اسباب شرمندگی تو را در نزد دوستان و آشنایان فراهم کرد و این باعث رنج و عذابت شده و فکر می کنی که این تاوان اشتباهاتت است. تو تلاش خود را کرده ای اما با بدشانسی روبرو شده ای ولی هنوز فرصت هست. یکبار دیگر و این بار حساب شده وارد عمل شو که قطعا موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

یک رویداد اجتماعی که می تواند به شغل و کسب و کار شما مرتبط باشد، باعث می شود تا دوستان قدیم خود را که مدت ها از آنها بی خبر بوده اید را ملاقات کنید. امروز لحظه های شاد و خوبی خواهید داشت. اگر مجرد هستید شاید در میان همین دوستان قدیمی به دنبال یک رابطه عاشقانه باشید. اگر در حال حاضر در رابطه ای قرار دارید نیز این فرصت را خواهید داشت تا با هم عمیق تر صحبت کنید. از فرصت امروز برای به اشتراک گذاری احساسات خود استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دل در گرو کسی داری که دارای محاسن بسیاری است. اکنون فرصتی پیش آمده تا عشق خود را به اثبات برسانی. اگر امید وصال داری قبل از آنکه فرصت از دست برود به کاری که نیت کرده ای اقدام کن و از فقر مادی و دست خالی خود مهراس که تمام کارها با عشق و محبت نتیجه مطلوب خواهد داد و گنج محبت با ارزش ترین گنج هاست.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز تماس های تلفن یا ایملی های بسیاری در زمینه کار خود خواهید داشت. امروز همه از شما پاسخ می خواهند یا می خواهند از شما مشاوره کاری بگیرند. شما مهارت و دانش بالایی دارید اما مدت ها است از آنها استفاده نمی کنید. به جای شرمساری، آنها را در وجود خود تقویت کنید. سعی  کنید کاملا ریلکس باشید و از لحظه های خود استفاده کنید. حرف زدن کلید حل بسیاری از مشکلات زندگی است. سعی کنید برای نامزد خود همه احساسات و تفکراتن درونی خود را توضیح دهید و اگر مشکلی هست، همین امروز آنها را برطرف کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

به شدت واله و شیفته کسی هستی و همیشه منتظر پیغامی از جانب اویی. اما بدان که فداکاریها و پافشاری های تو در راه این عشق بی مورد است و اسباب دردسر را فراهم خواهد کرد. او بنا بر دلایلی به این عشق رضایت ندارد. اگر واقعا دوستش داری به خواسته اش احترام بگذار و از زندگیش بیرون برو، گرچه می دانم برایت خیلی دشوار و عذاب دهنده است ولی شاید این فداکاری بزرگ تو دل او را بلرزاند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز به مسایل ماورایی و روح و معنویات بسیار علاقه مند خواهید شد. حالا در نتیجه این علاقه یا شروع به نوشتن می کنید، یا شعر می سرایید یا بر روحیات خاص خود متمرکز می شوید. از انرژی های مثبت امروز استفاده کنید. کیفیت کار شما امروز بهتر از همیشه خواهد بود. امروز همه بسیار احساساتی هستند به همین دلیل نباید تعجب کنید اگر عشقتان پس از ماه ها رابطه، همه فداکاری ها و عشق شما را انکار کند و نادیده بگیرد. خیلی به این مسایل بها ندهید و بدانید جلوی ضرر را از هر جا بگیرید، منفعت است.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

انسانی که دلش تنهاست حتی اگر تمام زیباییهای دنیا را در اختیار داشته باشد باز هم شاد و سرخوش نیست. هر زیبایی زمانی واقعا زیباست که با دوستان و یاران همدل تقسیم گردد. پس به دنبال دوستان و یاران صمیمی و همدل باش که دنیای صداقت و رفاقت زیباترین دنیاست..

مطلب مشابه :   فال امروز پنجشنبه 21 دی 96 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

آیا یکی از اعضای خانواده شما رفته است؟ در خانه احساس تنهایی دارید؟ شما برای او دلتنگ هستید اما از این فرصت تنهایی نیز لذت می برید. این فرصت باعث می شود تا بتوانید روی کارهای عقب افتاده خود تمرکز کنید. خواب هایی که امشب می بینید نشانه هایی در خود دارند که برای پیشرفت در آینده بسیار موثر هستند. صبح آنها را یادداشت کنید تا فراموششان نکنید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق می گردید، باید به حرف دیگران در مورد تغییر خود گوش کنید. شاید در یک گروه از دوستان یا رویداد اجتماعی بتوانید فرد مورد علاقه خود را پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

نادانسته و ناخواسته خطایی مرتکب شده ای که بین تو و او فاصله انداخته. به خاطر داشته باش که اگر سعادت و خوشبختی را طالبی، نباید هرگز از مراعات حال دیگران غافل شوی و جانب دوستان و یاران را فرو گذاری و بدان که عشق و وفای واقعی برای همیشه نهفته نمی ماند و بالاخره روزی صداقت تو برای همه عیان خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

یک رویداد اجتماعی باعث می شود تا امروز با جمعی از نویسنده ها، هنرمندان و مدرسان هم نشین باشید. بیشتر آنها را نمی شناسید اما دچار هراس نشوید. فقط به حرف های آنها گوش کنید و از ایده های خود برایشان سخن بگویید. مطمئن باشید آنها خوششان می آید و به همین واسطه، دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رابطه خود عمیق تر فکر کنید. اگر تازه با فردی آشنا شده اید، شاید لازم باشد در مورد خود و علاقه مندی ها خود با او حرف بزنید. امروز بهترین فرصت برای بیان احساسات عمیق است.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

انسانی بسیار حساس هستی ولی از این حساسیتهای بی مورد جز غم و غصه چیزی عایدت نمی شود و کارهایت را مشکل و دشوار می کند. تو که سالها به دنبال انجام این نیت بوده ای چرا حالا که وقت عمل رسیده با تصورات بیجا و حساسیتها و حسادتها کار خود را خراب می کنی. پیش از آنکه فرصت را از دست بدهی به خود بیا تا دم عیسایی او به زندگیت روحی تازه بخشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

اگر در مورد ورزش و تناسب اندام مقاله و کتاب می خوانید و در تلاش هستید آنها را اجرا کنید، امروز نتیجه آن را خواهید دید. امروز از نظر روحی و فکری بسیار احساس قدرت دارید. این قدرت باعث می شود تا توجه ویژه ای به مسایل و مشکلات پیدا کنید و بتوانید تا حدی آنها را برطرف کنید. امروز همه اطرافیان حس اعتماد عجیبی به شما دارند و همه رازهای پنهان خود را به شما خواهند گفت. امروز سنگ صبور اطرافیان هستید، بنابراین صبور باشید و به احساسات خود ایمان داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

سالهاست وقتت را به بلاتکلیفی و سرگردانی گذرانده ای و اشتباهات بسیاری مرتکب شده ای که خوشبختانه مشکل چندانی برایت به دنبال نداشته، اما اکنون وقت آن رسیده که به خود بیایی و برای آینده ات برنامه ریزی کنی و یک تصمیم جدی بگیری و از این شاخه به آن شاخه پریدن دست برداری، در غیر اینصورت پشیمان خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز بسیار جذاب به نظر می رسید. مهارت های ارتباطی و اجتماعی شما بسیار خوب هستند و می توانید در صدر توجه ها باشید. امروز مکالمه بسیار خوبی با عشق و فرد موردعلاقه خود خواهید داشت. دوستان امروز مسایلی را برای شما مطرح می کنند که تاکنون از آنها خبر نداشته اید. امروز به فردی که از نظر روحی بسیار به او نزدیک و وابسته هستید، رازهای خود را خواهید گفت. البته همه چیز را نمی گویید زیرا اعتقاد دارید همه نباید همه چیز شما را بدانند. شما و عشقتان هر دو م یدانید در چه موقعیتی هستید و این باعث خوشحالی است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

از هر کسی به اندازه توان و ظرفیتش توقع داشته باش. از اینکه اطرافیانت تو را درک نمی کنند، غمگین مباش. مکر دشمنان در تو اثرگذار نخواهد بود. از آنچه که داری راضی باش و طمع مکن. قدر روزگار جوانی خود را بدان تا در پیری حسرت آن را نخوری. نگران فردا مباش و غصه دیروز را مخور. به حال بیندیش که در زندگی هیچ حالتی مداوم نیست. نیکی دیگران را نیز جبران کن تا پیوسته مورد لطف قرار بگیری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز با موفقیت های کاری مواجه می شوید. شاید شرایط آن طور که انتظار داشتید، پیش نرود اما نتیجه مثبت است. شما مسایل جالب بسیاری برای مطرح کرد ندارید و می توانید به راحتی از موانع برای رسیدن به اهداف خود عبور کنید. سعی کنید در هر شرایطی آرام باشید و از ساعت های خود لذت ببرید. امروز دوست دارید در کنار عشق خود بنشینید و با او در مورد مسایل و مشکلات حرف بزنید و دوستانه آنها را برطرف کنید. این تصمیم بسیار خوبی است و موجب نزدیک تر شدن شمابه یکدیگر می شود.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

مدتی است دچار مشکلات مالی شده ای و به علت ضعف مالی در عشق خود دچار تردید گشته ای، اما بدان که به زودی مشکلت حل خواهد شد. غصه گذشته را مخور و به آینده بیاندیش و نگران هیچ چیز نباش که خداوند کریم و رحیم است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز از نظر رابطه با دوستان یا فرد مورد علاقه خود روز خوبی در پیش دارید. دوستانتان به شما نزدیک تر می شوند و می توانید از بودن در کنار آنها لذت ببرید. روز پرهیجان و شادی در پیش دارید و بسیار مشغول خواهید بود. امروز به عشق خود توجه ویژه ای خواهید داشت و حرف های زیادی برای گفتن دارید. هر دو از صمیم قلب با هم حرف می زنید. خیلی راحت نیز می توانید اگر مشکلی وجود دارد، آن را برطرف کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

روزها و ماهها را در انتظاری سخت گذرانده ای ولی اکنون زمان انتظار به پایان رسیده است و به زودی کسی که منتظرش بودی وارد زندگیت خواهد شد و برایت خوشبختی و موفقیت به همراه خواهد آورد. نیت خیری که در دل داری عملی کن که بسیار میمون و مبارک است.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE