خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۱ مهر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 11 مهر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

صبح امروز دوستانتان شما را غافلگیر می کنند. مردم چیزهای غیرمنتظره ای می گویند. که می توانند ناراحت کننده باشد. جلسه شما ممکن است لغو شود. اواخر روز یکی از بزرگترها توصیه ارزشمندی به شما خواهد کرد. بهتر است به حرف او گوش کنید. امروز درس بسیار مهمی درباره روابط می گیرید. شاید در مرزگذاری مشکل دارید، و مردم فکر می کنند که از مرزهای شما می توانند رد شوند. امروز می فهمید که باید به دیگران فهماند که چقدر می توانید آنها را تحمل کنید و مرزهای شما تا کجا هستند. شاید امروز اصطکاک بین همکاران به وجود آید. و کشمکش بزرگی از هیچ به وجود بیاید. تجربه شما انعکاسی از تعارضی است که شما در درون در موقعیت کاری کلی خود حس می کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

می فکن بر صف رندان نظری بهتر از این***بر در میکده می کن گذری بهتر از این

در حق من لبت این لطف که می فرماید***سخت خوب است ولیکن قدری بهتر از این

تعبیر: همیشه کارهایتان را یمه کاره رها می کنید و به آخر نمی رسانید. هر چند که فکر و اندیشه تان بسیار عالیست و نتیجه ای بس موفقیت آمیز دارد ولی ناامیدی بر شا چیره شده و بی صبرید. به هنر و عقل خودتان رجوع کنید که روزگار موفق تر از تو به خود ندیده است. کارتان را به آخر برسانید که نتیجه ای بس عالی در پی دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شما امروز بیتاب و عصبی هستید. دوست دارید تغییراتی انجام دهید. حس می کنید باید کاری بکنید. ولی دوست ندارید کسی سر راهتان قرار گیرد. آرام باشید زیرا امروز بالاخره آرام می گیرید و برای پژوهش آماده می شوید. هرچند که ممکن است امروز در مورد روابط مشکلی وجود داشته باشد که نتوانید به آن رسیدگی کنید، ولی شاید متوجه شوید که بهتر است در مورد ضروریات اولیه زندگی فکر کنید. درک عمیق تری از معنای تعهد پیدا می کنید. خودتان را وسط موقعیتی ناجور می بینید. همکاران به یقه هم افتاده اند و شاید مجبور شوید طرفداری کنید. بی طرف بودن یا حمایت کردن از هر دو طرف، شاید بیشتر به شما آسیب برساند. واضح حرف بزنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

گلبن عیش می دمد ساقی گلعذار کو***باد بهار می وزد باده خوشگوار کو

هر گل نو ز گلرخی یاد همی کند ولی***گوش سخن شنو کجا دیده اعتبار کو

تعبیر: با صدای بلند اعتراض کنید که چرا فدرت و اختار را از شما گرفته اند. با یاد و خیال پردازی زنده اید. فکرمی کنید پیش هیچ کسی سخنانتان اعتبار ندارد. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز صبح زیاد عجله نکنید. واکنش های شدیدی به تأخیر یا قرار گرفتن افراد بر سر راهتان ندهید. امروز در همنشینی های گروهی از برنامه ریزی های بلندمدت لذت خواهید برد. به توصیه بزرگترها گوش کنید. به انرژی امروز برای تحکیم پیوند خود و طرف خاصتان نیاز دارید. همه تحقیقات را کرده اید و محدودیت های او و گستره مرزهای او را می شناسید. برای برداشتن قدم مهم بعدی خوشحال و مطمئن هستید. زمانی برای جشن گرفتن پیدا کنید. برای رسیدن به اهداف کاری خود، باید بدانید که می توانید از کمک دیگران استفاده کنید. از کسانی کمک بگیرید که نقاط قوتی متفاوت با شما دارند. توانایی های شما به تنهایی کافی نخواهند بود – به خصوص در روزی مثل امروز.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

سلیمی منذ حلت بالعراق***الاقی من نواها ما الاقی

الا ای ساروان منزل دوست***الی رکبانکم طال اشتیاقی

تعبیر:به آنچه در گذشته خداوند بر تو عطا نموده خشنود و شکرگزار باش و بر آنچه فکر میکنی به آن نرسیده ای غمگین مباش که خداوند حکیم گاه خیری بر آنچه به ظاهر مطلوب~ما نیست قرار داده است قدر لحضات زندگی خود را بدانگ

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز صبح مراقب پول و وسایل خود باشید زیرا ممکن است آنها را بشکنید یا گم کنید. در شروع روز بسیار ناراحت کننده خواهد بود. شاید دیر سر کار برسید. تا اواخر روز، همه چیز بهتر می شود. با آنکه فکر کردن به جنبه های عملی و واقعی زندگی روزمره و پرداختن به جزئیات مالی رابطه ای جدید ممکن است شما را مجبور به فرار کردن کند، ولی انرژی امروز شما را به احساس واقعی تان نزدیک می کند. شما به این فاصله نیاز دارید تا فکر کنید که به کدام سو می روید و چه هزینه هایی برایتان خواهد داشت. امروز فرصتی عالی در انتظار شماست، ولی به یاد داشته باشید که دیگران هم به شما چشم دوخته اند. رقابت کنید و از افراد دیگری که به دنبال گنج شما هستند نترسید. اعتماد به نفس داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

الا ای طوطی گویای اسرار***مبادا خالیت شکر ز منقار

سرت سبز و دلت خوش باد جاوید***که خوش نقشی نمودی از خط یار

تعبیر:  شانس فقط یک بار در خانه ی شما را می زند پس چرا آن را پس می زنید و ندانسته به بازی می گیرید. فکر می کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دبینتان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز شاید صبح پرحادثه ای داشته باشید. به آنچه می گویید و آنچه انجام می دهید دقت کنید. به هنگام رفتن به محل کار مراقب باشید تا به سلامت سر کار برسید. شاید تأخیر داشته باشید یا از مسیر دیگری بروید. در اواخر روز، تمرکز خوبی بر روی کار ذهنی خواهید داشت. امروز عمیقاً درگیر چیزهایی می شوید که چشمتان به آنها می افتد. اکنون زمانی است که باید دوباره به جوانب عملی و واقعی تجربه روزانه خود بنگرید تا دیدگاهی بدست آورید که در زمان نیاز به شما کمک کند. دلسوزی شما در موقعیت های بد کاری می تواند مرهمی برای دیگران باشد. دیدگاه شما می تواند آتشی که افروخته شده بود را خاموش کند. از شعله ها دوری کنید تا نسوزید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کلک مشکین تو روزی که ز ما یاد کند***ببرد اجر دو صد بنده که آزاد کند

قاصد منزل سلمی که سلامت بادش***چه شود گر به سلامی دل ما شاد کند

تعبیر: قاصدی خوش خبر به سمت شما می آید که به همراه خود رسیدن به مراد و لطف یار را مژده می دهد. مدت درازی صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید آن را با کمال و جمال حفظ کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

گفتگوهای سر صبحانه امروز می توانند تنش زا باشند، به خصوص با والدین. و وقتی سر کار می رسید شاید رئیس تان خوشحال نباشد. نترسید زیرا این ابر سیاه موقتی در افق شماست. امروز بالاخره به این موضوع رسیدگی می کنید. با توجه کردن به موضوعات عملی مربوط به رابطه است که همه چیز بهتر می شود. اگر چشمتان را به روی این مسائل بسته بودید، هر دو از بازنگری بدون تأخیر آنها سود خواهید برد. کلمات شما امروز هیزم به آتشی می ریزند که ممکن است از کنترل خارج شود. شاید از اینکه دیگران دعوا کنند و شما به صندلی خود لم دهید خوشحال باشید. باید منتظر عواقب کارهای خود باشید. احتیاط کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

سحر با باد می گفتم حدیث آرزومندی***خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی

دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است***بدین راه و روش می رو که با دلدار پیوندی

تعبیر: حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کشی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز صبح با بچه ها صبور باشید، زیرا همه چیز بهم ریخته است. کنسل شدن بعضی چیزها و غافلگیری های غیرمنتظره می توانند اعصاب شما را بهم بریزند. در مورد روابط رمانتیک هم همینطور است. در آخر روز، گفتگوهای معمولی به شما احساس خوبی می دهند. امروز فرصت خوبی برای تعهدی عمیق تر به فرد خاصی دارید. شما مدتی را به شناختن یکدیگر سپری کردید و حالا حس می کنید آماده اید قدم دیگری بردارید. از طرف دیگر، اگر می خواهید برای اولین بار سر قرار بروید، فکر کنید مدتهاست او را می شناسید. این حس خوبی از آرامش و هماهنگی بین شما برقرار می کند. در مورد کارتان، نگذارید دیگران شما را مجبور به کاری کنند که شما آماده متعهد شدن به آن نیستید. شاید کسی در محل کار از تاکتیک های ارعابی برای متقاعد کردن شما به انجام کاری که فکر می کند برای شما درست است، استفاده کند. فقط به خودتان اعتماد کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود***تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود

دل که از ناوک مژگان تو در خون می گشت***باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود

تعبیر: آفرین بر ایمان راسخ و اراده ی تو که باعث می شود جهانی را بهم بریزی و دنیایی را به خوبی بسازیریال دام ها را مشکنی خداوند به خاطر همین همت و ایمانت، دلت و راهت را همیشه روشن می کند و تو به تمام حاجات خود می رسی حتی اگر آرزویت عجیب باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز صبح در محل کارتان تأخیر رخ می دهد. خرابی کامپیوتر، قطعی برق، کمبود پرسنل، قرارهای کنسل شده و غافلگیری های عمومی شما را از کار روتین روزانه می اندازند. در آخر روز کارها درست می شوند. این مشکلات موقتی هستند. شاید احساس کنید در رابطه خود دارید حرکت ها را تحمل می کنید. امروز عشق تا سطح خاکی تری پایین می آید و شاید دیگر شور و احساس نداشته باشد. ولی در هر حال پایدار و قابل پیش بینی است. نگران نباشید. همه چیز به زودی شور گذشته را خواهد یافت. گفتگویی انفجاری در محل کار شما صورت خواهد گرفت و به احتمال زیاد شما بخش مهمی از آن خواهید بود. به یاد داشته باشید که این تعارض کلامی چیزی است که باید در روابط حل شود. از آن نترسید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ز در درآ و شبستان ما منور کن***هوای مجلس روحانیان معطر کن

اگر فقیه نصیحت کند که عشق مباز***پیاله ای بدهش گو دماغ را تر کن

تعبیر: صبر و مقاومت را از دیگران یاد بگیر مقاومت و صبر تو باعث پیروزیت می شود تلاش هایت بی اجر نمی مانند تو پاداش خود را خواهی گرفت فقط عجله کن الان وقت مقاومت است. خجالت را کنار بگذار و بر حسب قراری که گذاشته ای عمل کن حاجت خود را از خدا بخواه که اوست دعایت را مستجاب می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز صبح مردم و حتی خودتان خیلی زود از کوره در می روید. آهسته قدم بردارید. بحث هایی درباره برنامه های آینده، به خصوص در مورد تعطیلات، ورزش و کودکان خوب پیش می رود. اکنون زمان خوبی برای روابط شخصی است. اگر دوره ای از ناپایداری را تجربه کرده اید، شاید رویدادهای اخیر به شما دلگرمی واقعی بدهد که مدتی است آن را حس نکرده اید. شما باید امنیت احساسی داشته باشید و آرام باشید. امروز تنها راه موفقیت شما این است که نشان دهید می توانید انتظارات دیگران را برآورده کنید. بیش از پیش خودتان را نشان دهید. منتظر نشوید که فرصتی عالی به سراغتان بیاید. شما باید به سمتش بروید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد***نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد

چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان***که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

تعبیر: دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستا ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست باشی و با دوست بمیری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز صبح متوجه حقیقت تلخی درباره میراث، پول دیگران، اموال مشترک یا مالیات و بدهی می شوید. خوشبختانه خیلی زود کنترل همه چیز دستتان می آید. هرچند که ممکن است قرار گذاشتن کمی کسل کننده به نظرتان برسد، ولی حداقل می دانید که رابطه بسیار پایداری دارید و به خاطر فراز و نشیب های زیاد آن را کنار نمی گذارید. حداقل شما می دانید که چه موضعی بگیرید و چه انتظاری داشته باشید. شاید آنچه دیگران غلط یا نامطلوب می دانند شاید درست همان فرصت کاری باشد که دنبالش بودید. شاید از آن چیزی که دیگران بدون نظر انداختن دوباره دور می اندازند، پتانسیل زیادی بیابید. امروز از نیروهای خود استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

هر نکته ای که گفتم در وصف آن شمایل***هر کو شنید گفتا لله در قائل

تحصیل عشق و رندی آسان نمود اول***آخر بسوخت جانم در کسب این فضایل

تعبیر: پشیمانی سودی ندارد. راهی را ک رفته ای تا آخر باید بروی هر چند که راهی سخت می باشد به تجربه اش می ارزد. کناره نگی کسی به تو کمک نمی کند. الان وقت فکر کردن و عمل کردن است. انسان با اراده ای هستی و اگر بخواهی کاری را انجام دهی طوفان به پا می کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

برنامه های مسافرت امروز صبح تغییر می کنند. منتظر تأخیر، کنسل شدن یا انحراف مسیر ها باشید. ضمناً گفتگوهای جدی با دیگران می تواند نتایجی عملی بدهد. مردم به پیش بینی و استراتژی سازی برای آینده علاقه دارند. همیشه خوب است که نقشه ای داشته باشید. امروز احساس امنیت بیشتری درباره رابطه کنونی خود می کنید. از هر گونه تغییری بدتان می آید و نمی توانید تصور کنید که اگر چند تغییر کوچک انجام می دادید، چقدر همه چیز بهتر می شد. امروز فرصت فکر کردن به این موضوع بدون نگرانی به خطر انداختن رابطه را خواهید داشت. امروز در محل کار بهترین ساعات را نخواهید داشت. پس اگر می توانید مرخصی بگیرید. اگر سر کار نمی روید، بیشترین استفاده را از این موقعیت ببرید و به کارهایی بپردازید که نیرو و قدرت بیشتری می برند

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

تعبیر: آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز صبح، انتظار مشکلاتی با بزرگترها مثل والدین و رؤسا را داشته باشید. به هنگام صبحانه تمام تلاشتان را بکنید تا آرامش و صلح را حفظ کنید. هیچ کس دوست ندارد روزش را با بحث و جدول شروع کند. امروز روز خوبی برای امور بانکی و برنامه ریزی در مورد اموال مشترک است. عشق و امور رمانتیک به حس امنیت ربط می یابند و همچنین به کارهایی که برای یکدیگر انجام می دهید، مربوط می شوند. امروز گفتگوها بسیار دوستانه خواهند بود. امروز حقیقت از شما پنهان می شود و شما از پنهان کردن حقیقت بسیار متنفرید. در محل کار موقعیت ها ممکن است شکل زشتی به خود بگیرند. پس با سربلندی آماده کشمکش و دعوا شوید. چیزهای زیادی را به خطر می اندازید. پس مواظب باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر: ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال فردا چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ | فال روزانه

فال فردا چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی