خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۲ مرداد به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 12 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۱۲ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد. با سرعت همیشگی خود پیش بروید و زیاد در هیچ کاری به خودتان فشار نیاورید. ترس ها را کنار بگذارید و بیشتر گوش شنوا داشته باشید تا فرصت های زیادی برایتان فراهم شود. به خودتان ایمان داشته باشید و تسلیم حرف های جمع نشوید. امروز هر کاری می کنید، نمی توانید همه انرژی خود را روی کار بگذارید. نمی توانید پروژه ای را تمام کنید. شاید بخاطر احساس کم انرژی بودن یا آماده نبودن باشد. امروز عشق می تواند عالی، هیجان انگیز و شاید دردناک باشد. در مورد کارهایی که انجام می دهید مراقب باشید. هیج کس کامل نیست و دیر یا زود، همه چیز آشکار می شود. تفریح را فراموش نکنید. امروز شاید از دست افراد در محل کارتان عصبانی شوید، زیرا آنها به اندازه کافی کمک نمی کنند. بعضی افراد هم نسبت به کارشان اشتیاق نشان می دهند. در مورد گروه اول صبور باشید و از گروه دوم انگیزه بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

انسانی با معرفت و وفادار به عهد و پیمان خود هستی. به یاد داشته باش که خوبی همیشه خوب و بدی همیشه ناپسند است و کار خوب بی اجبر و مزد نمی ماند. پس به همین شیوه پسندیده ادامه بده تا در نزد همگان از هر جهت بزرگی و منزلت پیدا کنی و به مقصود دیرین خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز فرصت های متعددی جلوی روی شما قرار می گیرد که قبلاً برایتان فراهم نبود. امروز باید از آنها بهره ببرید. در چیزهای جدید و عجیب احساس آزادی کنید. امروز باید پیشگام باشید و ریسک بپذیرید. امروز روز پیشرفت و رسیدن به اوج است. به توانایی های خود اطمینان داشته باشید. امروز روز خوبی برای تصمیمات مالی مهم از جمله خریدهای بزرگ، نیست، زیرا شاید به خودتان بگویید که باید پول برای چیزی خرج کنید، و بعد افسوس بخورید. علاوه بر آن، شاید همه واقعیات و خوب و بد آنها را ندانید. امروز روزی جادویی برای شماست، به خصوص اگر فرد خاصی در کنارتان دارید که با او بیرون بروید. هیجان زیادی بین شما هست و رابطه ای جالب و جدید را آغاز می کنید. گویی به سفر تازه ای می روید. امروز به ایمیل هایی که به دستتان می رسد دقت کنید. تلاش بیشتری انجام دهید و به تماس های تلفنی پاسخ دهید. مطلب و اطلاعات مهمی از طریق این ایمیل ها یا تلفن ها دریافت می کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی سخت و پردردسری داشته ای و از سالهایی که با زحمت سپری کرده ای هیچ نصیبی نبرده ای و اکنون در دام گرفتاری اسیر شده ای. تنها کسی که می تواند تو را از این بلا و بدبیاری ها نجات دهد خداست. پس به او پناه ببر که بهترین پناه دهنده است. به معصومین و اولیاء خدا توسل کن تا حاجتت برآورده شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز در همه کارها جسارت داشته باشید. شاید این مسیر در ابتدا برایتان دشوار به نظر برسد، ولی بهترین روش برای رسیدن به جایی است که می خواهید برسید. تنش در احساسات باعث می شود که به مسیر نامتداول کشیده شوید. همه چیز خیلی روان پیش می رود. زمان بسیار مهمی برای حرکت کردن و واکنش دادن به احساسات قوی است. امروز نسبت به هر چیزی که به دیگران می گویید فکر کنید و سنجیده حرف بزنید. نه تنها ممکن است بعضی از جزئیات را برایشان کش دهید، شاید حتی خودتان را هم دست بیندازید. همه اینها در اطراف شما اتفاق می افتند. نه اینکه کسی به شما دروغ می گوید؛ شاید کل حقیقت را به شما نمی گویند. امروز کسی از شما فرار می کند و شما متوجه آن می شوید. شاید تصویر دراماتیکی از او ساخته باشید و متقاعد شده باشید که او فرد معرکه ای است. امروز سعی می کنید جواب سوال خود را از او بگیرید. امروز یکی از آن روزهایی است که افراد خیلی حرف ها می زنند، ولی انگار هیچ چیزی نگفته اند. گپ و گفتگو زیاد است، ولی هدف ندارد. از حرف های آنها چیزهای مفید را بیرون بکشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

ذاتا انسانی عاطفی و با مهر و محبت هستی و در مقابل نامهربانی هایی که دیده ای سکوت اختیار کرده ای. گرچه انسانی واقع نگر هستی و بلندپروازی نمی کنی، ولی بدان که فرصتی به تو روی خواهد کرد و همه امکانات مهیا می شود که تو در زندگیت یک تحول مثبت و بزرگ ایجاد نمایی. پس آماده باش که این فرصت را از دست ندهی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

نام بازی امروز آزادی عاطفی است. احساسات شما به اوج رسیده اند و کوچکترین چیزی توجه تان را جلب می کند. حتی کوچکترین چیزها می توانند منجر به دنیای جدیدی از افراد و موقعیت ها شوند. بگذارید خلاقیت شما بشکفد. مسائل خانگی امروز گیج کننده می شوند. از طرفی می خواهید در صورت امکان، به عضوی از خانواده کمک کنید، به خصوص که او واقعاً به این کمک نیاز دارد. ولی با این حال، شاید در مورد خودتان و نحوه عملکردتان شک کنید. اگر مطمئن نیستید که چه باید بکنید، کاری نکنید. امروز حال و هوای ایده آل تری دارید که برای سلامتی تان خوب است. امروز اگر می خواهید از کسی درخواست بیرون رفتن کنید مواظب باشید که از ظاهر یا رفتار او نرنجید. ایده ای که چند روز پیش مطرح کرده بودید را امروز عملی کنید. این جرقه خلاقانه را فراموش نکنید. سوال بپرسید، تحقیق کنید و مسیر را دنبال کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تنها ثروت تو در زندگی عشق و ایمان است و دستت از پول و مال دنیا تهی است با این همه موفقیت با توست و خدا تو را در هر حال یاری خواهد کرد و اجر کارهای نیک تو را به بهترین نحو خواهد داد به شرط آن که تو نیز او را فراموش مکنی. هر نیتی که در دل داری با توکل به خدا عملی کن که موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز شما نباید حلقه سست زنجیر باشید. انرژی امروز شما را زود از خواب بیدار می کند و به حرکت وامی دارد. پس یا باید هدایت کنید یا دنباله روی دیگران باشید یا از سر راه کنار بروید. بهانه ای برای عقب نشینی نیست. وقتی شتر شانس دم در شما می خوابد، باید آماده باز کردن در باشید. احساسات شما امروز برایتان مسیرهای جدیدی را آشکار می کنند. امروز بطوری غیرعادی احساس الفت و شفقت نسبت به نیازهای کودکان می کنید، به همین دلیل سریعاً برای کمک به کودکان یا افراد کوچکتر از خودتان واکنش می دهید. در مورد موقعیت های رمانتیک مراقب باشید تا مسائل پیچیده تر از آن چیزی که به نظر می رسد، نشوند. شاید امروز زیاد شور و شوق نداشته باشید و در عین حال تعجب کنید که جو حاضر چه تأثیری بر روی رابطه شما گذاشته است. البته چیزهای خوبی برایتان اتفاق می افتد و روزتان را بهتر می کند. امروز از مغزتان استفاده کنید. امروز بر سر کاری که انجام می دهید فوق العاده احساساتی می شوید. نگذارید احساساتتان بر شما چیره شوند. به تفکر منطقی روی بیاورید و از ایده های عقلانی برای یافتن جواب استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

خیالپردازی بیهوده و بلندپروازی دو عاملی هستند که انسان را از واقعیات دور می کنند. واقعیت این است که تو به شدت خواهان کسی هستی که فاصله طبقاتی بسیاری با تو دارد و برای به دست آوردن او به مال و منال بسیاری نیاز داری. به جای ابراز ناامیدی و شکایت اگر می توانی تلاش خود را چندین برابر کن و با مشکلات بجنگ. در غیر اینصورت از این کار صرفنظر کن و فرصت ها را بیهوده از دست نده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز زمانی را خصوصاً به خودتان اختصاص دهید. وقایع غیرمنتظره برایتان پیش می آیند و در احساسات شما تنش ایجاد می کنند. به خودتان وقتی را اختصاص دهید و کمی تنها باشید و به این وقایع رسیدگی کنید. امروز یکی از آن دوشنبه هایی است که شما حال و حوصله بیرون رفتن و انجام کاری که می خواهید را ندارید. باید بپذیرید که کاری که می کنید باید تمام شود. امروز روز خلاقیت است، به خصوص وقتی صحبت از عشق و روابط رمانتیک باشد. اگر می خواستید به او بگویید که چه احساسی دارید، باید سعی کنید و راه منحصر بفردی بیابید. امروز در موقعیت استراتژیکی قرار دارید که بر روی رویدادهای پیرامونتان تأثیرگذار است. افراد برای یافتن پاسخ هایشان به سوی شما می آیند. شاید بهتر باشد تقاضای ترفیع یا افزایش حقوق نمایید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

روزگار سختی را در هجران گذرانده ای، ولی اکنون دیگر به گذشته ها فکر نکن، چرا که او از کرده خود پشیمان گشته و عاقلانه آن است که تو عذر او را بپذیری و از خطاهای او درگذری. تنها در این صورت است که سعادت به تو روی خواهد آورد.

مطلب مشابه :   فال روزانه، فال امروز چهارشنبه 27 آبان 94

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز زیاد همه چیز را جدی نگیرید و خشونت نداشته باشید. سبکتر قدم بردارید و فکر نکنید که همیشه باید کنترل همه چیز در دست شما باشد. در جهت جریان حرکت کنید و بدانید که کارهای شدید عواقب شدید دارند. وقتی صحبت از شراکت و دوستی های نزدیک می شود، مطمئن نیستید که آیا باید کاری کنید یا کاری نکنید. شما در منگنه قرار گرفته اید. ولی موضوع خیلی پیچیده تر از آن است؛ شما مطمئن نیستید که چکار باید بکنید. وقتی این احساس را دارید، کاری نکنید. رابطه کنونی شما باید کمی جان بگیرد و امروز این اتفاق می افتد. زندگی شخصی و امور عاشقانه شما می تواند از بعضی از فانتزی ها بهره مند شود. با هم درباره این فانتزی ها و رویاها و امیدها حرف بزنید و راه تحقق آنها را بیابید. امروز سرعت شما زیاد می شود، پس باید به جلو پیش بروید. شاید اگر تلاش هایتان را نشان ندهید، فکر کنند که شما تنبل و کند هستید. اگر منابعی که برای حرکت سریعتر نیاز دارید نداشتید، باید به مافوقتان اطلاع دهید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

از فراز و نشیب و حوادث زندگی خسته و ملول شده ای، اما با این حال حاضری تمام هستی و زندگی خود را در راه عشق قربانی کنی. اکنون که تسلیم راه عشق شده ای به خدا امیدوار باش چرا که او عشاق واقعی را دوست دارد و آنها را یاری و هدایت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز هیچ فرصتی را از دست ندهید. هر چقدر هم که خسته باشید، اکنون زمان استراحت نیست. امروز یکی از آن روزهایی است که خودتان بودن برایتان راحت تر است. نیازی نیست که خجالت بکشید و پنهان شوید. آنچه می خواهید بگویید و آنچه می خواهید بدست آورید. امروز روز خوبی برای تصمیم گیری درباره میراث، اموال مشترک، بدهی، مالیات یا هر مال مشترکی نیست. اساساً اعتماد به نفس درونی شما در بحث درباره این مطالب ناپایدار است. بنابراین باید چند روزی صبر داشته باشید. شاید امروز هدف فانتزی های دیگران قرار بگیرید. در سایه بعضی از رویدادها است که متوجه می شوید چه اتفاقی افتاده است. اگر این به مذاقتان خوش بیاید، می تواند حرکتی بکنید و مطمئن شوید که تحسین می شوید. امروز ارتباطات کلید پیشرفت است. خودتان را در حباب حبس نکنید و فکر نکنید که بدون کمک دیگران می توان همه کار کرد. اعتراف کنید که شما همه چیز را نمی دانید و باید در صورت نیاز از دیگران کمک بخواهید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

اکنون که به قصد خیر نیتی کرده ای در انجام آن مصر باش و به وسوسه های نفس و سخن دشمنان اعتنایی نکن. زندگی زیبا و آرام خود را بیهوده تلخ مکن. از راهنمایی های افراد با تجربه استفاده کن و از دوستان واقعی خود هیچ چیز را دریغ مدار تا به یاری آنها و توکل به خدا به موفقیت برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

در مورد برنامه های خود امیدتان را از دست ندهید. گاهی لازم است که شما هم کنترل امور را رها کنید و بگذارید هر اتفاقی که می خواهد بیفتد. حس ماجراجویی داشته باشید و ریسک بپذیرید. در این کار سود و فایده زیادی هست. امروز در مورد برنامه ها و نقشه هایتان در مواردی همچون چاپ، تحصیلات عالی، مسافرت و شاید امور حقوقی و پزشکی، احساس ناامنی کنید. حوزه هایی وجود دارند که اخیراً نسبت به آنها اشتیاق زیادی داشتید، ولی مطمئن نیستید. شاید انرژی شما پایین باشد. عشق نه تنها امروز در هوا، بلکه در پیرامون شما موج می زند. نوعی اشتیاق شما را بر آن می دارد که باور کنید در رابطه وسوسه انگیزی درگیر شده اید. باید بدانید که خوشبختی یک حالت درونی است. امروز بی تصمیم بزرگترین دشمن شماست. امروز آنقدر درگیر ایده هایتان می شوید که ارزشمندترین ابزار خود حس ششم را فراموش می کنید. اگر فکر می کنید همه چیز از کنترلتان خارج شده، صبر کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

مشکلی که برایت پیش آمده تقصیرش به گردن خودت است. بیهوده به دنبال مقصر نگرد و تقصیر را به گردن دیگران نینداز. آنچنان که باید تلاش نکردی، در نتیجه به مقصود مطلوب نرسیدی. پس شکوه و ناله بیهوده نکن و به جای آن به تلاشت اضافه کن زیرا رنج نابرده گنج نخواهد برد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز یکی از آن روزهایی است که شما فرصت بسیار خوبی برای گسستن از هنجارها دارید. اگر دقیقاً نمی دانید که به کدام سوی بروید حس بدی نداشته باشید. حس ششم خود را دنبال کنید. به هر مسیری که بروید مسیر درست است. روش شما بهترین روش برای انجام آنچه باید انجام شود است. علیرغم علاقه و شوق شما به انجام کاری، امروز برایتان سخت است که در پشت نیت هایتان پنهان شوید. چه بخاطر خستگی، احتیاط یا تردید، امروز درباره چیزی اطمینان ندارید. امروز بایدحرفتان را طوری به او بزنید که نیت کرده بودید. به احتمال زیاد او برداشت اشتباه می کند و شاید قضیه بدتر شود. احساسات هم ممکن است ناامیدکننده شوند. باید از به اشتراک گذاشتن رویاهایتان لذت ببرید، ولی زیاد درگیر آنها نشوید. امروز هر تعهدی که دارید، گام بلندی در راستای آن برمی دارید. اکنون زمان خوبی برای برقراری ارتباط با افراد دیگر و تماس های مهم است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

در آیین رفاقت مسائلی مطرح است که تو باید آن را رعایت کنی. انسان چون عهدی با کسی بست باید به آن پایبند باشد. زندگی خود را با کارهای بیهوده و ندانم کاری خراب نکن. قدر آنچه را که داری بدان و به خاطر داشته باش که او تو را دوست دارد و برایت احترام قائل است. پس موقعیت خود را در نزد دیگران حفظ کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

گاهی رویاپردازی شما از بدنتان دورتر می رود و مکان و زمانی دور می رود. ماهیت و ذات رمانتیک شما می خواهد بگریزد و دوباره به دنیای واقعی برنگردد. امروز قدم بزرگی در این مورد بردارید. روش سخت تر را برگزینید و دیگران را تشویق کنید که رویاهایشان را در میان بگذارند. تلاش های شما برای صحبت کردن با افراد در موقعیت های گروهی، پیچیده می شود. یک لحظه گویی شما اشتیاق می یابید و آماده رقابت کردن می شوید. ولی لحظه ای بعد احساس خستگی می کنید. مشکلتان چیست؟ شما عموماً دوست دارید بدانید که در کجای رابطه ایستاده اید و موضع شما چیست. ولی امروز هر چقدر تلاش می کنید که خط و مرزها را بشناسید، با مشکلات بیشتری مواجه می شوید. اگر موضوع مهمی هست که باید درباره اش با او حرف بزنید، بهتر است آن را برای زمان دیگری بگذارید. امروز نترسید از اینکه دو پروژه را همزمان انجام دهید. توانایی شما برای انجام چند کار بسیار زیاد است. هول نشوید. آرام باشید تا بازده بیشتری داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

انسانی فداکار و مهربان هستی که هر کاری از دستت برآید برای دیگران انجام می دهی و از هیچ بخششی فروگذار نمی کنی اما دیگران از تو توقعات بسیاری دارند که گاهی این توقعات غیرمعقول است اما با اینحال تو تمام سعی ات را در انجام آنها به کار می بندی. خود را تا این حد به زحمت نینداز و کمی هم به فکر خود باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

در کل باید بگوییم که امروز روز خوبی برای شماست. شما از سرعت امروز راضی هستید و دوست دارید به آن پایبند بمانید. فرصت های عجیب و غریبی برایتان پیش می آید. خودتان را به تفکر تنگ نظرانه محدود نکنید. بگذارید انرژی امروز فضا را دربر بگیرد و درهایی به روی ایده های جدید باز شود. امروز عنصر سردرگمی وجود دارد. هر کاری که سعی می کنید انجامش دهید، فقط نیمی از انرژی خود را روی آن می گذارید. گویی در باتلاق شنی راه می روید. نگران نباشید، این اثر زود محو می شود. فقط تلاشتان را بکنید. امروز شاید تمیز دادن احساساتتان از همدیگر سخت شود. از طرفی شاید زیاده روی کنید یا شاید زیادی مجذوب شوید. از طرف دیگر شاید سیگنال ها را غلط تعبیر کرده اید. هر کدام از این احتمالات اگر برایتان مشکلی ایجاد کرد، بهتر است که صبر کنید تا بدانید احساستان چیست. امروز همین که ایده های بیشتر و بیشتری به ذهنتان می رسد، تا اوج عصبانیت می رسید. مشکل اینجاست که امروز زود هم گیج می شوید. امروز از کارتان قدمی به عقب بردارید و چشم انداز بیابید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

چنان در دام عشق اسیری که فریاد همه را درآورده ای. بی تاب و تحمل گشته ای و بیقراری می کنی اما اگر چشم کامیابی و موفقیت داری باید صبر و شکیبایی داشته باشی، چرا که به زودی اوضاع بر وفق مرادت خواهد شد. پس خود را از تعلقات دست و پاگیر و وابستگی های بیهوده آزاد کن و خود را مهیای شاهد پیروزی گردان که در راه است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا جمعه ۱ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۱ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی