خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۲ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۲ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۲ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۲ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 12 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۲ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

شاید امروز صبح با کمی بی حوصلگی از خواب بیدار شوید اما نگران نباشید زیرا پس از چند ساعت دوباره انرژی خود را به دست خواهید آورد. امروز باید زمان و تلاش زیادی را برای انجام کارهایتان بگذارید به خصوص کارهایی که انجام آنها را به تعویق انداخته اید. بهتر است آنها را به اتمام برسانید و پرونده شان را ببندید تا فضا برای پذیرفتن کارهای جدید باز شود و موفقیت های تازه ای به دست آورید. صبح را حسابی کار کنید و باقی روز را به استراحت بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

شانس و اقبال به شما روی کرده، به زودی اخباری به دستتان می رسد که مدتهاست منتظر شنیدن آن هستید. شما بر دشمنان و رقبای خود فائق خواهید آمد و به آرزوی دیرینه خود دست پیدا خواهید کرد. محبت بین شما و او را پایانی نیست و تا همیشه در خانه ای مملو از مهر و صفا زندگی خواهید کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

زمان بسیار خوبی برای آغاز کارهایی است که در سر دارید. اگر می خواهید دست به قلم شوید یا به دنبال فرصتی برای صحبت با فردی بوده اید یا حتی ایده ای برای اجرا در سر داشتید، درنگ نکنید. امروز که خلاقیت و انرژی شما فوران کرده است، اگر دست به هر کاری بزنید، موفقیت شما حتمی است. گفتگو با چند تن از دوستان تان در چنین روزی انرژی شما را دو برابر خواهد کرد بنابراین از جمع دوری نکنید. تلفن های زیادی به شما می شود که وقت زیادی از شما می گیرد اما نتیجه آن خوب است. از روز خود نهایت لذت را ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی مهلت کوتاهی است. فرصتی برای غم خوردن نیست. به خاطر کسب سود بیشتر قصد آغاز کار جدیدی را داری. این کار اگرچه دارای سود مادی است ولی با توجه به سختیهای آن و خطراتی که تو را در این راه تهدید می کند ارزشی نخواهد داشت. از این کار چشم پوشی کن که سود آن به زیانش نمی ارزد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

اگر تا به حال تمایلی به زمینه های مانند دکوراسیون، باغبانی یا نقاشی نداشته اید، امروز علاقه تان به یکی از این رشته ها گل می کند و توانایی های پنهانی را در خود کشف می کنید طوری که دوست دارید آن را ادامه دهید. حتی ممکن است این کار منبع درآمدی برایتان شود و آینده مالی شما را تامین کند. پس بهتر است از همین حالا به دنبال کلاس های آموزشی بگردید و در آنها ثبت نام کنید. اگر چند رشته توجه شما را به خود جلب کرده است، بهتر است به خوبی در مورد آنها تحقیق سپس یکی را انتخاب کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

به شدت غمگین و سرخورده شده ای. از کسی خنجر خورده ای که هیچ توقعش را نداشتی. بعد از مدتها که از دل و جان برای او مایه گذاشتی تنهایت گذاشت. شاید اشکال از خود توست که در انتخاب دقت لازم را نکردی. اکنون بدنبال راه چاره می گردی اما بدان که تنها چاره تو این است که از همین جا برگردی، زیرا جلوی ضرر را از هر جا که بگیری منفعت است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

انرژی شما به اوج خود رسیده و احساس می کنید که در آسمان ها در حال پرواز هستید. شاید بد نباشد یکی از دوستان تان را ملاقات کنید و ایده هایی که در سر دارید را با او در میان بگذارید. ایده های جدیدی به ذهن تان خطور می کند که شما را حسابی به هیجان در می آورد و تا مدت ها درگیرتان خواهد کرد. اگر به دنبال راهی برای تخلیه انرژی خود هستید ما ورزش هایی چون پیاده روی را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر می خواهید هفته ای خوب و خوش داشته باشید، از اولین روز هفته خود نهایت لذت را ببرید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

زندگی پر دردسر و پر غم و غصه ای داری اما هرگز شکوه نمی کنی و راز دل خود را با کسی نمی گویی. هرچه تلاش کرده ای به نتیجه مطلوب نرسیده ای، اما بدان که به زودی آرزوهایت تحقق خواهند یافت به شرط آن که چون گذشته در مقابل مشکلات صبر و پایداری از خود نشان دهی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز یک پیشنهاد مالی بسیار خوبی به شما می شود اما بهتر است قبل از پذیرفتن آن به خوبی جوانب مختلف را بررسی و در مورد آن فکر کنید سپس تصمیم نهایی را بگیرید. شاید به کاری که به شما پیشنهاد شده تسلط کافی نداشته باشید اما اجازه ندهید این نگرانی شما را از حرکت باز دارد. برای رسیدن به موفقیت فقط کافی است کمی سخت کوش تر باشید. توصیه می کنیم بیشتر از قبل مراقب سلامت روحی و جسمی خود باشید. یک مسافرت به همراه خانواده یا عشق زندگی تان می تواند حال شما را به بهترین شکل تغییر دهد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

احساس تنهایی و بی کسی می کنی. به شدت گرفتاری و کارهایت در هم گره خورده است. هرچه تلاش می کنی چاره ای نمی یابی و همچنان در دام بلا اسیری. بزودی کسی وارد زندگیت می شود و پیشنهاد سازنده ای به تو می دهد. تردید مکن و با او همدل شو چرا که او راه نجات تو از این مصیبت است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

به یک مهمانی دعوت می شوید که شما را در رسیدن به هدف هایتان نزدیک تر می کند. شاید یک پیشنهاد  کاری که مدت ها به دنبالش بوده اید، به شما شود یا که ار شما بخواهند که عضو گروهی که خود نیز به آن تمایل دارید، شوید. در هر صورت اگر آن را قبول کنید، توانایی های شما بیش از پیش گل خواهد کرد. بنابراین این فرصت را از دست ندهید زیرا نتیجه آن خشنودی و رضایت شما و دیگران را به همراه خواهد بود. به دنبال علاقمندی هایتان باشید تا زندگی برایتان لذت بخش باشد. در این راه شریک زندگی خود را نیز فراموش نکنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

نیک بختی و سعادت از آن شماست. به خدا توکل کن که هرکه به او توکل کند، بر مشکلات و سختی ها فائق می آید. روزگار خوبی در پیش روی خواهی داشت به شرط آنکه از مصاحبت با دوستان ناباب بپرهیزی و معنای واقعی زندگی را که همان عشق و محبت است به خوبی دریابی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز روی پروژه ای کار می کنید که از مدت ها قبل به دنبالش بوده اید. اگر بخواهید در این راه موفق شوید و درآمد خوبی داشته باشید باید کمی سخت کوش تر شوید و آن را جدی تر بگیرید. از پیش داروی بپرهیزید و خودتان و توانایی هایتان را با دیگران مقایسه نکنید زیرا تنها سرعت پیشرفت شما را کند می کند. اگر با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید، امروز بهترین زمان برای ثحبت کردن و به نتیجه رسیدن است. از حاشیه دوری کنید و تمرکزتان را روی موضوعات اصلی بگذارید تا همه چیز به بهترین شکل اتفاق افتد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

زندگی توام با آرامش و شادی داری و از هر نعمتی به اندازه کافی بهره مندی و این برای تو گنجی است که از تمامی گنجهای دنیوی با ارزش تر است و اگر این آرامش را به مال دنیا بفروشی، بسیار ارزان فروخته ای و آنچه از دست داده ای در مقابل آنچه بدست می آوری بسیار ناچیز است. پس از زندگی خود لذت ببر که زندگی واقعی آن چیزی است که تو از آن برخورداری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

شما به همران دوستان تان برای یک مسافرت برنامه ریزی می کنید و برای این کار نیز هیجان زده هستید. این مسافرت به احتمال زیاد هوایی است و شما بالاخره مکان رویایی خود را از نزدیک خواهید دید. این سفر می تواند اطلاعات شما را افزایش دهد و در زمینه تحصیلی نیز به کمک تان آید. خوشی های زیادی در انتظار شماست، پس از تک تک لحظات خود لذت ببرید. اگر به دنبال عشق زندگی تان می گردید، این سفر می تواند فرصت های خوبی را در اختیارتان بگذارد. اگر هم متاهل هستید، این سفر صمیمت شما و همسرتان را افزایش خواهد داد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

مدتهاست با فکر انجام این نیت روزگار می گذرانی و برای رسیدن به هدف خود به هر دست آویزی چنگ می زنی، اما گاهی نیز دچار ناامیدی می شوی. بدان که عاقبت این قصه فرجامی بسیار خوش و دل انگیز برای تو خواهد بود، پس به تلاش خود ادامه بده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

در زمینه کاری خبرهای خوبی به شما می رسد. ممکن است این خبر به افزایش درآمد شما ربط داشته باشد یا حتی پروژه های جدیدی به شما پیشنهاد شود، در هر صورت فواید بسیاری به شما خواهد رسید پس در پذیرفتن آن درنگ نکنید. ارتباط خود را با افراد مختلف حفظ کنید تا راههای جدیدی به رویتان باز شود. اگر به فکر بستن قرارداد یا امضا کردن برگه ای هستید، امروز بهترین زمان است. مدت هاست رازی در دل دارید که می خواهید آن را با فردی در میان بگذارید، صبر کردن بیش از این فایده ای ندارد، امشب او را به رستورانی دعوت کنید و راز دلتان را برایش بگویید، مطمئنا پس از آن احساس سبکی و راحتی بیشتری خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دل بستن به دنیا هیچ گاه عاقبت خوشی ندارد. اکنون به جای آن که شرمسار اعمال گذشته خود باشی به فکر آینده باش. از بخت و طالع خود شکوه نکن و بدان که دنیا به هیچ کس وفا نمی کند. حافظ اسرار خود باش و به فکر بهره های معنوی از زندگی. و بدان که برای از نو شروع کردن هیچ گاه دیر نیست. از همین امروز تصمیم بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

اگر مجرد هستید به زودی عشق در خانه شما را می زند. سعی کنید در این روزها به ظاهر خود اهمیت بیشتری بدهید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید. مطمئنا از این کار خود پشیمان نخواهید شد. به زودی تلفنی از راه دور به شما می شود که حاوی خبرهای خوبی است. ذهن شما از مدت پیش در گیر مسئله ای بوده است که با این تلفن رفع خواهد شد و احساس سبکی و رهایی خواهید کرد. بهتر است امشب شام با خانواده خود به رستورانی بروید و این شادی را با آنها جشن بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

تا کی کار امروز را به فردا موکول کردن و غرق بودن در شیرینی خواب غفلت؟ آیا واقعا از فردای خود مطمئن هستی؟ زندگی امروز را چنان باید که گویا فردایی در کار نیست. هرچه می خواهی انجام می دهی و از خود یادگارهای نیک برجای بگذاری. همین امروز شاید که فردایی نباشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

پر از انرژی و قادر به انجام هر کاری هستید. امروز روز فوق العاده ای برای انجام پروژه های جدید است. شاید بخواهید تغییراتی را به خانه یا حتی زمینه شغلی خود بدهید، در هر صورت در این کار درنگ نکنید و اولین قدم را بردارید. به محض شروع این کار فرصت های بهتر و بیشتری پیش رویتان قرار خواهد گرفت. اگر چه ممکن است برای مدتی سرتان حسابی شلوغ شود و وقت سر خاراندن هم نداشته باشید اما نگران نباشید زیرا نتیجه آن رضایت بخش است پس دست از تلاش بر ندارید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به تازگی خطری جدی از سرت گذشته است. شاکر خدا باش که باز هم می توانی زندگی کنی و از زیباییهای زندگی لذت ببری. سعی کن شاد زندگی کنی و راه خطا نپیمایی. زمان رسیدن به آرزوهاست، کوتاهی نکن که وقت از دست می رود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

به فکر گرفتن یک میهمانی هستید که وقت و انرژی زیادی از شما می گیرد و درگیرتان می کند. کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پیغام های زیادی باید بفرستید و به تلفن های زیادی باید پاسخ دهید اما تمام شان لذت بخش است زیرا با دوستان تان بیش از پیش در تماس خواهید بود و لحظات خوشی را در کنار آنها تجربه خواهید کرد. اگر کار عقب مانده ای دارید، نگرانش نباشید زیرا وقت زیاد است و شما نیز به زودی وقت تان آزاد خواهد شد و به آنها نیز در زمان خود و به بهترین شکل رسیدگی خواهید کرد. منتظر یک سورپرایز از طرف عشق زندگی تان باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

مدتی است دچار مشکلات مالی شده ای و به علت ضعف مالی در عشق خود دچار تردید گشته ای، اما بدان که به زودی مشکلت حل خواهد شد. غصه گذشته را مخور و به آینده بیاندیش و نگران هیچ چیز نباش که خداوند کریم و رحیم است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۱۷ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۱۷ آذر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A