خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۲ اسفند به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز چهارشنبه 12 اسفند 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۲ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! دوست دارید روز تولد خود را چگونه آغاز کنید؟ ترجیح می دهید امروز را در کنار چه کسانی بگذرانید؟ بهتر است هر کاری را که دوست دارید و از انجام آن لذت می برید، انجام دهید. امروز هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. افراد زیادی در اطراف تان هستند که از شادی شما شاد خواهند شد، با آنها تماس بگیرید تا در این جشن با شما همراه شوند. شما آرزوهای بزرگی در سر دارید، اگر می خواهید به تمام شان برسید، بهتر است از همین امروز برایشان برنامه ریزی کنید. در ماه تیر جرقه های رشد و پیشرفت در زندگی شغلی شما زده می شود. اما یادتان باشد که تحت هر شرایطی سلامت خود را در اولویت بگذارید تا برای ادامه مسیر نیز انرژی لازم را داشته باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

کاری را که مدتی آغاز کرده اید ممکن است امروز به مانعی بر خورده و از حرکت باز ایستد. نگذارید این موضوع شما را نگران و عصبی کند. در این شرایط هیچ کاری از دست شما بر نمی آید پس اصرار بی خود نکنید. بهترین کاری که در این شرایط می توانید انجام دهید این است که خودتان را با کارهای دیگری سرگرم کنید تا گره آن کارتان خود به خود باز شود. اگر ایده ای در ذهن دارید و می خواهید آن را با شریک زندگی تان عملی کنید، بهتر است قبل از اقدام به هر کاری، از دیگران مشورت های لازم را بگیرید سپس وارد عمل شوید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

غم و غصه دنیا پایانی ندارد و تنها چاره آن سبک شمردن آن است. در خصوص نیتی که در دل داری باید بدانی که مصلحت تو در انجام این نیت نمی باشد، چرا که هنوز زمان مناسب این کار فرا نرسیده است. پس اصرار تو در این مورد بیهوده است. خود را عذاب نده و در انتظار زمان مناسب بمان.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:


آماده باش باشید زیرا یکی از آرزوهای شغلی شما بالاخره به واقعیت می پیوندند. شاید باور آن در وهله اول برایتان سخت باشد اما انرژی های منفی را از خودتان دور کنید و راهتان را در پیش گیرید. شما برای آنچه اکنون هستید تلاش های زیادی کرده اید و سختی های بسیاری متحمل شده اید، پس حالا که با موفقیت فاصله ای ندارید، از حرکت نایستید. کافی است دست تان را دراز کنید تا هر آنچه می خواهید به دست تان آید. فردی نظر شما را به خود جلب کرده است. برای جلب توجه او روش های زیادی را به کار برده اید که تاثیری نداشته. بهترین کار این است که مستقیم هر چه در دلتان می گذرد را با او در میان بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

خداوند به قدر کفایت از نعمات خود تو را برخوردار کرده است. قصد سفر تو برای به دست آوردن سود بیشتر به صلاحت نیست. حرص و طمع بیهوده نورز و برای سود بیشتر زیر منت دیگران نرو و به دنبال رضای خدا باش که برای خیر دنیا و آخرت برای تو کافی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

شما بدترین منتقد برای خودتان هستید. مدام به خودتان و تصمیماتی که می گیرید، شک می کنید و دلیل آن هم مشکلات اخیری است که برایتان پیش آمده اما سعی کنید خوش بین تر باشید و کمی واقع بینانه تر به شرایط خود نگاه کنید. آنچه که اتفاق افتاده از کنترل شما خارج بوده است بنابراین عادلانه نیست که خودتان را مسئول تمام اشتاباهات بدانید. به تلاش های خود ادامه دهید، بهترین خود را رو کنید و اجازه ندهید که اتفاقات مختلف باورهای شما را تغییر دهند. اگر مشکلی بین شما و عشق تان بوجود آمده اما دلیل آن را نمی دانید، بهتر است گیر ندهید و بگذارید این مشکل خودش به طور طبیعی برطرف شود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر می خواهی سرزنش و ملامت نشنوی در کارهایت اعتدال را رعایت کن و از افراط و تفریط دوری کن. کاری که قصد انجامش را داری به صلاح تو نیست و نتیجه ای جز پشیمانی به بار نخواهد آورد. پس لاف بیهوده نزن که غرامتی سنگین دارد. مسیر حرکت خود را تغییر بده تا نتیجه ای مطلوب عایدت شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز فقط دوست دارید تنها باشید. پس بهتر است کامپیوتر خود را خاموش کنید و موبایل خود را دور از خود نگه دارید. ممکن است دوستان تان مدام دلیل این کار را از شما بپرسند، بهتر است به آنها دلیل اش را بگویید و از آنها بخواهید شما را تنها بگذارند. به فکر شلوغی خانه و کارهای نیمه تمام تان هم نباشید، امروز را فقط استراحت کنید. غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و از این آرامش خاطر نهایت لذت را ببرید. اگر سوتفاهمی میان شما و عشق تان بوجود آمده است، صادقانه با هم گفتگو کنید، مطمئنا مشکل تان برطرف خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

انسانی بسیار حساس هستی ولی از این حساسیتهای بی مورد جز غم و غصه چیزی عایدت نمی شود و کارهایت را مشکل و دشوار می کند. تو که سالها به دنبال انجام این نیت بوده ای چرا حالا که وقت عمل رسیده با تصورات بیجا و حساسیتها و حسادتها کار خود را خراب می کنی. پیش از آنکه فرصت را از دست بدهی به خود بیا تا دم عیسایی او به زندگیت روحی تازه بخشد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز ممکن است در خانه خود احساس آرامش و امنیت نکنید. به همین دلیل از انجام کارهای سخت و سنگین در اطراف خانه خودداری کنید زیرا ممکن است در حین انجام کار آسیب ببینید. حتی اگر می خواهید وسیله ای را تعمیر کنید، بهتر است آن را به تعویق بیاندازید. بد نیست برای قدم زدم به بیرون از خانه بروید و کمی از هوای بهاری استشمام کنید. اگر به فکر شروع یک رابطه عاطفی هستید، بهتر است محتاطانه عمل کنید و هنگام تصمیم گیری، تمام موضوعات جانبی و آنچه در گذشته اتفاق افتاده است را به کناری بگذارید. با توجه به انرژی های مختلفی که در فضا پراکنده است، ممکن است دچار سوتفاهم شوید..

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

برخیز و اراده کن که وقت عمل است. تردیدها را از خود دور کن و به عهدهایی که بسته ای وفا کن چرا که اگر دیر بجنبی و به موقع کاری انجام ندهی پشیمانی به بار خواهد آورد. در مشکلات این راه به خدا پناه ببر و چون محتاج یاری شدی به جای آنکه آبروی خود را نزد هر انسان بی مقداری بریزی از خدای حاجت دهنده یاری بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

یکی از همکارانتان ناراحت و افسرده نزد شما می آید و دوست دارد با شما درد و دل کند. از آنجا که انرژی های منفی او بر شما هم تاثیر می گذارد، بهتر است خودتان را خیلی درگیر نکنید. پس چشم هایتان را به روی مشکلات او ببندید و به کارتان ادامه دهید. این کار اگر چه سخت است اما غیرممکن نیست. امروز پس از مدت ها بالاخره جرات آن را پیدا می کنید که احساسات واقعی خود را به فردی که توجه شما را جلب کرده، در میان بگذارید. اگر می خواهید بیشتر به دل بنشینید، شوخ طبعی را حین صحبت فراموش نکنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

اکنون که قصد انجام کار و فعالیت جدیدی را داری راهی را انتخاب کن که از آن نفعی به تو و دیگران برسد و علاوه بر سود مادی، نفع معنوی نیز همراه داشته باشد. تنها به فکر مادیات نباش که در لباس درویشی هم می توان خوشبخت و سعادتمند زندگی کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

مسائل مالی امروز ذهن تان را درگیر می کند. ممکن است پولی را که رویش حساب کرده بودید، به دست نیاورید یا حتی مجبور شوید جایی پولی بپردازید. در این شرایط باید تمام توانایی های خود را به کار گیرید و با برنامه ریزی دقیق خودتان را از مخمصه برهانید. نگرانی را کنار بگذارید زیرا در نهایت همه چیز به بهترین شکل خود اتفاق خواهد افتاد. شاید احساس کنید که شریک زندگی تان تمایل زیادی به شما ندارد اما اگر قدم اول را شما بردارید، می بینید که اشتباه فکر می کردید. رفتن به یک رستوران می تواند روحیه هر دوی شما را تغییر دهد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

او را بیش از هرکس و هر چیز دوست می داری و ترس از دست دادن او پیوسته آزارت می دهد. شدت علاقه تو به او و بی تابی هایت به حدی است که دیگران تو را سرزنش می کنند اما برای تو اهمیت ندارد. تنها از سرزنش او دلگیری، اما بدان که مقصر کسی جز تو نیست. به خاطر داشته باش که در همه حال باید حد و حدود خود را حفظ کنی و هرگز از حد خود پا را فراتر نگذار تا برای او همیشه عزیز باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

مدتی است که سرتان به شدت شلوغ است و این موضوع شما را خسته کرده است طوری که دوست دارید همه چیز را رها و کمی استراحت کنید. شما کل روزتان را در چهار دیواری، چه در محل کار و چه در خانه، به سر می برید بنابراین بد نیست کمی به زندگی تان هیجان دهید. از همین حالا تلفن را بردارید و با دوستان تان برای یک آخر هفته هیجان انگیز برنامه بچینید. عاشق فردی شده اید اما سعی می کنید که آتش عشق تان را در پشت نقاب بی تفاوتی پنهان کنید. اما توصیه می کنیم که به این روش پایان دهید و به او نیز نشان دهید که عشق شما یک عشق واقعی است.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

غم و اندوهی بی پایان به تو روی آورده است. زیرا با یک اشتباه کوچک تمام موقعیت والای خود را از دست داده ای و فکر می کنی بخت از تو روی گردانده است. این بی تابی و رنج و عذاب را باید پایان دهی. مطمئن باش که بزودی بار دیگر شانس به تو روی خواهد آورد. پس به تلاش خود ادامه بده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز تمرکزتان زیاد است و دوست دارید با دقت بیشتری به اطراف تان نگاه کنید. حتی قادرید ذهن دیگران را بخوانید. زمان مناسبی برای مطالعه، شرکت در جلسات و کلاس هاست و شما می توانید اطلاعات خوبی را دریافت کنید. حتی چیزهایی کشف می کنید که شما را به هیجان می آورند. شما در زندگی مشترک تان، فردی وفادار و قابل احترام هستید. عشق زندگی تان نیز به این موضوع ایمان دارد، به همین دلیل در پی خرید هدیه ای برای جبران محبت های شماست. خودتان را برای یک سورپرایز آماده کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

تمام تلاش خود را به کار بسته ای تا به مقصود برسی. تا به حال هر کاری که فکر می کردی درست است انجام داده ای. به تلاش و کوشش خود ادامه بده که بالاخره جوینده یابنده است و تو نیز به هدف بزرگ خود خواهی رسید. و آنچه را که می خواهی به دست خواهی آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز مشکلات مالی ذهن تان را درگیر می کند. چاله ای در زندگی تان بوجود آمده که نمی دانید آن را چگونه پر کنید اما نگران نباشید زیرا کمک در راه است. یک نفر از جایی که انتظارش را ندارید، پولی برایتان می فرستد. بهتر است دست از نگرانی در مورد رابطه عاطفی تان بردارید. شریک زندگی تان شما را انتخاب کرده زیرا به شما علاقه دارد پس به جای شک و تردید در مورد احساس او بهتر است به دنبال راهی برای محکم شدن این رابطه باشید. شاید قرار در یک رستوران رمانتیک، ایده خوبی برای هردویتان باشد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اکنون موقعیتی به تو رو کرده که به قول معروف می توانی خودی نشان دهی. اگر از این فرصت استفاده مطلوب کنی مقام و منزلتی والا خواهی یافت. بین تو و پیروزی فاصله بسیار کوتاهی است که این فاصله با سعی و تلاش پر خواهد شد. پس قبل از اینکه موقعیت از دست برود با نهایت تلاش وارد میدان شو که پیروزیت حتمی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:


افتی در کارتان بوجود آمده که شما را نگران کرده است. اما غم به دلتان راه ندهید زیرا به زودی همه چیز حل خواهد شد. به این موضوع ماند یک چالش نگاه کنید و سعی کنید که آن را با موفقیت پشت سر بگذارید. شما قدرت ذهنی و توانایی های بالایی دارید که به کمک تان می آیند. بهتر است حواس تان بیشتر به اطراف تان باشد زیرا با افرادی در ارتباط هستید که با شما صادق نیستند. زمان خوبی برای یک قرار رمانتیک است. سعی کنید امروز از صحبت کردن در مورد موضوعات مهم بپرهیزید و تنها خوش بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

از هر کسی به اندازه توانش توقع داشته باش و بر کسی به جرم ناتوانی سخت مگیر و به جای یاری طلبیدن از انسانهای ناتوان از خدا مدد بخواه که بر هر امری تواناست. اگر امید موفقیت داری علم و ادب بیاموز و در همه حال پاکی و عصمت خود را حفظ کن تا لایق سعادت و منشاء خیر شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

خبرهایی را از رادیو، تلویزیون یا اینترنت می شوید که کمی نگران تان می کند. اگر چه این خبر چندان خوشایند نیست اما در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد و درهای تازه ای را به رویتان خواهد گشود. بهتر است مطالعه بیشتری در این زمینه داشته باشید و اطلاعات بیشتری کسب کنید تا نگرانی هایتان کمتر شود. کشف چیزهای جدید همیشه لذت بخش است پس از حرکت نایستید. به زودی کاری را انجام می دهید که تا به حال جرات اش را نداشته اید. سعی کنید در این راه به آنچه قلب تان می گوید، بیشتر گوش دهید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

گره تمام مشکلات تو به دست توانای او باز می شود، اما وجود بعضی از افراد مغرض در این میانه مانع از ایجاد ارتباط بین تو و او می شود. سوءتفاهمات را با کمال جسارت و صداقت برطرف کن تا او تو را به مراد دل برساند. فقط فراموش نکن که باید صادق باشی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A