خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۲ اردیبهشت به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 12 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اتفاقاتی که امروز در اطرافتان دارند می افتند را درک نمی کنید، زیرا انتظار دارید که واقعیت به طور کامل با فانتزی هایتان هماهنگی داشته باشد. ولی اگر نزدیکانتان از رویاهایی که دارید حمایت نکنند حفظ باورتان نسبت به آنها برای شما دشوار خواهد بود. در هر صورت فراموش کردن ایده های فوق العاده ای که دارید کار عاقلانه ای نیست. درست است که شما فروردینی ها آدم های صبوری نیستید، ولی سرکوب کردن این حس بیقراری و بی صبریتان در حال حاضر به نفعتان خواهد بود. به تلاش برای رسیدن به اهدافتان ادامه دهید تا دیگران هم با دیدن نتیجه تلاش هایتان شما را مورد تحسین و تشویق قرار داده و باورتان کنند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز حفظ حد و مرزهایی که برای رابطه تان مشخص کرده اید کار دشواری خواهد بود، زیرا احساس می کنید که در رابطه تان باید کمی انعطاف پذیری به خرج دهید. شاید روزتان را با برنامه ای مشخص و شسته و رفته آغاز کنید، ولی هر چه می گذرد پیش رفتن بر اساس این برنامه بی فایده تر به نظر می رسد و شما را از اطرافیانتان دور می کند. اگر برنامه قبلی به نظرتان بی نتیجه است آن را کنار گذاشته و بر اساس آنچه به نظرتان درست می آید پیش بروید. اگر چند روز گذشته درگیری هایی با کسی که دوست دارید داشته اید حالا دیگر وقت آن رسیده است که حتی اگر تقصیر از طرف مقابلتان باشد برای حل این مشکل پا پیش گذاشته و وارد بحث و مذاکره شوید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بخت و اقبال به شما روی آورده است. همه عوامل دست به دست هم داده اند تا زندگی به کام شما گردد. اکنون زمان مساعد برای انجام هر کاری در اختیار شما قرار گرفته است و همه چیز موافق میل شماست. وقت آن است که عزم خود را راسخ کنی و بدون فوت وقت و با تمام نیرو به سوی اهداف خود گام برداری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز به نظر می رسد که فکر و خیال هایتان از کنترل خارج شده اند، ولی می توانید با درک این که این وضعیت گیج کننده نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد خیلی زود مجددا نگرشی منطقی پیدا کنید. نگران این نباشید که مبادا راهی که در پیش گرفته اید توهمی بیش نباشد و شما را به بن بست برساند. دنبال کردن مسیر موفقیت آنقدرها هم که شما فکر می کنید دشوار نخواهد بود. بجای این که ذهن خود را با این مسائل درگیر کنید از مسیری که دنبال می کنید لذت ببرید و رویاهایتان را باور داشته باشید. آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور داشته باشند. مجردها بهتر است کمتر شیطنت کنند تا بتوانند زودتر فرد مورد نظرشان را پیدا کنند.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

دل در گرو کسی نهاده ای که هواخواهان بسیار دارد و این موضوع تو را دچار تردید نموده و نمی دانی که آیا او هم به کسی علاقمند هست یا نه؟ و این باعث شده که در ابراز علاقه خود نسبت به او دچار تردید شوی. توصیه می شود راز خود را با او در میان بگذاری که او تو را به دیگران ترجیح خواهد داد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز توضیح دقیق احساساتتان برای دیگران کاری تقریبا غیر ممکن خواهد بود، ولی این محدودیت زبانی شما را قادر خواهد ساخت که درک عمیق تری نسبت به احساسات خود پیدا کنید. برای این که دیگران درکتان کنند خیلی هم تقلا نکنید، در حال حاضر هیچ چیزی در زندگیتان وجود ندارد که مجبور باشید در مورد آن به دیگران جواب پس بدهید. با این همه جدا کردن خودتان از دیگران و فرو رفتن در انزوا برای مدتی طولانی کار درستی نیست و به سلامتی روانی شما آسیب وارد خواهد کرد. حتی اگر مطمئن نیستید که پذیرفتن کمک و همفکری از دوستانتان کار درستی باشد، از همراهی آنها و وقت گذراندن با آنها لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به تازگی دچار درگیری های جدید فکری و مشغولیات ذهنی شده ای و این برایت نوعی سرگردانی به وجود آورده. نگران و حیران نباش که کارها بر وفق مراد است، فقط به خاطر داشته باش که پای از حد و حدود خود فراتر نگذاری و برای رسیدن به مقصود، صبر و حوصله به خرج دهی و پله پله پیش بروی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما دلتان می خواهد سر از کار یک نفر که مانند یک معمای پیچیده به نظر می رسد دربیاورید. ولی هرچقدر هم که تلاش کنید و همه اطلاعات را در نظر بگیرید هم حداقل امروز به نتایج دلخواهتان نخواهید رسید. اگر اصرار به حل این معما دارید فراتر از مرز عقل و منطق بروید و اجازه بدهید حس ششمتان شما را راهنمایی کند. گاهی حقیقت چیزی نیست که بشود با حواس پنج گانه آن را درک کرد! کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و با وسواس بسیاری در فکر انجام آنها به بهترین شکل ممکن هستید. رفتار وسواس گونه تنها شما را دچار احساس ناتوانی و فلج شدن کرده و مانع از پیشرویتان می شود. بالاخره باید از یک جایی شروع کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تو که همدمی نیکو و وفادار داری و امکانات زندگی در حد لازم برای مهیاست، چرا با کوچکترین مشکلی خود را می بازی؟ غمها و شادی های جهان گذران است، پس تو بهتر آنست که به جای دل مشغولی های غمبار به شادی های زندگی فکر کنی و با خاطری آسوده زندگی خوش را برای خود و خانواده ات بسازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

با وجود این که برنامه امروزتان از قبل تعیین شده و حتی به شما گفته شده است که چه کارهایی باید انجام دهید، هنوز نمی دانید چه کار باید بکنید و از کجا شروع کنید. شما اغلب در انجام کارهایتان به جزئیات توجه ویژه ای دارید، ولی امروز داشتن برنامه ای که به شما فرصت این را بدهد که به همه کارهایی که دارید رسیدگی کنید کاری دشوار و چالش برانگیز به نظر می رسد. متاسفانه کمک گرفتن از دیگران امروز بی فایده است، چرا که تنها خودتان می دانید که چطور باید این کارها را انجام دهید و هیچ کس نمی تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. حتی اگر دچار شک و تردید هستید هم دست به کار شوید و شروع کنید، غافلگیری هایی خوشایند در انتظارتان هستند.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تمام هم و غم زندگیت، کارت و سود و زیان آن می باشد. بیش از اندازه خود را درگیر مسائل کاری و مادی کرده ای. تو که می دانی پول و مادیات دنیا فانی و از بین رفتنی است پس چرا خود را به خاطر هیچ آزار می دهی و حرف کسی هم به گوشت نمی رود. اگر می خواهی عمری طولانی همراه با شادکامی و سعادت داشته باشی، کمی به فکر خودت باش و بیشتر از این خود را آزار نده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز قدرت تخیل فعال شما می تواند سکوتی که اطرافتان را فرا گرفته است پر کرده و احساس عدم امنیت شما را به پذیرش و تسلیم تبدیل کند. ولی تنها دنبال کردن قطار افکارتان کافی نیست تا شما را به احساس رضایتی پایدار برساند. لذت بردن از رویاهایتان هیچ اشکالی ندارد، ولی در پایان روز هیچ نتیجه ای برای شما به همراه نخواهد داشت. پس در کنار رویاپردازی هایتان حتما باید زمانی را هم صرف پرداختن به کارها و وظایفی کنید که به عهده تان هستند. ذهنتان را روی آنچه می خواهید انجام دهید متمرکز کنید تا برنامه مشخصی را برای کارهایتان تعیین کنید. به برنامه تان بچسبید تا با پایداری بلیط موفقیت را به دست بیاورید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

غم و غصه فکرت را آشفته و غمگین کرده. بدان که غم و اندوه قدرت فعالیت مثبت و سازنده را از انسان سلب می نماید. همیشه در زندگی اسراری نهفته است که برای انسان قابل فهم نیست چه بسا خیر و صلاح تو در کارهایی است که در نظرت شکست و ناکامی محسوب می شود. خدا برای هر کسی قسمت و سرنوشتی مشخص نموده و به هر کس رتبه ای اعطا فرموده که غیر قابل تغییر می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز زندگی هر چقدر که پیش می رود و انجام کارهای خسته کننده روزمره بیقرارتان می کنند، عجیب تر و عجیب تر به نظر می رسد. راه حلی منطقی برای مدیریت وضعیت فعلیتان به نظر شما نمی رسد و این موضوع شما را گیج و سردرگم کرده است. به جای آن که سخت تر کار کرده و تلاشی بیشتر برای انجام کارهای روزمره تان به خرج دهید، بکار گرفتن عقل و منطق برای انجام این همه کار را کنار گذاشته و بپذیرید که باید از احساسات درونیتان برای حل وضعیت فعلی کمک بگیرید تا شما را در نهایت سلامت به راه دست هدایت کند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

برای رسیدن به مراد دل حاضری بزرگترین فداکاریها و سخت ترین کارها را انجام دهی ولی بدان آنچه برای یار انجام می دهی تنها رفع نیاز خود توست و او از ابراز عشق تو بی نیاز است، پس منتظر جبران از سوی او نباش. گرچه محاسن یار تو را از خود بی خود و بی قرار کرده است اما باید حد و حدود خود را رعایت نمایی و از انگشت نما کردن خود و او بپرهیزی و تلخی سخنان او را با شیرینی عشقش بر خود هموار سازی. به نصیحت بزرگان توجه داشته باش و به جای آنکه خود را با حل معمای زندگی آزار دهی از زندگیت لذت ببر که راز حکمت را جز خدا کسی نمی داند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شما قادر به دیدن افقی گسترده تر از هرکس دیگری هستید، برای همین هم می توانید برنامه های دیگران را تغییر داده و به آنها نبوغ و خلاقیت ببخشید. ولی متاسفانه شما به خاطر گستردگی دیدتان نمی توانید تمام جزئیات را در نظر بگیرید. در کمال تعجب، باور کردن قدرت تخیلتان به سود شما خواهد بود زیرا امروز به نظر می رسد که واقعیت با رویاهایتان در هماهنگی کامل باشد. اگر در میان اطرافیانتان مشکلی به وجود آمده است و بحث و درگیری میان آنها بالا گرفته است بجای آن که باز قهرمان میدان شده و برای حل مشکل آنها خودتان را قاطی ماجرا کنید خودتان را کنار بکشید و بگذارید خودشان مسئله ای که پیش آمده است را حل کنند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

زندگی پستی و بلندیهای بسیار دارد اما انسان در هر شرایطی که قرار بگیرد، چه در سختی و چه در آسایش، می بایست روحیه خود را حفظ و شاد زندگی کند. زیرا روحیه مثبت، قدرت انسان را مضاعف می نماید. فردا برای تو روز تازه ای است، روزی که می تواند سرشار از موفقیت و کامیابی باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شما معمولا دوست ندارید کنترل اوضاع را از دست بدهید، ولی امروز اگر مسئولیت تمام کارها به عهده شما نباشد احساس بهتری خواهید داشت. رویاهای جادوییتان حتی اگر چندان بر اساس واقعیت نباشند هم  برای اندکی حواس شما را به خود مشغول خواهند کرد. اگر به وظایف و تعهداتی که نسبت به دیگران دارید عمل می کنید، نگران این نباشید که شاید رویاهایتان کاربردی و واقع گرایانه نباشند. هرچند در ابتدا این کار به نظر دشوار می رسد، ولی به تخیلتان اجازه پرواز بدهید تا خودتان را از استرس و فشار روزانه رها کنید. در رابطه با احساسات عاشقانه تان با خودتان صادق باشید و سعی نکنید برای حفظ وضعیت فعلیتان به خودتان دروغ بگویید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

گذشته ای بسیار خوب و شاد داشته ای واکنون با خاطرات گذشته زندگی می کنی که این هیچ کار خوبی نیست. باید بدانی که زندگی رو به آینده جریان دارد. گذشته هرچه بود گذشت و دریغ آن را خوردن کاری عبث است. اکنون وقت آن رسیده که به فردای خود بنگری و زندگیت را دوباره بسازی. رازی که در دل نهفته داری نزد خود نگه دار که محرم راز بسیار کم پیدا می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

تغییرات ناگهانی در نگرش شما ممکن است باعث گیج شدن دوستانتان شود و یا حتی باعث شوند خود شما هم نسبت به خودتان دچار تردید شوید. با وجود این که شما معمولا از لحاظ عاطفی زیاد احساس وابستگی نمی کنید، امروز حالات و رفتارهایتان مدام عوض می شوند و ممکن است در روابطتان ایجاد مشکل کنند. خودتان را با تلاش برای درک وضعیت فعلی خسته نکنید و تنها با جریان زندگی پیش بروید و ببینید شما را به کجا می برد. اگر فکر می کنید که در محل کارتان کسی دارد به شما حسادت می کند به جای این که واکنش نشان داده و حساسیت او را بیشتر کنید با بی تفاوتی بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان دهید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

بر سر راه تو دامی پهن شده است که تو باید با هوشیاری بسیار از آن عبور کنی. از آنجایی که او ظاهری بسیار دل پسند و رفتاری بسیار مسحورکننده دارد و در عین حال قصد به دام انداختن تو را در سر دارد باید بسیار عاقلانه و با احتیاط عمل کنی. زیرا اگر در دام او اسیر شوی تمام موقعیتهای خود را از دست خواهی داد. پس به خدا توکل کن و حساب کسانی را که به تو بد کرده اند به خدا واگذار کن و در پی جبران مباش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز اگر در حین کار قوه تخیلتان را هم به کار بگیرید با عملکرد فوق العاده تان همکاران خود را شگفت زده خواهید کرد. البته اگر مجبور به انجام کارهای خسته کننده و تکراری باشید که مجالی برای بروز خلاقیت شما باقی نمی گذارند دچار احساس گیجی و گمراهی خواهید شد. ولی نگران نباشید، خوشبختانه زمان کافی برای پرداختن به کارهایی دیگر که اجازه استفاده از این قدرتتان را به شما می دهند خواهید داشت. مسئولیت هایتان را به سرعت و با کیفیت انجام دهید و همه را با توانایی های خود تحت تاثیر قرار دهید. گاهی یک هدیه خیلی کوچک می تواند بهترین وسیله برای نشان دادن احساستان به کسی که دوست دارید باشد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

این اندیشه را در سر داری که همه بلاهای جهان نصیب تو می شود، اما این طور نیست شاید صلاح تو در آن چیزیست که خدا نصیبت کرده است. موفقیت در زندگی تنها وابسته به کسب مادیات نیست، کامیابی به آن است که تو در دل احساس آرامش و خوشبختی کنی. پس به آنچه که داری قناعت کن و از زندگی و یار نیکویی که نصیبت می شود لذت ببر.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A