خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱۳ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۳ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۳ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۳ تیر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 13 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۱۳ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

با آنکه باید مراقب امور مالی خود باشید، ولی بیشتر گرایش به ولخرجی دارید. امروز فرصت دارید که سودهای فراوانی کنید. سرمایه گذاری های شما مطمئن هستند و شما خیلی زود از آنها سود می گیرید. ثروت تازه یافته خود را با خرج های بیهوده هدر ندهید. امروز روز رویاها، اسرار، فانتزی ها و فراموش کردن گذشته ها است. دوست دارید با یکی از دوستان قدیمی خود بیرون بروید و یاد گذشته ها کنید. امروز اعمال پرتلاش و مفید شما در مورد کارتان پاداش و ثمره خود را نشان می دهند. باید در هر کاری که انجام می دهید عشق و علاقه داشته باشید. اگر کاری که انجام می دهید برایتان اهمیت ندارد، به احتمال زیاد نتیجه نخواهد داد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

با خواست و یاری خدا زندگی خوب و مرفه ای در اختیار داری و موفقیتهایت روزافزون است. به شکرانه این نعمات الهی از یاد دوستان و آشنایان غافل مشو و تا آنجا که می توانی در خدمت به خلق خدا کوشا باش تا خداوند به پاداش این خوی نیک، نعمتت را افزون نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شما اغلب وضعیت جسمانی و سلامتی خود شکایت می کنید. امروز تعادل بدنی شما کم می شود. زمان آن رسیده که چکاپی صورت دهید و از سلامت خود مطمئن شوید. شما دوست دارید چیزهای جدیدی کشف کنید. علاقه شما به دانش باعث می شود انرژی شما زیاد شود. زمانی را هم به استراحت اختصاص دهید. از کارهای بیهوده اجتناب کنید. امروز سعی کنید گول ظاهر ایده آل فردی که ملاقات می کنید را نخورید. حواستان را جمع کنید و همه چیز را در نظر بگیرید. زندگی فقط ظواهر نیست. امروز همه عناصر در جای درستی قرار دارند تا شما در کارتان پیشرفت کنید. دره بالایی از انرژی در هوا وجود دارد که باید روی آن سرمایه گذاری کنید و از آن به نفع خود استفاده کنید. پیشرفت در انتظار شماست.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در بند عشق کسی هستی که عاشقان بسیار دارد و تو وقتی خود را با رقیبانت مقایسه می کنی به این نتیجه می رسی که از همه آنها عقب تر هستی. گویا آنها سواره اند و تو پیاده. ضمن آنکه می دانی وصال او مایه سعادت و خوشبختی توست پس ناامید مشو و بدان کسی به مقصود می رسد که خدا با اوست و از خدا مدد بخواه که او بهترین یاور و همراه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز سعی کنید زندگی تان را تحلیل کنید. شما در مورد سبک زندگی خود فکر می کنید و به این فکر می کنید که چه غذاهایی برای سلامتی شما مفیدند. آیا خوب ورزش می کنید؟ باید به سلامت جسمانی تان اهمیت بدهید. فعالیت های مفید برای بدن امروز توصیه می شوند. سعی کنید استراحت کافی و ورزش مناسب داشته باشید. امروز برداشت شما از زندگی تغییر می کند، شاید شما تابحال حقیقت قضیه را کشف نکرده بودید یا پیام های اشتباهی را دریافت کرده اید یا آنها را آنطور که دلتان می خواست تعبیر کرده بودید. قبل از آنکه دچار دردسر شوید، بهتر است کمی صبر کنید و ببینید واقعاً قضیه از چه قرار است. با کشف حقیقت می فهمید که باید چه کنید. امروز حس می کنید مانند بچه ای که در پارک گم شده باشد در محل کار تنها مانده اید. باید صبور باشید و روی پروژه هایتان تمرکز کنید و از دیگران کمک بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در زندگی خود دائما از این شاخه به آن شاخه می پری و بی آنکه منطقی فکر کنی پیوسته تصمیمات خود را عوض می کنی. به همین علت کارت پیش نمی رود. از خود ناامید مباش و برای آینده خود یک تصمیم جدی و منطقی بگیر و با امید به خدا آن را عملی کن. حتما موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

چند هفته آینده تغییرات زیادی در زندگی شخصی شما صورت می گیرد. این شامل روابط شما هم می شود. شما روابط خوبی با دوستان خود دارید، ولی باید حواستان به شخصیت نیرومندتان هم باشد و بگذارید دیگران هم خودشان را نشان بدهند. شما نمی توانید دیدگاه های خود را بر دیگران تحمیل کنید. امروز همه چیز خیلی زود و به میزان چشمگیری تغییر می کند. یک لحظه شما حس خیلی خوبی در مورد رابطه خود دارید و لحظه دیگری افکاری جدی درباره خداحافظی کردن با او دارید. نگذارید احساسات شما از کنترلتان خارج شوند و به شما ضربه بزنند. باید بدانید چه می گویید. انرژی امروز به شما انگیزه بزرگ فکر کردن و گسترده کردن کارهایتان را می دهد. زمان درخشش شما رسیده است. درخواست ترفیع یا افزایش حقوق دهید. رزومه خود را به شرکتی ارائه دهید که یک میلیون سال هم فکر می کردید تصور نمی کردید به شما کار بدهد. موفقیت از آن شماست. آن را در بر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

با هزاران امید و آرزو دل به کسی سپرده ای، ولی گویا عهد و پیمانش را با تو فراموش کرده است، اما این مساله نباید تو را دلتنگ کند زیرا اگر از این راه به مقصود نرسی راههای بهتری نیز وجود دارد. به دنبال معرفت اندوزی باش نه سیم و زر چرا که نعمتهای خداوند در اختیار تو قرار دارد که از هر ثروتی گرانبهاتر است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز بعضی ها خیلی خجالتی می شوند. آنقدر که برای هر چیزی عذرخواهی می کنند. برای آنها مهم است که زیاد جلب توجه نکنند. شما هم شاید فکر کنید که اینطور هستید، ولی اشتباه می کنید. شما به کمی دلگرمی نیاز دارید. چیزهای جالب زیادی اطرافتان هست که باید از لاکتان بیرون بیایید و آنها را کشف کنید. به خودتان ایمان داشته باشید. برایتان سخت است درک کنید که شریک زندگی تان امروز می خواهد چه کند. شاید از خودتان بپرسید که آیا او با شما صادق است یا خیر. اینطور باشد یا نباشد، شما باید با او حرف بزنید و ترس های خود را به او بگویید. مشکل اینجاست که احتمال دارد هر دوی شما منظور هم را درست نفهمید. امروز حرکتی نیرومند در محل کار شما صورت می گیرد و اگر شما سوار این واگن نشوید عقب می مانید. به چیزهای آشنا و راحت قدیم گیر ندهید و ریسک بپذیرید و روش های نو را امتحان کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

بشارت باد بر شما اخبار خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید. او که مدتها منتظرش بودید باز خواهد گشت و به یمن بازگشت او کارهایتان سامان می یابد. آنان که پیمان های خود را با شما شکستند، به جزای اعمال خود خواهند رسید و زندگی همراه با آرامش و شادی نصیب شما خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما استاد جذابیت و فریبندگی هستید. مدتی است که توانسته اید توجه عده ای را به خود جلب کنید. به نظر می رسد که کسی نمی تواند در مقابل جذابیت های شما ایستادگی کند. ولی امروز باید به این روند فکر کنید. حتی اگر تجمل را تحسین می کنید، باید مراقب باشید و هشیار بمانید. روزهایی مثل امروز برای شما دشوار است، زیرا همه چیز پا در هوا به نظر می رسد. شما نمی توانید برای چیزی زمان دقیق و مکان مشخصی تعیین کنید یا قول دقیقی بدهید. شما از همیشه بیشتر احساس ناامنی می کنید پس نگذارید این شما را نیازمند کند، فردا حس بهتری خواهید داشت. امروز برای شما پر از پیشرفت و رونق است و شما با افراد در محل کارتان همکاری خوبی دارید. چشم هایتان را باز کنید و متوجه اتفاقات اطرافتان باشید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تو که انسان ساده و پاکی هستی باید در انتخاب دوست دقت بیشتری کنی هرکه مال بیشتری داشت دوست بهتری نخواهد بود از آنان که پلیدیهای وجودشان را با استفاده از پول و مقام می پوشانند برحذر باش که دوستی با آنان جز حسرت عاقبتی به بار نخواهد آورد. اگر برای کسی کاری انجام دادی اجر آن را ضایع نکن و ثوابش را از خدا بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما آدم بسیار جذابی هستید. هیچ کدام از دوستانتان نمی توانند در مقابلتان مقاومت کنند. امروز باید در شخصیت تان هم جلوه های بیشتر لحاظ کنید. از امروز برای تعامل با دیگران استفاده کنید. باید در روابط شخصی و حرفه ای خود دنبال اصالت بیشتری باشید. امروز شما فانتزی های خود را با عشقتان در میان می گذارید. اگر واقعاً می خواهید امشب شب خاصی شود، باید فضایی عالی و هیجان انگیز درست کنید. بازی عشق به هیجان و رمانس نیاز دارد. خجالت نکشید، هدیه بخرید و عشقتان را لوس کنید. امروز اتفاقات خوبی در اطرافتان در محل کار رخ می دهند. سعی کنید خودتان را مجبور نکنید چیزی باشید که در واقع نیستید. این قطاری نیست که باید سوارش شوید. حواستان را جمع کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

ذاتا انسانی عاطفی و با مهر و محبت هستی و در مقابل نامهربانی هایی که دیده ای سکوت اختیار کرده ای. گرچه انسانی واقع نگر هستی و بلندپروازی نمی کنی، ولی بدان که فرصتی به تو روی خواهد کرد و همه امکانات مهیا می شود که تو در زندگیت یک تحول مثبت و بزرگ ایجاد نمایی. پس آماده باش که این فرصت را از دست ندهی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز روز ساکت و آرامی است. شما حس می کنید که می توانید آنچه به عهده گرفته اید را تمام کنید. شما شانس ایجاد تغییراتی نهایی در پروژه هایی که رویشان کار می کنید دارید. نظم بخشیدن به کارهایتان به شما زمان اضافه می دهد و می توانید در این حین با افراد جالب و جدیدی آشنا شوید. امروز چه بخواهید صداقت داشته باشید چه نخواهید، انرژی امروز نشان می دهد که شریک زندگی شما به سختی حرف های شما را باور می کند. اگر در آن سوی دنیا به او بگویید دوستش دارید، از خودش می پرسد چرا این حرف را می زنید و این حقیقت ندارد. بهتر چیزی نگویید و بجای آن برایش هدیه زیبایی بخرید. امروز شما نوک قله دنیا هستید و هر چیزی که بدان ایمان دارید به نفع شما کار می کند. فرصت های کاری زیادی شما را احاطه کرده اند. انرژی جسمانی شما بالاست و شما خیلی خوش شانسید. از این زمان سود ببرید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

گر مراد تو شکفته خواهد شد اما به شرط آنکه صبر و تحمل بسیار داشته باشی و عزمت را جزم کنی و در راهی که انتخاب کرده ای قدم بگذاری. تصمیمت را عملی کن و طمع مکن که کاری بهتر از این پیدا نخواهی کرد. بی هیچ شک و تردید جلو برو که سعادت در انتظار توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شما نسبت به فرد خاصی در اطرافتان تحمل و مدارای زیادی دارید و این احتمالاً به دلیل شخصیت خوب و مهربان شماست. شما معتقدید هر کسی تجربیات و گذشته خودش را دارد. در هر صورت، هر کسی از اشتباهاتش درس می گیرد. گاهی شما زیاد فروتن نیستید، ولی دوستانتان خیلی خوش شانس هستند که کسی را دارند که می توانند رویش حساب کنند. وقتی صحبت از زندگی شخصی شما می شود، شما گیج می شوید و پریشانید. امروز چیزی را دست کم نگیرید و فردی که برای شما نوید خوشبختی می آورد را جدی بگیرید. هیچکدامتان نباید هدیه هایی به هم بدهید که توانایی خریدنش را ندارید. امروز حس می کنید که در محل کارتان زیاد هماهنگی ندارید و از خودتان می پرسید آیا کاری که انجام می دهید چیزی است که واقعاً می خواهید. تصمیم شتابزده ای نگیرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

روزهای خود را با غم و اندوه سر می کنی و شبها را با بی تابی و بی خوابی. خود را به شدت عذاب می دهی و از زندگی ناامید و مأیوس شده ای. امید خود را هرگز از دست نده، چرا که جز شکست چیزی عاید انسان ناامید نمی شود. امیدوار باش که بعد از هر سختی، آسایشیست و تو نیز روزی از این غم و اندوه فارغ می شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز با یکی از اعضای فامیل اختلاف نظر دارید. سعی می کنید مشکل را حل کنید. ولی از موضع این فرد ناراحت و آزرده می شوید و حس می کنید که رابطه شما باید تغییر خوبی بکند. شاید مشکل اینجاست که نمی توانید ارتباط برقرار کنید. باید با تلاش خود سعی کنید همه چیز را درست کنید. حس می کنید انگار پاهایتان از زمین جدا شده اند و در آسمانها سیر می کنید. اگر به دنبال رمانس هستید، شاید کسی را در جایی ملاقات کنید که اصلاً انتظارش را نداشتید. باید مدتی را به شناخت هم اختصاص دهید. فرصت بزرگی در انتظار شماست و شما کاتالیزوری هستید که می توانید این فرصت را فراهم کنید. صبر نکنید که این فرصت خود به خود در آغوش شما بیفتد. باید امروز اقدامی صورت دهید و از نتیجه آن لذت ببرید. شما منابع لازم را در اختیار دارید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

روزگار سختی را در هجران گذرانده ای، ولی اکنون دیگر به گذشته ها فکر نکن، چرا که او از کرده خود پشیمان گشته و عاقلانه آن است که تو عذر او را بپذیری و از خطاهای او درگذری. تنها در این صورت است که سعادت به تو روی خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما فردی احساساتی هستید. از چیزهایی که می خوانید یا چیزهایی که در تلویزیون می بینید به راحتی ناراحت یا عاطفی می شوید. اگر اخیراً شاهد خشونت در اطرافتان بوده اید، خوشحال می شوید اگر بدانید که زخم های شما امروز درمان می شوند. امروز احساسات شما بر افکارتان در مورد فرد خاصی غلبه می کنند. شما عاشق او شده اید و این حس خیلی خوبی به شما می دهد، باید سعی کنید ارتباط خود را با زندگی از دست ندهید. اگر بر رویکرد و رفتار لجوجانه خود در موقعیت فعلی پافشاری کنید، از زندگی عقب می مانید. انعطاف پذیر باشید و سریع نتیجه گیری نکنید. شما در موقعیتی نیستید که تصمیم ها را بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

زمان آن رسیده که بر زندگی شخصی خود تمرکز کنید. زندگی شما لحظات خوبی داشته است. در چند ماه گذشته، احساساتی عمیق و جدید تجربه کرده اید. اگر اصرار دارید که چهارچوب زندگی خود و طرز رفتارتان را حفظ کنید، به اهدافی که تعیین کرده بودید می رسید. امشب شب بسیار خوبی برای مهمانی گرفتن و خوش گذراندن است. زیاد چیزها را جدی نگیرید. هر دوی شما تحت تأثیر انرژی امروز هستید. از زمانی که با هم می گذرانید استفاده کنید و زود تصمیم گیری نکنید، مسائل مهم را به روز دیگری موکول کنید. امروز همه چیز به نفع شما پیش می رود پس امروز را هدر ندهید و از آن به نفع خود استفاده کنید. شما به هر چیزی که به سرتان بزند می رسید. خوش شانسی موجب موفق شما می شود.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

ارزش دل تو بیش از این است که آن را به دست کسی بسپاری که تنها صورت نیکو دارد. به کسی دل بسپار که ارزش آن را بداند و در راه عشق تو حافظ به فداکاری و گذشت باشد و همانگونه که تو تا پای جان به او وفاداری او نیز به تو وفادار باشد. هر کسی را محرم اسرار دل خود مدان که هر کسی لیاقت ورود به حریم دل تو را ندارد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A