خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه ۱۳ مهر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 13 مهر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

آیا به سرمایه گذاری علاقه مند هستید؟ امروز بهترین فرصت برای مطالعه صفحات اقتصادی روزنامه ها، پیگیری اخبار بازار سهام و مشورت گرفتن از کارشناسان اقتصادی است. شاید در حال حاضر احتمالات و ایده هایی در ذهن خود داشته باشید اما بهتر است بیشتر در مورد آنها مطالعه کنید و پیش از هر اقدامی حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. امروز بهترین فرصت برای کسب و گردآوری اطلاعات موردنیاز است. امروز از نظر احساسی تعادل چندانی ندارید و به طور مرتب سرد و گرم می شوید. این تضاد در نتیجه شک و دودلی های شما است و مطمئن باشید خیلی زود هم برطرف خواهند شد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

جمع شدن در کنار دوستان، همکاران و فرد موردعلاقه، لحظه های بسیار خوبی برای شما رقم خواهد زد. از این لحظه های شاد نهایت استفاده را ببرید و همه سوتفاهمات پیش آمده را برطرف کنید. مسایلی که باعث سوءبرداشت و ناراحتی دوستان شده است را شفاف بیان کنید و همه چیز را به طورواقعی برایشان شرح دهید تا دیگر هیچ ناراحتی و دلخوری میان شما و اطرافیان باقی نماند. البته شاید بد هم نباشد نامزد خود را امروز با دوستانش تنها بگذارید تا کمی از هم دور باشید و اگر ناراحتی ای به وجود آمده است با این فاصله کوتاه و موقتی کمرنگ شود یا از بین برود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

ناگهان پرده برانداخته ای یعنی چه***مست از خانه برون تاخته ای یعنی چه

زلف در دست صبا گوش به فرمان رقیب***این چنین با همه درساخته ای یعنی چه

تعبیر: تغییرحالت شما همه را در بهت و حیرت فرو برده است. گاهی با رقیبان هم داستانید، گاهی با دوستان، قدر روزگار خود را نمی دانیدف با همه سر جنگ و دعوا دارید. اطرافیانتان روی شما حساب می کنند ولی افسوس که همه را پراکنده نموده اید. مشکل شما و دل تسلی تان زمان درمان می شود که بهخدا و بعد به خودتان بپردازید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

کارهای شما امروز بسیار سریع و بی دردسر پیش خواهند رفت. به ویژه کارهای دفتری و تشریفات اداری که مستلزم کاغذبازی های زیاد هستند با سرعت غیرقابل باوری پیش می روند و این مساله باعث شادمانی شما است. اطرافیان امروز می توانند به شما کمک کنند و البته شما باید این اجازه را به آنها بدهید. حال و هوای امروز انرژی مضاعفی به شما می دهد و می توانید در کنار فرد مورد علاقه خود لحظه های خوبی را سپری کنید. بعد است بعدازظهر یک سر به کتاب‌فروشی بروید و کتاب هایی در زمینه شغل خود خریداری و مطالعه کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

شاهدان گر دلبری زین سان کنند***زاهدان را رخنه در ایمان کنند

هر کجا آن شاخ نرگس بشکفد***گلرخانش دیده نرگسدان کنند

تعبیر: غافل از حال خویش شده ای. تو جوانی پرشور هستی که از تو برای رسیدن به موفقیت استفاده می کنند و خودت از قافله عقب مانده ای. آنها خیلی از تو پایین تر هستند. سعی کن تو هم عقب نمانی. ظلمی به تو شده که به خاطرش غصه می خوری، ولی خداوند جواب ظالمان را می دهد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز عشق و احساسات شما در بالاترین حد خود خواهند بود. حس امروز شما به گونه ای است که تمایل دارید خاطرات و احساسات خوب گذشته خود را مرور کنید و با یادآوری آنها دوباره همان لذت ها را تجربه کنید. امروز شما یا شریک شما مسایلی را مطرح خواهید کرد که طرف مقابل تاکنون از آنها خبری نداشته است و این سخنان همه باعث عمیق تر شدن ارتباط دو طرفه شما می شوند. بهتر است امروز کاملا صادق باشید و موجب اعتماد بیشتر همسرتان بشوید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

افسر سلطان گل پیدا شد از طرف چمن***مقدمش یا رب مبارک باد بر سرو و سمن

خوش به جای خویشتن بود این نشست خسروی***تا نشیند هر کسی اکنون به جای خویشتن

تعبیر:  گمشده ی خویش را خیلی زود شیدا می کنید و قدر آنچه را که پیدا کرده اید بدانید. به شما بشارت پیروزی می دهند و اسمتان آوازه ی خاص و عام خواهد شد و دوستان شیطان صفت شکست خواهند خورد. الان وقت کار و همت است، امتحان کنید عدالت را برپا سازید و در همه ی کارها به عقلتان رجوع کنید.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز افراد جالب توجهی به منزل شما خواهند آمد. به طور مثال، یک نفر از آنها می تواند از کشور دیگری آمده باشد یا مثلا فردی با سطح تحصیلات بسیار بالا باشد. در هر صورت باید بدانید امروز مکالمات بسیار خوبی با این افراد خواهید دااشت و اطلاعات بسیاری از آنها کسب خواهید کرد. برای تکمیلاین اطلاعات می توانید فردا به سراغ کتاب های منتشر شده در این زمینه بروید و سطح آگاهی خود را افزایش دهید. از نظر عشق و احساسات نیز باید بدانید شما فردی هستید که به معشوق خود حس مالکیت دارد. یعنی دوست دارد طرف مقابل فقط برای او باشد از ارتباط او با زن/مردهای دیگر بسیار دلگیر و پریشان می شوید. اما بهتر است این طرز فکر را تعدیل کنید تا رابطه بهتری با هم داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم***ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم

می مخور با همه کس تا نخورم خون جگر***سر مکش تا نکشد سر به فلک فریادم

تعبیر: کاری نکن که بعدها از کرده ی خویش هم خودت و هم دیگران ناراحت باشند. با همه کس نرد عشق مباز. کاری کن که دائم مثل گل همیشه بهار با طراوت بای و سرت همه جا بالا باشد. خداوند در همه حال و همه جا به فریادت رسیده و نجاتت داده است و باز هم با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز همسایه جدیدی به آپارتمان شما نقل مکان می کند که مردمان بسیار جالبی هستند. احتمالا در زمینه هایی همچون قانون، مسافرت، تحصیلات عالیه یا … بالاخره در یک زمینه خاص تخصص دارند و بسیار سرشناس هستند. به همین دلیل، بسیار مشتاق هستید با آنها از نزدیک آشنا شوید و این کار را نیز خواهید کرد. از نظر احساسی و رابطه با همسر یا نامزد خود دچار عدم تعادل رفتاری خواهید بود. به این مفهوم که یک لحظه به بدی های فکر می کنید و باعث ناراحتی شما می شود و لحظه ای بد، احساس می کنید دوستش دارید. بهتر است کمی از هم دور باشید تا بتوانید این رابطه را حفظ کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر آید***گفتم که ماه من شو گفتا اگر برآید

گفتم ز مهرورزان رسم وفا بیاموز***گفتا ز خوبرویان این کار کمتر آید

تعبیر: دوران غم دلت کوتاه است اما از همین غم تجربه ای به دست آورده ای که اساس خوشبختی ات می باشد. برای رهایی از غم بسیار بی تابی می کنی. تو بندگی خدا را بکن خداوند هم حاجت تو را می رساند و پروردگار بر همه چیز و همه ی دل ها آگاه و واقف است.

مطلب مشابه :   فال امروز سه شنبه 25 اسفند 94 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

آیا به دنبال راهی برای کسب پول بیشتر هستید؟ امروز با مطالعه گسترده در زمینه استراتزی های اقتصادی و کسب و کار به به احتمال زیاد به این مقصود خواهید رسید. بهتر است در این رابطه در اینترنت نیز جست و جو کنید و همه راهکارهای لازم برای پیشبرد اهداف خود را بیاموزید. پیش از هر اقدامی مطالعه کافی داشه باشید و هر یک قدمی که بر می دارید، تا سه قدم آینده خود را پیش بینی کنید تا موفقیت خود را حتمی کنید. از نظر احساسی هنوز باخود به این نتیجه نرسیده اید که فرد ایده آل از نظر شما کیست و چه مشخصاتی باید داشته باشد. فردی که اکنون با او در ارتباط هستید را دوست دارید و مسلما با ارتباط بیشتر، بیش از این دوستش خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مرا مهر سیه چشمان ز سر بیرون نخواهد شد***قضای آسمان است این و دیگرگون نخواهد شد

رقیب آزارها فرمود و جای آشتی نگذاشت***مگر آه سحرخیزان سوی گردون نخواهد شد

تعبیر: به امید قسمت خود باش. از رقیب خود دوری کن کار را از روی عقل و منطق انجام بده. عجله نکن همه چیز بهموقع درست خواهد شد. با گریه و زاری کردن چیزی درست نمی شود. دست به دعا بردار. نماز صبح را فراموش نکن که هر چه حاجت بگیری از نماز صبح است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز سرشار از احساس هستید و دوست دارید همه آن را با فرد مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید. امروز باید منتظر غافلگیری های بسیاری در مورد افکار و عقاید خود باشید. به طوری که فکرهایی به ذهنتان خطور خواهند کرد که هرگز دوست ندارید آنها را با دیگران مطرح کنید. امروز بهتر است به فکر یادگیری مسایل مورد علاقه خود باشید و از انواع افکار و غافلگیری هایی که پیش می آیند، چیزهای جدیدی یاد بگیرید. امروز شاید با سوال های عجیب و کنکاش گرایانه فرد مورد علاقه خود را ناراحت کنید. او در برابر شما احساس امنیت نخواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

کسی که حسن و خط دوست در نظر دارد****محقق است که او حاصل بصر دارد

چو خامه در ره فرمان او سر طاعت***نهاده ایم مگر او به تیغ بردارد

تعبیر: به هر کسی که ظاهر عالی و خوب داشت اعتماد نکنید. حرف های زیبا و با ادب او شما را تحت تاثیر قرار ندهد. در اصل طبل توخالیست. به حرف و نصیحت کسی گوش کنید که واقعا” برایتان دل می سوزاند و با تجربه تر از شماست. دلتان می خواهد به یک سفر بروید برایتان خوب است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

آیا دوست دارید امروز فرد مورد علاقه خود را با یک کادو غافلگیر کنید؟ پس بهتر است برای او وسیله ای را خریداری کنید که مدت ها است قصد خرید آن را دارد. این کار باعث خوشحالی بیش از اندازه او می شود و بسیار از شما قدردانی خواهد کرد. این روز زیبا با گردش و تفریح و صحبت های گرم و دوستانه تا آخر وقت ادامه خواهد داشت. از انرژی های مثبت امروز نهایت استفاده راببرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شرکت در یک رویداد گروهی همچون جشنواره های فصلی باعث می شود تا علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موردنظر، دوستان جدیدی نیز برای خود پیدا کنید. احتمال دارد این نمایشگاه یا جشنواره بین المللی باشد و در این صورت دوستان خارجی نیز پیدا خواهید کرد و لحظه های شاد و خوبی در کنار آنها خواهید داشت. اما از نظر احساسی کمی دچار سردرگمی هستید و نمی توانید برخی مسایل را تاب بیاورید و شرایط رابطه شما چندان پایدار به نظر نمی رسد. امروز بیشتر از اینکه از رابطه خود خوشحال باشید ناراحت و آزرده خواهید بود. بهتر است برای دوام این دوستی، چند روزی دور از هم باشید تا کمی اوضاع بهتر شود.

فال حافظ امروز متولدین دی :

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

تعبیر: زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز در نتیجه مطالعه کتاب یا روبه رو شدن با یک نویسنده بسیار به مسایل فیزیک و ماورا طبیعه علاقه مند خواهید شد و تحت تاثیر آنهاقرار خواهید گرفت. در این زمینه مستنداتی نیز مشاهده خواهید کرد که بر میزان کنجکاوی و علاقه شما می افزاید. البته این طور نیست که همه حرف های او را به طور کامل قبول داشته باشید و به همین دلیل برای اطمینان از صحت آنها، در اینترنت تحقیق خواهید کرد. امروز احساسات دوگانه ای به عشق خود دارید. یک لحظه دوستش دارید و لحظه بعد سرد و بی تفاوت می شوید. بهتر است دست از دمدمی بودن بردارید تا رابطه تان حفظ شود.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

دوش بیماری چشم تو ببرد از دستم***لیکن از لطف لبت صورت جان می بستم

عشق من با خط مشکین تو امروزی نیست***دیرگاه است کز این جام هلالی مستم

تعبیر: بسیار انسان وفا پیشه ای هستید و حاضر نیستید تحت هیچ شرایطی عهد خود را بشکنید. تا هر زمان که لازم باشد به پای معشوق می نشینید. تیر همه ی رقیبان و حسودان به خطا رفته است. بیماری شما به زودی شفا پیدا می کند. نگران نباشید. از غم رهایی یافته و به حاجاتتان می رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

نامه یا پیغامی که مدت ها منتظر آن بودید از طرف دوستی که در استان دیگر یا کشور دیگری زندگی می کند به دست شما خواهد رسید. شاید این نامه یا تناس در مورد مدرکی باشد که مدت طولانی است هنوز نتوانسته اید آن را به دست بیاورید. احتمالا با این دوست قدیمی ملاقات نیز خواهید داشت که تجدید خاطره خوشایندی برای هر دو شما است. از نظر احساسی نیز امروز بسیار بی تفاوت خواهید بود و رفتن یا ماندن فرد مورد علاقه تان اهمیت چندانی برای شما ندارد. اما بهتر است این طور نباشید زیرا او شما را دوست دارد و نگران احوالات شما است. امروز هیچ تصمیمی در این رابطه نگیرید و همه چیز را به فردا موکول کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت***من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

گدا چرا نزند لاف سلطنت امروز***که خیمه سایه ابر است و بزمگه لب کشت

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا یکشنبه ۲۷ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا یکشنبه ۲۷ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی