خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز شنبه ۱۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱۴ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 14 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز ذهن تان حسابی درگیر است و به دنبال راه حلی برای خود می گردید. در همین حین حجم عظیمی از اطلاعاتی که می خواهید، به دست می آورید که برای ادامه مسیر و پیشرفت کارتان به کمک تان می آیند. اما سعی کنید که تعادل خود را برقرار سازید و از افراط دوری کنید. اگر بتوانید با برنامه ریزی پیش روید، همه چیز به صلاح تان خواهد بود. گذشته و اتفاقات تلخ را دور بریزید و تمرکز خود را بر حال و آینده قرار دهید تا بهترین اتفاق ها در زندگی برایتان رخ دهند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

کسی که او را بسیار دوست می داشتی بی علت تو را ترک کرده و اندوه این فراق تو را بی تاب کرده است و زندگی را برایت تیره و تار نموده. بی وجود او توان انجام هیچ کاری را نداری و از دست کسی هم کاری برایت ساخته نیست. بهترین درمان برای تو کار و فعالیت است تا اندوهت را تسکین دهد. برای بدست آوردن او که از دست رفته از خدا مدد بجوی و به او توکل کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

موضوعی حواس شما را پرت کرده و موجب شده که از مسیری که در حال رفتن بوده اید، منحرف شوید. اخیرا کمی یک دنده شده اید و با خودتان کل کل دارید. اما یادتان نرود که اعتدال کلید موفقیت شماست. سعی کنید در مسیری که حرکت می کنید به خود و اطراف تان دقت بیشتری داشته باشید و از پیرامون تان درس بگیرید. اگر بتوانید از زاویه دید های گوناگون به موضوعات نگاه کنید، پیشرفت شما سریع تر خواهد بود. تجربیات گذشته تان نیز می توانند به کارتان آیند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

متاسفانه عزیزی را که با خون دل و رنج بسیار به دست آورده بودی، از دست دادی. رشته کار و زندگی از دستت در رفته و افتاده و نالان شده ای. سختی و رنج، همراهان همیشگی انسانند. گرچه تا او را داشتی قدرش را ندانستی و از او غافل شدی اما تا خدایی هست نااامیدی معنا ندارد. به خدا توکل کن و از جا برخیز که زندگی هنوز ادامه دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

برایتان کمی سخت است که تمرکز کنید و فکر خود را متمرکز یک چیز سازید. ذهن شما به طور موقت تنبل شده و این موضوع شما را نگران کرده است. سعی کنید خودتان را از مشکلات و ناراحتی های اطراف تان دور نگه دارید و حواس تان را پرت پیرامون تان نکنید. اگر چیزی را متوجه نشدید، تظاهر به دانستن و فهمیدن نکنید که اشتباه است. در مورد هر آنچه برایتان عجیب است، سوال کنید و تا رسیدن به جواب از پا ننشینید. دوستی انتظار تماس شما را می کشد، هر چه سریع تر با او ارتباط برقرار کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اکنون که مورد توجه و علاقه همگان قرار گرفته ای، به شکرانه جذابیت هایی که خدا در وجود تو قرار داده و تو را نزد دیگران محبوب نموده است متواضع باش و با دیگران تا آنجا که می توانی مهربانی کن. در انتخاب دوستانت دقت کن و در جمع کسانی حاضر شو که در شأن و موقعیت تو باشند و از افراد پست و تنگ نظر دوری کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

آزادی یکی از مهمترین چیزهایی است که در زندگی باید به آن بها دهید. با محدود کردن خود به نتیجه دلخواه تان نخواهید رسید. گاهی باید پایتان را فراتر از مرزها بگذارید و ریسک کنید. حال که آمادگی لازم را دارید و دلتان می خواهد مستقل تر از قبل باشید، قدم اول را بردارید. اگر ذهن تان شما را به جاهای ناآشنایی که تا به حال تجربه نکرده اید برد، نگرانی و ترس به دلتان راه ندهید. شاید این راه همانی است که شما باید به سوی آن بروید. به زودی هم شما و هم اطرافیان تان از پیشرفت تان غافلگیر خواهند شد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تمام سعی و تلاشت را به کار گرفتی ولی نهایتا به نتیجه مطلوب نرسیدی. اما امید خود را از دست مده. اگر یک در بسته است درهای دیگری هست که می توانی آن را با کلید صبر و تلاش بگشایی. راههای دیگر را امتحان کن و بدان که موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

افرادی را که امروز ملاقات می کنید، به نظرتان کمی خودخواه و لجباز به نظر می رسند. اگر مراقب رفتارتان با آنها نباشید، ممکن است برایتان دردسر ساز شوند. سعی کنید کمی انعطاف پذیری خود را بالا ببرید و درهای مهربانی را بگشایید و نسبت به ایده های اطرافیان تان خوش بین تر باشید. فکر نکنید که همیشه دیگران باید با شما هم عقیده باشند. گاهی اختلاف نظرها هم می تواند موجب پیشرفت شوند. سعی کنید از این فرصت ها برای گرفتن ایده های جدید استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

بهار زندگی تو در راه است آماده باش تا از این فرصت نهایت استفاده را ببری و بدان که اگر می خواهی به مقصود خود برسی جز با رنج و زحمت مهیا نخواهد شد. از خدا طلب یاری نما و قبل از آنکه این فرصت از دست برود از آن بهره ای سودمند بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز در حالی که در خیابان راه می روید، غریبه ای نظر شما را به خود جلب می کند طوری که دوست دارید به سمت اش بروید و با او ارتباط برقرار کنید. شاید که او بتواند یک شریک کاری یا حتی یکی از بهترین دوستان تان شود. طبیعی است زیرا اخیرا به چیزهای نامتعارف و ناآشنا تمایل پیدا کرده اید و ذهن تان نسبت به قبل کمی دگرگون شده است. از این تغییر نگران نباشید و به راه خود ادامه دهید. اگر در طول مسیر چیزی برایتان مبهم است، سوال کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تمام فکر و ذکرت هدفی است که در سر داری و به هیچ چیز دیگر جز آن فکر نمی کنی. با دست خالی قصد انجام کار بسیار بزرگی را داری ولی بدان که جوینده یابنده است. با همت بلندی که تو داری حتما به مقصود خواهی رسید. فقط در مقابل مشکلات صابر باش و از راهی که انتخاب کرده ای روی مگردان.

مطلب مشابه :   فال امروز پنجشنبه 27 مهر 96 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

از شرکت در کارهایی که به آنها علاقه دارید، غافل نشوید. اگر به نقاشی علاقه دارید، در کلاس های آن ثبت نام کنید یا اگر عاشق ورزش هستید، به باشگاه بروید. پس از گذراندن تعطیلات امروز زمان خوبی برای برداشتن اولین قدم هاست و شما شانس آن را دارید تا در هر بازی که شرکت می کنید، برنده باشید پس با اعتماد به نفس کافی در فعالیت های گروهی شرکت کنید و از توانایی های خود لذت ببرید. در چنین روزی شادی سهم شماست، آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. اخیرا فردی نظر شما را به خود جلب کرده است، از بیان احساسات تان نهراسید و قدم جلو بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

وقت آن رسیده که حصاری را که به دور خود کشیده اید بشکنی و قدم به بیرون بگذاری. به اطراف خود خوب نگاه کن، هریک از مخلوقات خداوند به زبان حال خود به تو نهیب می زنند که دوران جوانی همچون عمر گلها کوتاه است و تو باید لحظه به لحظه آن را ارزش گذاری و از آن نهایت استفاده را ببری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

شاید از بیان ایده ها و احساسات تان به دیگران هراس داشته باشید اما این را هم به یاد داشته باشید که تا خودتان را بیان نکنید، دیگران شما را آنطور که هستید، نخواهند دید یا حتی ممکن است در برخی مواقع دچار سوتفاهم شوند. حال زمان آن است که درونگرایی را به کناری بگذارید و برون گراتر شوید. امروز توسط فردی غافلگیر خواهید شد. برای قدردانی از او عکس العمل واقعی خود را نشان دهید. برای رسیدن به سوال هایی که در ذهن دارید، تنها عقل کافی نیست، به دلتان نیز اعتماد کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

مدتهاست به دنبال کسی هستید که بین شما و او واسطه شود و حرف دل شما را نزد او بازگو نماید. بهترین واسطه خود شما هستید. بهتر است شخصا و صادقانه حرف دل خود را بازگو نمایی. در این راه پرنشیب و فراز پند و اندرز بزرگان و تجربیات آنها می تواند بسیار موثر واقع شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

خودتان را آماده اتفاقات غیر منتظره کنید زیرا ممکن است همین طوری که در مسیر خود پیش می روید ناگهان از جاده منحرف شوید و چیزهای جدیدی را تجربه کنید. البته بهتر است مراقب پیچ های شدید جاده باشید. اگر احتیاط نکنید ممکن است به خود آسیب برسانید. اگر برای رسیدن به مقصدتان نگران هستید، باید بگوییم که در نهایت به آن می رسید فقط کافی است کمی صبر کنید. تا آن زمان از مناظر زیبای اطراف جاده لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

سالهاست وقتت را به بلاتکلیفی و سرگردانی گذرانده ای و اشتباهات بسیاری مرتکب شده ای که خوشبختانه مشکل چندانی برایت به دنبال نداشته، اما اکنون وقت آن رسیده که به خود بیایی و برای آینده ات برنامه ریزی کنی و یک تصمیم جدی بگیری و از این شاخه به آن شاخه پریدن دست برداری، در غیر اینصورت پشیمان خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

افکار شما بهم ریخته و تمرکز کافی را ندارید. این حالت طبیعی است. شما مدتی از کار خود دور بوده اید و در تعطیلات به سر می بردید. این حالت تا چند روز دیگر از بین خواهد رفت. در انتظار تغییرات بزرگ در زندگی تان باشید. به زودی تمام تلاش هایی که در چند وقت اخیر برای رسیدن به هدف هایتان کرده اید، نتیجه می دهد. حال شرایط روحی شما برای یک رابطه عاطفی مساعد است بنابراین زمان بیشتری را با شریک زندگی خود بگذرانید. به عنوان مثال برای یک دیدار عاشقانه برنامه ریزی کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

مدتهاست به دنبال کسی هستید که بین شما و او واسطه شود و حرف دل شما را نزد او بازگو نماید. بهترین واسطه خود شما هستید. بهتر است شخصا و صادقانه حرف دل خود را بازگو نمایی. در این راه پرنشیب و فراز پند و اندرز بزرگان و تجربیات آنها می تواند بسیار موثر واقع شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

خبر تازه ای از یکی از مهمترین افراد زندگی تان خواهید شنید طوری که رابطه شما به بهترین شکل خود تغییر خواهد کرد. با این تغییر احساس می کنید که به خوبی و کاملا او را می شناسید و مرزهایی که بین خود با او ساخته بودید، از بین می رود. این رابطه ممکن است در مسائل مالی شما نیز تغییراتی ایجاد کند و وضع شما را بهتر از قبل سازد. موضوعات زیادی ذهن تان را درگیر کرده است اما امروز یکی از آنها  مهمتر از بقیه به نظر می رسد. این موضوع با گذشته شما در ارتباط است. بهتر است درباره آن با اعضای خانواده خود صحبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

منتظر بازگشت کسی هستی که می تواند تو را از بند غم و اندوه رها سازد. سبب ساز و چاره ساز مشکل تو تنها خداست. از او مدد بجوی. هرگز در زندگی کار امروز را به فردا مینداز چرا که ممکن است فردا خیلی دیر باشد. از مشکلاتی که بر سر راهت به وجود می آیند شکوه مکن شاید که خیر و صلاح تو در این است و تو خود از این امر غافلی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

احساس می کنید که چیزی اطرافتان اشتباه است اما این احساس شما بی مورد است پس نگرانی به دل راه ندهید. شاید زمان آن است به زاویه دید خود کمی تغییر دهید. سعی کنید امروز نسبت به اتفاقات اطراف تان خوش بین تر باشید و با اعتماد به نفس کافی به هر آنچه در ذهن تان می گذرد جامع عمل بپوشانید. اگر هدف خاصی را دنبال می کنید، امروز منتظر اتفاقی باشید که شما را به هدف تان نزدیک تر می کند. بنابراین از همین حالا برای قدم های بعدی خود برنامه ریزی کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE