خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱۴ مرداد و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 14 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اطلاعاتی که امروز از دوستانتان بدست می آورید باعث می شود که بر روی هدف تازه ای تمرکز کنید. شما ایده های زیادی در مورد پروژه های خود دارید و امروز متوجه می شوید که کدامیک از آنها اولویت دارد. هر کاری که می کنید، باید آنچه قبل از شروع بدانید را دریابید. ممکن است بخاطر پیدا کردن وسایل لازم مجبور شوید از جایی به جای دیگر بروید و زمانتان را هدر دهید. امروز از آن روزهای پرکار و پرشتاب است که از آن لذت می برید. اگر برای انجام کارتان مثل بولدوزر دیگران را له نکنید، به موفقیت زیادی دست می یابید. عشقتان دوست ندارد از شما دستور بگیرد ولی از شنیدن افکار و ایده های شما خوشحال می شود. زمان بگذارید و با لبخند اینها را برایش توضیح دهید. امروز رویکرد خلاقانه تری در کارتان داشته باشید. همه چیز را به صورت گرافیکی یادداشت کنید و از مدادهای رنگی استفاده کنید. اگر قرار است ارائه مطلب داشته باشید، آن را با چارت ها و نمودارهای رنگی و نه فقط جملات ارائه کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

به زودی از منبعی که هیچ توقعش را نداری خبری بسیار نیکو به تو خواهد رسید و موفقیتهای بزرگ (مالی یا عشقی) به تو روی می آورد. بدان که در قاموس طبیعت هیچ کاری بی علت نیست و این مژده پاسخ کارهای نیکی است که پیش از این انجام داده ای. پس از این نیز در راه خدمت به بندگان خدا کوشا باش تا موفقیتهایت روزافزون گردد..

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز تغییر جهت شما محتمل است. ممکن است با فرد جدیدی ملاقات کنید که برایتان فرصت های تغییر شغلی بیاورد. یا شاید معلوم شود که شما باید هنر یا سرگرمی موردعلاقه خود را به شکل تمام وقت دنبال کنید. هر کدام از اینها که باشد، امروز روز خوبی برای دنبال کردن آنهاست، حتی اگر شک داشته باشید. دستاوردهای گذشته شما برایتان مزیت محسوب می شوند. زندگی با سرعتی باورنکردنی ادامه دارد و سر شما را به همین ترتیب گرم می کند. شما زیاد درباره آینده رابطه خودتان دو نفر فکر نکرده اید، ولی معلوم می شود که صحبت سازنده و مفید باید با عمل واقعی همراه باشد و شما نقشی که هر کدام از شما در زندگی هم بازی می کنید را در می یابید. امروز شما با همه ارتباط برقرار می کنید و با هم کار می کنید تا چیز خوبی بسازید. می توانید روی ایده های مهم تمرکز کنید و نظر خود را بدون تردید بیان کنید. در پس زمینه پنهان نشوید. بگذارید صدایتان شنیده شود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در بند عشق کسی هستی که عاشقان بسیار دارد و تو وقتی خود را با رقیبانت مقایسه می کنی به این نتیجه می رسی که از همه آنها عقب تر هستی. گویا آنها سواره اند و تو پیاده. ضمن آنکه می دانی وصال او مایه سعادت و خوشبختی توست پس ناامید مشو و بدان کسی به مقصود می رسد که خدا با اوست و از خدا مدد بخواه که او بهترین یاور و همراه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز شما خیلی احساساتی شده اید و به هر تصویری که می بینید واکنشی قوی می دهید. شما از لحاظ معنوی انگیزه بالایی دارید و می خواهید چیزهای بیشتری در مورد دنیا بدانید. دوست دارید به زیارت بروید. اگر جدی هستید باید الان برنامه ریزی کنید. روابط بطور چرخه ای هستند و باید تا الان متوجه این موضوع شده باشید. درست زمانی که فکر می کنیم همه چیز خوب پیش می رود، متوجه می شویم که یک چیزی را فراموش کرده ایم. امروز صحبت کردن در مورد مسائلی که افسوسشان را می خورید باعث می شود که پیشرفت کنید. بدین ترتیب احساس آرامش و تسکین می کنید. تفکر شما درست متمرکز روی هدف است، ولی حال و هوای کلی شما باعث می شود که از بیان افکار خود به دیگران احساس امنیت نکنید. شما شک و تردیدهایی دارید زیرا از درون احساس اعتماد به نفس نمی کنید. به خودتان ایمان داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

افکار و آرزوهای بلندی در سر داری، طوری که گاهی به خیالبافی روی می آوری. خداوند به هر کس نعمتی ارزانی کرده و از خوان او هر کسی را بهره ای است. تو هم از نعمتهایی که خدا در اختیارت قرار داده استفاده کن تا به آرزوهای منطقی خود برسی. برای مقبول شدن در بین مردم تلاش بسیاری لازم است، پس شروع کن..

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز رویاها و تصورات می آیند و می روند و تصاویری در ضمیر ناخودآگاهتان زنده می شوند. بعضی از آنها بیانگر ترس های گذشته شما هستند که باید آزاد شوند. شما از این ادراکات الهام می گیرید و از آنها به عنوان مبنایی برای پروژه های هنری استفاده می کنید. تا پایان امروز شما از لحاظ عاطفی سبکتر می شوید. گاهی باید در مورد چیزی که نیاز دارید و به آن باور دارید، حرف بزنید. نباید امیدوار باشید که همه بتوانند درون قلبتان را ببینند. ایده آل های رمانتیک شما باید بیان شوند. بیهوده منتظر ننشینید. باید اقدامی بکنید. در غیر این صورت در دریای ناامیدی غرق می شوید. مغز شما با سرعت یک کیلومتر در دقیقه کار می کند و افکار شما مبهم هستند. مراقب باشید که امروز به مردم چه می گویید. احتمالاً بعضی چیزها را با هم قاطی می کنید که بعداً برایتان دردسر ساز می شوند. مراقب حرف هایی که می زنید باشید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

اسیر رنگ رخسار و ظواهر زیبا شدی و خود را به دردسر بسیاری افکندی. بدان که به هر کسی نمی توان اعتماد کرد حتی اگر از خویشان و نزدیکان باشد. هرگز در زندگی از بنده خدا توقع خدمت و لطفی نداشته باش. هرچه می خواهی به دامان خودش چنگ بزن که قادر مطلق است. غصه گذشته را مخور ولی از این تجربه پند بگیر. از گذشته توبه کن و زندگیت را از نو بساز که کامیابی با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

مناسبت های اجتماعی و فعالیت های گروهی امروز شما را با افراد جدیدی آشنا می کنند. فرد جدیدی وارد زندگی شما می شود که تغییر مهمی ایجاد می کند. مسائلی پیش می آیند که شما حسی قوی نسبت به آنها دارید. احتمالاً از بیان نظرات خود پا پس می کشید. اگر مراقب باشید اشکالی ندارد. دیگران صداقت شما را تحسین می کنند. انرژی نیرومندی در فضای امروز وجود دارد. این یعنی شما می توانید پیشرفت های زیادی نمایید، اگر مسائل گذشته را بپذیرید و روی مسائل آینده کار کنید. صحبت های زیادی انجام می شود و شاید در عوض شما کارهایی صورت گیرد. این راه شما را به سوی آینده هموار می کند. استفاده از جذابیت خود برای صحبت های جالب با دیگران و رسیدن به آنچه می خواهید امروز مثل همیشه ثمربخش نیست. این موجب بیزاری مردم و مقاومت آنها در برابر شما می شود. بهتر است در مورد کمبودهای خود صداقت داشته باشید و نیازهایتان را بگویید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

روزها و هفته ها از عمر عزیز خود را در انتظار گذرانده ای، غافل از این که عمر در گذر است و زمان در انتظار کسی نمی ماند. اکنون دیگر بهتر آن است که به جای انتظار کشیدن و در آرزوها راکد ماندن از زندگی خود لذت ببری و فردا را با دستهای توانای خود بسازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز از لحاظ جسمانی احساس می کنید نیرومند و پرانرژی هستید و هر کاری که برایتان پیش آید را انجام می دهید. این خوب است زیرا چند چالش در زندگی تان پیدا می شود که هدف تازه ای برایتان می سازد. اشتیاق به وجود شما رخنه می کند. شما با اراده خود با هر چیزی که برایتان پیش می آید رفتار می کنید. امروز فکر و عمل هر دوی مرکز توجه هستند، به خصوص اگر بحث روابط شخصی باشد. به نظر می رسد که چیزی هست که مدتی است می خواهید در مورد آن حرف بزنید و تعلل کرده اید. شروع به صحبت کنید و همه چی پشت سر آن می آید. این از آنچه تصور می کردید راحت تر است. امروز منابع خود را دوبار چک کنید که مبادا این منابع غیرقابل اعتماد باشند و اطلاعاتی که از آنها بدست می آورید درست نباشد. دست آویز کسی قرار نگیرید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

عمری را به کسب مال و ثروت صرف کرده ای بی آنکه هیچ بهره ای از روزهای خوش زندگی بگیری ولی بدان که زندگی برای آنکه از اندوخته هایت لذت ببری به تو فرصتی نخواهد داد. پیش از آنکه دیر شود از آنچه با رنج و زحمت بدست آورده ای کام دل بگیر که هیچ چیز ابدی و ماندنی نخواهد بود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

چند ماه است که حس می کنید همه چیز در حیات حرفه ای شما شتاب فراوانی یافته است. شاید بعضی پروژه هایی که داشتید، توسعه بیابند. شاید هم کمی از کنترل شما خارج شوند. امروز باید به کارهایی که کرده اید ببالید و متمایز شوید. شاید هم سورپرایزی دریافت کنید. امروز در مورد عشق خود تصمیمات شتابزده ای می گیرید. اگر مراقب باشید و تحت تأثیر استدلال ها و بحث های بی معنا قرار نگیرید، چنین اتفاقی نمی افتد. همچنین خوب است که احساسات خود را بیان کنید ولی زیاده روی نکنید. امروز در محل کار حس خوبی دارید. زمان خوبی برای فکر کردن در مورد مسائل کاری است. ذهن شما باز و پایدار و منسجم است. برنامه هایی که امروز می ریزید، قطعاً بعدها به ثمر می نشینند.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

نیتی که در سر داری به صلاح تو نیست. از آنجا که روزی مقدر است تلاش بیش از اندازه تو برای کسب مال جز غم و غصه حاصلی نخواهد داشت. ادعای بیهوده نکن و تا اسباب بزرگی در تو مهیا نشد، لاف بزرگی نزن. اگر انسانی قانع باشی از همین نعمت هایی که خدا در اختیارت قرار داده بیشترین لذت را خواهی برد و زیباترین زندگی را خواهی ساخت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

اگر بطور تصادفی قرار شود که صحبتی عمومی داشته باشید، مطمئن باشید که مردم از گوش دادن به حرف های شما خوشحال می شوند. کلمات بدون زحمت بر زبانتان جاری می شوند و شما با اعتماد به نفس آنها را ادا می کنید. شما با کمال میل تعریف و تمجید دیگران را می پذیرید. سطح انرژی شما بالاست و کسی جلودار شما نیست. بعد از آن همه کاری که در چند ماه اخیر انجام دادید، این عادلانه است. اگر امروز از شریک زندگی خود آزرده و ناراحت می شوید، دلیل خوبی دارید. اگر مدتی است که مسئله ای را از ترس واکنش طرف مقابل پنهان کرده اید، امروز زمان خوبی برای صحبت درباره آن است. بجای انداختن تقصیر به گردن دیگران، به دنبال راه حل بگردید. باید از خودتان بپرسید که آیا در مورد موقعیت کاری و حرفه ای خود واقع گرا بوده اید یا خیر. به نظر می رسد که شما این چنین نبوده اید و عاقلانه عمل نکرده اید. این نوع رفتار اخیراً شما را به دردسر انداخته است. از امروز برای بازسازی استراتژی خود استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

یک فرصت استثنایی به تو روی آورده بود ولی از آن غفلت کردی و قبل از آنکه از آن بهره ای ببری فرصتت از دست رفت. بدان که فرصتهای زندگی زودگذر هستند. اکنون دیگر غصه خوردن و ناله کردن بی فایده است. مترصد وقوع فرصت دیگری باش و این بار با تمام وجود از آن استفاده کن، زیرا ممکن است این دیگر آخرین فرصت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز از آن روزهایی است که هنرمندان رویایش را می بینند. بعد از مقبولیت اندک اثر هنری، فردی از راه می رسد و پیشنهاد نمایش نقاشی های شما در یکی از معتبرترین موزه های دنیا را می دهد. این تنها نمونه ای از وقایع خارق العاده ای است که ممکن است امروز برایتان رخ دهد. شما دنبال هر چیزی بروید، شانس خوبی برای موفقیت دارید. امروز فرصت دارید که آن صحبتی که مدتی است می خواهید داشته باشید بین خودتان دو نفر انجام دهید. وقتی صحبت خانواده ها پیش می آید این بحث کمی داغ می شود. اگر می خواهید میانه شما دو نفر همچنان خوب باشد، باید کلمات خود را به دقت انتخاب کنید و آنها را با ملایمت و مهربانی بیان کنید. شرایط را ملتهب نکنید. برای آنکه ماهی خاصی را بتوانید صید کنید، باید طعمه مناسبی استفاده کنید. این در مورد شغل هم صادق است. از خودتان بپرسید که آیا از تاکتیک ها درست استفاده می کنید تا به نتایجی که در نظر دارید برسید. شاید تغییری لازم باشد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

مدتی است گوشه گیر و منزوی شده ای و در خود فرو رفته ای و از شادی و تفریح گریزانی. زندگی در نظرت تیره و تار است. چشمهایت را باز کن و غصه ها را دور بریز. راهت را با چراغ راهنماییهای کسی که به او اطمینان داری روشن کن زیرا که اگر به همین روش ادامه دهی به هیچ جا نمی رسی و هر روز غمگین تر و ملول تر می شوی. قبل از آنکه دیر شود به خود بیا و دست به زانو بزن و از جا برخیز.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

در چند روز آینده شما در مرکز توجه قرار می گیرید. سعی کنید زیاد تحت تأثیر تشویق مخاطبین قرار نگیرید، زیرا ممکن است با موانع غیرمنتظره ای روبرو شوید. بعد از آنکه توسط عموم شناخته شدید، باید با این سوال مواجه شوید که “حالا چی؟” جواب شما در رویکردی نهفته است که می خواهید در پیش بگیرید. در حال حاضر شما می توانید تظاهر به بی اطلاعی کنید و وانمود کنید که هیچ چیزی راجع به چالشی که در حیات عشقی شما رخ داده نمی دانید. بدانید که فرو کردن سرتان زیر برف در واقع گول زدن خودتان و از دست دادن فرصتی طلایی برای تجدید رابطه خود است. شاید بهتر باشد که برای نتیجه بهتر کمی توفان را تحمل کنید. پنجره فرصت ها خودش را به شما نشان داده است. دیگر نگذارید این یکی از دست برود. شاید کمی زمان ببرد که ثمره هایی که می خواهید بدست آورید. ولی حالا باید اقدامات اولیه را صورت دهید تا در آینده دور پاداش های بزرگی دریافت کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

بهار زندگی تو در راه است آماده باش تا از این فرصت نهایت استفاده را ببری و بدان که اگر می خواهی به مقصود خود برسی جز با رنج و زحمت مهیا نخواهد شد. از خدا طلب یاری نما و قبل از آنکه این فرصت از دست برود از آن بهره ای سودمند بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

اگر شما به رشته های درمانی علاقه دارید، امروز کشف مهمی در این باره می کنید. این کشف را در هیچ کتاب یا منبعی که معمولاً دنبال می کنید نمی یابید. احساسات و عواطف آنطور که جامعه به ما باورانده کور نیستند. گاهی احساسات هستند که ما را به سوی دانش راهنمایی می کنند. امروز دیگر در مورد مسئله ای راجعه به شریک رمانتیک خود منفجر می شوید. ولی این بهترین راه برای رسیدگی به این موقعیت نیست، حتی با آنکه بطور موقت شما را راحت می کند. اگر از توجهی که شریک شما به دیگری می کند حسادت می کنید، پس دعوا کردن بر سر آن اوضاع را بدتر می کند. پس صبر کنید و خوب فکر کنید. حالا زمان خوبی برای شماست تا قانون کارمای خود را کشف کنید. حساب بانکی کائنات خود را بسازید. برای فرد دیگری کارهای خوب و مثبت انجام دهید یا به او کمک کنید. بدین ترتیب در آینده پاداش های بزرگی دریافت می کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

غم و اندوه و تنهایی و بی همدمی تو را بشدت آزرده کرده است. سرنوشت انسان مقدر است و جنگ با تقدیر به صلاح تو نیست. بهتر است با زندگی سازش کنی. به زودی مژده وصلی به تو خواهد رسید که تو را غافلگیر خواهد نمود. این شادی بر تو مبارک و میمون باد

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز انگار باید همه کارها را با هم انجام دهید. آنچه شما واقعاً نیاز دارید یک جفت دست اضافی و چند ساعت زمان بیشتر است. این اعصاب شما است که هزینه این شتاب را می پردازد. دیگر نمی توانید اینطور ادامه دهید. بجای آنکه اهدافتان را کنار بگذارید، چرا به خودتان زمان نمی دهید تا به آنها دست یابید. از آنجائیکه شما نگرانی های خود را پشت فعالیت ها و مشغله خود پنهان می کنید، شاید امروز بیشترین کار را از خودتان بکشید تا مجبور نباشید به حیات رمانتیک و عشقی خود فکر کنید. قبل از آنکه خودتان را مریض کنید، بهتر است که کار مثبت و سازنده ای انجام دهید. تعلل نکنید. شما به اوج تجربه رسیده اید و حالا از خودتان می پرسید که آیا می توانید آنها را دوبرابر کنید. نگران نباشید. موفقیتی که در گذشته بدست آوردید، دوباره بدست می آید. به خودتان و استعدادهایتان اطمینان داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

تو که همدمی نیکو و وفادار داری و امکانات زندگی در حد لازم برای مهیاست، چرا با کوچکترین مشکلی خود را می بازی؟ غمها و شادی های جهان گذران است، پس تو بهتر آنست که به جای دل مشغولی های غمبار به شادی های زندگی فکر کنی و با خاطری آسوده زندگی خوش را برای خود و خانواده ات بسازی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد نظرات
1 تعداد پاسخ ها
0 فالوور ها
 
جالب ترین نظرات
داغترین نظرات
2 نویسنده نظر
مجله فارسی پرمگسارا نویسنده آخرین نظرات
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بالاترین رای
به من اطلاع بده
سارا
مهمان
سارا

سلام پس فال امروز چی شد ؟ چرا نذاشتید ؟

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A