خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱۴ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۴ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۴ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱۴ تیر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 14 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱۴ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

زندگی خانوادگی شما امروز برایتان کارهای زیادی تراشیده است. بعضی از اقوام شما دوست دارند استقلال بیشتری داشته باشند و شاید شورش را انتخاب کنند. اگر نمی خواهید خونسردی خود را از دست بدهید، باید سعی کنید از هیجان و عصبانیت دور باشید. زیاد سخت نیست تلاشتان را بکنید. امروز شما در احساسات خود نسبت به فرد خاصی بسیار شور و اشتیاق نشان می دهید. شما معمولاً پیشرفت را دوست دارید و برای آن تلاش می کنید ولی امروز خیلی جلوتر می افتید. هدف از احساسات و عواطف شما به فرد خاصی این است که به او نشان دهید به او اهمیت زیادی می دهید و از احساسات او باخبرید. این رابطه بسیار امیدبخش به نظر می رسد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شما از آن دسته افرادی نیستید که دوست دارند زندگی عادی و معمولی داشته باشند. شما از ناشناخته ها نمی ترسید. دوست دارید دری به سوی دنیاهای جدید و فرهنگ های جدید بگشایید. شما گاهی به ایجاد تغییر در کل زندگی تان گرایش زیادی نشان می دهید. امروز رضایت فراوانی از تجربه رویدادهای غیرعادی می برید و این رویدادها به زندگی شما جهت جدیدی می دهند. امروز شما نیاز پیدا می کنید که وارد چرخه های جدیدی از زندگی شوید. شما گاهی تمایل دارید که به چیزهای امتحان شده و آزمون پس داده و مطمئن دوستان یا آشنایان پابند بمانید. ولی امروز شما شدیداً تشویق می شوید که افق های خود را گسترده کنید و شانس بهتری برای ملاقات به یک فرد و ایجاد رابطه ای رمانتیک که مدتها منتظرش بودید داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم***لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم

دلبرا بنده نوازیت که آموخت بگو***که من این ظن به رقیبان تو هرگز نبرم

تعبیر: اینقدر خودتان را دست پائین نگیرید. شما هم می توانید مثل دیگران کاری کنید که پولدار و با مقام شوید کمی همت لاز است و امید داشته باشید. نماز و ایمان فراموشتان نشود. زمانی به وصال یار و حاجتتان می رسید که تمام سعی و اهتمام خود را به کار ببندید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز نباید سعی کنید تنها بمانید. هر چند وقت یکبار شما نیاز دارید که زمانی را به تنهایی سپری کنید و به زندگی تان فکر کنید، رویاسازی کنید و آرزوهای بهتری برای خودتان بسازید. ولی امروز با فردی آشنا می شوید که شما را به جاهایی می برد که شما به آنها عادت ندارید. سعی کنید از این فرصت استفاده کنید و آن را هدر ندهید. امروز حیات اجتماعی شما سرزنده تر می شود و شانس این وجود دارد که برخورد شیرین و جالبی با کسی داشته باشید که به شما کمک می کند احساس خوبی درباره خودتان داشته باشید. این شاید فوراً تبدیل به امر عشقی نشود، ولی قطعاً رابطه ای قوی بین شما بوجود می آید و همین است که هر دوی شما را مشتاق و پرشور نگه می دارد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی کنی. با اینکه ظاهرا” خشن هستی اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. حاجت تو برآورده می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز شما تصمیم گرفته اید که چیزهای اطرافتان را تغییر دهید. شما در حال ایجاد تغییرات اساسی در زندگی تان هستید. احساس می کنید که تقریباً آسیب ناپذیر هستید، ولی چیزی در مقابل شما تاب نمی آورد. شما فراتر از مرزهایتان می روید حتی اگر این به معنای فراموش کردن دوستانتان برای مدتی باشد. تا وقت هست خوش باشید. امروز از جواب پرشوری که از یک فرد خاص می گیرید شدیداً تحت تأثیر قرار می گیرید زیرا اخیراً از او خیلی خوشتان آمده است. شما نقاط مشترک و تفاهم فراوانی دارید، و در عین حال او فوت و فن شیفته کردن شما را بلد است و احساس خیلی خوبی به شما می دهد. شما قطعاً دوست دارید این رابطه ادامه پیدا کند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

بوی خوش تو هر که ز باد صبا شنید***از یار آشنا سخن آشنا شنید

ای شاه حسن چشم به حال گدا فکن***کاین گوش بس حکایت شاه و گدا شنید

تعبیر:  تو که سرچشمه ی همه ی خوبی ها و حسن ها هستی نگاهی هم به زیردستان خود بکن. دنبال یک محرم راز بگرد تا بتوانی درد دل کنی. از رسیدن به کسی محروم شده ای اما مرور زمان و وفاداریت باعث رسیدن به مرادت می شود. پند پیران را گوش کن. کار ثواب انجام بده تا همیشه دعای خیر بدرقه ی راهت باشد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما فرصت رکورد زدن در مورد بعضی از اقوامتان را دارید. گاهی بعضی از آنها از مهربانی شما سوء استفاده می کنند و شما هم خودتان بدون ذره ای فکر کردن به آنها خدمت می کنید. امروز ممکن است که پراسترس باشد و شما آزرده و ناراحت شوید. سعی کنید از امروز به نفع خود استفاده کنید و به زندگی خود نظم دهید. امروز فرصت آن را می یابید که تأثیر بسیار چشمگیری بر تنها عشقتان بگذارید. از آنجائیکه شما از پیشروی و جلو بردن این رابطه ابایی ندارید، از چند جهت فرد مقابل خود را شیفته و مسحور خود می کنید. شانس این هست که شما دو نفر با هم خوب کنار بیایید و بتواند درهای دلتان را به روی هم باز کنید و تجربه های شیرین و خوبی با هم داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

ما ز یاران چشم یاری داشتیم***خود غلط بود آن چه ما پنداشتیم

تا درخت دوستی برگی دهد***حالیا رفتیم و تخمی کاشتیم

تعبیر: امیدتان به دیگران برای کمک بی جهت بوده و حال تنها مانده اید هر چند که همه قول یاری و کمک به شما داده بودند. گول حرف و ظواهر فریبند ی آنها را خوردید اما الان هم دیر نیست اگر کمی همت کنید به تنهایی هم می توانید کارهایتان را به انجام برسانید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز روی انسان دوستی شما در حال کمرنگ شدن است. شما عادت کرده اید که قبل از فکر کردن به خودتان به دیگران فکر کنید، ولی امروز همه چیز در حال تغییر است. در واقع شما اطرافیان خود را به شگفتی می اندازید. شما آزادی تازه ای یافته اید. به نظر می رسد که از خودتان آزاد شده اید و فرد دیگری شده اید. امروز حس می کنید در حال فرار هستید، ولی فقط برای یک لحظه چنین چیزی به نظرتان می رسد. وقتی فردی این قدر پر از زندگی و شور و اشتیاق باشد، مقاومت کردن در برابر او خیلی سخت می شود و شما در نهایت باید تسلیم شوید. شما فرصتی واقعی در اختیار دارید تا با فردی که شما از خودتان دور می کند و حس خوبی درباره زندگی به شما می دهد آشنا شوید و رابطه ای دائمی برقرار کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دوش سودای رخش گفتم ز سر بیرون کنم***گفت کو زنجیر تا تدبیر این مجنون کنم

قامتش را سرو گفتم سر کشید از من به خشم***دوستان از راست می رنجد نگارم چون کنم

تعبیر: مدام در حال فکر کردن هستید و می خواهید راهی پیدا کنید تا کسی را به فراموشی بسپارید. دیگر خسته و رنجور شده اید. اما باز هم نمی توانید از او دست بکشید. پس دست به دعا بردارید و از خدا بخواهید صبر و مقاومت شما را بیشتر کند تا بتوانید به منظور و نظر خودتان برسید. انشالله

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

تابحال حس کرده اید که شما همه چیز دان و عالم دهر هستید؟ امروز چنین حس و تجربه ای را خواهید داشت. شما انرژی ده نفر را در بدن دارید. دیگران سراغتان می آیند و از شما راهنمایی می خواهند. شما به راحتی راه حل مشکل آنها را می یابید. امروز دنیا متعلق به شماست. امروز در مورد فردی که با او آشنا شده اید کمی بی دقت و بی حواس می شوید. شما معمولاً اینطور نیستید که بخواهید فردی را وادار کنید که رابطه تان سریعتر پیش برود، در حالیکه آن فرد هنوز آمادگی چنین چیزی را ندارد، شما چنین فردی نیستید. ولی امروز حس می کنید که در این فرصت همه چیز موجه است و باید رابطه خود را جدی تر کنید و در مورد آن جدی تر حرف بزنید. باید در مورد آن رک گو باشید و صداقت پیش کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

اگر چه باده فرح بخش و باد گل بیز است***به بانگ چنگ مخور می که محتسب تیز است

صراحی ای و حریفی گرت به چنگ افتد***به عقل نوش که ایام فتنه انگیز است

تعبیر: زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا” سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز شما فرصتی عالی در اختیار دارید تا دارایی های خود را در محیطی حرفه ای به نمایش بگذارید. دیگران تحت تأثیر شخصیت شما قرار می گیرند و به شما شغل جدید یا پیشنهاد کاری هیجان انگیزی می دهند. شما نمی توانید این پیشنهادها را رد کنید و کاملاً آزاد هستید که تصمیم تان را بگیرید. اگر تلاش کنید امروز با هم بیرون بروید و کار متفاوت و هیجان انگیزی انجام دهید، رابطه فعلی شما بهتر می شود و کمک زیادی به آن می شود. اگر شراکت شما اخیراً دچار مشکلاتی شده است، امروز فرصت آن را دارید که این رابطه را زنده کنید. نگذارید زمان بگذرد و هیچ چیز جالب و خوب و بدرد بخوری صورت نگیرد. خنده و شادی را به رابطه تان بیاورید تا هر دوی شما از آن خوشحال باشید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

من نه آن رندم که ترک شاهد و ساغر کنم***محتسب داند که من این کارها کمتر کنم

من که عیب توبه کاران کرده باشم بارها***توبه از می وقت گل دیوانه باشم گر کنم

تعبیر: سعی و تلاش خود را می کنید. بر این باورید که عیب هایتان را برطرف نمائید. هدف خود را مشخص کنید و بی گدار به آب نزنید. مشورت لازمه ی کار و گنج در کنار شماست ولی شما آن را نمی بینید، دقت کنید. کسانی که با شما قرارداد یا پیمان بسته اند به عهد خودشان پایبند نیستند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز باید تعهدتان به ارزشهایی که برای دلتان مهم است را نشان دهید. وقتی بچه بودید نقشی که باید در زندگی ایفا می کردید را می دانستید. شما خیلی نگران دیگران بودید، ولی امروز احتمالاً از شما می خواهند که تصمیمات مهمتری بگیرید که به نفع همه باشد. امروز شما حال و هوای مثبت و پر شور و اشتیاقی دارید. اگر در رابطه ای دائمی هستید، این انرژی فوق العاده روز شما را روشن و خوب می کند و باید زمان بیشتری را به تفریح و سرگرمی اختصاص دهید. اگر به دنبال عشق می گردید، باید مطمئن شوید که در مناسبت های اجتماعی حضور خواهید یافت و با بیشترین افراد ممکن آشنا خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است

از صبا هر دم مشام جان ما خوش می شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است

تعبیر: خبر خوشی را می شنوی که به خاطرش انتظار کشیده ای و روز به روز کارت بهتر می شود. اما تعلقات تو نیز بیشتر می شود. مواظب صفای باطن خویش باش تا جدا شدن از دنیا برایت راحت باشد. خوشی خود را با دیگران تقسیم کن تا همیشه سبک بال و آسوده خاطر باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شاید حس کنید که زندگی شما پر از افرادی است که اصلاً برایتان جالب نیستند. فکر می کنید که همه یک جور هستند و واقعاً به درد همین جامعه محافظه کار می خورند. شما دوست ندارید مثل آنها باشید و ترجیح می دهید با افراد غیرعادی تری ملاقات کنید که با این جمع متفاوت هستند. آنها زیاد دور از دسترس نیستند. فقط باید تلاش کنید و آنها را پیدا کنید. امروز به خودتان اجازه دهید که مسئولیت ها و مشکلات خود را موقتاً فراموش کنید. امروز شما افرادی زیادی را ملاقات می کنید و با افراد جالبی آشنا می شوید. باید به خودتان اجازه استراحت و تفریح و لذت بردن از این چند ساعت را بدهید. شاید با کسی آشنا شوید که زندگی شما را زیر و رو کند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

مرا می بینی و هر دم زیادت می کنی دردم***تو را می بینم و میلم زیادت می شود هر دم

به سامانم نمی پرسی نمی دانم چه سر داری***به درمانم نمی کوشی نمی دانی مگر دردم

تعبیر: جلوی هواهای نفسانی خویش را بگیرید. هر چند که به وصال یار فکر می کنید ولی مطمئن نیستید که او هم مثل شما فکر می کند یا نه. حاضرید سر و جان خودتان را فدای یار کنید و گاهی هم از سربی قراری می خواهید دل به دیا زده و همه چیز را به او بگوئید. کمی صبر کنید دست تقدیر همه چیز را بر وفق مرادتان درست می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شاید فکر کنید شما باهوش ترین فرد روی زمین هستید. افکاری درباره چیزهای مختلف در ذهنتان شناورند. شما تبدیل به هنرمندی شده اید که می تواند ایده های عالی و بزرگ خلق کند. یادتان باشد که نابغه ها همیشه به چیزهای بزرگ می اندیشند. امروز یکی از آن روزهاست که ایده های شما به دیگران کمک خواهد کرد. امروز برای شما سورپرایزی می رسد و شما باید برای رسیدگی به آن مجهز و آماده باشید. عشقتان می خواهد شما را به جایی غیرعادی ببرد و شما از این تجربه لذت کاملی خواهید برد. این باعث می شود که رابطه شما وارد سطوح جدیدی شود و شما با افراد و دوستان جدیدی آشنا شوید که به زندگی شما تغییرات مثبتی بدهند. شاید دوباره عاشق فرد مقابلتان شوید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر آید***گفتم که ماه من شو گفتا اگر برآید

گفتم ز مهرورزان رسم وفا بیاموز***گفتا ز خوبرویان این کار کمتر آید

تعبیر: دوران غم دلت کوتاه است اما از همین غم تجربه ای به دست آورده ای که اساس خوشبختی ات می باشد. برای رهایی از غم بسیار بی تابی می کنی. تو بندگی خدا را بکن خداوند هم حاجت تو را می رساند و پروردگار بر همه چیز و همه ی دل ها آگاه و واقف است

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

همه می دانند که شما اراده و همت بلندی دارید. شما همیشه فرد پرانرژی و فعالی بوده اید. شما توانایی غلبه بر موانع و استفاده از انرژی تان برای رسیدن به هدف را دارید. به نظر می رسد که امروز انرژی و نیروی شما از طریق افرادی که ملاقات می کنید و یا گروه دوستان و آشنایان تقویت شود. آن را هدر ندهید. اگر امروز حال و حوصله بیرون رفتن و تفریح کردن را نداشتید نگران نشوید. به زودی این حس و حال شما عوض می شود. فردی پیدا می شود که به شما پیشنهادی می دهد که برایتان بسیار وسوسه کننده است و شما را از هیجان به ورجه ورجه کردن می اندازد. شما فرصت این را می یابید که با فرد خاصی که مدتهاست نظرتان را به خود جلب کرده رابطه ای طولانی و دائمی ایجاد کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

روشنی طلعت تو ماه ندارد***پیش تو گل رونق گیاه ندارد

گوشه ابروی توست منزل جانم***خوشتر از این گوشه پادشاه ندارد

تعبیر: بسیار انسان خوش شانسی هستید. هر کجا می روید بقیه کنار می کشند چون موفقیتتان در آنجا حتمی است. کاری را که انجام می دهید از دست هیچکس بر نمی آید و این به خاطر ذوق و سایقه ی خودتان می باشد. مواظب باشید راه خطا نروید چون دشمنان می خواهند شما را خراب کنند.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A