خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۴ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز جمعه ۱۴ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۴ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۴ آبان به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 14 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۴ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

رابطه عاشقانه جدیدی در طالع شما دیده می شود و این فرد نیز همچون شما بسیار خلاق است و ذهن بازی دارد. البته این شاید باعث می شود تا کمی اعتماد به نفس خود را از دست دهید و به ویژه به نوع پوشش خود بیش از حد حساس شوید. اما خیلی به خود سخت نگیرید. این فرد بیشتر جذب انرژی شما می شود. این احساس باعث قرار ملاقات می شود و شاید دوستی عمیقی میان شما به وجود بیاید که برای زمان طولانی ادامه دارد. امروز به طور کلی از عشق و رابطه نزدیک با فرد مورد علاقه خود نهایت لذت را خواهید برد. از فرصت پیش آمده برای نمایش صداقت و محبت خود استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

گرچه انسان عاقل و بالغی هستی ولی همه چیز را همگان دانند و هر انسانی در مواردی نیاز به شور و مشورت دارد. تو نیز برای فائق آمدن بر تردیدی که در انتخاب راه خود به آن دچار شده ای، با افراد مطمئن و با تجربه مشورت کن تا بهترین راه را انتخاب کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز دوستانی به منزل شما می آیند و مهمان شما هستند. ممکن است یک زوج به همراه فرزندشان باشند. شاید شما در حال تمیزکاری یا مرتب کردن کمد و وسایل خانه بوده اید و این مهمانی ناخوانده کمی برایتان خوشایند نیست. اما خیلی سخت نگیرید. همه چیز را به همان صورت رها و از مهمانان خود پذیرایی کنید. امروز انرژی احساسی شما بسیار زیاد است و می توانید همه حرف های دل خود را به راحتی به فرد مورد علاقه تان بیان کنید. هیجانات خوبی که امروز دارید، باعث می شوند تا عشق و علاقه بیشتری نیز بین خود احساس کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تمام تلاشت را کرده ای و با لطف الهی زندگی آرامی برای خود ساخته ای. اکنون شاد و خندان زندگی کن و از آنچه خدا نصیبت کرده لذت ببر. دوستان نزدیک را از خود نران، زیرا هر انسانی هرقدر بزرگ و کامل به دوستان صادق نیازمند است. از شر و شور دنیا دلگیر مشو که زندگی زیباست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

تماس از طرف یک دوست صمیمی یا شریک عشقی باعث می شود تا بسیار خوشحال و سرزنده بشوید. این مکالمه می تواند در مورد مسایل عاطفی یا پروژه کاری باشد، اما هر چه که هست باعث خوشحالی و هیجان شما و برانگیخته شدن حس هنری شما می شود. هنگام غروب، دوست دارید با فردی که این خبر خوش را به شما داده است، ملاقات داشته باشید. ممکن است در رابطه خود مشکلات بسیار مهمی را احساس کنید. در چنین شرایطی بهتر است بر اعصاب خود مسلط باشید و پس از آرام شدن به راهکار مشکلات خود  فکر کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

کسی (کاری) را در نظر داری و در تو تمایل بسیاری نسبت به آن شخص یا کار وجود دارد و منتظر اشاره ای موافق هستی. صلاح تو در این است که از ناشکیبایی و عجله پرهیز کنی تا به مقصود خود برسی، زیرا این تحول جدید بخت خواب آلوده تو را بیدار خواهد کرد و برایت کامیابی و موفقیت همراه خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز ممکن است در حال تمیز کردن خانه خبرهای هیجان انگیزی در مور مسایل مالی بشنوید. این همه‌ی روز شما را می سازد و باعث خوشحالی و انرژی های مثبت در شما می شود. پس از این خبر دیگر علاقه ای به تمام کردن کارهای خانه ندارید. نگران نباشید خانه را هر وقت بخواهید می توانید تمیز کنید. به جای احساس گناه از لحظه های خود استفاده کنید. امروز احتمالا غروب بسیار عالی در انتظار شما است. امروز دوست دارید در مورد مسایل خاصی با فرد مورد علاقه خود صحبت کنید اما نمی خواهید او را ناراحت کنید. ما این اطمینان را به شما می دهیم اگر آرام و با فکر حرف های خود را بزنید، او می تواند واقعیت را بهتر درک کند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

کسی (کاری) را در نظر داری و در تو تمایل بسیاری نسبت به آن شخص یا کار وجود دارد و منتظر اشاره ای موافق هستی. صلاح تو در این است که از ناشکیبایی و عجله پرهیز کنی تا به مقصود خود برسی، زیرا این تحول جدید بخت خواب آلوده تو را بیدار خواهد کرد و برایت کامیابی و موفقیت همراه خواهد آورد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

پس از مدت ها، امروز بسیار شاد و سرحال خواهید بود. شاید روز خود را در کنار فرد مورد علاقه خود یا یک عشق جدید سپری کنید، اما هر چه که هست باعث خوشحالی واقعی شما می شود. یا شاید ممکن است از فردی که مدت ها از او بی خبر بوده اید، تماسی یا خبر جدیدی دریافت کنید. نویسنده مورد علاقه شما کتاب جدیدی منتشر کرده است شاید خوب باشد آن را بخرید و مطالعه کنید. امروز این شهامت را دارید که بسیار رک و بی تعارف حرف های خود را بگویید. هر گز سعی نکنید واقعیت را تغییر دهید، هر چه صادق تر باشید راهکار مناسب تری برای حل مشکلات خود خواهید یافت.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

گذشته ای بسیار خوب و شاد داشته ای واکنون با خاطرات گذشته زندگی می کنی که این هیچ کار خوبی نیست. باید بدانی که زندگی رو به آینده جریان دارد. گذشته هرچه بود گذشت و دریغ آن را خوردن کاری عبث است. اکنون وقت آن رسیده که به فردای خود بنگری و زندگیت را دوباره بسازی. رازی که در دل نهفته داری نزد خود نگه دار که محرم راز بسیار کم پیدا می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز مقداری پول به دست شما می رسد که به هیچ وجه منتظر آن نبوده اید. شاید دوستی که به شما بدهکار بوده است قرض خود را پرداخت کرده است یا سودی به پس انداز شما تعلق گرفته است. رابطه عاشقانه شما امروز بسیار عالی پیش می رود. هر دو شما احساس عشق و گرمای زیاد دارید و از اینکه در کنار یکدیگر هستید، خدا را شکر می کنید. امروز احتمالا باید با شریک زندگی خود در مورد مسایل مهمی صحبت کنید. شما هر دو فرصت خوبی برای صحبت از صمیم قلب را دارید و اجازه دهید واژه ها به شکل واقعی از قلب شما خارج شوند.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مطلب مشابه :   فال امروز دوشنبه 27 فروردین 97 | فال روزانه

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. فکر می کنی قادری تمام مشکلات زندگی را به تنهایی حل کنی؟ این فکری است باطل. دنیا به هیچ کس وفا نکرده پس از دنیا و روزگار شکایت مکن. در موقعیت فعلی خودت خوشبختی را جستجو کن. کثرت مال و منال خوشبختی نیست. به خود بیا و به سعادت واقعی برس. اگر در سر راهت به سفری که قصد آن را داری مشکلاتی پیش آمده علت این است که در حال حاضر سفر برای تو صلاح نیست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شکوفه های عشق و رویا در رابطه کنونی شما شکوفا می شوند و تاثیر مثبتی بر زندگی و روحیه شما دارند. طرف مقابل شما امروز حرف های بسیاری برای گفتن دارد و باید با دقت همه آنها را گوش دهید. از شنیدن جملات او نیز بسیار تعجب خواهید کرد. در گذشته، این فرد به هیچ وجه نمی توانست به این خوبی صحبت کند. اما اکنون نفوذ کلام او بسیار زیاد است و شما باید همه حرفهایش را بشنوید. اگر به دنبال یافتن عشق و رابطه عاطفی جدید هستید، خیلی سریع با فردی که فقط یک بار ملاقات داشته اید، رابطه برقرار نکنید. البته شاید از فردی که در نگاه اول از او خوشتان نمی آید، در طول زمان عاشقش شوید و او را شریک همه جانبه زندگی خود کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

روزهای خود را با غم و اندوه سر می کنی و شبها را با بی تابی و بی خوابی. خود را به شدت عذاب می دهی و از زندگی ناامید و مأیوس شده ای. امید خود را هرگز از دست نده، چرا که جز شکست چیزی عاید انسان ناامید نمی شود. امیدوار باش که بعد از هر سختی، آسایشیست و تو نیز روزی از این غم و اندوه فارغ می شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

فردی که تقریبا شهرتمند است از شما خوشش خوهد آمد اما شما خیلی مشتاق پیگیری این مساله نیستید. انتظار نداشته باشید صحبت با این فرد باعث جذب شما بشود. بنابراین اگر دوست ندارید با او ارتباطی داشته باشد نام و شماره دروغین به او بدهید. شما بیش از حد مودب یا محتاط هستید و نمی توانید در مورد مشکلات خود با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید. اما لازم است حرف های خود را مطرح کنید و اگر مساله ای قابل حل است، آن را حل و برطرف کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

انسانی ساده دل، با محبت و دوستی یکرنگی. با تلاش و کوشش بسیار جای خود را در میان مردم باز کرده ای. تحمل سختی ها و مبارزه با مشکلات نشانه لیاقت توست. مطمئن باش با همه سادگی با توجه به این تواناییها به موفقیت های بزرگ خواهی رسید، پس در مقابل غم و غصه پایداری کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز عاشق فردی می شوید در که در شهر یا کشور دوری زندگی می کند. این فرد بسیار تحصیل کرده و زیبا است و فاز فکری هم‌سوی شما دارد. این فرد در روانشناسی، علم یا متافیزیک بسیار تبحر دارد و می توانید از صحبت با او دانش و اطلاعات بسیاری کشف کنید. امروز تمایل دارید بیرون بروید و با انسان های جدید ارتباط داشته باشید. لازم نیست در هیچ مساله ای هیجان زده یا عصبی شوید و فقط همیشه و در هر زمینه ای صادق باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

ظاهری آرام ولی درونی پرهیاهو داری. از زندگی خسته شده و به دنیا توجهی نداری. به تازگی عشقی (کاری) سر راهت قرار گرفته که تو را به دنیا و زندگی علاقمند کرده و فکرت را به شدت مشغول ساخته است. به سخن اهل دل گوش کن و از حقیقت مرنج. به زودی پیامی دریافت خواهی کرد که زندگیت را لبریز از شادی و سعادت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز به طور عجیبی در چشم مردم هستید و این باعث می شود تا راحت نباشید. اگر در حال تدریس، صحبت یا مدیریت یک سخنرانی در میان یک جمع هستید، می توانید از پشتیبانی فردی که بهتر از شما حرف می زند، کمک بگیرید. این فرد می تواند دوست صمیمی یا شریک عشقی شما باشد. نگران نباشید. این حال خیلی سریع از بین خواهد رفت. از انرژی های مثبت امروز برای تصمیم گیری در مورد فرد مورد علاقه خود بهره بگیرید. امروز بهترین فرصت برای صادق بودن است. همه نیروهای امروز شما را به سمت بخشش سوق می دهند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

روزها و ماهها را در انتظاری سخت گذرانده ای ولی اکنون زمان انتظار به پایان رسیده است و به زودی کسی که منتظرش بودی وارد زندگیت خواهد شد و برایت خوشبختی و موفقیت به همراه خواهد آورد. نیت خیری که در دل داری عملی کن که بسیار میمون و مبارک است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:


امروز شاید ازدواجی صورت بگیرد. ممکن است عروسی خود یا دوست صمیمی شما باشد. به هر صورت این ازدواج بسیار میمون است و باعث می شود تا شما نیز حس خوبی به زندگی پیدا کنید. اگر در حال حاضر متاهل هستید، از مهمانی لذت ببرید. امروز با دوستان خود در مورد فردی که بسیار برایتان قابل تحسین است، صحبت خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

نردبان ترقی پله پله است و تو باید این پله ها را یکی پس از دیگری طی کنی. تا رنج شاگردی نبری استاد نخواهی شد. اگر می خواهی به نیت خود برسی باید خود را به سلاح علم و هنر مجهز نمایی و به هنر تواضع مزین نمایی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز کارهای داوطلبانه با فردی که دوستش دارید انجام خواهید داد. در خلال این کارها، صحبت های بسیار شیرین و دلنشینی نیز صورت خواهد پذیرفت. این شانس را دارید تا دوباره با این فرد ملاقات داشته باشید. دوستی با این فرد و اشتغال به کار جدید شما را از نظر روحی در شرایط بسیار بهتر قرار خواهد داد. امروز این شهامت را دارید تا عادت های گذشته خود را ترک کنید و به روشی متفاوت با فرد مورد علاقه خود رفتار کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

زندگی پستی و بلندیهای بسیار دارد اما انسان در هر شرایطی که قرار بگیرد، چه در سختی و چه در آسایش، می بایست روحیه خود را حفظ و شاد زندگی کند. زیرا روحیه مثبت، قدرت انسان را مضاعف می نماید. فردا برای تو روز تازه ای است، روزی که می تواند سرشار از موفقیت و کامیابی باشد.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE