خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱۵ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۵ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۵ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱۵ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 14 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز به هر کجا که نگاه می کنید فرصت های هیجان انگیزی را می بینید که در انتظارتان هستند. در هر صورت انتظار نداشته باشید که به صورت خیلی اتفاقی و به یکباره جواب تمام سوال هایی که در سر دارید را بیابید. به جای این فکرها این نکته را در نظر داشته باشید که نگرش شما نسبت به آینده تا چه حد تغییر کرده است. شما ترجیح می دهید بگذارید ابهاماتی که تا کنون ذهنتان را درگیر کرده بودند خودشان به صورت طبیعی حل شوند. این که بخواهید به نتیجه مورد نظرتان برسید خیلی خوب است، ولی نباید اصرار کنید مسئله ای را پیش از فرا رسیدن موعد مناسب آن حل کنید، در غیر این صورت هرگز به نتیجه مطلوب دست نخواهید یافت. یاد بگیرید کمی صبور باشید!

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زندگی حیات کوتاهی است و دنیا را دلبستگی نشاید چرا که به هیچ کس وفادار نمانده است. بدان که آنچه از زندگی حاصل انسان می شود محصول کشته های خود اوست، پس بذر نیکی بکار تا محصولی نیک درو کنی که تو را هم خیر دنیاست و هم ثواب آخرت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

با وجود این که دلتان می خواهد که می توانستید برای آینده تان برنامه ریزی کنید، اشتیاق زیادی به این ندارید که آینده دور را در نظر بگیرید و دوست دارید هر چه زودتر به موفقیت هایی که انتظار دارید برسید. شاید خودتان فکر کنید با این که هنوز راه درازی در پیش هست، دارید در جاده ای که به سوی موفقیت می رود به یکی از نقاط بسیار مهم می رسید. خوب راستش لزومی هم ندارد که بخواهید همین امروز به موانع احتمالی و مشکلاتی که در این مسیر در انتظارتان هستند بپردازید؛ تنها کافی است اهداف و برنامه هایتان را با منطق و واقع نگری بیشتری تنظیم کنید و بیش از اندازه سهل انگار و خوش خیال نباشید تا به مشکل برنخورید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زمانی که انسان به صحت کار خود ایمان دارد، نباید اعتنایی به سرزنش ها و طعنه های نادانان کند. تو که به راهی که انتخاب کرده ای، اعتقاد داری نباید با حرف مردم از راه خود بازگردی، به راه خود ادامه بده و از خدا یاری بخواه زیرا او از احوال همه بندگان خود آگاه است و محرم اسرار آنهاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز به طور تعجب آوری احساس می کنید که به تنهایی نیاز دارید و این اصلا با شخصیت اجتماعی همیشگی شما سازگار نیست. در هر صورت دوستانتان به احتمال زیاد به سراغتان خواهند آمد و از شما خواهند خواست که آنها را در ماجراجویی ها و خوشگذرانی هایشان تنها نگذارید و همراهی خود را از آنها دریغ نکنید. بیخود وقت و انرژی خودتان را برای قانع کردن آنها به پذیرش این رفتار انزواطلبانه غیر منتظره تان صرف نکنید و پیشنهاد آنها را بپذیرید، چون شانس موفقیتتان برای قانع کردن آنها نزدیک به صفر است. همین که به آنها ملحق شوید خواهید دید که حتی خودتان هم بخاطر ندارید چرا می خواسته اید تنها بمانید. گاهی بهترین کار این است که تسلیم تصمیمات دیگران شویم!

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

پس از مدتها اکنون فکر و ایده جدیدی به سر شما افتاده است که نیرویی تازه به شما بخشیده. بدان که عملی کردن این کار سختی و مشقات بسیاری دارد. ولی آنچه عایدت می شود خستگی تمام این سختی ها را از تنت بدر خواهد کرد. تو چون ذاتی پاک و خوب داری به موفقیت خواهی رسید و خدا یاریت خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

اگر از شرایط موجود در رابطه عاطفیتان راضی نیستید امروز فرصتی فوق العاده است برای این که ترس هایتان را کنار گذاشته و با جدیت تمام در مورد مشکلتان صحبت کنید. درست است که شما همیشه ترجیح می دهید برای حفظ امنیت خود وضعیتتان را تغییر ندهید و با هرچه که هست بسازید، ولی امروز باید شجاع باشید و ریسک کنید. در حال حاضر با محافظه کاری هیچ چیزی به دست نخواهید آورد، هر کاری که از دستتان بر میآید انجام دهید تا رفتارتان را با نیازهایی که در خود احساس می کنید هماهنگ نمایید. وقتی پایتان را از محدودیت هایی که خودتان برای خودتان تعریف کرده اید فراتر بگذارید در کمال تعجب خواهید دید که همه چیز خیلی بهتر از آنی است که انتظارش را داشته اید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

امروز همه امکانات در اختیار توست تا از زندگی لذت ببری و خوب زندگی کنی. بیشتر تفریح کن و به خود و خانواده ات برس. بازار تو در حال حاضر گرم و پررونق است. از این رونق استفاده کن و برای آتیه خود سرمایه ای بیندوز تا به وقت پیری از آن بهره ببری.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز ممکن است به جایی دعوت شوید که فکر می کنید به آن خوبی که انتظارش را دارید نخواهد بود و به همین خاطر هم وسوسه شوید که به بهانه فشرده بودن برنامه کاریتان این دعوت را رد کنید. ولی خوب قرار نیست که همیشه و همه چیز طبق انتظار های ما پیش برود، پس حتما زمانی را برای این دعوتنامه در نظر بگیرید و در این مراسک شرکت کنید؛ زیرا هم خیلی بهتر از آنی خواهد بود که فکرش را می کنید و هم به نفعتان است که در آن شرکت کرده و موقعیت هایی که در انتظارتان هستند را از بین نبرید. حداقل چیزی که به دست خواهید آورد خاطره هایی خوب و یک عالم خنده خواهد بود. شاید حتی بتوانید عشقتان را هم با خودتان همراه کنید تا لذت بیشتری ببرید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتی است احساس بیماری می کنی و این تو را نگران ساخته. نگرانی تو بیهوده است. علاج بیماری تو در دستهای توانای خودت نهفته است و نیازی به طبیب و مصرف دارو ندارد. به تفریحات سالم و شاد روی بیاور و از طعنه و حرفهای بیهوده دیگران ناراحت نشو زیرا همان طور که می دانی زندگی کسان دیگری که تو را دوست دارند وابسته به سلامت توست. پس به فکر خودت باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز شاید کارهایی را در لیست کارهای روزانه تان داشته باشید که معمولا جزء برنامه تان نیستند و این موضوع باعث شده که با اشتیاق زیادی بخواهید هر چه سریعتر دست به کار شوید. تا زمانی که شروع نکنید نخواهید دانست که کارها چطور پیش خواهند رفت، پس خیلی وقت خودتان را برای برنامه ریزی در رابطه با جزئیات هدر ندهید. بهترین استراتژی ممکن برای امروز شما این است که به کلیات بپردازید و سپس در طول راه و هر کجا که لازم شد در همان زمان درباره مسائل جزئی تصمیم گیری کنید. شما مهارت های لازم برای مواجهه با مشکلات احتمالی را دارید و نیازی نیست که از حالا خودتان را نگران آنها بکنید. سازگاری و انعطاف پذیری کلید موفقیت امروز شماست.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دلت را از هوی و هوسهای دنیا خالی کن. اینقدر در بند تن نباش که مال دنیا جز غم و اندوه ارمغانی ندارد. از زندگی خود لذت ببر و تا می توانی شاد باش و بدان که قصد و نیت تو شدنی و عملی است. بدون تردید اقدام کن که آینده ای موفق خواهی داشت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز به راحتی حاضر خواهید بود که مسئولیت هایی که دارید و حتی برنامه هایتان برای رسیدن به اهداف طولانی مدت را کنار بگذارید و به دنبال تفریح و خوشگذرانی بروید. درست است که به تازگی و به اندازه کافی تفریح و استراحت داشته اید، ولی لزومی ندارد بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید.خیلی هم نگران کارهای نیمه کارتان نباشید. مطمئنا فردا خواهید توانست به طور شایسته ای به آنها رسیدگی کنید. البته این به هیچ عنوان بدین معنا نیست که می توانید کارهای خیلی ضروریتان را هم به تعویق بیندازید. در حال حاضر اگر می خواهید کسی که دوست دارید را تحت تاثیر قرار دهید از بذله گویی و خلاقیت در رفتارتان استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

سفری در پیش داری و نگران وفاداری یار خود هستید. با خیال آسوده سفر کن که بعد از آن یار به وعده ای که مدتهاست به تو داده عمل خواهد کرد. با همت و جراتی که تو داری روزگار بر وفق مرادت خواهد شد. تو که به خود اطمینان داری استوار باش و از امتحان مهراس که از هر امتحانی با سربلندی خارج خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز شما احساس می کنید که هیچ جایی بهتر از خانه خود آدم نمی شود و دوستانتان اگر بخواهند که با آنها وقت بگذرانید باید خیلی تلاش کنند تا شما را قانع کنند فضای دوست داشتنی خانه را ترک کنید. دلتان می خواهد که زمان آرام تر بگذرد تا بتوانید از تجربیات درونی خود لذت ببرید و هیچ علاقه ای ندارید که انرژی خود را صرف فعالیت های اجتماعی کنید. اگر نتوانستید طبق انتظارات دیگران رفتار کنید خودتان را به خاطر آن سرزنش نکنید. حتی اگر لازم شود کمی تنها بمانید هم شما تنها کسی هستید که تصمیم می گیرد چه چیزهایی برای شما از ارزش معنوی برخوردار هستند و ارزش وقت گذاشتن را دارند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

عزیزی را از دست داده ای که می اندیشی هیچ کس در دنیا جای خالی او را برایت پر نمی کند و این موضوع تو را به شدت غمناک و بی تاب کرده است. فکر می کنی تمام زندگیت به او وابسته بود و اکنون که او رفته زندگی تو نیز فنا شده است. چاره کار شما جز صبر چیزی نیست ولی به لطف خدا امیدوار باش که به زودی در رحمت دیگری به رویت گشوده خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

نیازی که نسبت به داشتن استقلال فردی احساس می کنید آنقدر شدید است که دلتان نمی خواهد هیچ یک از کارها و خواسته هایتان را برای دیگران توجیه کنید. البته که حاضر هستید در مورد هر موضوعی بحث کنید، ولی هیچ کس این صلاحیت و حق را ندارد که بخواهد به شما بگوید چطور باید فکر کنید و یا باورهایی که دارید را زیر سوال ببرد. خوشبختانه امروز حالتان خوب است و آنقدر سر حال هستید که کارهای خسته کننده روزمره نتوانند حالتان را خراب کنند. تنها فکر کردن به این که خود شما مسئول دنیای درونیتان هستید کافی است که شما را خوشحال کند و به شما یادآوری کند که همه چیز در دست خودتان است.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دل در گرو کسی داری که دارای محاسن بسیاری است. اکنون فرصتی پیش آمده تا عشق خود را به اثبات برسانی. اگر امید وصال داری قبل از آنکه فرصت از دست برود به کاری که نیت کرده ای اقدام کن و از فقر مادی و دست خالی خود مهراس که تمام کارها با عشق و محبت نتیجه مطلوب خواهد داد و گنج محبت با ارزش ترین گنج هاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز شاید مجبور شوید در مورد مسائل مادی تصمیم گیری هایی کنید، ولی افکارتان هر لحظه به سویی می روند و تمرکز کردن روی جزئیات را برایتان سخت می کنند. بعضی کارها هستند که خیلی دوست دارید انجام دهید ولی کمبود منابع مالی دست و پایتان را بسته است. با وجود این که مسئولیت های اجتماعی که دارید تصمیم گیری را برایتان سخت تر هم می کنند، یادتان باشد که با خودتان هم مهربان باشید و مدام دیگران را در اولویت قرار ندهید. شما باید رویاهای خودتان را دنبال کرده و دیگران را نیز تشویق کنید که همین کار را انجام بدهند.اگر توانستید ساعتی را به فکر کردن به کارهایی که این چند هفته اخیر به تأخیر انداخته اید و تا آخر ماه باید انجام شوند بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

یک نفس دیدار او در دل تو بذر نهال عشق را کاشت و تو به شدت پابند و علاقمند به او شدی. گرچه تو در این مورد سکوت کرده ای، ولی او راز دلت را در چشمانت می خواند و اگر می بینی از تو روی می گرداند حکایت کهن ناز یار است که تو باید به بهترین روش آن را تحمل کنی. به خدا توکل کن که به مراد دل خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

لزومی ندارد که نیازهای قلبی خود را فقط به این خاطر که ممکن است باعث ناراحتی و یا معذب شدن یک نفر دیگر می شوند مخفی کنید. اکنون شرایط کیهانی وضعیت مساعدی را برای بیان کردن احساسات شما فراهم کرده اند، حتی اگر آنچه می گویید باب میل بعضی ها نباشد هم گفتن آن برای خود شما خوب خواهد بود. البته این را هم فراموش نکنید که حرف هایتان را همراه با مهربانی و احترام بزنید و عقاید و نظرات خود را با گستاخی و بی احترامی به زبان نیاورید. داشتن شفقت و احترام نسبت به کسانی که دوست دارید به این معنا نیست که حقیقت را به زبان نیاورید، تنها کاف است کلمات را با دقت و احتیاط بیشتری انتخاب کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

ناامیدی از درگاه خداوند جز خجلت و شرمندگی حاصلی نخواهد داشت. کارها زمانی سامان می گیرد که خواست خدا بر آن باشد. از باقی مانده عمر خود بهترین استفاده را کن و اجازه نده عمرت به بطالت بگذرد. از جهل و نادانی دوری کن و به دنبال علم و حکمت باش تا با نور هدایت به مقصود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز خوشبختانه برای شما روزی خیلی خوب و حتی جادویی خواهد بود، به شرط آن که یادتان باشد که انتخاب با خود شما است و این خودتان هستید که باید با نگرشتان در هر شرایطی که قرار بگیرید در اطراف خود فضایی مثبت ایجاد کنید. قدرت تخیل فوق العاده ای که دارید را قدر بدانید تا تجربه هایی زیبا داشته باشید، حتی اگر نشود آنها را به زبان آورد. گاهی عمیق ترین و ارزشمندترین تجربه ها را نمی توان در قالب کلام گنجاند. شاید امروز گفتن حرف هایی که در سر دارید برایتان دشوار باشد و با کسانی که در اطرافتان هستند احساس راحتی نکنید، ولی اصلا خودتان را به خاطر این وضعیت که خیلی زود برطرف خواهد شد ناراحت نکنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

تصمیم اشتباهی گرفته ای و راهی را به خطا رفته ای که خود نیز به اشتباهت اعتقاد داری. دست از این تردید و دودلی بردار و همین امروز یک تصمیم صحیح بگیر که این تصمیم روند زندگی تو را آنچنان تغییر خواهد داد که همگان نسبت به تو دچار رشک و حسد شوند. از این راه بازگرد و هرگز اشتباهت را تکرار نکن.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A